Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Pią Cze 21, 2024 06:49

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Najlepszy album?
Burn My Eyes 50%  50%  [ 5 ]
The More Things Change... 0%  0%  [ 0 ]
The Burning Red 0%  0%  [ 0 ]
Supercharger 0%  0%  [ 0 ]
Through the Ashes of Empires 10%  10%  [ 1 ]
The Blackening 30%  30%  [ 3 ]
Unto the Locust 10%  10%  [ 1 ]
Razem głosów : 10
Autor Wiadomość
 Temat postu: Machine Head
PostWysłany: Pon Sty 14, 2013 17:23 
Offline
The Scorpion

Rejestracja: Sob Lip 30, 2011 17:13
Posty: 708
Miejscowość: Poznań
Słowo wstępu od Cioci Wikipedii:

Cytuj:
Machine Head – amerykańska grupa muzyczna założona 12 października 1991 roku w Oakland w Kalifornii. Wykonywana przez zespół muzyka określana jest jako groove metal, thrash metal, heavy metal, nu metal oraz metal alternatywny.


Zdziwiłem się, że nie znalazłem tematu o MH na forum, bo to przecież bardzo dobry zespół. Bardzo sobie go cenię, uważam również, że robią świetne covery, że wspomnę tylko Hallowed Be Thy Name czy The Sentinel. Poznałem jakoś przez wuja, znalazłem u niego Supercharger i dalej już poszło samo. Do dziś cenię sobie ten album, mimo, że wielu mówi, że to ich najsłabszy album zaraz po Burning Red (chociaż tu tytułowy to dla mnie kosmos). Uwielbiam The Blackening, tam praktycznie nie ma słabego punktu. Mają też na koncie dwie koncertówki, ostatnia bardzo mi się podoba.

Więc... Znacie, lubicie?

_________________
hyhy : P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Machine Head
PostWysłany: Pon Sty 14, 2013 18:06 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Znam, znam, nawet lubię, ale nie wielbię ;)
Zawsze najbardziej ceniłem debiut. Through The Ashes Of Empires to również fajne granie, ale z resztą albumów jest już różnie. Te dwa krążki podobają mi się niemal w całości, natomiast z pozostałych musiałbym wybierać poszczególne utwory, które przykuwają moją uwagę. Nie jestem też zwolennikiem nowego albumu. Oprócz Darkness Within (choć ten i tak jest przeciągnięty) zupełnie nic mnie tam nie rusza. Mogę śmiało napisać, że ta płyta jest przeze mnie wręcz znienawidzona.
Koncertówki rzeczywiście są zajebiste, zwłaszcza nowa.

Głos na kapitalny Burn My Eyes.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Machine Head
PostWysłany: Pon Sty 14, 2013 19:47 
Offline
The Scorpion
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 31, 2011 13:42
Posty: 686
Miejscowość: Kraków/Tarnów
Głos na The Blackening - tak jak yaku powiedział - bez słabego punktu. Całej dyskografii nie przesłuchałem, może po sesji się wezmę ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Machine Head
PostWysłany: Pon Sty 14, 2013 20:56 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
mateusz napisał(a):
Nie jestem też zwolennikiem nowego albumu. Oprócz Darkness Within (choć ten i tak jest przeciągnięty) zupełnie nic mnie tam nie rusza. Mogę śmiało napisać, że ta płyta jest przeze mnie wręcz znienawidzona.

