Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Nie Wrz 29, 2024 00:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Lut 18, 2013 17:47 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
Bilet na koncert juz zakupiony :D

A supportem Iron Maiden w Łodzi i Gdańsku będzie zespół Voodoo Six.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 12, 2013 18:54 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
Nie znam, ale proponuję afterna plaży w sopocie lub jelitkowie :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 12, 2013 19:19 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Czw Paź 06, 2011 19:41
Posty: 194
Cholerka, śmignęli mi całe GC z Gdańska, jakby ktoś miał namiary na bilet GC to proszę o informacje ;) Pozdrawiam!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 12, 2013 23:37 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Rozglądaj się na allegro. To chyba najlepsza opcja ;)

Ja wciąż liczę na to, ze uda mi się być w ŁDZ, a na drugi dzień w Gdańsku. Chciałbym zaliczyć oba koncerty. Zobaczymy jak wyjdzie. W Gdańsku jesteśmy z Agą na 100%. Fajna okazja do jakiegoś zlotu.

YB, Mroziak jedziecie?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Cze 09, 2013 16:15 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lis 10, 2011 23:38
Posty: 113
Witajcie, niestety nie udało mi się dostać biletu już na GC, za długo cholera zwlekałem z kupnem, bo czekałem na kolegę, który w końcu się wyłamał...no i cóż...szukam kogoś kto będzie szedł na płytę, bo sam to raczej kiepsko...jestem raczej młody (15 lat ;) ), więc młodszej osoby bym szukał, bo wątpię, że stare konie będą się zadawały z gimnazjalistą. :lol:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Cze 10, 2013 06:34 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
mateusz napisał(a):
Rozglądaj się na allegro. To chyba najlepsza opcja ;)

Ja wciąż liczę na to, ze uda mi się być w ŁDZ, a na drugi dzień w Gdańsku. Chciałbym zaliczyć oba koncerty. Zobaczymy jak wyjdzie. W Gdańsku jesteśmy z Agą na 100%. Fajna okazja do jakiegoś zlotu.

YB, Mroziak jedziecie?


kurde, coś się dzieję z tym naszym forum czy tylko u mnie?? śledzę na bieżąco posty, tematy a dopiero teraz widzę ten post chodź został napisany w marcu??????????

Mat, nie mam biletu i nie zanosi się żebym już dostał, siły wyższe dysponują mną niestety w ostatnim czasie. liczyłem że uda mi się ale się przeliczyłem.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Cze 10, 2013 07:42 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
mro-ziak napisał(a):
kurde, coś się dzieję z tym naszym forum czy tylko u mnie?? śledzę na bieżąco posty, tematy a dopiero teraz widzę ten post chodź został napisany w marcu??????????

Może przeoczyłeś ;) Z forum jest raczej wszystko ok.

mro-ziak napisał(a):
Mat, nie mam biletu i nie zanosi się żebym już dostał, siły wyższe dysponują mną niestety w ostatnim czasie. liczyłem że uda mi się ale się przeliczyłem.

Szkoda, szkoda. Mam nadzieję, że jak przyjedziemy w sierpniu do WWA na Watersa to dasz radę się z nami spotkać :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Cze 13, 2013 16:16 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Szczerze to tez z początku nie zauważyłem tego pytania Mateusza. Więc to głupio mogło wyglądac, że nie odpowiadamy. Ale ponagliłeś mnie Mat pytaniem w tamacie koncertu McCartneya - tam Ci odpisałem. Dopiero potem odczytałem pierwotne pytanie w tym temacie.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Cze 13, 2013 16:19 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żółta kartka, Panowie ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Cze 23, 2013 11:41 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
Jakbyście się chcieli spotkać, to dajcie znać;) pod ergo jest 'park' czyli jakieś pole i coś czuję, ze będziemy tam piwkować przed koncertem;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lip 03, 2013 17:32 
Offline
Droogie

