Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 17:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Lis 30, 2015 10:24 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 16, 2011 09:43
Posty: 853
Miejscowość: j.g.
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 30, 2015 10:37 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Festiwal = Megadeth gra przez godzinę oklepany setlist, który wszyscy znają od tysięcy lat. Do pary jeszcze Korn, czyli już w ogóle katastrofa. Ceny też zachęcające nie są:
Golden Circle - 295 zł; Płyta A - 229 zł; Trybuny Dolne - 290 zł; Trybuny Górne - 195 zł; VIP - 699 zł.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 30, 2015 11:56 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
Akurat myślę, że jak rozpocznie się ok. godz. 18:00, to wszystkie 3 zespoł zagrają pełne sety. Chociaż w przypadku Mega wiele to nie zmienia.

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 30, 2015 14:34 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Ze smutkiem muszę stwierdzić, że na chwilę obecną mnie nie ciągnie :/

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 30, 2015 19:47 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
Przyznam, że mam dylemat. Z jednej strony nigdy nie widziałem Mega na żywo, w dodatku do Atlas Areny mam 20 minut tramwajem. Z drugiej jakoś nie widzę potrzeby pójścia na koncert, tym bardziej, że pewnie set będzie oklepany ti krótki. W dodatku bilety drogie a reszta zespołów nie zachęca.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 30, 2015 20:46 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
E tam Megadeth, na Abbatha ktoś ze mną pójdzie bo mi się nie chce samemu 8-)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 01, 2015 22:52 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
BadOmen napisał(a):
Przyznam, że mam dylemat. Z jednej strony nigdy nie widziałem Mega na żywo, w dodatku do Atlas Areny mam 20 minut tramwajem. Z drugiej jakoś nie widzę potrzeby pójścia na koncert, tym bardziej, że pewnie set będzie oklepany ti krótki. W dodatku bilety drogie a reszta zespołów nie zachęca.


Ja rozumiem oklepane sety itp. ale nie widzieć nigdy Megadeth, mieć 20 minut tramwajem i się jeszcze zastanawiać ? Przyznam, że mnie zaskoczyłeś :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Gru 02, 2015 17:45 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Wie ktoś może kto jest gwiazdą wieczoru? Z plakatu nie do końca mogę rozszyfrować czy Korn czy Megadeth.

Tak czy inaczej zestawienie mocno egzotyczne i niefortunne. Wśród fanów Mega jest może 2,5 % osób słuchających Korna :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Gru 02, 2015 21:38 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
bialkomat napisał(a):
BadOmen napisał(a):
Przyznam, że mam dylemat. Z jednej strony nigdy nie widziałem Mega na żywo, w dodatku do Atlas Areny mam 20 minut tramwajem. Z drugiej jakoś nie widzę potrzeby pójścia na koncert, tym bardziej, że pewnie set będzie oklepany ti krótki. W dodatku bilety drogie a reszta zespołów nie zachęca.


Ja rozumiem oklepane sety itp. ale nie widzieć nigdy Megadeth, mieć 20 minut tramwajem i się jeszcze zastanawiać ? Przyznam, że mnie zaskoczyłeś :)


Bym się nie zastanawiał gdyby bilety były tańsze. Niestety aktualnie liczę każdy grosz i nie mogę sobie pozwolić na wydanie takich pieniędzy lekką ręką. Poza tym dla mnie Megadeth nigdy szału nie robił na żywo, zwłaszcza ostatnie występy są oklepane i nudne. Zobaczymy jeszcze czy ktoś będzie chciał ze mną pójść.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Gru 04, 2015 00:41 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
Imho, jeżeli ktoś już na Mega był, to teraz nie warto. Jeżeli nie był i ma hajs, niech jedzie. Nie oszukujmy się, to już nie to.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Gru 04, 2015 19:59 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
MartiFromHell napisał(a):
Nie oszukujmy się, to już nie to.

No tak, nie ma Brodericka :D

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sty 18, 2016 13:18 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Pią Gru 18, 2015 14:37
Posty: 120
Aaam, chciałabym strasznie pojechać, ale nie mam kasy na bilet, nie miałabym z kim tam być, a poza tym rodzice by mnie nie puścili. Zresztą, Dave live śpiewa strasznie, a tata podaje mi argumenty, że może być tylko kilka fajnych utworów, a reszta to jakieś słabe. Zresztą - poczekam do osiemnastki. Jeżeli miałabym być na koncercie z rodzicami może z jakimś wujkiem (jeśli w ogóle), to wolę poczekać..... .... ... .. .

