Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Pią Kwi 26, 2024 16:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 352 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna

wiadomo
Dialectic Chaos 1%  1%  [ 1 ]
This Day We Fight! 16%  16%  [ 11 ]
44 Minutes 19%  19%  [ 13 ]
1,320' 12%  12%  [ 8 ]
Bite The Hand 1%  1%  [ 1 ]
Bodies 4%  4%  [ 3 ]
Endgame 7%  7%  [ 5 ]
The Hardest Part Of Letting Go......Sealed With A Kiss 6%  6%  [ 4 ]
Head Crusher 9%  9%  [ 6 ]
How The Story Ends 13%  13%  [ 9 ]
The Right To Go Insane 10%  10%  [ 7 ]
Razem głosów : 68
Autor Wiadomość
 Temat postu: Endgame
PostWysłany: Pon Sie 17, 2009 10:06 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Image

niedługo premiera, znamy 2 kawałki więc mozna już pisać tutaj :)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Endgame
PostWysłany: Pon Sie 17, 2009 10:25 
ale ten 1320 jest zajebisty jak dla mnie!! taki mega oldscholowy klimat!!! Nie ma pierdolenia jak na UA. To jest faktyczny powrot do korzeni. Ten kawalek mnie napawa ogromną nadzieją!

edit - i moze jestem chwilowo pod wplywem( :mrgreen: ) i bardzo swierza opinia, ale chwilowo jestem tak rozjebany tym kawalkiem ze to chyba najlepszy wal post-RIP. Lata 80' z genialnym brzmieniem. Czad!


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Prace nad Endgame
PostWysłany: Pon Sie 17, 2009 17:12 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
A ja bede twardziel i nie odłucham 1,320 :P
Starczy mi Head Crusher przed premierą, reszta poczeka na wrzesień.
Moge tylko napisac Head Crusher po wielu przesłuchaniach okrzepł do miana rewelacji. Refren jest iście mocarny, idelany na koncerty. I to zwolnienie w środku... absolutnie nie słysze w nim podobieństw do czegokolwiek z tworczosci Megadeth, dlatego nie biore na poważnie podczepianie 1,320 do wszystkiego co szybkie z przeszłości, skoro tak rzucacie podobieństwami to kawałek pewnie tez jest oryginalny :P - przekonam sie we wrześniu :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Endgame
PostWysłany: Pon Sie 17, 2009 18:14 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Gru 23, 2008 21:40
Posty: 487
Miejscowość: Łódź
Lecho napisał(a):
edit - i moze jestem chwilowo pod wplywem( :mrgreen: ) i bardzo swierza opinia, ale chwilowo jestem tak rozjebany tym kawalkiem ze to chyba najlepszy wal post-RIP. Lata 80' z genialnym brzmieniem. Czad!

Ja może nie aż tak bardzo, zwłaszcza że TSFH bardzo mi się podobał, ale zdecydowanie zanotowałem opad szczęki do ziemi. Nawet mam tak, że siedzę przed kompem i słucham go ciągle 'jeszcze ten jeden raz' mimo że mam coś do roboty z dala od kompa


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Endgame
PostWysłany: Pon Sie 17, 2009 18:40 
chyba sobie zakaże słuchania tego zajebistego 1,320 ;)
ale faktycznie w tym numerze mamy mnóstwo niespodzianek
ktoś wspomniał o podobieństwie do have cool will travel w końcowej sekcji, posłuchałem i
potwierdzam dodam tylko że bardzo podobnie kończy się... hit the lights :o :)


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Endgame
PostWysłany: Pon Sie 17, 2009 20:24 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sie 10, 2009 13:31
Posty: 426
Miejscowość: Poznań
Kurde, po raz nie wiadomo który dostałem nauczke. Przespałem sie w nocy, odpaliłem kompa, podłączyłem słuchawki, rozkreciłem głośność, włączyłem "1320" i wrażenia zupełnie inne niż wczoraj..., jednak ten numer ma potencjał. :oops:

