Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Sob Wrz 21, 2024 10:54

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 435 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Lut 28, 2011 17:27 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Sławus, oczywiscie chodzi mi o olewanie innych numerow niz tytułowy z South Of Heaven. To moja ulubiona płyta Slayera, poza Silent Scream i przerobka Priestow kazdy jest dla mnie wiekim numerem, wytesknionym na koncerty. No a jak widze, że biora sie za najgorsze fragmenty Seasons i Gog Hates to tym bardziej nie pojmuje ich polityki. Komponuja rzeczy wielkie ale chyba nie sa ich świadomi, wspomniany Ghost Of War jest po prostu miazdzacy, sponiewierajacy i sam nie wiem co jeszcze ;) A oni biora sie za jakies Temptation albo autoplagiatowy Palyback.

Dobra, ponarzekalem troche, ale ogolnie luz. Oby Tom wyzdrowiał, to bedzie dobrze.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lut 28, 2011 17:32 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 29, 2011 15:39
Posty: 200
Wy tu narzekacie na Ghosts of War, a ja chciałbym aby zagrali Hell Awaits, bo to jeden z najlepszych kawałków moim zdaniem.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 15:49 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Zauwazyliscie jak Slayer przystopował teraz z wolniejszymi numerami - nie ma Dead Skin Mask, Seasons, brak tez Beauty Through Order, za to jakos duzo prostych, szybkich zabijakow sie pojawiło np. Temptation, Playback, badz proste Americon. Dla mnie sprawa jest oczywista - Jeff nie gra to Kerry wybiera utwory bardziej pod swoj gust, wiadomo, że King preferuje szybki czad i rzeczy prostrze, a Jeff wolne czołgi. Prawie jestem pewny, że dopoki Hanneman nie gra, Slayer na koncertach zredukuje długie walce do minimum, za to szybkich torped bedzie duzo jak nigdy. Taka moja teoria spiskowa ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Mar 03, 2011 08:23 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
Świetnie, krejsi, seksi, kuul

Nie wiem czy pojadę, bo moja uczelnia zrobiła mi psikusa na 12 kwietnia, pkp też zrobiło mi psikusa i zrobiło kijowy rozkład jazdy.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Mar 03, 2011 11:54 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
W takim razie odpłać pięknym na nadobne i zrób psikusa uczelni ;) strasznie nie lubię jak te bezpańskie psy się panoszą.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Mar 03, 2011 22:46 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
tylko potem przez ten psikus moge zostac na 1 roku, albo i nawet nie:|
starzeje sie, obowiazki zaczynam przekładac ponad zabawe........ ostatnio odmowilam piwa. 6 razy:( zepsułam się coś


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Mar 04, 2011 12:42 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
Zapytaj się wykładowcy czy mogłabyś to napisać np. wcześniej albo później, u mnie się zgadzali na takie numery :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Mar 04, 2011 23:45 
Widziałem plakaty z tego koncertu i jeśli się dokładniej przyjrzeć to w rogach są grafiki ostatnich albumów Megadeth i Slayera. Jest pokazane zdjęcie płyty i podpis "Endgame". Z tego chyba wynika, że właśnie ona będzie promowana podczas tego touru. Już widzę Dave'a wchodzącego na scenę i zaczynającego Dialectic Chaosem :D

Mam też jedno pytanie. Czy wiadomo, żeby Megadeth miał wcześniej lub później w jakiejś galerii lub innym miejscu podpisywać płyty, plakaty, gitary itd fanom? Słyszałem o takich akcjach, że sobie gdzieś siedzą i jest ustawiona ogromna kolejka do podpisów. Bardzo by mi na czymś takim zależało więc bardzo proszę o jakieś info.

Pozdrawiam.


Góra
  
 
PostWysłany: Sob Mar 05, 2011 08:03 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
w sumie mnie też to interesi.., ktoś to wie?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 05, 2011 09:00 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Cze 12, 2010 06:18
Posty: 125
Miejscowość: Meppen GER
11 kwietnia w sklepie riff w Łodzi odbedzie sie spotkanie z broderickiem o 12:00

_________________
CyberArmy Member#8373


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Mar 07, 2011 19:24 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Pią Cze 11, 2010 22:09
Posty: 159
Miejscowość: Wrocław
o cholera! pierwsza mysl ze ide ale ile tam bedzie ludzi... mzoe jednak warto spróbowac