Pamiętam jak debatowaliśmy o tym przy okazji któregoś koncertowego spotkania i jak pewnie pamiętasz należę do zwolenników tego albumu i uważam go osobiście za ich najlepsze dokonanie. Wszystkim zdziwionym chciałbym jednak zaznaczyć, że nie mówię tego z pozycji fana tego zespołu, bo do takowych się z pewnością nie zaliczam. Może właśnie dlatego ten album najbardziej przypada mi do gustu, bo jest zwyczajnie... inny. I jak dla mnie najrówniejszy z wszystkich - wg mnie to właśnie tutaj nie ma słabego punktu i każdy z siedmiu kawałków jest udany. Do tego na plus zaliczam stosunkowo krótki czas trwania w przeciwieństwie do niektórych baardzo rozwlekłych i męczących poprzedników.
The Blackening również jest w porządku, ale uważam, że jest jednak zdecydowanie przeceniany i nieco przekombinowany. Płyta została ponoć ochrzczona mianem "Master Of Puppets" 21 wieku. Bawią mnie takie sformułowania... :)
Burn My Eyes to obecnie już w sumie klasyk. Kiedyś słuchałem, do dzisiaj mam nawet na kasecie, ale również jakoś specjalnie się nie zachwycałem. Moim ulubionych kawałkiem był zawsze... Alan's On Fire :) Po prostu mnie rozwalał. Jakież było moje zaskoczenie i poniekąd rozczarowanie jak po latach dowiedziałem się, że to cover :) (na wspomnianej kasecie nie było to odnotowane). Ale to tylko dowodzi, że żaden ze mnie fan, skoro najbardziej podobają mi się rzeczy, które w ogóle nie brzmią jak MH :)
Płyty w rodzaju Supercharger czy The Burning Red są z kolei dla mnie zupełnie niesłuchalne. Taki rodzaj grania jest po prostu zupełnie nie dla mnie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Machine Head
PostWysłany: Pon Sty 14, 2013 21:34 
Offline
The Scorpion

Rejestracja: Sob Lip 30, 2011 17:13
Posty: 708
Miejscowość: Poznań
bialkomat napisał(a):
Moim ulubionych kawałkiem był zawsze... Alan's On Fire :)


Świetny cover.

bialkomat napisał(a):
Ale to tylko dowodzi, że żaden ze mnie fan, skoro najbardziej podobają mi się rzeczy, które w ogóle nie brzmią jak MH :)


Mnie się własnie wydaje, że covery, które robią, brzmią jak najbardziej jak MH, przecież oryginału AOF w ogóle nie mogę słuchać. :)

Może to zabrzmi trochę jak profanacja, ale Hallowed też bardziej podoba mi się w wersji MH niż Iron Maiden, nie wspominając już o Sentinelu. ;)

_________________
hyhy : P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Machine Head
PostWysłany: Pon Sty 14, 2013 22:06 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Cytuj:
Mnie się własnie wydaje, że covery, które robią, brzmią jak najbardziej jak MH

OK, brzmieć może brzmią, ale chodziło mi bardziej o to, że utwór zupełnie nie jest w stylu MH.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Machine Head
PostWysłany: Wto Sty 15, 2013 00:04 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
kiedyś lubiałem bardziej ale odkąd zaczeli kombinować lubie znacznie mniej

Burn My Eyes to już rzeczywiście klasyka jak zauważył Bialko, w sumie chyba najlepszy album
nastepne dwa nieco gorsze chociaż nierozumiem czepiania sie The Burning Red, przecież to naprawde dobra płyta :roll:
no chyba że komus przeskadza "rapowanie" Robba ;) mi nie przeszkadza :D

takie The Blood, The Sweat, The Tears to jeden z moich ulubionych ich kawałków, całkiem fajny cover The Police, From This Day miodzio, tutułowa ballada też niczego sobie :)

do Supercharger mam mocno sentymentalny stosunek ponieważ jak wyszła ta płyta byłem w niej po prostu zakochany :D
taki Bulldozer ze składanki Metal Hammera potrafiłem słuchać cały dzień :mrgreen: nadal bardzo ja lubie i stawiam zaraz po debiucie :)

potem już nie kumam tej kapeli :roll:

Through the Ashes of Empires to jakieś nieporozumienie, nie dość że brzmienie paskudne to jeszcze to nudne jak cholera, zdecydowanie najgorszy album, wlaściwie jedyny którego nie moge słuchać

