Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Sob Wrz 21, 2024 18:14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1987 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 00:56 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Ja już czekam na przesyłkę Metallikowych Club Dayz. Jeśli Mega też się doczeka, to równie chętnie nabędę :)

_________________
Image


Ostatnio edytowany przez fiXXXer_85, Pią Lut 11, 2011 10:25, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 02:49 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
a skąd dorwałeś i czemu nic nie mówiłeś ? wziełoby sie hurtowo jakoś ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 10:32 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
fiXXXer_85 napisał(a):
Też sobie te Club Dayz zafunduję niedługo. W pewnej internetowej księgarni jest za 10,60 ojro, ale za to wysyłają do wszystkich krajów za darmo :)


Wspominałem w pytaniach i ciekawostkach dot. zespołu ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 11:32 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
ale pisałeś tylko że
Cytuj:
Też sobie te Club Dayz zafunduję niedługo


wiec nieładnie :roll:

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 11:49 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Byłem otwarty na propozycje, ale że jestem nieśmiały, to głupio mi było proponować :D

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 13:20 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
to nastepnym razem zgłaszaj takie rzeczy ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Sob Lut 19, 2011 17:18 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Zaglądający na overkilla pewnie już wiedzą, że Dave szykuje dodruk swojej książki, wzbogaconej o nowe historie :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Śro Lut 23, 2011 09:20 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
"I have a song to DL from the Dan Spitz project I did. MegaDave's made a site to DL the song and donate to his autistic twins. Please DL it!"

Byłoby fajnie gdyby Dan zrewanżował się i zakrał kilka solówek na nowej płycie Megadeth

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 03:10 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Poznaliśmy nominowanych do trzeciej edycji nagród amerykańskiego magazynu "Revolver" która odbędzie się 20 kwietnia w Club Nokia w Los Angeles blablablablablabla itp itd

generalnie same pierdoły i gówno nas to obchodzi ale ale

Najlepszy zespół koncertowy:
Avenged Sevenfold
Gwar
Iron Maiden
Megadeth
Rammstein
Sevendust

pewnie wygra Maiden ale trzymac kciuki za Megadeth zawsze można ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 07:59 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Dave na swoim Twitterze napisał Yes! More Big 4 dates! meet new mgmt. client this weekend with my partner Mark Adelman. And now off to Vic's to make more Megs music!

Mark Adelman jest producentem RIP live i czy niewynika z tego że producentem nowego albumu będzie własnie on a nie Andy Sneap???

A wam jak się wydaje??

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 13:06 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Cze 12, 2010 06:18
Posty: 125
Miejscowość: Meppen GER
pewnie malo kto z was wie, dave jest managerem testament od poczatku tego roku.

_________________
CyberArmy Member#8373


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 14:57 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
metalmilitiapl napisał(a):
pewnie malo kto z was wie, dave jest managerem testament od poczatku tego roku.

To pewna informacja?? Więc zapowiada się że moje dwie ulubione kapele będą pod światłym kierownictwem Mustaina :) A tak a tak poważniej wielka szkoda że Testament nie gra trasy po Europie z Megadeth i Slayerem

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Sob Mar 05, 2011 18:46 
Offline
Black Swan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 30, 2009 11:14
Posty: 52
Miejscowość: Jelenia Góra
Wywiad przeprowadził grecki ROCK OVERDOSE z DAVIDem ELLEFSONem. Pytania zadawali fani zespołu. Z góry przepraszam za wszystkie błędy ;)


1.Czym jest dla Ciebie Megadeth po tych wszystkich latach ?

David : W założeniach naszym celem było żeby był to najszybszy i najcięższy zespół w historii. Myślę że wiele z tego osiągnęliśmy przez te lata , ale też skoncentrowaliśmy się na pisaniu piosenek bardziej melodyjnych . Myślę że właśnie dlatego przetrwaliśmy próbę czasu .

2. Czy to prawda że otrzymałeś wiadomość od perkusisty Shawn Drover który namówił cię na powrót do zespołu ?

David: Tak to prawda. Od kilku lat rozmawiałem o tym z Davem i byłem pełen nadziei że to kiedyś nastąpi . Dopiero kiedy w 2010 roku gwiazdy ustawiły się w odpowiedniej kondygnacji wróciłem do Megadeth.

3.Jak to jest nagrywać nowy album Megadeth po tylu latach ?

David: Jest naprawdę super ! Jestem szczęśliwy że mam okazje robić to ponownie. Nowy materiał z całą pewnością brzmi jak Megadeth , nowoczesny – ale czuć klimat czasów kiedy graliśmy razem z Davem .

4.Co sądzisz o albumach Magedeth ,które zostały nagrane bez Ciebie ?

