Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Nie Wrz 22, 2024 08:38

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1987 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 13:47 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Szczerze wątpię. Crown Of Worms pochodzi przecież tak naprawdę z sesji do Youthanasii. Jako bonus na remastrze CTE pojawił się ponoć przez zwykłą pomyłkę (zamiast NWO)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 16:22 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Pią Cze 11, 2010 22:09
Posty: 159
Miejscowość: Wrocław
motaro5656 napisał(a):
w sumie dobrze, że znalazł swój cel w życiu, swoją wiarę i ma swoje poglądy, ale to przecież tylko sztuka, po wyjściu na scenę powinien nie myśleć o życiu codziennym, tak jak Araya to robi. Ale mu przecież nikt tego nie powie


Araya robi zamęt mówiąc "jestem katolikiem" a potem God hates us all i dodaje ze to tylko jaja. IMO każdy artysta powinien brać odpowiedzialność za to co prezentuje i nie może sie wypierać, że to tylko sztuka. Wszyscy doskonale wiemy, że muzyka ma duży wpływ zwłaszcza na młodych ludzi. Rudy nie chce śpiewać to nie, na szczęscie to tylko kilka utworów. Z PS powinien zagrać My Last Word i wystarczy ;) Dla nas pewnie nie ma to takiego znaczenia bo i połowa publiki nie chwyta tekstu. Dla amerykanów gdzie dzieci strzelają se samobója słuchając Suicide Solution albo Dead Skin Mask to już nie jest takie błahe.

Mustaine zrobił sie na starośc wrażliwym, dobrym dziadkiem i chyba zerwał całkowicie z mroczną przeszłością.Dla mnie to jest okey dopóki nagrywa dobre albumy i koncert tez są ok. Rudy teraz politykuje :lol:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 19:21 
Offline
Hook In Mouth
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Paź 10, 2011 10:13
Posty: 44
zgadzam się z tą wypowiedzią, zawsze mnie to dziwiło, czy naprawdę Araya jest chrześcijaninem już nie mówię że zagorzałym katolikiem, ale coś tam było że jak mu K.K przyniósł tekst do GHAA to nie chciał tego śpiewać, ale mniejsza z tym. Ważne żeby CTE wypadło Mega dobrze na koncertach i fajnie by tez było gdyby scenografia przypominała tą z 1992-93 roku

_________________
What if I do get caught?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 11:23 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
Ja tez się zgadzam. Sztuka powinna wyrażać artystę i być szczera. Te wszystkie tru satanistyczne zespoły są dla mnie po prostu śmieszne a niestety jest ich wiele.

creeping_death napisał(a):
Dla amerykanów gdzie dzieci strzelają se samobója słuchając Suicide Solution albo Dead Skin Mask to już nie jest takie błahe.


Mam nadzieję, że to był sarkazm bo chyba w to nie wierzysz??

Dobra mały offtop się robi ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 16:08 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Pią Cze 11, 2010 22:09
Posty: 159
Miejscowość: Wrocław
BadOmen napisał(a):

creeping_death napisał(a):
Dla amerykanów gdzie dzieci strzelają se samobója słuchając Suicide Solution albo Dead Skin Mask to już nie jest takie błahe.


Mam nadzieję, że to był sarkazm bo chyba w to nie wierzysz??

Dobra mały offtop się robi ;)


rzeczywiscie offtop więc krótko:

Rudy jest zbyt wrażliwy by wywoływać skandale w stylu Slayera, Burzum czy jakies jeszcze inne. Oczywiscie w Ameryce wszystko można ale społeczny ostracyzm istnieje tak jak i u nas. Jakoś nie słyszałem w Polsce o procesach, gdzie matki oskarżały zespoły o namawianie do morderstwa ich dzieci a takie za oceanem były. Poważne traktuje swoją religie to też nie chce robic afery i sie wystawiac.

Może niepotrzebnie robie taką analize, bo Rudy mógłby powiedziec krótko, że nie chce śpiewać bo ma złe wspomnienia z tymi tekstami.
Ale to tylko takie gdybanie ;)

A wracając do tematu to cholernie interesuje mnie oprawa, fajerwerki, reżyserka nowych koncertów. czy mozemy sie spodziewać czegoś więcej niż tylko poprawnego odtwarzania utworów. Szczerze wątpie bo do tej pory jeszcze nie pamiętam czegoś takiego na koncertach Mega


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 20:26 
Offline
Hook In Mouth
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Paź 10, 2011 10:13
Posty: 44
no fajerwerki i pirotechnika Megadeth są obce, kilka razy użyli tylko piro. Ale fajnie jakby był może ten ekran jak w tym roku na koncertach i coś tam leciało, albo po prostu zmieniane płachty z grafikami, o i jest duża szansa moim zdaniem na Anarchy, że zagrają