The Blackening ma dobre fragmenty, w sumie gdyby skrócić ją o połowe byłby killer a tak mnie nudzi
o wiele bardziej cenie sobie bonusowy krążek z różnego rodzaju coverami (wspomniane wczesniej m.in. Maiden czy Poison Idea) i bonusami

nowa płyta to w sumie kontynuacja The Blackening tylko nieco mniej rozlazła, która nic ciekawego nie wnosi

koncertowo miałem okazje nieco posłuchać przed Metą na bemowie ale tam gdzie stałem brzmienie było o kant dupy i nawet nie byłem w stanie rozpoznać co grali :roll:

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Machine Head
PostWysłany: Wto Sty 15, 2013 00:54 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żułek napisał(a):
koncertowo miałem okazje nieco posłuchać przed Metą na bemowie ale tam gdzie stałem brzmienie było o kant dupy i nawet nie byłem w stanie rozpoznać co grali

Hehehe, to samo miałem w Pradze. Fatalne nagłośnienie i mocno byłem zdegustowany taką sytuacją. Wydaje mi się, że nie miało znaczenia gdzie stałeś. Zwyczajnie ktoś spartolił robotę i tyle.
Żułek napisał(a):
Through the Ashes of Empires to jakieś nieporozumienie, nie dość że brzmienie paskudne to jeszcze to nudne jak cholera, zdecydowanie najgorszy album, wlaściwie jedyny którego nie moge słuchać

Nie żartuj :shock:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Machine Head
PostWysłany: Wto Sty 15, 2013 03:16 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
mateusz napisał(a):
Żułek napisał(a):
Through the Ashes of Empires to jakieś nieporozumienie, nie dość że brzmienie paskudne to jeszcze to nudne jak cholera, zdecydowanie najgorszy album, wlaściwie jedyny którego nie moge słuchać

Nie żartuj :shock:


nie żartuje

istny strzał w morde po 1 przesłuchaniu, niestety w negatywnym tonie :roll: zostało do dziś :roll:

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Machine Head
PostWysłany: Wto Sty 15, 2013 09:44 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Throught the Ashes to dla mnie taka forma pośrednia pomiędzy tym co grali wcześniej, a tym co będą grali poźniej. Ogólnie OK, w porównaniu z niektórymi poprzednikami nawet bardzo OK, ale i tak tyłka mi nie urywa.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Machine Head
PostWysłany: Śro Sty 16, 2013 10:33 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Dobrze, że temat powstał, bo jest konkretny news:

