Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Nie Wrz 29, 2024 00:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 76 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Najlepszy album to
Alice In Hell 38%  38%  [ 5 ]
Never Neverland 38%  38%  [ 5 ]
Set The World On Fire 8%  8%  [ 1 ]
King Of The Kill 8%  8%  [ 1 ]
Refresh The Demon 0%  0%  [ 0 ]
Remains 0%  0%  [ 0 ]
Criteria For A Black Widow 0%  0%  [ 0 ]
Carnival Diablos 0%  0%  [ 0 ]
Waking The Fury 8%  8%  [ 1 ]
All For You 0%  0%  [ 0 ]
Schizo Deluxe 0%  0%  [ 0 ]
Metal 0%  0%  [ 0 ]
Annihilator 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 13
Autor Wiadomość
 Temat postu: Annihilator
PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 00:25 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Gru 23, 2008 21:40
Posty: 487
Miejscowość: Łódź
Kolejny zasłużony dla thrash metalu zespół. Coprawda ostatnie 5 płyt uważam za delikatnie mówiąc nie udane, a King Of The Kill, Refresh The Demon oraz Remains przyznaje że nie znam, ale za to Alice In Hell i Never Neverland to płyty znakomite. Również Set The World On Fire bardzo przypadło mi do gustu, mimo że zdania o tej płycie są mieszane - głównie chyba z powodu lżejszego brzmienia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Annihilator
PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 00:36 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
szczepan napisał(a):
Coprawda ostatnie 5 płyt uważam za delikatnie mówiąc nie udane


oj nasze gusta są takie rózne ;)
co do 3 ostatnich moge sie zgodzic, Padden to padaka ale takie Carnival Diablos to dobra thrashowa płyta, co prawda na niej jeszcze sie zgrywali ale już Waking The Fury to jedna z ich najlepszych płyt

Cytuj:
a King Of The Kill, Refresh The Demon oraz Remains przyznaje że nie znam,


nie masz specjalnie czego żałować, zwłascza Remains który jest najgorszą sraką jaką wydali

Cytuj:
ale za to Alice In Hell i Never Neverland to płyty znakomite.


nic dodać niz ująć :D

Cytuj:
Również Set The World On Fire bardzo przypadło mi do gustu, mimo że zdania o tej płycie są mieszane - głównie chyba z powodu lżejszego brzmienia.


mi sie nawet podoba, wprowadza nieco świerzego oddechu ;)

polecam róznież Criteria For A Black Widow, wg mnie kawałk dobrej muzy, najlepsza ich płyta od czasu Set ...

zagłosowałem na Waking The Fury gdyż w ankiecie brakuje mojej ulubionej płyty, jest nią genialna koncertówka In Command (Live 1989-1990) którą polecam
drugi koncercik tez jest fajny ale jednak gorszy :mrgreen:

godny polecania jest również składak Bag of Tricks z rarytasami w postaci żadkich kawałków, kilku nowych, demówek oraz wersji live

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Annihilator
PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 00:45 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Hehehehe, uprzedziłeś mnie ;)
Całkiem przyjemna kapela. Zapoznałem się z ich twórczością jakoś rok temu dopiero. Zespoł, w którym następywało wiele roszad

*Alice in Hell - zbytnio nie przepadam. Wokal mnie wkurza okropnie 6/10
*Never, Neverland - moja ulubiona płyta :D Nowy wokalista z świetnym wokalem. Tytułowy jara mnie najbardziej. Dalej: The Fun Palace, Stonewall i Phantasmagoria. Reszta też jest cacy 10/10
*Set the World on Fire - bardzo lajtowny album, ale może się podobać. Osobiście jest u mnie po Never, Neverland. Znowu nowy wokal. Gościu trochę sepleni, ale generalnie daje rady. Tytułowy jest świetny i cukierkowaty Sounds Good To Me również bardzo lubię :) Reszta też na poziomie 9/10
*King of the Kill - uwazany za bardzo dobry, a mnie jakoś nie porywa. Tutaj chyba Waters śpiewa 5/10
*Refresh the Demon - słabo znam
*Remains - jak wyżej
*Criteria For A Black Widow - taki powrót do korzeni. Lubie zajebiście, pomimo, ze maniera wokalu tutaj średnio mi się podoba. Tytułowy to mistrzostwo :D 8/10
*Carnival Diablos - słabo znam
*Waking the Fury - jak wyżej

