Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Pon Wrz 23, 2024 08:30

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1987 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Śro Gru 24, 2014 22:44 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Jimmy0555 napisał(a):
Fejsa Nicka.

Nie fejsa, tylko twitta ;)

Oto i on:
Image

Teraz się będą smyrać po jajach zamiast wydać jasny, oficjalny komunikat.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Śro Gru 24, 2014 22:58 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
A może on po prostu tradycyjnie włazi w dupę, tak jak to ma w zwyczaju przez ostatnich kilka lat? :D

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Śro Gru 24, 2014 23:02 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
fiXXXer_85 napisał(a):
A może on po prostu tradycyjnie włazi w dupę, tak jak to ma w zwyczaju przez ostatnich kilka lat?

To też niewykluczone. Nawet w avatarze składa ręce w geście błagalnym ;)

Edit:
Widzę, że Nick usunął ten post.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Śro Gru 24, 2014 23:38 
Offline
The Scorpion
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 31, 2011 13:42
Posty: 686
Miejscowość: Kraków/Tarnów
Na fejsie są zdjęcia, na których pojawia się sporo "mega" i "deth" + wygląda to tak jakby siedział w tym ich studio i jest zdaje się podobnie ubrany do gościa na zdjęciach młodego Rudego.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Gru 25, 2014 11:27 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sie 10, 2009 13:31
Posty: 426
Miejscowość: Poznań
Lepiej, żeby się za dużo nie chwalił, bo Rudy wykopie go zanim powrót dojdzie na dobre do skutku. :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Gru 25, 2014 12:27 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 28, 2013 22:54
Posty: 242
Miejscowość: Ligota
Bardzo mnie cieszy ten fakt! Ciekawe, o ile do tego dojdzie, ze sobą wytrzymają :D

_________________
"Nierówno, ale za to nieczysto!"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Gru 25, 2014 12:35 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Od kiedy wchodzenie sobie w dupę na portalach społecznościowych albo zwykłe składanie życzeń świadczy o powrocie do zespołu? :D Daliście się wkręcić w ich komercyjną spiralę :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Gru 25, 2014 14:29 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 18, 2012 12:29
Posty: 182
Menza pisze na fb o nadziei zobaczenia wszystkich fanów ameryki łacińskiej w 2015 roku. Ciekawe czy ma to coś wspólnego z powrotem nie? :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Gru 25, 2014 16:09 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... bb8096020e

Ja już nie wiem o co tu biega. Dlaczego Rudy nie może zrobić normalnego oświadczenia kto jest w zespole, a kogo nie ma?

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Gru 25, 2014 16:26 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Gru 23, 2008 21:40
Posty: 487
Miejscowość: Łódź
Ja tam nie wierzę w powrót do starego składu.
Friedman - robi swoją muzykę w japonii, wiec po co miałby wracąć
Menza - stara się zwrócić jak najwiecej uwagi na siebie, bo tyle mu tylko pozostało
Mustaine - za jakiś czas ogłosi te fenomenalne fantastyczne wieści o których pisał i np okaże się że będzie sygnował swoim nazwiskiem nową markę herbaty ziołowej


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Gru 25, 2014 17:01 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
szczepan napisał(a):
Menza - stara się zwrócić jak najwiecej uwagi na siebie, bo tyle mu tylko pozostało


Może na przykład usiąść w tym swoim studio, skomponować zarąbistą muzykę, nagrać ją, a następnie wydać. Przez 15 lat pewnie trochę pomysłów mu się nazbierało.

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Gru 25, 2014 17:15 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 18, 2012 12:29
Posty: 182
To jakiś pieprzony fotomontaż, skąd masz te foto @jimmy? Nick nie ma takiego foto na fb. Nie oszukujmy się Nick wraca do gry :) a co do Friedmana to nie zdziwiłbym się gdyby wrócił tylko jako muzyk sesyjny.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Gru 25, 2014 17:22 
Offline
Hook In Mouth

Rejestracja: Śro Gru 10, 2014 20:05
Posty: 26
..........


Ostatnio edytowany przez Shrink, Pią Wrz 25, 2015 06:54, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Gru 25, 2014 17:36 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
Po 1. Nick ma takie foto wszędzie (FB, Twitter...poza stroną na FB)
Po 2. To screen screena z YouTube
Po 3. Nie sprawdzałem czy taki koment rzeczywiście istnieje przy tym filmiku.

Opcja z muzykiem sesyjnym jest zajebista. Na koncercie kto inny odegra, a studyjnie będziemy cieszyli się dobrymi krążkami. Choć nie ma co się oszukiwać, wiadomo, że będą bliższe Youthanasii, niż RiP

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Gru 25, 2014 18:40 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sie 10, 2009 13:31
Posty: 426
Miejscowość: Poznań
Nie ma takiego komentarza Nicka na yt, ktoś sobie jaja robi.

Dla mnie sprawa jest pewna, a siedzą cicho, bo kontrakt ich obowiązuje od początku roku. ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Gru 25, 2014 19:19 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 18, 2012 12:29
Posty: 182
Jimmy0555 napisał(a):
Nie sprawdzałem czy taki koment rzeczywiście istnieje przy tym filmiku.