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Mar 07, 2011 19:32 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Kwi 16, 2010 16:11
Posty: 251
ja pomyslalem na odwrot :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Mar 07, 2011 23:01 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Pią Cze 11, 2010 22:09
Posty: 159
Miejscowość: Wrocław
mysle ze owy sklep riff bedzie dobrym miejscem do forumowego spotkania. z wrocławia kawał drogi.. i to jeszcze poniedziałek ale bede robil wszystko zeby tam byc juz z rana


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Mar 10, 2011 00:36 
Ma ktoś może konto na tej stronie i mógłby podać szczegóły spotkania z zespołem podczas trasy koncertowej?

http://megafanclub.megadeth.com/


Góra
  
 
PostWysłany: Czw Mar 10, 2011 08:50 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Cze 12, 2010 06:18
Posty: 125
Miejscowość: Meppen GER
MATIX napisał(a):
Ma ktoś może konto na tej stronie i mógłby podać szczegóły spotkania z zespołem podczas trasy koncertowej?

http://megafanclub.megadeth.com/


ja mam konto :D

_________________
CyberArmy Member#8373


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Mar 11, 2011 17:26 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Moim marzeniem jest by setlisty obejmowały ostatnie płyty obydwu zespołow w sposob dominujacy. Endgame to dla mnie juz klasyk, na rowni z CTE, a World PB zrobił sie z kolei na jednego z najlepszych Slayerkow (chyba tylko SOH i Diabolus sa nie do przebicia). Mocno watpie czy juz kiedykolwiek te zespoły nagraja tak swietny material, dlatego licze na promocje tych płyt na trasie.

Totalnie rozwalił mnie ostatnimi czasy Snuff. A faworytem chyba jest teraz utwor tytułowy.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Mar 11, 2011 19:47 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
Ja liczę na standardowe klasyki w setliście Mega. Słyszałem już cały RIP więc teraz chcę na żywo usłyszeć In My Darkest Hour, A Tout Le Monde, Rattlehead, Wake Up Dead itp. Szczerze mówiąc nie byłbym zadowolony gdyby skupiali sie na kawałkach z Endgame. Jeśli chodzi o Slayera to najchętniej usłyszałbym kawałki z RIB, SOH, SITA i DIM.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Mar 11, 2011 20:05 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Yer Blue napisał(a):
Moim marzeniem jest by setlisty obejmowały ostatnie płyty obydwu zespołow w sposob dominujacy. Endgame to dla mnie juz klasyk, na rowni z CTE, a World PB zrobił sie z kolei na jednego z najlepszych Slayerkow (chyba tylko SOH i Diabolus sa nie do przebicia). Mocno watpie czy juz kiedykolwiek te zespoły nagraja tak swietny material, dlatego licze na promocje tych płyt na trasie.

Totalnie rozwalił mnie ostatnimi czasy Snuff. A faworytem chyba jest teraz utwor tytułowy.

A moim marzeniem jest, żeby Twoje się nie spełniło ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Mar 14, 2011 15:51 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
LOL

Ale Białko, cos mi ostatnio za czesto podpadasz ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Mar 14, 2011 17:32 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 29, 2011 15:39
Posty: 200
Yer Blue napisał(a):
Moim marzeniem jest by setlisty obejmowały ostatnie płyty obydwu zespołow w sposob dominujacy. Endgame to dla mnie juz klasyk, na rowni z CTE, a World PB zrobił sie z kolei na jednego z najlepszych Slayerkow (chyba tylko SOH i Diabolus sa nie do przebicia). Mocno watpie czy juz kiedykolwiek te zespoły nagraja tak swietny material, dlatego licze na promocje tych płyt na trasie.

Totalnie rozwalił mnie ostatnimi czasy Snuff. A faworytem chyba jest teraz utwor tytułowy.

Ze Slayerem to dobry żart. ;)

Ja chciałbym mieć taką setlistę:

1. World Painted Blood lub Hell Awaits
2. War Ensemble
3. South of Heaven
4. Jesus Saves
5. Postmortem
6. Angel of Death
7. Black Magic
8. Americon
9. Seasons In The Abyss
10. Mandatory Suicide
11. Dead Skin Mask
12. Skeletons of Society
13. Silent Scream
14. The Antichrist
jeśli byłoby 18 kawałków to jeszcze:
15. At Dawn They Sleep
16. Wicked lub Temptation
17. Deviance lub Chemical Warfare
18. Raining Blood

_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Lanek, Pon Mar 14, 2011 18:38, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 435 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group