Ostatnie płyty z Paddenem na wokalu są jak na mój gust kiepskie, a sam Padden pasuje tam jak świni siodło.
Wspomne o świetnej koncertówce Double Live Annihilation z Joe Comeau. Gość przebił wokalnie wszystkie wersje studyjnych wykonań. Coś pięknego :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Annihilator
PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 00:46 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żułek napisał(a):
zagłosowałem na Waking The Fury gdyż w ankiecie brakuje mojej ulubionej płyty, jest nią genialna koncertówka In Command (Live 1989-1990) którą polecam
drugi koncercik tez jest fajny ale jednak gorszy

W życiu :D

Kurde, sorry, ze nie zrobiłem edycji...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Annihilator
PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 00:52 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
mateusz napisał(a):
Żułek napisał(a):
zagłosowałem na Waking The Fury gdyż w ankiecie brakuje mojej ulubionej płyty, jest nią genialna koncertówka In Command (Live 1989-1990) którą polecam drugi koncercik tez jest fajny ale jednak gorszy

W życiu :D


nie kłóć sie bo ja wiem lepiej :P no i zagrali tam genialny cover AC/DC który jest lepszy od wykonania AC/DC :mrgreen:

mateusz napisał(a):
*Alice in Hell - zbytnio nie przepadam. Wokal mnie wkurza okropnie 6/10
*Criteria For A Black Widow - taki powrót do korzeni. Lubie zajebiście, pomimo, ze maniera wokalu tutaj średnio mi się podoba. Tytułowy to mistrzostwo :D 8/10


dziwne bo wokalista jest ten sam a zarówno brzmienie jak i utwory przemawiaja na korzyść Alice :P

Cytuj:
Kurde, sorry, ze nie zrobiłem edycji...


no wlasnie nieładnie ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Annihilator
PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 00:57 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żułek napisał(a):
nie kłóć sie bo ja wiem lepiej

Phi ;)
Żułek napisał(a):
dziwne bo wokalista jest ten sam a zarówno brzmienie jak i utwory przemawiaja na korzyść Alice

Ale ja lubie bardziej CFABW :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Annihilator
PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 01:08 
Offline
Psychotron

Rejestracja: Pon Sty 05, 2009 00:57
Posty: 375
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Zdecydowanie najlepsze wg mnie są King of the Kill i Never, Neverland. Aliceteż w pytę. Reszta różnie, ale bez rewelacji (3 płytki z ankiety nie słyszałem).

_________________
"You can't play God then wash your hands of the things you've created"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Annihilator
PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 07:02 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Gru 26, 2008 22:58
Posty: 155
Ciężki wybór... głosuję na Set The World On Fire, chyba z tego powodu ze poznałem jako pierwszy. Ostatnie płytki mnie nie przyciągają, początki mieli lepsze ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Annihilator
PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 11:23 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Nie będę się rozpisywał - tutaj również dwa pierwsze albumy moim zdaniem the best (duże znaczenie odgrywa też pewnie sentyment).
Głos tym razem na debiut.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Annihilator
PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 14:36 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
mam wiadomość dla fanów trzeciego albumu

Cytuj:
"Set The World On Fire" (1993), the third studio album from Canadian thrash metal veterans Annihilator, will be reissued on January 19 in Europe via Metal Mind Productions and March 10 in the USA through MVD. The new edition of the album includes two bonus tracks plus an additional CD with the promotional video for "Set The World On Fire", video material featuring Jeff Waters speaking about the process of writing and recording "Set The World On Fire", touring, making of the "Set The World On Fire" video and more. The bonus CD also includes additional video and audio material: live clips, interviews, home video recordings and some live Annihilator videos from 1989. The digipack title (limited to 2,000 copies) will be made available on golden disc, digitally remastered using 24-bit technology.

"Set The World On Fire" reissue track listing:
CD1:
01. "Set The World On Fire"
02. "No Zone"
03. "Bats In The Belfry"
04. "Snake In The Grass"
05. "Phoenix Rising"
06. "Knight Jumps Queen"
07. "Sound Good To Me"
08. "The Edge"
09. "Don't Bother Me"
10. "Brain Dance"
Bonus tracks:
11. "Hell Bent For Leather"
12. "Phoenix Rising" (acoustic)

CD2:
01. "Set The World On Fire" (promotional video)
02. Jeff Waters Speaks
03. Bonus Video Footage

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Annihilator
PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 15:02 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Oby te clipy live jakieś ciekawe były i pełne. Ogólnie to się dobrze zapowiada, ale ilosć kopii strasznie ograniczona