To w takim razie, nie wrzucaj tu takich fot, zanim nie sprawdzisz, bo możesz wprowadzić ludzi w błąd :P Niestety ja nie mogłem sprawdzić czy ten koment istnieje na yt, mój telefon takich rzeczy nie potrafi, ale mimo tego wiem, że to fałszywka, bo dostrzegłem szczegóły świadczące o zdolnościach "artystycznych" twórcy tego screena.
Cytuj:
Opcja z muzykiem sesyjnym jest zajebista. Na koncercie kto inny odegra, a studyjnie będziemy cieszyli się dobrymi krążkami. Choć nie ma co się oszukiwać, wiadomo, że będą bliższe Youthanasii, niż RiP

Całkiem możliwe, że jeśli dojdzie do reaktywacji, to raczej nie uświadczmy rip2, ale imo powinni przeskoczyć endgame czy tshf.


Ostatnio edytowany przez stanger, Czw Gru 25, 2014 22:19, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Gru 25, 2014 19:32 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
To, że teraz go nie ma, to nie oznacza, że nie było go wcześniej. Historia zna inne przypadki, w którym Nick rzeczywiście coś usuwał z portali społecznościowych :D
Jakie niby szczegóły dostrzegłeś? Przecież profilowe się zgadza. Nie zgadza się za to tytuł, bo w filmiku jest 2014. Nie sądzę, by był to fotomontaż.
Czy przeskoczą End i System? Hmm... ciężko stwierdzić. System jest cholernie dobrym albumem. Nie chcę na razie nic obstawiać. Poczekajmy na oficjalne ogłoszenie, bo gdyby jednak się okazało, że Dave dobrał kolejnego "woźnego", to bym się zapłakał... Nawet już Laureano mi odpowiada, nie wspominając o Lombardo i DeGrasso. Wreszcie trochę forum się rozkręciło :D Miły akcent na koniec roku. I jakby mniej błędów serweru. Nawet jeżeli Nick dołączył, to żeby nie poczuł się zbyt pewnie. Nie wszyscy wiedzą, ale Nick w 2004 roku ponownie grał w Megadeth...niestety niezbyt długo. Pożarł się z Droverami, czego skutkiem było jego wywalenie. Z autobiografii Rudego wynika, że Menza wcale nie był taki święty, jak sprawia wrażenie teraz :D

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Gru 25, 2014 21:03 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
Nie lubię bawić się w takie rzeczy, podglądanie profilów, analiza zdjęć, wywiadów itp. ;) Kto zostanie nowym członkiem zespołu dowiemy się w swoim czasie po co tak zgadywać. Martwi mnie tylko, co Rudy wykombinuje na nowym albumie, odejście dwóch członków zespołu nie świadczy dobrze. Sam Broderick twierdzi, że jego pomysły są zbyt skomplikowane na Megadeth. Chyba szykuje się nam Koliberek 2 ;)

Oczywiście byłbym zachwycony gdyby Friedman i Menza wrócili do Megadeth ale szczerze mówiąc nie wiem czy to coś zmieni. Obecnie jest to zespół jednego człowieka i nie wiem czy Mustaine odda choćby część władzy. Może to najwyższy czas by zejść ze sceny... :roll:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Gru 25, 2014 21:22 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 28, 2013 22:54
Posty: 242
Miejscowość: Ligota
Nie wierzę, żeby Marty i Nick dołączyli do Mega wiedząc, że i tak nic nie zmienią w materiale, ani nic. Nick może i tak, ale Marty na pewno nie. Uważam, że to już dawno jest dogadane wszystko, a tak jak ktoś wcześniej powiedział, po prostu sobie popularność podbijają i czekają z ogłoszeniem, albo kontrakt obowiązuje od początku roku :) zobaczymy. nie ma co się podpalać bez sensu. jednak bardzo liczę na powrót Nicka i Friedmana :)

_________________
"Nierówno, ale za to nieczysto!"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Gru 25, 2014 21:23 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
Jakoś średnio mi się widzi, by Mustaine odrzucał dobre skomplikowane riffy. Zespół Bro/Dro dobrał sobie również wokalistę, po którym można oceniać jaki styl będzie miała ta muzyka :D Koliber nie jest taki zły i nie rozumiem niektórych zarzutów jego dotyczących. Solówki wreszcie pasują do muzyki i stylistycznie jest blisko lat 94-01. Zawiera wiele ciekawych kawałków. To, że to nie jest thrash nie stanowi problemu.

Jestem świadomy, że z roku na rok coraz ciężej nagrać coś zbliżonego poziomem do dawnych lat. Klasyczny skład może być impulsem. Spójrzmy na Black Sabbath: po Dehumanie (a nawet wcześniej niektórzy stwierdzą) było coraz gorzej. Kto by sobie wyobrażał, że na krążku Sabbath zaśpiewa kiedyś Ice-T? Iommi nadal był tak samo kreatywny, ale bez odpowiedniego składu te albumy były tylko przeciętne. Powrót Dio (Devil You Know) i Ozziego (13) wpłynął pozytywnie. Oba albumy powielają patenty sprzed lat, a w tym przypadku nie przeszkadza to w delektowaniu się dobrą muzyką. Nie sądzę żeby Friedman, czy Menza chcieli wracać jedynie jako pachołki. To by nie działało dobrze. Wyobraźmy to sobie, pierwszy raz od 97 byśmy mieli normalny zespół, który uzupełnia się nawzajem :) Marzenia...

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1987 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 100  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group