Jak wyjdzie płyta to przypomnijcie mi, żebym sie nie wypowiadał na jej temat, póki nie miną 2 miechy. ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Endgame
PostWysłany: Pon Sie 17, 2009 20:33 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Gru 23, 2008 21:40
Posty: 487
Miejscowość: Łódź
Miszcz napisał(a):
Kurde, po raz nie wiadomo który dostałem nauczke. Przespałem sie w nocy, odpaliłem kompa, podłączyłem słuchawki, rozkreciłem głośność, włączyłem "1320" i wrażenia zupełnie inne niż wczoraj..., jednak ten numer ma potencjał. :oops:

Jak wyjdzie płyta to przypomnijcie mi, żebym sie nie wypowiadał na jej temat, póki nie miną 2 miechy. ;)

hehe a pisałem że brzmi tym lepiej im głośniej się słucha :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Prace nad Endgame
PostWysłany: Pon Sie 17, 2009 21:00 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
Kusi mnie mocno żeby posłuchać tego kawałka ale powiedziałem sobie, że nic więcej oprócz Head Crushera nie przesłucham aż do premiery płytowej. Wystarczy mi, że większość wypowiada się pozytywnie o tym kawałku ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Endgame
PostWysłany: Wto Sie 18, 2009 13:35 
za rowno 4 tygodnie bedzie w sklepach. Kurna, to jest jedyna osloda konca wakacji :mrgreen:


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Endgame
PostWysłany: Wto Sie 18, 2009 13:55 
Offline
Hook In Mouth
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 30, 2009 18:58
Posty: 49
Zarówno "Head Crusher" jak i "1,320" są bardzo dobrymi kawałkami, hc od razu wpadł mi w ucho, 1,320 dopiero po kilku(nastu?) przesłuchaniach, ale teraz mogę śmiało powiedzieć, że oba trzymają poziom. Coś więcej napiszę po premierze płyty.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Endgame
PostWysłany: Wto Sie 18, 2009 14:31 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Jeśli chodzi o 1,320 to stwierdzam, że zdecydowanie najlepszy w nim jest riff z drugiej częsci zwrotki ("As quick as a bolt of lightning...") i odpowiada za mniej-więcej 75% fajności tego kawałka :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Endgame
PostWysłany: Śro Sie 19, 2009 11:38 
Offline
Angry Again

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 09:57
Posty: 444
Jedyny problem to brzmienie. Być może to jest wersja demo. Jednak wątpie by ktoś podrobił wokal Mustaine'a. Wątpie by to był jakiś fan-made.
Poza tym, jeśli wyciekł kawałek który nie był oficjalnie ujawniony...to cały Endgame powinien być w necie ;) Poczekamy do wieczora, i poobserwujemy oficjalne forum które zapewne będzie głosić że to robota fanów, ale to z różnych powodów. Wieczorem będzie wiadomo co i jak, a zarazem może będzie więcej na YT.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Endgame
PostWysłany: Śro Sie 19, 2009 11:41 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Kawałek w każdym razie wyczesany :)
Takiego właśnie grania zawsze oczekiwałem od Megadeth - czyli jak się duuużo dzieje :)


Ostatnio edytowany przez bialkomat Śro Sie 19, 2009 11:57, edytowano w sumie 2 razy

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Endgame
PostWysłany: Śro Sie 19, 2009 11:42 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Gru 23, 2008 21:40
Posty: 487
Miejscowość: Łódź
MegaMSG napisał(a):
Nowy utwór znalazłem.
ENDGAME - http://www.youtube.com/watch?v=OpwaJafqz5k to na pewno Mega :D

słuchałem 3 razy i powiem tylko 'o ja pier****' :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Endgame
PostWysłany: Śro Sie 19, 2009 11:51 
Offline
Hook In Mouth

Rejestracja: Śro Sie 19, 2009 11:45
Posty: 48
MegaMSG napisał(a):
Poza tym, jeśli wyciekł kawałek który nie był oficjalnie ujawniony...to cały Endgame powinien być w necie ;)