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Annihilator
PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 15:38 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
sam jestem ciekawy szczegółów bo jakby było naprawde coś konkretnego po atrakcyjnej cene to moze bym kupił

na fan.pl jest cena 61zł wiec nie zbyt ciekawie to wyglada :roll:

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Annihilator
PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 15:53 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żułek napisał(a):
na fan.pl jest cena 61zł wiec nie zbyt ciekawie to wyglada

To jeszcze nie tak źle, jak na nowy remaster z tak małym nakładem. Na allegro jak sie pojawi po wyczerpaniu nakładu, to tak tanio nie kupisz.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Annihilator
PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 15:56 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
kupisz kupisz a cena jest z kosmosu mimo wszystko, do tego dolicz se od nich wysyłke i masz 70zł za cd :!: :!: :!: :!: w zyciu

no ale poczekamy aż wyjdzie i sie zobaczy ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Annihilator
PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 16:20 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żułek napisał(a):
kupisz kupisz

Nie sądze. Jak się za jakiś czas nakład wyczerpie, to wtedy ktoś wystawi i będzie krzyczał minimum 100zł, bo nie będzie moża już nigdzie dostać i będą się łasili na kase, wiedząc, że Ci co nie kupili wcześniej zostali z gołą dupą na wietrze i będze możńa z nich skroić ;)
Na allegro są tanie CD bardzo często, ale tutaj będzie limitowane wydawnictwo i one tanie nigdy nie będzie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Annihilator
PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 16:28 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
tylko zwróc uwage ze to jest dosyc srednia płyta wiec chetnych nie musi byc duzo
na poczatku jak wyjdzie cena bedzie dosyc spora ale jak nie bedzie chetnych napewno spadnie, w koncu zawsze orginalne wydania są najdroższe a nie remastery, podejrzewam ze po pewnym czasie cena spadnie do 40-50zł

ale jak chcesz przepłacać to se kup za 70 :P mi to lotto :P

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Annihilator
PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 16:35 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Możliwe, ale możliwe również, że będzie, jak ja pisze. Ciężko w sumie powiedzieć. Po prostu wiem, że takie wydawnictwa szybko się rozchodzą. Pożyjemy, zobaczymy. Tylko żebyś ty później nie musiał płacić więcej ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Annihilator
PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 16:40 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
o mnie sie nie martw bo na 90% tego nie kupie :D

jak juz cos bede ich kupował to pierwsze 2 płyty oraz Waking The Fury 8-)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Annihilator
PostWysłany: Śro Lut 04, 2009 13:24 
Offline
Sleepwalker

Rejestracja: Wto Lut 03, 2009 13:33
Posty: 572
Świetny band, takie płyty jak "Alice In Hell", "Never Neverland", "King Of The Kill", "Criteria For A Black Widow" i "Carnival Diablos" trzymają wysoki poziom (tak twórczy, jak i wykonawczy)
"Set The World On Fire" - rzeczywiście lżejsza niż pierwsze dwie i też tak się składa, ze mniej mi pasi ;)
"Refresh The Demon" - czegoś tej płycie brak, niby mocna, niby do przodu, ale gorzej się prezentuje niż wyróżnione wyżej
"Remains" - nie wiem czy potrzebny eksperyment, nie słucham :evil:
za "Waking The Fury" nie przepadam, jakoś mi brzmienie nie podpasowało
"All For You" - słabizna, "Schizo Deluxe" - całkiem niezła, najlepsza z Paddenem, "Metal" - słaba

jako ciekawostkę zapodam,że w światku metalowym panowało do niedawna jeszcze przekonanie, że im Waters bardziej wkurzony/zły (generalnie dotyczyło życia osobistego) - tym lepsza płyta ;) a im w życiu błogi spokój - tym muzyka bez werwy ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Annihilator
PostWysłany: Śro Lut 04, 2009 13:30 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Anka napisał(a):
jako ciekawostkę zapodam,że w światku metalowym panowało do niedawna jeszcze przekonanie, że im Waters bardziej wkurzony/zły (generalnie dotyczyło życia osobistego) - tym lepsza płyta ;) a im w życiu błogi spokój - tym muzyka bez werwy ;)


to ja poprosze aby Waters sie wkurzył wywalił Paddena, zatrudnił porzadnego wokaliste i nagrał coś na miare Waking The Fury :twisted:

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 76 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group