Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Pon Wrz 23, 2024 00:24

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1987 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Nie Lip 13, 2014 20:44 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lut 08, 2014 22:51
Posty: 136
Ciekawy jestem, kto będzie wokalistą :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pon Lip 14, 2014 09:04 
Offline
The Scorpion
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 31, 2011 13:42
Posty: 686
Miejscowość: Kraków/Tarnów
Załącznik:
10500477_10152110976932330_9149662866826446393_n.jpg
10500477_10152110976932330_9149662866826446393_n.jpg [ 40.65 KiB | Obejrzany 7457 razy ]


Dave wrzucił na fb ;) Ciężko tylko powiedzieć czy to aktualne.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Wto Lip 15, 2014 16:37 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Aktualne, bo wrzucał drugie na którym wyglądał jak siwiejący menel w zaawansowanym wieku :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Śro Lip 16, 2014 17:58 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Dave, David Ellefson recently posted on Facebook that the two of you had started kicking around ideas for the next album. What makes the embryonic part of songwriting enjoyable for you?

Knowing that there’s going to be a finished product at some point. Making songs are always fun but we didn’t have a lot of time between the last couple of records. We were recording while we were touring and we would come home and go right into a studio. Having the luxury now to be able to sit with songs for a little while and digest them, that’s really helpful. We had that kind of time when we did ‘Countdown,’ ‘Rust in Peace.’ When we did ‘Peace Sells,’ we wrote that while we were on tour for 72 weeks. That was one of the longest tours of my life. With ‘Killing’ I had my whole life to write it. A lot of the successors to the popular records kind of came out with not a whole lot of time to develop the songs. I feel really confident about that right now.

Dave, is there anything you can tell us about the update and where things are at with new music?

Sure, I’m just fiddling around with songs. I sent a song over to management, working with Ron Laffitte again and Ron and I were together during the heyday of Megadeth’s biggest records — ‘Rust’ and ‘Countdown’ and ‘Youth.’ He’s a metal fan and we’ve been friends for a real long time. I was interested to see what his opinion was. The last guy we had managing us was really sweetheart of a guy but he wasn’t really born in the wool, if you know what I mean. He didn’t really understand metal that much and if I would have sent him a song he could have said it was great, but deep down inside I probably would have said yeah, ‘What do you know?’
I sent a song over to Ron and he freaked out. He said it’s like the old school stuff and I can’t wait to see what happens. This is a guy that wouldn’t say stuff like that unless he was serious. The band guys are all excited about it too, now as far as collaborating for new music. That’s on these guys shoulders. I’ve got in my Pro-Tools rig. I have over 130 songs I’ve been working on, pieces of stuff. Saving them, fixing them, making them right and more complex, more melodic, heavier and stuff. I’m ready to go [laughs]. I’ll see what these guys do, see if they hang out and just let — just rely on me or if they got some ideas of their sleeve. Another thing too, a song isn’t just music. There’s lyrics to it, and the melody. You can have a great sounding song but the vocal line can suck [laughs]. So, having someone come in and say, ‘Hey, try this,’ is always great.


http://loudwire.com/megadeth-dave-musta ... ck=tsmclip

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Śro Lip 16, 2014 18:20 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Książka Juniora będzie (albo już jest, nie wiem) dostępna jako audiobook. W roli lektora sam Ellefson :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Lip 17, 2014 16:49 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 18, 2012 12:29
Posty: 182
Jimmy0555 napisał(a):
Tak, to świetny news. Spotkali się, by pograć kawałki Megadeth, Zeppelinów i Metalliki, a autorski materiał zaczną tworzyć jak znajdą resztę muzyków. Nowe Megadeth się tworzy na naszych oczach. Wreszcie Nick zauważył, że Rudy go nie chce i sam postanowił się soboą zająć. Wybór LoMenzo bardzo dobry.To świetny, utalentowany muzyk, ale wiadomo było, że w Mega długo nie może zostać i był jedynie zastępcą. Wydaje mi się, że obaj nie są jeszcze wypaleni, dlatego mogą zrobić naprawdę ciekawy materiał. Ciekawe co z resztą składu. Może znajdą jakiegoś po-megadefowego gitarzystę :)

Oby tym razem to wypaliło, bo Nick już wiele zapowiadał: pod koniec 2013 nowy album solowy o nazwie Atomic Disintegrator, następnie projekt z Maciejem Widkiem, basistą Mikem Lepondem i wokalistą Jonem Howardem, potem coś tam gadał o możliwości zagrania na nowym albumie Megadeth, a teraz to. Ale jak to się mówi, do trzech razy sztuka, po za tym, Lomenzo nie jest muzykiem nieznanym, więc większa pewność, że to wypali.

Vic Rattlehead napisał(a):
Może napędzą Rudemu stracha do dupy i chociaż nagra album, który da się posłuchać.

Może tak, ale czy Megadeth motywował Metę? Prędzej na odwrót.

