Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Pon Wrz 23, 2024 12:23

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1987 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 12:42 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
mateusz napisał(a):
Jimmy0555 napisał(a):
Nie ten wiek.

Nie chodzi o wiek, tylko o mentalność/podejście/wypalenie. Muzycy Slayera są mniej więcej w tym samym wieku, a przecież grają swoje.


Śmiem się nie zgodzić, nowe Slayer'y nie brzmią tak jak stare i nie mówię tu o produkcji. Mi momentami zalatują jakimś Nu :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 13:45 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Ale dają przysłowiowego czadu. O to mi chodziło ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 15:46 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
Już od tego czekania ludziom odwala. Najpierw Lombardo, co jest jeszcze zrozumiałe, ale Portnoy? Zaraz się okaże, że nowymi członkami będą Tony Iommi i Neil Peart :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 18:48 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 18, 2012 12:29
Posty: 182
Jimmy0555 napisał(a):
Projekt z LoMenzo wydaje się być bardziej kontrowersyjny, w końcu w pewnym sensie konkurencja dla Mega :p

Gdy wróci skład RiP, projekt Nicka nie będzie żadną konkurencją.
Jimmy0555 napisał(a):
Cytuj:
możliwy jest i powrót(w którym pewnie tylko odegra partie Drovera, no może co najwyżej urozmaici jak Mustaine mu pozwoli)

Że co kurna? Rolą perkusisty jest gra. Wątpię, by Nick chciał odgrywać, a Dave by mu zabronił dodać swoich.

Śledzisz przecież infa dotyczące tego zespołu, dlatego myślę, że mniej więcej obiło ci się o uszy, że w styczniu mają wchodzić do studia, tak więc muzyczka chyba w większości jest napisana, ale kelner Drover się znudził pracą, Dave grać na bębnach nie umni, a ktoś odegrać musi, wybór jest oczywisty, który z wszystkich perkusistów wymienianych przez Was nadaje się do odegrania bez żadnego płakania? Ależ oczywiście Nick, który od roku, odkąd Mustaine wezwał na niego ochronę, liże mu dupę w internetach np. modlitwami o jego teściową, chwalenie gry Justisa itp. itd. Tym bardziej teraz Nick nie będzie miał nic do płakania, bo będzie miał twórczą odskocznię w postaci projektu z CP i Lomenzem, sam pewnie za bardzo nie będzie chciał się twórczo "wypalać", tylko włożyć energię w ten nowy projekt, jakoś 1-2 lat temu gadał coś, nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale chyba, że chciałby być pamiętany też z czegoś innego niż tylko z Megadeth.

Argo napisał(a):
A może ta cała sytuacja z trzymaniem nazwisk następców Brodericka i Drovera w tajemnicy jest zwyczajna grą na czas bo nikogo nie mają ??
Ellefson na fejsie zamieścił informacje ze nagrywa bass do jakiegoś pobocznego projektu a przecież mieli w styczniu wejść do studia z Megadeth sam zresztą na czacie dla Cyber Armi to potwierdził
Zaczynam się niepokoić

https://www.facebook.com/david.ellefson.14

A ja dzięki tej wiadomości jeszcze bardziej zaczynam się upewniać, że Nick wróci.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 19:50 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
Nie wydaje mi się, by Nickowi zajęło opracowanie np. 13 ścieżek więcej niż 2 tygodnie. To zawodowiec.

Slayer nu? Niby gdzie? Diabolus In Musica to jeden z ich najlepszych albumów. Chodziło mi po prostu o to, że grają ciągle thrash, ale na WPB i CI pojawia się syndrom wypalonego zespołu. Może Bostaph wniesie świeżości.

Miesiac jest długi. To, że Ellefson nagra kilka ścieżek na projekt nie oznacza, że 3 dni później nie może nagrywać z Mega. Inną sprawą jest to, że Mega mogło przenieść sesję np. na luty.