David: Albumy te były dla mnie przywróceniem esencji thrashowego Megadeth – mimo noweczesnych elementów czy doskonałej jakości produkcji Andego Sneapa.

5.Jaki był twoim zdaniem, klucz do sukcesu Megadeth ?

David: Myślę że jest to naprawdę trudne, można napisać że naprawdę trudne ,ale wpadające w ucho i zapadające w pamięci kawałki. Można do tego dodać fakt że mieliśmy w zespole naprawdę niezłych muzyków. Przez to wszystko fani i opinia publiczna pamięta nasze piosenki .

6. Jaka była twoja ulubiona trasa zagrana z Megadeth ? Co możesz powiedzieć o koncercie Big Four w Atenach ?

David: Obecnie podoba mi się aktualna trasa. W 2010 roku graliśmy trasę upamiętniającą album Rust In Peace ,a teraz będziemy mieli nowe kawałki ,które zagramy na przyszłej trasie. Dodatkowo wiele naszych albumów zbliża się do 20 lub 25 rocznicy wydania, które tworzą okazje do licznych tras czy świętowania. Jeśli chodzi o koncert Big 4 w Atenach … to był wielki dzień - naprawdę cudowne miejsce. Do tego sposób ułożenia sceny był naprawdę dobrym pomysłem ! Myślę że było to naprawdę optymalne ustawienie dla fanów ,którzy mogli dobrze zobaczyć każdy z zespołów- co jest bardzo rzadkie ,jeżeli chodzi o tak duże festiwale, kiedy fani muszą wybierać jakie zespoły chcą zobaczyć. Jeśli chodzi o greckich fanów mogę powiedzieć że są to jedni z najbardziej porywczych fanów na Ziemi !

7. Jak się ponownie pracuje z Davem ? Jaki jest wasz najmocniejszy kawałek z nowej płyty ?


David: Jest naprawdę dobrze ponownie pracować z Davem. Mamy taki nowy kawałek nad którym zaczęliśmy pracować na backstage-u w Australii w grudniu 2010 roku. Jest naprawdę ostry i brzmi w każdym calu jak klasyczny Megadeth z 1983 roku. Dave ma naprawdę talent jeżeli chodzi o komponowanie riffów – praktycznie samy wylatują mu z gitary.

8. Czy możesz opowiedzieć o dniach w których nagraliście dwa pierwsze albumy ?

David: Czas upłynął bardzo szybko. KIMB nagraliśmy bardzo szybko. Komponowanie muzyki ,ale też cała otoczka dotycząca zespołu sprawiała nam wiele frajdy – chcieliśmy zdobyć świat. Jeżeli chodzi o „Peace Sells ” to mieliśmy dużo więcej czasu oraz lepsze studio. Wszystkie kawałki mieliśmy dobrze ograne na żywo podczas krótkiej trzy tygodniowej trasy po USA kilka miesięcy wcześniej. Pomogło to nam popracować nad utworami z naszej pre - produkcji oraz dowiedzieliśmy jak na kawałki reaguje tłum. Wtedy wiedzieliśmy że „Peace Sells” to będzie nasz hit. Walczyliśmy z wytwórnią aby album nazywał się „Peace Sells” – chcieli abyśmy nazwali go „Wake Up Dead” . Mimo że to świetny kawałek na singiel ,nie miał prawa być kawałkiem tytułowym !

9. Jakie kawałki Megadeth lubisz najbardziej i dlaczego ?
David: Wszystkie mają w sobie coś fajnego ale układając setliste wybieramy najpopularniejsze. Bardzo lubię grać „Symphony of Destruction” - większość publiczności słysząc ten kawałek zaczyna moshować i śpiewać razem z nami. Jeśli chodzi o ulubione kawałki to jest to "Holy Wars" i "Hangar 18" - grając je pojawia się ten sam rodzaj reakcji .


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Wto Mar 08, 2011 20:44 
Offline
Black Swan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 30, 2009 11:14
Posty: 52
Miejscowość: Jelenia Góra
Megadeth.com 08.03.2011

Megadeth Cyber Army daje członkom fan klubu możliwość spotkania się z muzykami Megadeth na trasie „European Carnage” – trasa zaczyna się już w tym tygodniu , w Niedzielę 13 Marca w Kijowie na Ukrainie. Jeśli planujesz wybrać się na koncert, sprawdź klub i weź udział w losowaniu aby spotkać się z członkami Megadeth. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź Cyber Army. Nie masz konta? Nie ma problemu! Wstąp w szeregi armii! Przyłącz się już dziś!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Mar 11, 2011 08:05 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
http://www.youtube.com/watch?v=ks6xtCde ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=950ZT3WI ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=mE41ktoA ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=zCWnSVFu ... re=related