Cytuj:
Rob Flynn z Machine Head napisał, cóż, długi “wpis do pamiętanika”, jak to nazywa, dot. obecnej sytuacji w swojej głowie jak i obozie Machine Head:
- wpisy tego typu, które robi / będzie robił nawet 2x w tygodniu, są zespołowi potrzebne, by nawiązywać więź z fanami, jako że nie mają zbytniej przychylności ze strony amerykańskiej prasy; on też osobiście potrzebuje tej więzi, bo gdy patrzy na swoje życie wstecz, zawsze szukał jej we wszystkim (muzyce, kobietach itd.), czego przyczyny upatruje w tym, iż był trzykrotnie adoptopowany jako 6-miesięczne dziecko
- w przyszłym tygodniu lub następnym, Machine Head oficjalnie zaczyna pisać materiał na nową płytę, a co do koncertów to nie mają żadnych w planie na zaraz
- myślą trochę o fajnych, krótszych utworach, do czego skłoniło ich zagranie “Postmortem” Slayera na koncercie w Londynie, które dostarczyło im adrenaliny; rozmawiali potem razem o tym, jak Slayer dał radę wcisnąć w tak krótki utwór tyle świetnych riffów; wspomina również o “Everlong” Foo FIghters i “Sad Statue” SOAD, które również coverowali
- nie może powiedzieć ostatecznie, dokąd to wszystko zmierza, bo dopiero co proces się zaczął, mają już jednak nieco fajnych riffów
- kontrakt Machine Head z Roadrunners dobiegł końca i obecnie zespół działa na własną rękę; zw. ze zmianami w muzycznym biznesie przy kolejnym kontrakcie (liczą zawrzeć go w tym roku) ich oczekiwania będą inne, cenią sobie bardzo swoją wolność artystyczną; wierzy, że świat nie czeka na kolejny album jak najszybciej, że ludzie wolą, by album był dopracowany, choć inaczej patrzą na to dziś niż kiedyś; dziś, jego zdaniem, za dużo już słyszeli, naściągali się i oczekiwania spadły – ludzie wolą teraz świetne, pojedyncze kawałki, a jeśli cały album przy tym jest dobry, to jest to już bardziej dodatek (narzeka tu na dwa ostatnie albumy Muse – jego zdaniem są do bani, mimo że kocha ten zespół); ludzie nie słuchają też płyt jak kiedyś – od deski do deski.. w “międzyczasie” siedzą na facebooku, bawią się komórką itd; kiedyś krótkie albumy sprawiały, że ludzie czuli się oszukani, a dziś sam woli, jeśli są jak Paranoid, Reign In Blood, czy Def Jam, bo 19 utworów i 72 minuty = nuda
- nie ma już nigdy zamiaru kupować płyt, bo streaming jest o wiele łatwiejszy - sama Metallica zauważyła to i weszła w Spotify; dlatego też sam nie jest już zainteresowany sprzedawaniem fizycznych nośników po parenaście dolarów / funtów / euro itd., mimo że niektórzy nadal mogą je doceniać; wspomina jak ludzie byli dosłownie wściekli, gdy nie wydali The More Things Change… na winylu, a potem gdy nie wydali The Burning Red na kasecie i pyta: czy dziś ktokolwiek używa kaset?
- koszmarem jest “kładzenie się do łóżka” ze sponsorami, prawnikami itd., a to nieuniknione przy dystrybucji CD, nie wyklucza jednak, że może jednak znów to zrobią, bo inaczej wiele rzeczy będą musieli robić sami, a może nie będzie im to na rękę… a może zrobią coś radykalnie odwrotnego, jak kickstarter?
- na koniec zadaje pytanie do fanów: w jakiej formie chcielibyście otrzymać nowy album?; im chodzi tylko o robienie muzyki, potężnej i zajekurwabistej – reszta jest wtórna


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Machine Head
PostWysłany: Śro Sty 16, 2013 12:29 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
niech Robb sie nastepnym razem 2 razy zastanowi co mówi :P
The Burning Red wyszło na kasecie, wiem bo mam :P

a jak na nowej płycie bedą krótsze kawałki to tylko na + ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Machine Head
PostWysłany: Śro Sty 16, 2013 14:38 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
Ogólnie lubię, najbardziej jedynkę, Through the Ashes of Empires i dwójkę... Koncertowo perfekcyjna maszyna, co udowodnili na ostatnim Woodstocku. No nie ma się raczej do czego przyczepić. Choć mieli w swojej historii kilka dziwnych zakrętów, to teraz to na pewno 1 liga metalu, chociaż mnie niektóre śpiewne refreny drażnią ;)

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Machine Head
PostWysłany: Nie Lut 03, 2013 08:25 
Offline
Sleepwalker

Rejestracja: Wto Lut 03, 2009 13:33
Posty: 572
Cytuj:
Burn My Eyes to już rzeczywiście klasyka jak zauważył Bialko, w sumie chyba najlepszy album


może i najlepszy, ale mnie najbardziej rusza "The Blackening"

Cytuj:
Through the Ashes of Empires to jakieś nieporozumienie


chciałeś napisać: "nie rozumiem tej płyty", cóż nie każdy musi, ale rzecz to przynajmniej dobra

Cytuj:
The Blackening ma dobre fragmenty, w sumie gdyby skrócić ją o połowe byłby killer a tak mnie nudzi


fakt, długaśne numery, ale dobre i bardzo dobre

no i dwójeczka - cieżka jak "cholera" a i ostatni album - też niczego sobie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Machine Head
PostWysłany: Sob Lut 23, 2013 19:27 
Offline
The Scorpion

Rejestracja: Sob Lip 30, 2011 17:13
Posty: 708
Miejscowość: Poznań
Cytuj:
Machine Head rozstało się ze swoim basistą, Adamem Ducem, w przyjaznej atmosferze. Zespół życzy mu wszystkiego najlepszego w jego przyszłych działaniach – z czymkolwiek będą się wiązały. Tymczasem pozostałę trio przystępuje do nagrywania dem na nowy album [fotka ze studia poniżej].