Rejestracja: Śro Lip 03, 2013 17:31
Posty: 1
http://ironmaidentransmisja.blogspot.com/ - Koncert IRON MAIDEN Transmisja na Żywo!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lip 04, 2013 00:28 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Pią Cze 11, 2010 22:09
Posty: 159
Miejscowość: Wrocław
Koncert dobry ale na pewno jaj nie urywa :/ wejście z dwoma średnimi utworami nie nadającymi się na mocne jebnięcie rozczarowało. Plusem dobra oprawa. Ognie, telebimy wszystko spoko. Dickinson jak zwykle pełen energii i w formie. Na minus rzygający, naćpany Rusek na GC :lol: sporo zamieszania ale dzięki temu udało się podejść bliżej


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lip 04, 2013 07:01 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
Jak dla mnie koncert znakomity! Zespół w dobrej formie, fajny set (najwięcej kawałków było z Seventh Sona) tylko akustyka w Atlas Arenie trochę kulała. To był mój pierwszy koncert IM i mam nadzieję, że nie ostatni bo jestem bardzo zadowolony.

creeping_death napisał(a):
wejście z dwoma średnimi utworami nie nadającymi się na mocne jebnięcie rozczarowało.


Nie wiem o jakich utworach mówisz, podejrzewam, że może Ci chodzi o Afraid to shoot Strangers.

creeping_death napisał(a):
Dickinson jak zwykle pełen energii i w formie. Na minus rzygający, naćpany Rusek na GC :lol: sporo zamieszania ale dzięki temu udało się podejść bliżej


To prawda. Dickinson dał radę, świetny kontakt z publiką. A naćpany Rusek był zajebisty :D

Życzę wam żebyście dziś w Gdańsku się bawili tak dobrze, jak ja. ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lip 04, 2013 08:23 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
BadOmen napisał(a):
Życzę wam żebyście dziś w Gdańsku się bawili tak dobrze, jak ja.

Dzięki :)

Ja już Ironów miałem przyjemność zobaczyć i w zasadzie się nie martwię o dzisiejszy występ.

O której zaczęli grać w ogóle ?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lip 04, 2013 12:02 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Pią Cze 11, 2010 22:09
Posty: 159
Miejscowość: Wrocław
BadOmen napisał(a):


creeping_death napisał(a):
wejście z dwoma średnimi utworami nie nadającymi się na mocne jebnięcie rozczarowało.


Nie wiem o jakich utworach mówisz, podejrzewam, że może Ci chodzi o Afraid to shoot Strangers.

creeping_death napisał(a):
)


chodzi o Moonchild i Can I Play With Madness. Przy takiej oprawie dla wielu pewnie było obojętne co grają, ważne że głośno. Mi osobiście brakowało czegoś lepszego na wejście ( Wicker man przykładowo). Afraid of Shoot stragers wypadło bardzo dobrze.

@BadOmen
Nie znamy się na forum a pewnie staliśmy obok siebie. dziwne uczucie :lol:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lip 04, 2013 12:57 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lut 18, 2012 21:44
Posty: 110
Miejscowość: Warszawa
Było zajebiście, jedyne co można zarzucić to kulejąca akustyka i brak hallowed by the name :evil:
Ogólnie git, na pewno wybiorę się na kolejny koncert.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lip 04, 2013 13:06 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
creeping_death napisał(a):
chodzi o Moonchild i Can I Play With Madness. Przy takiej oprawie dla wielu pewnie było obojętne co grają, ważne że głośno. Mi osobiście brakowało czegoś lepszego na wejście ( Wicker man przykładowo). Afraid of Shoot stragers wypadło bardzo dobrze.