Tak przy okazji, pierwszy mój post na tym forum, witam wszystkich :)

my też lubimy banany ale nie lubimy linków mp3 - nastepnym razem bedzie ostrzeżenie


Ostatnio edytowany przez lubię banany, Śro Sie 19, 2009 12:00, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Endgame
PostWysłany: Śro Sie 19, 2009 11:52 
Offline
Angry Again

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 09:57
Posty: 444
Tak w ogóle, ten kawałek niszczy 1320 :P


Ostatnio edytowany przez MegaMSG, Śro Sie 19, 2009 11:59, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Endgame
PostWysłany: Śro Sie 19, 2009 12:04 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Udostępniony oficjalnie, ale tak właściwie tylko dla członków Fanclubu.
Ale to tylko tak gwoli ścisłości, bo ja tam i tak nie mam nic przeciwko ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Endgame
PostWysłany: Śro Sie 19, 2009 12:16 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Gru 23, 2008 21:40
Posty: 487
Miejscowość: Łódź
bialkomat napisał(a):
Udostępniony oficjalnie, ale tak właściwie tylko dla członków Fanclubu.
Ale to tylko tak gwoli ścisłości, bo ja tam i tak nie mam nic przeciwko ;)

Regulamin mówi, że linki do pirackich utworów są niedozwolone, ale interpretacja tego punktu należy do modów i mnie. Na pewno linki do całego albumu na torrent to przegięcie, ale linki do kawałka który i tak można posłuchać w sieci, albo linki do youtube (który usuwa materiały, co do których wytwórnia zgłosi protest) są ok. Tyle w tej kwestii, wracamy do Endgame.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Endgame
PostWysłany: Śro Sie 19, 2009 12:20 
Offline
Hook In Mouth

Rejestracja: Śro Sie 19, 2009 11:45
Posty: 48
Miałem poprawić posta, no ale że ktoś tu ma lepszy refleks ;) to napiszę w tym poście.
Proszę wybaczyć, pierwszy album Megadeth, na który tak czekam, no i chęć pochwalenia się znaleziskiem sprawiła, że zapomniałem co to regulamin :).

Nawiązując bardziej do tematu, pragnę podzielić się opinią.
Head Crusher z początku w ogóle nie przypadł mi do gustu. Wokal Dave'a w mniej więcej połowie pierwszej zwrotki kojarzył mi się z pig squal'em :D. Teraz kawałek mi jakoś bardziej podchodzi. Czytałem trochę Waszych mało pochlebnych opinii o solówce na końcu.. moim zdaniem innego rodzaju solówka by nie pasowała. Zaskoczyła mnie część po drugim refrenie. Już myślałem, że Dave jak w 5M i AIYM pobawi się z rytmiką, a to takie pospolite się okazało :)
1,320 akurat podobał mi się od początku. Pewnie z tego względu, że bardzo lubię stare płyty, do których ten kawałek w pewnych częściach wyraźnie nawiązuje. Heh.. słuchając chyba 3 raz tego kawałka w momencie kiedy grała sama perkusja miałem ogromną chęć wzięcia gitary i zagrania riffu z Seek and Destroy ;). Mogliby moim zdaniem trochę dopracować podkład pod te ostatnie solówki, monotonne się przez to wydają. No i przyspieszenie perkusji na samym końcu aż śmierdzi tym z Hangar 18 :D
Endgame pewnie zacznie mi się podobać jak go jeszcze kilka razy posłucham. Co nie znaczy że mi się nie podoba, wręcz przedziwnie. No i solówki.. bardzo fajnie wyszły :).


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Endgame
PostWysłany: Śro Sie 19, 2009 12:25 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
lubię banany napisał(a):
No i przyspieszenie perkusji na samym końcu aż śmierdzi tym z Hangar 18

Dokładnie to samo miałem skojarzenie! :)

Z tą monotonią w czasie solówek też się troche zgadzam.


Ostatnio edytowany przez bialkomat, Śro Sie 19, 2009 12:26, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 352 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group