Nie podano zatem oficjalnej przyczyny rozstania, jednak w zeszłym roku Adam przyznał w wywiadzie, że choć wkłada duszę w tworzoną przez siebie muzykę i teksty, zwykle kończyło się na tym, że Robb Flynn do jego muzyki nie potrafił stworzyć odpowiednich linii wokalnych (nie byłą więc używana), a z jego tekstów (wielu zapisanych stron) wybierał tylko fragmenty. Miało to być przyczyną swoistego wypalenia się z jego strony. Przy tworzeniu ostatniego albumu (Unto The Locust) praktycznie nie brał już udziału do chwili, gdy przyszedł czas stworzenia samych linii basowych. Dodał jednak, że mimo wszystko w zespole odnajdywał wolność (przynajmniej jeśli chodzi o tworzenie na jego instrument) i dobrze się bawił. Do wtedy o odejściu miał myśleć tylko przelotnie – podobnie jak każdy w zespole. Teraz, jak widać, pomyślał na dobre.


źródło: http://www.deathmagnetic.pl/trash-metal ... -material/

Szkoda, nie wyobrażam sobie MH z innym basistą...

_________________
hyhy : P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Machine Head
PostWysłany: Sob Lut 23, 2013 22:45 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
No nieźle. Jakaś plaga nastała chyba...

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Machine Head
PostWysłany: Wto Cze 25, 2013 20:08 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
Cytuj:
Zespół Machine Head, który prowadził publiczne przesłuchania w internecie, ogłosił w końcu, kto zastąpi Adama Duce'a na stanowisku basisty.

Dość długo trwały poszukiwania basisty, który dołączy do formacji Machine Head. Wszystko rozpoczęło się pod w lutym, gdy Adam Duce – wieloletni basista i współzałożyciel formacji – został wyłączony ze składu. Niedługo później muzycy ogłosili, że rozpoczynają poszukiwania jego następcy. Co ciekawe, zdecydowali się na publiczne internertowe przesłuchania, co oznaczało, że basistą zespołu mógł zostać każdy.

Swoją kandydaturę zgłaszał między innymi Christian Olde Wolbers kojarzony z gry w Fear Factory. Jednak ostateczny wybór padł na Jareda MacEacherna, który grał w amerykańskim zespole Sanctity. Muzyk zagra na rozpoczynającej się niedługo trasie koncertowej Mayhem Festival, na której jedną z gwiazd jest właśnie Machine Head.

Muzycy z zespołu poinformowali o swoim wyborze na oficjalnej stronie. Poniżej fragmenty obszernego oświadczenia:

Cytuj:
Z wielką dumą i podnieceniem Machine Head ma przyjemność poinformować, że nowym basistą zostaje Jared MacEachern. Jared już rozpoczął próby przed zbliżającą się letnią trasą koncertową Rockstar Mayham U.S., a niedługo przeniesiemy się do Północnej Karoliny żeby rozpocząć produkcję ósmej studyjnej płyty zespołu.

(…)

Po przejrzeniu wszystkich zgłoszeń kandydatów na basistów, zespół zawęził krąg zainteresowań z ponad 400 zgłoszeń, do zaledwie 7. Każdy musiał przybyć do Oaklan, żeby wykonać kilka utworów oraz spędzić dzień z zespołem. Perkusista Dave McClain tak to wspomina: Jared przyszedł na przesłuchanie i nas zabił! Ponadto jest w stanie zagrać na basie i zaśpiewać, do tego ma osobność, która sprawia, że znów jesteśmy zespołem. To było wspaniałe uczucie i wszyscy zdali sobie sprawę, że to właśnie ten człowiek.

