Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Czw Maj 23, 2024 11:26

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 177 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Lip 30, 2015 16:47 
Offline
The Scorpion
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 31, 2011 13:42
Posty: 686
Miejscowość: Kraków/Tarnów
No ja oczywiście chętnie się też dołożę ;) Myślę, że można się jeszcze trochę wstrzymać, aż się zrobi przedprzedpremierowy ruch na forum.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lip 30, 2015 20:58 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Spoko, poczekamy. Czas jest :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lip 30, 2015 21:46 
Offline
The Scorpion

Rejestracja: Sob Lip 30, 2011 17:13
Posty: 708
Miejscowość: Poznań
Post 666. ]:->

Następnych nie będzie, żegnajcie!

_________________
hyhy : P


Ostatnio edytowany przez yaku, Czw Lip 30, 2015 22:52, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lip 30, 2015 22:48 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
yaku napisał(a):
Post 666. ]:->

Jesteś "The chosen one"
ale tylko do następnego postu ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lip 31, 2015 11:57 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
khomaniac napisał(a):
Myślę, że można się jeszcze trochę wstrzymać, aż się zrobi przedprzedpremierowy ruch na forum.


Myślicie, że przed premierą przybędzie ludzi? Bo jak na razie niezbyt dużo osób się udziela i zapowiedziało udział w zabawie.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lip 31, 2015 13:10 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
BadOmen napisał(a):
Myślicie, że przed premierą przybędzie ludzi? Bo jak na razie niezbyt dużo osób się udziela i zapowiedziało udział w zabawie.

Oby. Może część osób przypomni sobie o forum i ponownie odnajdzie w sobie motywację do udzielania się tutaj. Jeśli nie - trudno.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lip 31, 2015 19:07 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
Wszystko będzie zależało od promocji płyty no i od jej zawartości oczywiście. Jak album będzie dobry to i ludzi przybędzie.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lip 31, 2015 19:47 
Offline
The Scorpion
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 31, 2011 13:42
Posty: 686
Miejscowość: Kraków/Tarnów
W konkursie przy okazji SC mieliśmy 21 kandydatów i 80 oddanych głosów, więc patrząc na obecną aktywność, ciężko będzie to powtórzyć. Poczekajmy jeszcze chwile ;) Na pewno jak ujawnią nowy kawałek zrobi się dużo większy ruch.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Sie 01, 2015 08:16 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Zamiast ględzić i bezsensownie czekać aż każda z osób tu zaglądających wystosuje posta "Jestem za!", po prostu zróbmy ten konkurs

khomaniac napisał(a):
W konkursie przy okazji SC mieliśmy 21 kandydatów i 80 oddanych głosów, więc patrząc na obecną aktywność, ciężko będzie to powtórzyć.

z tym że każdy user mógł oddać trzy głosy...

Przypominam też, że poprzedni konkurs baaardzo długo się rozkręcał.
Dajmy więc teraz na to sporą ilość czasu, nawet do premiery nowego albumu i przez ten czas na pewno jacyś chętni się znajdą. A jak nie, to chyba nie poszlachtujemy się z tego powodu ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Sie 01, 2015 09:37 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
bialkomat napisał(a):
Zamiast ględzić i bezsensownie czekać aż każda z osób tu zaglądających wystosuje posta "Jestem za!", po prostu zróbmy ten konkurs

khomaniac napisał(a):
W konkursie przy okazji SC mieliśmy 21 kandydatów i 80 oddanych głosów, więc patrząc na obecną aktywność, ciężko będzie to powtórzyć.

z tym że każdy user mógł oddać trzy głosy...

Przypominam też, że poprzedni konkurs baaardzo długo się rozkręcał.
Dajmy więc teraz na to sporą ilość czasu, nawet do premiery nowego albumu i przez ten czas na pewno jacyś chętni się znajdą. A jak nie, to chyba nie poszlachtujemy się z tego powodu

Niby tak, ale z organizacją jesteśmy totalnie w dupie. Nie stwarzamy wiarygodności pod względem tego czy w ogóle przyznamy nagrody, bo chyba 3 osoby wyraziły chęć na składkę dla wygranych. Wciąż nie jest do końca ustalone co będzie przysługiwało dla zwycięzców. Na przykład płyta kosztuje mniej od koszulki, ale podobnie do książki. Z kolei rzeczy, które oferuje Fixxx mogą stanowić dla kogoś jeszcze większą wartość. Trzeba z głową dokonać podziału na fanty.
Według mnie to są sprawy, które blokują start konkursu. Jeśli ktoś ma jakieś sensowne rozwiązanie to proszę się podzielić, ale nie sądzę by robienie czegoś tak spontanicznie miało w przypadku tego forum sens.

Ja chcę żebyśmy zrobili to naprawdę konkretnie, dlatego pomyślałem, że im lepsze nagrody, tym poziom i mobilizacja wzrosną. Fajnie by było w sumie ustalić wszystko teraz, dać informacje i czekać na rozwój wydarzeń. Boję się jednak, że jak przyjdzie do zrzucenia się to nagle większość znajdzie wymówkę lub się wypnie i zrobi się nerwowo. Sorry, ale ja nie ufam temu forum w ogóle. Wierzę, że osoby, które się póki co zadeklarowały podołają, ale jest nas chyba wciąż mało.

