Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Pon Wrz 23, 2024 08:23

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1987 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Sob Gru 13, 2014 19:43 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Śmiać mi się chce z tej całej szopki z budowaniem napięcia. Na koniec i tak się okaże, że na garach posadzą kelnera i na tym się skończy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Sob Gru 13, 2014 19:52 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
Moim zdaniem to jednak Tony Laureano. Żałuję bardzo, że to nie Nick, ale ex-pałker Nile jest naprawdę znakomity. Może to również sugerować kierunek Megadeth, w końcu to jest techniczno-deathowy pałker. Oczywiście nie mówię, że pojawią się blasty i będa grali death, tylko materiał stanie się bardziej techniczny, a sam Tony może wnieść trochę świeżości do kapeli. Jestem na tak!

Ale dlaczego uważam, że to on? Osoba na pierwszym zdjęciu nie wygląda na Nicka Menze. Nick moim zdaniem ma trochę inną budowę ciała, a jego karnacja jest znacznie bardziej blada. Kontury jednak odpowiadają Tony'emu. Gdy zobaczyłem jego zdjęcie, to od razu mi się skojarzyło z tym rozmazańcem od Justisa. Drugą wskazówką jest zestaw. Tony posiada bardzo podobny kolorystycznie. To oczywiście może wydawać się nieistotne, ale Nick w ostatnim czasie lansował się zupełnie innymi kompletami.

To tylko moje przypuszczenia. Żebym się nie zdziwił jak to będzie kto inny. Mam nadzieję, że nie wyjdę na idiotę, jeżeli moja opcja się nie sprawdzi :D


Załączniki:
Komentarz do pliku: Czy były pałkarz Nile okaże się następcą Dovera?
Megadeth nowy drummer.PNG
Megadeth nowy drummer.PNG [ 498.86 KiB | Obejrzany 6501 razy ]

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Ostatnio edytowany przez Jimmy0555 Sob Gru 13, 2014 19:57, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Sob Gru 13, 2014 19:53 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 27, 2011 16:33
Posty: 469
Może to są zwykłe przesłuchania kandydatów?

_________________
Image

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Sob Gru 13, 2014 20:12 
Offline
The Scorpion
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 31, 2011 13:42
Posty: 686
Miejscowość: Kraków/Tarnów
Ktoś pisał gdzieś, że to nie może być Tony Laureano bo ten jest w trasie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Sob Gru 13, 2014 20:58 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 12, 2011 21:14
Posty: 118
Na instagramie Justisa jest też fotka, na której możemy zobaczyć talerze Sabiana, widzieliście? Może warto to rozważyć? Jeśli chodzi o Laureano to jego nazwisko widnieje na oficjalnej stronie Sabiana. Chociaż z drugiej strony sam Justis w komentarzach pisze, że jedyną znaczącą rzeczą na tym zdjęciu jest kamerka GoPro. Ale kto go tam wie...

Up.: Jednak to był błędny trop. Według Megadethized zarówno talerze, jak i cały zestaw perkusyjny, były tymi samymi, na których grał Shawn.


Załączniki:
hmmm.jpg
hmmm.jpg [ 130.25 KiB | Obejrzany 6480 razy ]

_________________
Image
Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Nie Gru 14, 2014 12:47 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Niesamowicie ucieszyła mnie wiadomość, że tych dwóch odeszło z zespołu. Piękna sprawa!

Podzielam zdanie Vica. Również uważam, że to całe "budowanie napięcia" jest śmiechu warte.
Osobiście mam w dupie kto będzie nowym perkusistą, bo gorszego od Drovera na bank nie wezmą. Oczywiście najlepszą opcją byłby Lombardo, ale nawet się nie łudzę, że Dave go weźmie. Bardziej istotne jest kto zostanie nowym gitarzystą. Wiadome już, że Loomis odpada, nad czym bardzo ubolewam. Sądzę, że będzie to ktoś z tak zwanym nazwiskiem, a najpewniej wróci Marty.
Pytanie tylko czy nowi (lub starzy) członkowie będą mieli jakiś konkretny wpływ na tworzenie nowego albumu ?
Nie byłbym również zaskoczony jakby Dave zatrudnił kolejne popychadła, ale mam nadzieję, że posiada tyle zdrowego rozsądku, iż sięgnie po konkretnych muzyków i przestanie nagrywać takie gówniane albumy jak SC.

A tak w ogóle to siema wszystkim. Wróciłem, proszę bez zbędnego pieprzenia :)

Dodam jeszcze, że niezwykle irytują mnie te filmiki i lansowanie się Justisa. Ludzie, jaki on jest cieplutki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Nie Gru 14, 2014 14:19 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 27, 2011 16:33
Posty: 469
Bez zbędnego pieprzenia, dobrze zrobiłeś :D . Witaj Bracie.