(…)

Jared mówił entuzjastycznie: Jestem gotów do pracy! Ta trasa skopie tyłki, a nowe utwory są ciężkie jak cholera! Nie mogę się doczekać, żeby zrobić dobrą muzykę z dobrymi kolesiami!


Całe oświadczenie (w języku angielskim) można znaleźć TUTAJ -> http://www.machinehead1.com/board_posts ... ew-bassist



http://www.terazrock.pl/aktualnosci/czy ... plyte.html

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Machine Head
PostWysłany: Pią Sty 24, 2014 17:26 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
Były basior MH wytoczył kolegom sprawę w sądzie, ale ja nie o tym tym razem:

Cytuj:
zespół ma zamiar wydać 10-calowy winyl z wersją demo nowego utworu pt. ‘Killers & Kings’. Na stronie A będzie wspomniany wcześniej utwór, natomiast na stronie B znajdować się będzie cover jednego z kawałków z albumu ‘Our Darkest Days’ zespołu Ignite, który – jak wspomniał Flynn – jest jednym z jego ulubionych.

Machine Head wyda 10-calowy winyl, którego strona A będzie zawierała wersję demo nowego utworu ‘Killers & Kings’. Strona B będzie coverem jednego z naszych ulubionych zespołów ‘Ignite – Our Darkest Days’.

Robb dodał też parę informacji o nowych utworach.

"Nowy materiał okazuje się lepszy niż ktokolwiek by tego oczekiwał, mieliśmy przełom.

Mieliśmy PRZEŁOM w kawałku pierwotnie znanym jako: ‘Back From The Grave aka: The Moon Is Fuckin’ Full’.

Nagrywaliśmy demówki z sekcją smyczkową wykorzystaną w ‘Locust’, ‘Quartet Rogue’ oraz u multiinstrumentalisty/klawiszowca Rhysa Fulbera i cytując Larsa Ulricha (który tak naprawdę cytował Roberta Trujillo), “osiągnęliśmy NASTĘPNY POZIOM kurwa!!!”.

Z tym prawie zakończonym już utworem, dokładnie widzę, w którą stronę idzie ten album. Widzę to tuż przed moimi oczami.

To jest co najmniej ekscytujące!

Więc to jest najnowszy i najwspanialszy grunt Machine Head. Wszystko tutaj idzie pełną parą i nie możemy się doczekać żeby wynagrodzić oddanie nową muzyką i wszystkim tym co z nią przyjdzie!"


Za http://heavyrock.eu/blog/machine-head-w ... go-utworu/

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Machine Head
PostWysłany: Czw Kwi 10, 2014 02:11 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
ładnie to tak pisać do siebie ? ;)

Cytuj:
Robb Flynn i koledzy pojawią się 13 sierpnia na deskach warszawskiego klubu "Palladium".

Thrashmetalowcy z Oakland przyjadą do nas w ramach europejskiej części trasy pod szyldem "Killers & Kings". To również nazwa nowego singla Amerykanów, który ukaże się 19 kwietnia. Na stronie B 10-calówki znajdzie się również przeróbka "Our Darkest Days" Ignite.

Dodajmy, że na początku lutego zespół rozpoczął nagrania nowej płyty. Album, powstający w należącym do Green Day, kalifornijskim "JingleTown Recording", miałby się ukazać pod koniec tego roku nakładem Nuclear Blast Entertainment.

Poza wspomnianym "Killers & Kings", znajdą się na nim m.in. utwory "Beneath The Silt", "Eyes Of The Dead", "Sail Into The Black", "How We Die" i "Night Of The Long Knives".


taka ciekawostka ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Machine Head
PostWysłany: Czw Sie 14, 2014 12:49 
Offline
Psychotron
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lut 16, 2013 15:19
Posty: 376
Miejscowość: Disco Polo Land
Byłem wczoraj na nich w Progresji. Było świetnie. Nagłośnienie doskonałe, nie brakowało skandowanych refrenów. Nie wiem jednak czy w którymś momencie zagrali coś z najnowszego albumu, który wyjdzie w listopadzie.

_________________
"I am the table!"


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group