Na szybko. Jeśli chodzi o nagrody widzę to tak (staram się rozmieścić to jakoś wartościowo) :

- 3 miejsce: zestaw od Fixxxa
- 2 miejsce: książka lub nowy album Megadeth (załóżmy w podstawowej wersji)
- 1 miejsce: koszulka (licencjonowana) + nowy album i jak dobrze pójdzie to może dorzucę coś od siebie, MOŻE ;)

Może być też tak (ta opcja chyba bardziej mi się podoba):

- 3 miejsce: książka/płyta bo ceny podobne
- 2 miejsce: płyta + magnesy
- 1 miejsce: płyta + koszulka + kostki
Występuje podział rzeczy od Fixxxa, ale wydaje mi się, że w fajny sposób.

W przypadku koszulki jest taki problem, że może ją wygrać kobieta lub mężczyzna, którzy noszą odpowiedni dla siebie rozmiar i krój. Wybrnąć można w ten sposób, że sami sobie wybiorą zwycięski T-shirt.

Koszty nagród proponowanych przeze mnie wyniosą pewnie jakoś 200 zł (opcja 1) lub 250 zł (opcja 2). Gdyby 10 osób rzuciło po 20 zł to już mamy tę sumę, ale u nas ciężko o 10 osób. Ogólnie wychodzę z założenia, że na nagrodach nie można oszczędzać zbytnio i w zasadzie 200/250 zł na ten cel to nie jest majątek.

Żeby było łatwiej - podejmuję się sponsoringu jednej nagrody w postaci najnowszego albumu. Część kosztów odpada.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Sie 01, 2015 10:07 
Offline
The Scorpion
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 31, 2011 13:42
Posty: 686
Miejscowość: Kraków/Tarnów
Wydaje mi się, że zestaw II jest lepszy ;) Kostka może być dla niektórych cenniejsza od koszulki/płyty.

Sponsorzy jak się znajdą, powinni wpłacić kasę przed rozpoczęciem konkursu. Kwota odpowiednia.

Ja się mogę zająć facebookiem. Już wrzuciłem informację, że coś tutaj myślimy nad koncepcją i zapraszmy do dyskusji.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Sie 01, 2015 10:33 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Niech się userzy wypowiadają czy pasuje zestaw numer 2 z mojej propozycji to kwestię nagród będziemy mieli przynajmniej z głowy. Może znajdzie się jeszcze jakiś sponsor oprócz mnie ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Sie 01, 2015 10:51 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 16, 2011 09:43
Posty: 853
Miejscowość: j.g.
2 zestaw spoko

ja się składam na sto %


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Sie 01, 2015 12:00 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
Ja też jestem za opcją drugą. Mam tylko pytanie - o jakiej książce mowa?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Sie 01, 2015 12:29 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
BadOmen napisał(a):
Ja też jestem za opcją drugą. Mam tylko pytanie - o jakiej książce mowa?

Konkurs dotyczy Megadeth. Myślałem o bio Dave'a, ale w opcji drugiej za 3 miejsce zaznaczyłem, że zamiast książki może być też album Megadeth. To już jest kwestia wyboru. Co uważacie, że będzie lepsze?
Żeby nie było monotematycznie z tymi nowymi albumami Mega to za 3 miejsce może być przykładowo CTE Live, bądź ta nowa wersja PS z dodatkowym CD. W ogóle do tego czasu może wyjdzie już nowy remaster KIMB, co też jest super sprawą, no chyba, że zostaje książka i tutaj proponuję ww bio Mustanga.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Sie 01, 2015 14:43 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 16, 2011 09:43
Posty: 853
Miejscowość: j.g.
A może zróbmy tak, że osoba, która wygra konkurs będzie mogła wybrać sobie dowolną książkę (ale związaną z jakimś zespołem)? :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Sie 01, 2015 14:51 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Albo - ponieważ faktycznie trudno oszacować co będzie bardziej wartościowe (każdy może mieć przecież swoje preferencje) - to może zrobić tak, że zwycięzca sam sobie wybierze nagrodę z dostępnej puli (książka, płyta, gadżet czy co to tam będzie), potem II miejsce wybiera coś sobie z pozostałych i na końcu III miejsce dostaje to co zostanie :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Sie 01, 2015 14:52 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 16, 2011 09:43
Posty: 853
Miejscowość: j.g.
o, też dobre :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Sie 01, 2015 15:50 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
bialkomat napisał(a):
Albo - ponieważ faktycznie trudno oszacować co będzie bardziej wartościowe (każdy może mieć przecież swoje preferencje) - to może zrobić tak, że zwycięzca sam sobie wybierze nagrodę z dostępnej puli (książka, płyta, gadżet czy co to tam będzie), potem II miejsce wybiera coś sobie z pozostałych i na końcu III miejsce dostaje to co zostanie

Osobiście jestem przeciwnikiem takiej formy. Nagrody powinny być ustalone z góry i jeśli komuś nie pasują to może nie brać udziału w konkursie. Zrobić to w tradycyjny sposób i nie kombinować. To losowanie w ogóle do mnie nie przemawia. Raczej może z tego wyniknąć mała katastrofa. Uważam, że trzeba być pewnym tego co się robi. Sądzę, że moja rozpiska jest sensowna. Poza tym, proponowane nagrody są zdecydowanie lepsze od tych z pierwszego konkursu, więc chyba nie ma co się martwić.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Sie 01, 2015 16:51 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Przecież tu właśnie nie ma nic o losowaniu :) Nie chodziło też o to, czy się komuś nagrody podobają czy nie, moja propozycja była tylko (nie pozbawionym logiki zresztą) sposobem na powyższe dywagacje odnośnie tego co jest dla kogo cenniejsze i jak to rozmieścić, jeśli chodzi o kolejność miejsc i tyle.
Ale jeśli takich wątpliwości nie ma, to nie ma tematu :]

Acha i czemu właściwie rozprawiamy o tym w ogólnym pierdoleniu a nie w jakimś temacie o samym forum ?


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 177 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group