Nie wiem czego się spodziewałeś. Taki jest cel tej trasy by grać stare kawałki jak na starym Maiden England. Osobiście jestem bardzo zadowolony, że grali same starocie i nie było niczego nowego np. Wicker Mana. Każda trasa na Maiden England rozpoczynała się od Moonchild więc byłem pewien, że tym razem też tak będzie. Can I Play to kawałek dla publiki, żeby sobie pośpiewać al moonchild uwielbiam. Niem co Ty do niego masz. ;)

creeping_death napisał(a):
@BadOmen
Nie znamy się na forum a pewnie staliśmy obok siebie. dziwne uczucie :lol:


Faktycznie. Może mnie kojarzysz, długie włosy, koszulka Iron Maiden... :D

kuti1995 napisał(a):
Było zajebiście, jedyne co można zarzucić to kulejąca akustyka i brak hallowed by the name :evil:


Zgadzam się. Nie zagrali najgenialniejszego kawałka Maiden, choć w sumie tego się spodziewałem. Za to był The Evil That Men Do.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lip 04, 2013 13:25 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Pią Cze 11, 2010 22:09
Posty: 159
Miejscowość: Wrocław
BadOmen napisał(a):

Nie wiem czego się spodziewałeś. Taki jest cel tej trasy by grać stare kawałki jak na starym Maiden England. Osobiście jestem bardzo zadowolony, że grali same starocie i nie było niczego nowego np. Wicker Mana. Każda trasa na Maiden England rozpoczynała się od Moonchild więc byłem pewien, że tym razem też tak będzie. Can I Play to kawałek dla publiki, żeby sobie pośpiewać al moonchild uwielbiam. Niem co Ty do niego masz. ;)


Mam to, że Seventh son jako album jest przeceniany i nieszczególnie go lubię. Mają lepsze ;) Jeśli celem jest granie starych kawałków to czemu nie całego Iron Maiden? dla mnie ten krążek to absolutne mistrzostwo i byłbym zachwycony słysząc Stranger World, Remember Tomorrow czy Transylwanię.


BadOmen napisał(a):

Faktycznie. Może mnie kojarzysz, długie włosy, koszulka Iron Maiden... :D


hehe wiele mi nie pomogłeś. Ja chyba byłem lepiej widoczny, bo w koszulce Metalliki :P i krótkie włosy


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lip 04, 2013 22:37 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lis 10, 2011 23:38
Posty: 113
creeping_death napisał(a):
BadOmen napisał(a):

Nie wiem czego się spodziewałeś. Taki jest cel tej trasy by grać stare kawałki jak na starym Maiden England. Osobiście jestem bardzo zadowolony, że grali same starocie i nie było niczego nowego np. Wicker Mana. Każda trasa na Maiden England rozpoczynała się od Moonchild więc byłem pewien, że tym razem też tak będzie. Can I Play to kawałek dla publiki, żeby sobie pośpiewać al moonchild uwielbiam. Niem co Ty do niego masz. ;)


Mam to, że Seventh son jako album jest przeceniany i nieszczególnie go lubię. Mają lepsze ;) Jeśli celem jest granie starych kawałków to czemu nie całego Iron Maiden? dla mnie ten krążek to absolutne mistrzostwo i byłbym zachwycony słysząc Stranger World, Remember Tomorrow czy Transylwanię.


Kurde, chłopie, popieram cię!Też chciałem te kawałki na koncercie!Ale i tak było zajebiście.Utwory z Seventh Son... rzeczywiście wypadały blado przy Iron Maiden czy Phantom Of The Opera, nie wspominając o Afraid To Shoot Strangers czy Fear Of The Dark.

Epicki koncert, epicka scenografia, fajny set, a Dickinson i spółka szaleli, jak zawsze. :D


Tak btw. ja byłem na płycie, ok. 175 cm wzrostu, koszulka Fear Of The Dark (napis pionowo), krótkie włosy, ciemne dżinsy i buty Nike. :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lip 05, 2013 01:45 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Śro Gru 21, 2011 17:18
Posty: 140
ale SSOASS z całą tą teatralizacją wyszedł mega zajebiście... A jak dla mnie Moonchild jest super openerem... Ten riff syntezatorowy jest kozacki a potem sie rozpędza i nagłe pieprznięcie ;]


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group