_________________
*__*


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 09, 2016 20:47 
Offline
Black Swan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Maj 25, 2009 14:13
Posty: 72
Wiadomo coś Wam kto będzie headlinerem tego festiwalu? Korn nigdy specjalnie mi nie podchodził ale posłuchać mogę, to drugie coś to już wiem, że nie dla mnie. Ostatnim razem w Łodzi Megadeth zagrał chyba z 13 utworów ale nie narzekałem gdyż był jeszcze potem Slayer a wcześniej Vader. Mieszkam na zachodzie Polski i nie wiem czy nie lepiej przejechać się do Berlina na Dystopia Tour gdzie zagrają jako gwiazda wieczoru 18,19 utworów no ale trochę boje się muslimów :) eh takie czasy.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lut 10, 2016 23:22 
Offline
Psychotron
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lut 16, 2013 15:19
Posty: 376
Miejscowość: Disco Polo Land
Chyba na Megadeth lepiej trafić z dłuższym setem... choć z drugiej strony nie wiadomo, czy Mustaine to wytrzyma wokalnie. Ostatnio nowe numery śpiewał nawet znośnie, ale jego samobójstwa wokalne przy Tornado of Souls wciąż trwają. Właśnie dlatego ten Power Festival jest poronionym pomysłem, bo są trzy kompletnie różniące się stylem kapele. Już lepiej było wziąć Slayera (choć Repentless ssie... oprócz tytułowego), to i cena byłaby usprawiedliwiona. Taki koncert Cannibal Corpse z Krisiunem w Proximie w Warszawie idzie za 75 złotych, a Massive Fest z sierpnia za 4 świetnie dysponowane kapele kosztował poniżej stówy (i to ja rozumiem... choć już nie rozumiem, jak Progresja może tak partaczyć nagłośnienie, zwłaszcza biednym supportom).

_________________
"I am the table!"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lut 19, 2016 15:36 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Dłuższy set w przypadku Mega chyba już nie istnieje. 1 h 20 minut to chyba obecnie max i na tym festiwalu raczej można sie takiego spodziewać.

Ale dziwne czasy nastały, Megadeth przyjeżdza do Polski i prawie nikogo juz to nie interesuje. Ja wybrałbym się gdyby połowa gigu to była promocja Dystopii, ale pewnie na więcej niż 2-3 numery nie ma co liczyć.
Raczej na 99% gwiazdą wieczoru będzie Korn.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lut 19, 2016 19:47 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Yer Blue napisał(a):
Raczej na 99% gwiazdą wieczoru będzie Korn.

Patrząc na plakat jest to niestety bardzo prawdopodobne...

Po dłuższym zastanowieniu i odświeżeniu sobie dyskografii, wygląda na to, że pojawię się w GC... :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 12, 2016 22:52 
Offline
Droogie

Rejestracja: Wto Kwi 12, 2016 22:43
Posty: 19
megatomek napisał(a):
Wiadomo coś Wam kto będzie headlinerem tego festiwalu? Korn nigdy specjalnie mi nie podchodził ale posłuchać mogę, to drugie coś to już wiem, że nie dla mnie. Ostatnim razem w Łodzi Megadeth zagrał chyba z 13 utworów ale nie narzekałem gdyż był jeszcze potem Slayer a wcześniej Vader. Mieszkam na zachodzie Polski i nie wiem czy nie lepiej przejechać się do Berlina na Dystopia Tour gdzie zagrają jako gwiazda wieczoru 18,19 utworów no ale trochę boje się muslimów :) eh takie czasy.


Zdecydowanie lepiej wybrać się do Berlina moim zdaniem ;) . Zrobiłbym tak na Twoim miejscu.

300zł za krótki koncert Megadeth i ciekawostkę w osobie Sixxa to jest całkowita tragedia. Na Korn nawet nie zamierzam zostawać, ale nie darowałbym sobie, jakbym nie zobaczył Rudzielca po raz kolejny, więc jadę.

_________________
16.06.2010 Warszawa
11.04.2011 Łódź


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 14, 2016 19:33 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Jak można dać Megadeth przed Korn? Kurwa


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Kwi 15, 2016 04:35 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Paź 31, 2009 01:52
Posty: 412
Miejscowość: Landsberg :: Posen :: Breslau
O tym samym pomyślałem....


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Kwi 15, 2016 20:39 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Po prostu nie wierzę, że to może być prawda. Do tej pory nie zwróciłem na to jakoś uwagi, ale znajomek mnie pytał czy z nim się wybiorę. Patrzę na plakat i mnie chuj zastrzelił :lol:


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group