Nowy wywiad z Mustainem o nowym albumie nawija w 4 częśći od 3:20
"It's totally old school thrash metal kind of stuff" - Dave Mustaine

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Mar 11, 2011 13:59 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Cze 12, 2010 06:18
Posty: 125
Miejscowość: Meppen GER
http://www.jacksonguitars.com/blog/?p=1648
musze was zmartwic, ale u nas tez bedzie od 12 do 13 zapewne

_________________
CyberArmy Member#8373


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 15:36 
Offline
Black Swan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 30, 2009 11:14
Posty: 52
Miejscowość: Jelenia Góra
Megadeth znalazł się na 20 miejscu w rankingu na najbardziej zapracowany zespół 2010 roku. Lista ta została opracowana przez witrynę songkick.com . Punktacji zostały poddane przebyte w trasie mile oraz liczba zagranych koncertów. W ciągu ubiegłego roku Megadeth zagrał 117 koncertów i przebył 88,000 mil podróży (czyli ponad 141 tysięcy kilometrów) .


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 17:46 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Informacja o nowym materiale Megadeth prosto z strony Andy Sneap'a
Cytuj:
Talking to Megadeth about schedule for this year and it looks like I’ll begin work with them in San Diego around mid April, we were meant to be starting on this a little earlier but visa arrangements always take a longer than expected, so there’s some cool live stuff being mixed right now for a anniversary release planned.


http://www.andysneap.com/

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Sob Mar 19, 2011 11:00 
Offline
Black Swan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 30, 2009 11:14
Posty: 52
Miejscowość: Jelenia Góra
Dave Mustaine złożył oficjalne oświadczenie dotyczące koncertu w St. Petersburgu. Możemy dowiedzieć się że Dave przygotowując się do koncertu - jakieś 2 godziny przed rozpoczęciem show - dostał przepukliny. Menager polecił mu wizytę u "trasowego" lekarza. Dave rozważał nawet anulowanie całego koncertu mimo ,że w nie było to w ich w zwyczaju Megadeth. Następną godzinę pamięta przez mgłę ,ale kiedy się obudził zobaczył nad sobą modlącego się Ellefsona. Nawet członkowie Slayera wpadli sprawdzić czy wszystko w porządku (Tom i Dave). Kiedy Mustaine poczuł się lepiej ,zostało jeszcze 30 minut czasu dla Megadeth ,więc Dave postanowił że dokończy występ.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 16:23 
Offline
Black Swan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 30, 2009 11:14
Posty: 52
Miejscowość: Jelenia Góra
Dave Mustaine odpowiadał na pytania zadane przez Total Guitar [18.03.2011]


Dave, minęło już 25 lat od wydania „Peace Sells… But Who's Buying?” . Czy masz jakieś plany co do zagrania go w całości na żywo ?

Mustaine: The Conjuring to najcięższy kawałek na tej płycie i ma dużo wspólnego z czarną magią . Obiecałem sobie ,że już nigdy go nie zagram ,ponieważ zawiera wiele wskazówek dotyczących rzucania uroków. Chociaż wydaje mi się dosyć banalne ,że jakiś czarnoksiężnik będzie z tego korzystał.
Kiedy przechodziłem fascynacje czarną magią to rzucałem czary na ludzi, dręczyło mnie to i sprawiało wiele cierpienia. Ludzie mówili ,że czarna magia zniszczyła mi życie. Jednak dzięki miłości do moich przyjaciół i grze na gitarze jestem ponad tym wszystkim. Więc spoglądając wstecz myślę sobie „Hmm, nie chcę już grać The Conjuring”.
Patrząc na kawałek taki jak „Black Friday” myślę ,że jest to świetna piosenka do zagrania ,ale z drugiej strony widzę tekst ,który jest o szalonym zabójcy ,wpadającym w szał zabijania. Teraz zrobiła się z tego wszystkiego prawdziwa ironia bo powiedziałem ,że nie zamierzam tego grać ,ale dochodzi 25 rocznica i ludzie mówią ,że musimy wykonać album w całości. Myślę ,że nie mogę robić czegoś wbrew sobie , ale jestem przekonany że znajdę jakieś wyjście z sytuacji.

Tom Araya jest praktykującym Katolikiem , a wychodzi na scenę i śpiewa „The Antychrist” każdej nocy…

Mustaine: Tak. Wiesz , naprawdę staram się pielęgnować nasze relacje z chłopakami ze Slayera ,które ostatnio odbudowałem . Nic nie wiem na temat jego Katolicyzmu i nie chciałbym mieć z nimi jakichkolwiek zatargów dlatego, jeśli pozwolisz ,nie wypowiem się na ten temat.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1987 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 100  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group