Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Pon Wrz 23, 2024 18:17

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1987 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Śro Kwi 01, 2015 13:22 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
A więc jest połowiczny reunion! Marty Wrócił do Megadeth!

http://www.blabbermouth.net/news/megade ... -the-band/

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Śro Kwi 01, 2015 14:12 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
Prawie się nabrałem :p
http://www.deathmagnetic.pl/newsy/dave-mustaine-megadeth-za-tydzien-wchodzimy-do-studia/ Tutaj coś świeżego.

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Kwi 02, 2015 16:27 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
MegadethizeD napisali (w oparciu o wywiad), że były próby pozyskania Friedmana, jednak nic z tego nie wyszło. Marty nie wykluczył jednak możliwości powrotu do zespołu.
Podejrzewam, że nie bardzo pasowała mu opcja, że materiał jest na ukończeniu i sam nie może nic wnieść. Oczywiście powody mogą być inne, ale wydaje mi się to dosyć prawdopodobne.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Kwi 02, 2015 19:17 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
http://www.deathmagnetic.pl/newsy/megad ... o-zespolu/
Teraz to już po ptokach. Wypędzi Kiko ze studia? :D
Początkowo byłem do niego sceptycznie nastawiony, ale przesłuchałem więcej jego nagrań (raczej solowych, Angra kompletnie nie moje klimaty) i jest nawet okej, a na pewno nie jest gorszy od Brodericka i Drovera.

Chyba, że Friedman by powrócił na trasę. Nie ma co sobie robić zbędnych nadziei, pożyjemy zobaczymy.

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Kwi 02, 2015 21:58 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Kiko oficjalnie potwierdzony jako nowy członek zespołu:
http://www.megadeth.com/news/kiko-loure ... s-megadeth

http://www.deathmagnetic.pl/newsy/gitar ... -megadeth/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Kwi 02, 2015 22:01 
Offline
Psychotron
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lut 16, 2013 15:19
Posty: 376
Miejscowość: Disco Polo Land
Wyprzedziłeś mnie o sekundę. :D

Myślę że Dave wziął całkiem niezłego gitarzystę, choć moja próba polubienia zespołu Angra skończyła się porażką. Zobaczymy jak będzie w Megadeth.

_________________
"I am the table!"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Kwi 02, 2015 22:03 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Czyli można domniemywać ze Kiko jest już stałym członkiem a nie jak Adler sesyjnym ??

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Kwi 02, 2015 22:04 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Argo napisał(a):
Czyli można domniemywać ze Kiko jest już stałym członkiem a nie jak Adler sesyjnym ??

Raczej tak. W przypadku Adlera komunikat był jasny - dołącza do Megadeth w studio.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Kwi 02, 2015 22:05 
Offline
Psychotron
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lut 16, 2013 15:19
Posty: 376
Miejscowość: Disco Polo Land
W newsie napisane jest że oficjalnie dołączył do zespołu. Więc obstawiam że na trasę po albumie to na pewno zostanie.

_________________
"I am the table!"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Kwi 03, 2015 10:59 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Polecam fragmenty wywiadu z Martym:

Cytuj:
O plotkach, jakoby miał on ponownie dołączyć do Megadeth, zastępując Chrisa Brodericka, który odszedł z zespołu:

Nie jestem w tym zespole (śmiech) i nie zamierzam na razie do niego dołączyć. Ale powiem ci coś: Jesteśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi z resztą członków kapeli, kocham ich jak braci i wspieram to, co robią. Może pewnego dnia do tego dojdzie, ale nie ekscytowałbym się zbytnio tym faktem.


Więcej tutaj: http://www.deathmagnetic.pl/newsy/marty ... iesiacach/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Nie Kwi 05, 2015 21:53 
Offline
The Scorpion
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 31, 2011 13:42
Posty: 686
Miejscowość: Kraków/Tarnów
Jutro Menza powie czemu nie doszło do reunion.


Załączniki:
1538933_806801686055119_5416300851416942238_n.png
1538933_806801686055119_5416300851416942238_n.png [ 129.67 KiB | Obejrzany 7813 razy ]
Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pon Kwi 06, 2015 20:12 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
Teraz nagle wszyscy mówią otwarcie o tym, że nie dołączą do Megadeth. Faktycznie wykorzystali czas, żeby zyskać popularność.