_________________
What if I do get caught?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 21:34 
Offline
Hook In Mouth
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Paź 10, 2011 10:13
Posty: 44
"I hit a raccoon driving home in the dark. I'm really sad. Anyone else get that weird feeling....ya know, kinda like the quickening? " wpis Dave'a z facebooka, nieźle

_________________
What if I do get caught?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 09:44 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Mi ostatnio wleciała pod koła... jaskółka. I zgadzam się Davem - faktycznie weird feeling :|
A co dopiero taki fajny szop


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 19:20 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Pią Cze 11, 2010 22:09
Posty: 159
Miejscowość: Wrocław
motaro5656 napisał(a):
no fajerwerki i pirotechnika Megadeth są obce, kilka razy użyli tylko piro. Ale fajnie jakby był może ten ekran jak w tym roku na koncertach i coś tam leciało, albo po prostu zmieniane płachty z grafikami, o i jest duża szansa moim zdaniem na Anarchy, że zagrają


skąd szansa na anarchy? :shock:

Nie spodziewam sie show w stylu u2 ale coś innego niż do tej pory było by ciekawie zobaczyć, bo wieje nudą :roll:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 19:40 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
Ja niczego nie oczekuje, wątpię by ten zespół zaskoczył na żywo. :roll:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 22:14 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
Mamo, tak sobie ostatnio pomyślałam, że oni juz nic świeżego i fajnego nie zrobią. Ani na płytach, ani na koncertach i serce tracę do zespołu.

A Wy tu tyle stron, takie dyskusje, to musi być miłość!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 22:42 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
MartiFromHell napisał(a):
to musi być miłość!


Wydziaranie sobie tytułu kawałka również ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 22:43 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Pią Cze 11, 2010 22:09
Posty: 159
Miejscowość: Wrocław
MartiFromHell napisał(a):
A Wy tu tyle stron, takie dyskusje, to musi być miłość!


Bo ta kapela jest stworzona do koncertowych szaleństw! ahh gdybym był szefem managementu Megadeth... 8-)

Ciekawym jak wy, bo ja najbardziej lubie własnie koncerty. Te emocje, uderzenia perkusji i basy przechodzące całe moje ciało. Słuchanie płyty na mp3 to nie to samo


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 23:09 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
fiXXXer_85 napisał(a):
MartiFromHell napisał(a):
to musi być miłość!


Wydziaranie sobie tytułu kawałka również ;)


No bo to najlepszy kawałek:D młoda byłam... teraz bym wieksZy zrobiła;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 23:11 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
creeping_death napisał(a):
Słuchanie płyty na mp3 to nie to samo

Lepiej w audio ;)
Megadeth nigdy nie porywało jeśli chodzi o estetykę koncertową, więc tym razem będzie pewnie podobnie. Ewentualnie użyją scenografii z trasy CTE i cześć.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 23:16 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
ooo....j ajak zwykle czytam kilka stron wstecz...:D

będzie znowu mega w PL jakoś niedługo?

dawno nie byłam na porządnym koncercie, mogłabym się wybrac.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 00:22 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Trzeba było tyłek do Jaworzna w czerwcu przytargać :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 07:00 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
mateusz napisał(a):
Megadeth nigdy nie porywało jeśli chodzi o estetykę koncertową, więc tym razem będzie pewnie podobnie. Ewentualnie użyją scenografii z trasy CTE i cześć.

Jeśli chodzi o "gadżety" typu fajerwerki czy wyszukana scenografia, to szczerze mówiąc zawsze miałem je gdzieś, aczkolwiek przydałby się jakiś telebim, bo to niekiedy zwyczajnie zwiększa komfort odbioru koncertu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 09:21 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
bialkomat napisał(a):
aczkolwiek przydałby się jakiś telebim, bo to niekiedy zwyczajnie zwiększa komfort odbioru koncertu.

Zgadza się, to cenna uwaga. Telebimy powinny być nierozłączną częścią koncertów.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Sie 30, 2012 22:50 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Dave sprostował swoją wypowiedź na temat strzelaniny w kinie i winy Obamy.

Cytuj:
Dave Mustaine spoke exclusively with Infowars to clarify his statement made during a concert in which he suggested the Obama administration could have staged the Colorado and Sikh shootings as a pretext to eviscerate the second amendment – pointing out that’s precisely what the administration was caught doing with the Fast and Furious scandal. "I’m a patriot, I love our country, I’ve always been controversial, I’m a political songwriter and this wasn’t done to hurt any of my fellow countrymen – I think that it’s something we really really need to look into," concluded Mustaine


Czyli mniej więcej stwierdził, że administracja Obamy wykorzystuje strzelaniny w kinach jako pretekst do wywalenia drugiej poprawki do konstytucji, która gwarantuje każdemu obywatelowi US prawo do posiadania i noszenia broni. Tak to zrozumiałem :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1987 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 100  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group