Megadeth Info

Newsy

Zespół

Inne Projekty

Media

O stronie

->Zespół->Recenzje

Recenzje

TH1RT3EN

16-01-2012

Komentarze [0]

mateusz

Jako oddany fan Megadeth czekałem na nowe wydawnictwo grupy z dużą niecierpliwością. Po bardzo dobrym Endgame, rodziły się we mnie spore nadzieje na to, że kolejna płyta będzie równie udana, jak nie lepsza. Swoje oczekiwania opierałem na tym, że lider grupy, Dave Mustaine, wspominał iż "Th1rt3en" oddaje emocje i uczucia, o których nie miał pojęcia. Smaczku dodawał jeszcze fakt, że w tytule krążka można doszukać się kilku ważnych znaczeń. Dave urodził się przecież 13 września. Swoją przygodę z gitarą zaczął w wieku trzynastu lat, a przede wszystkim - "Th1rt3en" to trzynasty album studyjny Megadeth.
Nie można także zapomnieć o powrocie do składu drugiej legendy kapeli - Davida Ellefsona, który rozstał się z zespołem w 2003 roku, w mało przyjaznej atmosferze.

[więcej]

Endgame

->Zespół->Dyskografia->Endgame

16-09-2009

Komentarze [1]

Żułek

Z Megadeth jest jak z wódką, trudne do przełknięcia za pierwszym razem. Tak samo jest z ich nową płytą zatytułowaną „Endgame”. Po pierwszych przesłuchaniach miałem dosyć nieciekawą minę. Jednak ujrzałem światełko w tunelu. Płyta specjalnie raczej nie zaskakuje. Rudzielec zrobił niezły miks dzięki czemu jest wszystkiego po trochu.

[więcej]

The System Has Failed

->Zespół->Dyskografia->The System Has Failed

08-10-2004

Komentarze [21]

szczepan

Po około trzech latach od wydania "The World Needs A Hero", Dave Mustaine powraca z nowym albumem. "The System Has Failed" powstał formalnie jako dziesiąta studyjna płyta Megadeth, chociaż zespół nie został reaktywowany po tym jak w 2002 rozpadł się z powodu kontuzji Mustaine'a. W sesji nagraniowej wzięli udział: ceniony perkusista Vinnie Colaiuta oraz basista Jimmy Sloas. Gościnnie kilka solówek nagrał Chris Poland.

[więcej]

The World Needs A Hero

->Zespół->Dyskografia->The World Needs a Hero

13-07-2004

Komentarze [8]

szczepan

"The World Needs a Hero" to dziewiąty studyjny album Megadeth i pierwszy na którym od początku do końca zagrał gitarzysta Al Pitrelli. Według zapowiedzi płyta miała być próbą powrotu do ciężkiego grania od którego zespół oddalił się na "Cryptic Writings" i przede wszystkim "Risk". Czy to się udało? Myślę, że tak- z pewnością nie jest to nowy "Rust in Peace", ale można śmiało powiedzieć, że mamy doczynienia z kawałkiem naprawdę dobrego metalu.

[więcej]

So Far, So Good... So What!

->Zespół->Dyskografia->So Far, So Good... So What!

13-07-2004

Komentarze [5]

szczepan

So Far, So Good... So What! to chyba jeden z najbardziej niedocenianych albumów Megadeth. Mówi się o nim, że jest kiepsko wyprodukowany, że utwory zostały napisane szybko wyłącznie dla zrobienia kasy. Podobne uwagi można wymieniać w nieskończoność, problem w tym, że jak dobrze posłuchać, okazuje się, że SFSGSW! jest świetny. To prawda, że został nagrany w najgorszym składzie w historii zespołu, to prawda, że produkcji można wiele zarzucić. Prawdą jest także to, że w tamtym okresie muzycy zażywali rekordowe ilości narkotyków. Jednak mimo to utwory, które znalazły się na krążku stoją na bardzo wysokim poziomie.

[więcej]

Rust In Peace

->Zespół->Dyskografia->Rust In Peace

13-07-2004

Komentarze [3]

szczepan

Rust in Peace to pierwszy album Megadeth nagrany w „klasycznym” składzie z Nickiem Menzą jako perkusistą i Martym Friedmanem jako gitarzystą, był to także pierwszy album nagrany nie na prochach. Nic więc dziwnego, że gdy został wydany stał się największym wówczas sukcesem zespołu. Dla mnie... jest to jeden z czterech absolutnie fenomenalnych albumów metalowych, jakie ujrzały światło dzienne.

[więcej]

Logowanie

Login:

Hasło:

WyszukiwarkaSonda

Ulubiony utwór na Dystopia

The Threat Is Real

24

Dystopia

22

Fatal Illusion

15

Death From Within

12

Bullet To The Brain

21

Post American World

3021

Poisonous Shadows

89

Conquer Or Die

10

Lying In State

493

The Emperor

10

Foreign Policy

11

Look Who's Talking

10

Last Dying Wish

12

Melt The Ice Away

10

Me Hate You

9

Design: http://ohp.magres.net

Czas generowania strony: 0.0028 0.0184 0.0212 0.0321 0.0422 0.0563