Co do nowego gitarzysty, Kiko Loureiro - nie słucham Angry więc trudno mi się wypowiadać. Z filmików które oglądałem zrobił na mnie raczej pozytywne wrażenie, na początku trochę przypominał mi Brodericka, jednak pokazał, że potrafi zagrać też z feelingiem. Tak czy siak to świeża krew w zespole i myślę, że zarówno nowy perkusista jak i gitarzysta spiszą się lepiej od Brodawki i Drovera. ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pon Kwi 06, 2015 20:58 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
Pewnie jak zwykle poszło o kasę, a nie o chęci :D Przecież wszyscy wiemy jak Menza błagał na portalach społecznościowych o dołączenie do zespołu. Swoją drogą miejsce etatowego perkusisty jest wciąż dostępne. Bardzo chciałbym, żeby był to Nick, ale to by się kupy nie trzymało, dlatego też nie ma co się zbytnio łudzić. Co do Friedmana, to prawdopodobnie podobna sytuacja co w 2004 roku. Oczekiwania co do nowego albumu mam wysokie. Liczę na coś pokroju The System Has Failed. Z takimi muzykami, w takim składzie Rudy nie może nagrać lipy. To jego ostatnia szansa, bo fani też mają swoją tolerancję :p

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pon Kwi 06, 2015 22:36 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
A co tu muzycy mają do nagrywania lipy, skoro rudy już wszystko napisał?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pon Kwi 06, 2015 22:48 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
To, że za każdym razem mówią co innego w wywiadach. Niby Rudy wszystko sam napisał, a po dołączeniu Adlera pojawiły się informacje, że pracują nad materiałem jako trio (jak za czasów multiplatynowego Rust In Peace). Ja jednak mam nadzieję, że muzycy dorzucą jakieś smaczki od siebie, które uczynią album jeszcze bardziej atrakcyjnym :D

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 07:26 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
No to już wszystko jasne:

Cytuj:
To my fans, I hate disappointing all of you who have been asking and hopeful that Marty Friedman and I would rejoin [MEGADETH's] Dave Mustaine and David Ellefson to resurge the classic 'Rust In Peace' lineup.

"I was totally ready and excited to get back in MEGADETH. I went to Dave's house/studio in San Diego this past December and we jammed for the weekend and it was totally cool. We instantly fell right back into our musical groove together.

"We have great chemistry. It's a magical thing! And, yes, that's me, the 'mystery' drummer whose face is hidden in the YouTube videos Justis Mustaine [Dave's son] posted as seen below.

"A few weeks after this, we all got together with our old manager Ron Laffitte for a dinner meeting at the Anaheim White House restaurant during NAMM. It was great seeing Ron and Marty. We all talked about the plans for a new record and touring and I made it known I was into rejoining and making this my priority. I was pumped, and even went as far as recording drums on five new MEGADETH songs Dave had sent me.

"As soon as I got home and it was time to sit down and negotiate my terms in writing, I was offered a very unfair deal that was so wrong. They didn't feel I was worth anything to the band. Dave blocked my emails, changed his number and then, apparently, Ron Laffitte was fired as the band's manager. Here is one of my favorite bands and a huge part of my life achievements and I was shut out for wanting a fair deal.

"I am really blown away how this band conducts business.

"A band is about a group of people who have respect for one another, sense of loyalty, camaraderie, and, most of all, honor and trust!

"I'm not a puppet. I have integrity, loyalty, and honor. That's who I am!

"There's much more to this story, and I could now add the final chapter to my book 'Nick Menza Megalife: Countdown To Resurrection', by J. Marshall Craig.

"Despite this dark final chapter, I wish MEGADETH the heartiest of health, happiness and success with their future plans. As for me, I am moving on with a new band of other fellow former 'DETH members [James LoMenzo and Chris Poland], as well as a few surprise players, and producer ."



http://www.blabbermouth.net/news/nick-m ... mSFkq3A.99


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 08:21 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 18, 2012 12:29
Posty: 182
I co? :P Nie mówiłem, że na grudniowych filmikach/zdjęciach Justisa jest Nick Menza? :P Nie ma to jak wyłączyć myślenie/odciąć się od własnych zmysłów, dawać manipulować się mediom i łykać jak rybka haczyk, że na filmikach synka mustaine'a jest Tony Laureano, bo przecierz tak podaje Megadethized, więc prawda święta to być musi, choćby wyraźnie było widać, że jest zupełnie inaczej :P


Ostatnio edytowany przez stanger, Wto Kwi 07, 2015 12:02, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 09:57 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Czyli ze niby o co poszło bo sie juz pogubiłem

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 10:02 
Offline
The Scorpion

Rejestracja: Sob Lip 30, 2011 17:13
Posty: 708
Miejscowość: Poznań
Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

Ja myślę, że na początku Dave chciał przywalić z grubej rury powrotem do "klasycznego" składu, robiąc "na złość" Droverowi i Broderickowi, jednak po jakimś czasie rozmyślił się, może dlatego, że policzył, że nie będzie mu się to opłacać.

_________________
hyhy : P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 10:06 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Paź 31, 2009 01:52
Posty: 413
Miejscowość: Landsberg :: Posen :: Breslau
Skoro Adler jest tylko do studia to pewnie temat wróci. Nick zbyt kocha Megadeth by się obrażać na Dave'a. Będzie pewnie grał na trasie.
z kolei Rudy dobrze kalkuluje. Ma świetnego bebniarza do studia a w trasie będzie miał lojalnego i wszystko znoszacego Nicka.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1987 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 100  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group