_________________
Image

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Nie Gru 14, 2014 15:14 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
mateusz napisał(a):
A tak w ogóle to siema wszystkim. Wróciłem, proszę bez zbędnego pieprzenia :)


No kurwa wreszcie :lol:

mateusz napisał(a):
Dodam jeszcze, że niezwykle irytują mnie te filmiki i lansowanie się Justisa. Ludzie, jaki on jest cieplutki.


Koleś to typowy leming jakich teraz nie brakuje, taka moda. Rudy powinien go krócej trzymać jak był dzieckiem :roll:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Nie Gru 14, 2014 15:16 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żeby tylko tego barana do zespołu nie wziął ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Nie Gru 14, 2014 15:19 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Synek ma po tatusiu zbyt silną osobowość podejrzewam żeby być popychadłem, osobiście uważam że mało prawdopodobne.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Nie Gru 14, 2014 17:39 
Offline
The Scorpion
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 31, 2011 13:42
Posty: 686
Miejscowość: Kraków/Tarnów
Miło Cie widzieć Mat :)

Choćby nowi członkowie zespołu nie mieli mieć wpływu na sam kształt utworów, to wole mieć SC2 z solówkami Friedmana niż Broderica :P Ale też może Rudy poczuje presje i ogromne oczekiwania fanów i nie odwali chały... oczywiście optymistycznie zakładając, że rzeczywiście wróci klasyczny skład :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Nie Gru 14, 2014 17:41 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
Menza moim zdaniem ma małe szanse teraz. CHociażby te blachy. Niby zawsze można podmienić, ale z przecież umowa z Turkami jest :)

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pon Gru 15, 2014 19:01 
Offline
The Scorpion

Rejestracja: Sob Lip 30, 2011 17:13
Posty: 708
Miejscowość: Poznań
Na miejscu Menzy w życiu bym nie wrócił po tekście z zepsutymi zębami.

Ja chciałbym DeGrasso lub Lombardo, ale to tylko życzenia.

mateusz napisał(a):
Wiadome już, że Loomis odpada, nad czym bardzo ubolewam.


Dlaczego wiadome, że odpada? Chyba jestem trochę do tyłu.

Nie obraziłbym się na powrót Ala Pitrelli. ;)

_________________
hyhy : P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pon Gru 15, 2014 19:20 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 27, 2011 16:33
Posty: 469
Odpada bo dołączył do Arch Enemy.

_________________
Image

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Śro Gru 17, 2014 10:03 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Paź 31, 2009 01:52
Posty: 413
Miejscowość: Landsberg :: Posen :: Breslau
Ciekawe czy pluje sobie w brodę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Śro Gru 17, 2014 11:22 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Od pozera. Na Megadethized było:

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Gru 18, 2014 11:00 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Paź 31, 2009 01:52
Posty: 413
Miejscowość: Landsberg :: Posen :: Breslau
Co Wy chcecie od chłopaka? Przynajmniej on podejmuje jakiś kontakt z fanami. Może trochę się lansuje ale będąc synem Rudego o będąc blisko zespołu pewnie każdy z Was postępował by podobnie :)

Ma też lekki wpływ na ożywienie tego forum ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Gru 18, 2014 11:42 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 16, 2011 09:43
Posty: 853
Miejscowość: j.g.
trochę?:D strasznie się lansuje. Gołą klatą też:D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Gru 18, 2014 18:54 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 12, 2011 21:14
Posty: 118
http://www.metalinsider.net/metal-music ... awn-drover Nowy wywiad z Broderickiem, z którego dowiadujemy się, dlaczego opuścił Mega i o tym, że prawdopodobnie będą pracować z Droverem nad nowym, wspólnym projektem. Proponuję, żeby dołączyli do kapeli Menzy, Polanda i LoMenzo, byłoby ciekawie :lol:
w skrócie:
Cytuj:
When asked flat out what influenced his depature, Broderick said "It was simply time. I’d been in [Megadeth] for seven years and I really wanted to just be able to have that kind of creative freedom to write anything I wanted to, to go anywhere with it that I wanted to and just kind of direct my own course.”

Cytuj:
In regards to telling Dave Mustaine about his resigning, Broderick said “He was definitely disappointed. Obviously it’s not something that he wanted to hear or anything like that,” before admitting that “in a way, we’re hired guns.

Czyli, co było do przewidzenia, znudziło mu się bycie popychadłem ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Gru 19, 2014 07:35 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
Tutaj po polsku:

Cytuj:
O powodach swojego odejścia z Megadeth:

Cóż, to nie będzie tak ekscytujące jak ktoś mógłby oczekiwać. To żaden wielki dramat, czy cokolwiek w tym rodzaju. To było tylko kwestią czasu [aż odejdę]. Byłem w Megadeth przez 7 lat i naprawdę chciałem mieć kreatywną wolność pisania, czego tylko zechcę, możliwości pójścia z tym dalej dokądkolwiek i niejako iść własnym torem.