Argo napisał(a):
Niech Nick zwerbuje jeszcze Jeff'a Young'a i będzie ciekawie

Gdy przeczytałem na hewirok eu ten njus, przyszedł mi do glowy pomysł na Ala Pitrelli i Glena Drovera, myślę, że Drover ma większe szanse, ponieważ zna się z LOmenzem, no i kiedyś gdy ten zespół się wybije nad niebiosa, może zrobią wymianę i Shawn wróci do braciszka :D Ale Dżef jank też bardzo realny, z nim muzyka byłaby zapewne cieższa niż np. z Alem

Vic Rattlehead napisał(a):
Aktualne, bo wrzucał drugie na którym wyglądał jak siwiejący menel w zaawansowanym wieku :D

Też był obrazek z okienkiem win98?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Lip 17, 2014 21:13 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
Al odpada bo zbyt słaby i do tego go nie lubię :p Sądze, że Drover jest najlepszą opcją. To dobry i twórczy gitarzysta. A co do Younga, to on gra jeszcze? Nie słyszałem długo o jakimś jego projekcie.

Cytuj:
Też był obrazek z okienkiem windows 98?

O co chodzi?

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Ostatnio edytowany przez Jimmy0555, Czw Lip 17, 2014 21:49, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Lip 17, 2014 21:39 
Offline
Droogie
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Maj 05, 2014 11:58
Posty: 7
Miejscowość: Wieruszów
Jimmy0555 napisał(a):
Al odpada bo zbyt słaby i do tego go nie lubię :p Sądze, że Drover jest najlepszą opcją. To dobry i twórczy gitarzysta. A co do Younga, to on gra jeszcze? Nie słyszałem długo o jakimś jego projekcie.


Jeff grywa ze swoją narzeczoną, jest wokalistką. Mają jakiś tam zespół. Grają trochę koncertów w jakichś klubach, można zdjęcia na fb pooglądać, na yt są jakieś filmiki z występów. Mają parę kawałków, trochę coverów, ale nie wiem czy nagrali jakikolwiek album. Chyba nie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Lip 18, 2014 16:58 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 18, 2012 12:29
Posty: 182
Jimmy0555 napisał(a):

Cytuj:
Też był obrazek z okienkiem windows 98?

O co chodzi?

Załącznik:
10500477_10152110976932330_9149662866826446393_n.jpg

Na ekranie monitora, tam na górze, szary pasek jakiegoś programu, typowy dla Windows 98, gdy zobaczyłem zdjecie po raz pierwszy myślałem, że to z czasów tworzenia Riska.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Lip 25, 2014 20:12 
Offline
The Scorpion
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 31, 2011 13:42
Posty: 686
Miejscowość: Kraków/Tarnów
Za Megadethized, Dave mówi o nowym kawałku:

"The track I'm working on right now is called 'Why We Lie To You', and it's another friendly little political song about the stuff that they keep from you — kind of like if Jack Bauer was in a band, what he would sing about."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Lip 25, 2014 20:17 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
khomaniac napisał(a):
Za Megadethized, Dave mówi o nowym kawałku:

"The track I'm working on right now is called 'Why We Lie To You', and it's another friendly little political song about the stuff that they keep from you — kind of like if Jack Bauer was in a band, what he would sing about."



Kolejny polityczny kawałek. Oby Rudy go dopracował

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Lip 25, 2014 21:35 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 12, 2011 21:14
Posty: 118
Shouta nie ma to nie za bardzo wiem gdzie to wrzucić, ale we Wrocku jest plebiscyt kto ma zagrać za rok i nawet nasz Megadeth jest, więc mimo że szanse malutkie to głosujmy panie i panowie, to nic nie kosztuje ;) http://www.gazetawroclawska.pl/plebiscy ... t,kid.html

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Nie Lip 27, 2014 10:58 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 16, 2011 09:43
Posty: 853
Miejscowość: j.g.
MetalDetH napisał(a):
Shouta nie ma to nie za bardzo wiem gdzie to wrzucić, ale we Wrocku jest plebiscyt kto ma zagrać za rok i nawet nasz Megadeth jest, więc mimo że szanse malutkie to głosujmy panie i panowie, to nic nie kosztuje ;) http://www.gazetawroclawska.pl/plebiscy ... t,kid.html



zagłosowałam :)


gdyby nie te wszystkie bibery i inne łan dajrekszyn to by było całkiem dobre miejsce w rankingu :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Nie Lip 27, 2014 15:46 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
Ja też oddałem głosy, możemy popróbować, czemu nie ;)

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Nie Lip 27, 2014 15:55 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Marko napisał(a):
czemu nie ;)


bo nawet jak wygrają to nie bedą tam grać ?
chyba że jako support dla Bibera :lol:

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 11:31 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Mustaine o powrocie Menzy i Friedmana do Megadeth "To byłoby jak wstawianie sobie zepsutych zębów". Mistrz :lol:

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 13:44 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Zgasił iskierkę nadziei w fanach zanim się dobrze zatliła :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sie 08, 2014 23:52 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
Przecież każdy wiedział, że to nie może dojść do skutku. O ile Menza chciał, to nie wiem skąd się wzięły przypuszczenia o Friedmanie...

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Nie Sie 10, 2014 20:11 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 27, 2011 16:33
Posty: 469
No zaraz Megadeth na Bloodstock Festival . Czekam, czekam. ŁD

_________________
Image

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Nie Sie 10, 2014 20:40 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 28, 2013 22:54
Posty: 242
Miejscowość: Ligota
o! dobrze, że przypomniałeś, bo zapomniałem! też się biorę za oglądanie :D

_________________
"Nierówno, ale za to nieczysto!"


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1987 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 100  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group