Myślę o tym w podobny sposób co szef kuchni, pracujący w restauracji, który postanawia otworzyć własną restraurację, albo może prawnik, który chce otworzyć swoją firmę, czy coś w tym rodzaju. To był świetny moment, żeby pójść dalej. Myślę, po rozmowach z Shawnem, że Shawn był w dokładnie tym samym miejscu. Rozmawialiśmy o tym i myśleliśmy o tym przez jakiś czas. I kiedy Shawn odszedł, pomyślałem „Zaraz! Co się stało?” Tzn., wiedziałem, że o tym gadaliśmy, ale on to zrobił; on naprawdę odszedł z zespołu…

Shawn i ja rozmawiamy cały czas, wiedziałem więc, że o tym myślał i ja też o tym myślałem. Ale jak tylko odszedł, wiedziałem że podjął właściwą decyzję. Bo Megadeth zaczyna szykować się do kolejnego cyklu nagraniowego i jeśli czujesz trwogę przed staniem się częścią czegoś, to nie chcesz zagłębić się w ten proces, proces pisania, a potem ich wystawić do wiatru. Więc kiedy Shawn odszedł to od razu stało się dla mnie jasne. Odbyłem więc rozmowę z Ellefsonem, a potem poszedłem pomówić z Jackson Guitars, moim wsparciem, i z Fractal Audio Systems, i wszyscy bardzo mnie wspierali. Mówili, „Chłopie, trzymamy z tobą. Rób co musisz robić.” Postanowiłęm więc następnego wieczora po odejściu Shawna, „To JEST właściwy moment”, bo Megadeth przygotowuje się do wejścia w następny cykl nagraniowy. Tzn., jeśli jest jakiś dobry czas na odejście, to właśnie teraz.

O reakcji Dave’a Mustaine’a:

Był zdecydowanie zawiedziony. To było w sposób oczywisty… To nie jest coś, co chciał usłyszeć, czy cokolwiek takiego. Co jednak musicie wiedzieć to że, na pewien sposób, byliśmy tylko najemnikami, więc…

O tym, czy spodziewał się być w Megadeth na długo, gdy dołączył do zespołu:

Kiedy zacząłem, nie wiedziałem czego oczekiwać. Wchodzisz w coś z otwartym umysłem i po prostu działasz. I było wspaniale, było super, to było świetne dla mojej kariery. Dane mi było zagrać koncerty „Wielkiej Czwórki”. Grałem na całym świecie, to w tamtym czasie było świetne. Ale przyszedł moment, w którym chcę być muzycznie kreatywny i to w istocie jest to, czego szukałem.

O swojej muzycznej przyszłości:

Cóż, jedną z rzeczy, jaką zawsze chciałem zrobić, był solowy album. Z pewnością nad tym będę pracował w 2015r. Ale jedną z rzeczy, która ostatnio bardzo mnie ekscytuje jest to, o czym rozmawialiśmy z Shawnem Droverem, rozmawialiśmy o tym całym materiale, który nigdy nie ujrzał światła dziennego, wszystkich tych zabójczych, ciężkich riffach, które napisaliśmy itd., i zdecydowaliśmy, „Hej, dlaczego by tego nie wydać? Dlaczego nie stworzyć zespołu i nie wypuścić tych zabójczych riffów, żeby zobaczyć, co ludzie na to?” Stworzyliśmy więc zespół, pracujemy z zabójczym wokalistą – jest świetny – i napłynęły dobre oferty ze strony wytwórni nagraniowych, jesteśmy więc bardzo podekscytowani tym, dokąd zmierzamy.

O nazwie swojego nowego zespołu:

To zabawna sprawa: mamy wiele nazw. Problem dziś jest taki, że istnieje tyle kapel, że pierwszą rzeczą, jaką musimy zrobić, to zarejestrować znak handlowy i upewnić się, że dostaniemy… Nie chcemy problemu pokroju „Ghost” i „Ghost B.C.”, prawda?! Dlatego sprawdzamy zarejestrowane znaki i nazwy i bardzo chciałbym ci je wyjawić, ale chcemy zachować co nieco na nasze oficjalne oświadczenie prasowe, wtedy też pomówimy o naszym wokaliście i będziemy już mieli wytwórnię na pokładzie.

O tym, czy ich materiał to niewykorzystane przez Megadeth pomysły, czy zupełnie nowe kompozycje:

Część z nich została zaprezentowana [w Megadeth], ale niektóre z nich to… Rzeczy, o których pomyślałem, „Oh, to nie jest odpowiednie do brzmienia Megadeth”. Mam tendencję do pisania bardzo skomplikowanych rzeczy, więc muszę uważać, kiedy piszę i wysyłam coś do Megadeth przy takim… Chcę mieć pewność, że coś nie jest zbyt złożone, zbyt zwariowane i że nie jest tego wszystkiego za dużo. Tak więc są to też rzeczy, które zatrzymałem dla siebie.


http://heavyrock.eu/blog/chris-broderic ... -droverem/

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1987 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 100  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group