A ja słyszałem, że gitarzystą zostanie Phil Sandoval, a perkusistą Vinnie Paul :p

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Ostatnio edytowany przez Jimmy0555, Pią Sty 09, 2015 20:03, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 20:03 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 27, 2011 16:33
Posty: 469
Jimmy0555 napisał(a):
Diabolus In Musica to jeden z ich najlepszych albumów. Może Bostaph wniesie świeżości.


Image

_________________
Image

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 20:22 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Pon Paź 27, 2014 23:04
Posty: 124
Burzum napisał(a):
Jimmy0555 napisał(a):
Diabolus In Musica to jeden z ich najlepszych albumów. Może Bostaph wniesie świeżości.


Image


Przecież to prawda, zaraz za Soh, Hell Awaits, Rib, Sita, Di, Snm... ;).

_________________
Killing is my bussines...but who's buying ?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Sob Sty 10, 2015 14:17 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
yaku napisał(a):
Szybko Ci się zmieniają te marzenia coś. :P


Ej, co się do mnie przypierdalacie? :P

Portek to mój ukochany perkusista, więc oczywiste jest, że chciałbym go widzieć w moim jednym z ukochanych zespołów :)
To, czy tam pasuje czy nie to już inna sprawa.
Wiadomo, że powrót Mega do Klasyku jest najlepszym co może się w tej chwili wydarzyć dla tego zespołu, mimo że nie uważam Nicka za wirtuoza garów. Zdecydowanie wolę Degrasso ale to nie klasyk.

Tak więc szczyt szczytów to powrót, potem może na próbę przyjść Portek :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Nie Sty 11, 2015 00:11 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Cytuj:
David Ellefson o tym kto mógłby zastąpić Shawna Drovera i Chrisa Broderica w składzie Megadeth:

Ich odejście było tak nagłe, że oczywiście zaszły pewne zmiany w zespołowych planach. Dave [Mustaine – przyp. red.] i ja – zdradzimy tylko tyle- badamy wszelkie nadarzające się w tej kwestii możliwości. Pilnie pracujemy by pozszywać skład w całość, bo chcielibyśmy skończyć nowy krążek i zaplanować parę tras jeszcze w tym samym roku. Nadszedł czas by to wreszcie zrobić.


Reszta tutaj:
http://heavyrock.eu/blog/david-ellefson ... -w-calosc/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Nie Sty 11, 2015 10:07 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
mateusz napisał(a):
Pilnie pracujemy by pozszywać skład w całość

Czyli ze mają już perkusistę a szukają gitarzstę ?? Przynajmniej tak to rozumiem

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Nie Sty 11, 2015 10:14 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
No tak, albo mają już cały skład, a tylko tak mówią. Megadeth zatwierdziło pojawienie się na NAMM (22-25.01). Czy to nie świetna okazja, by ogłosić skład? Plany ma Megadeth wielkie, ale czy im podołają? Zobaczymy :D

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Nie Sty 11, 2015 10:28 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Jimmy0555 napisał(a):
Megadeth zatwierdziło pojawienie się na NAMM (22-25.01). Czy to nie świetna okazja, by ogłosić skład?

Już Argo o tym pisał.
Argo napisał(a):
Czyli ze mają już perkusistę a szukają gitarzstę ?? Przynajmniej tak to rozumiem

Nie wiem jakim cudem tak zrozumiałeś, bo pytanie dotyczyło zastąpienia obu muzyków i Junior nie powiedział, że mają już perkusistę ;)
Justis chwaląc się filmikami wspominał, że gra na nich już nowy pałker, ale jak widać David mówi, że dopiero "zszywają" skład. Dopóki nie pojawi się oficjalny komunikat, to myślę, że te wypowiedzi są mało znaczące. Junior też nie chciał wiele zdradzić w tym wywiadzie, więc równie dobrze może być już wszystko ustalone (jak podejrzewa większość).
Na początku nawet jarałem się tymi newsami i spekulacjami, ale obecnie nie ma to już sensu żadnego. Siedzą cicho, bo widocznie tak chcą.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Sty 15, 2015 22:15 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Albo to trolling Rudego albo mamy kandydata na producenta następnego albumu

Nick Raskulinecz producent miedzy innymi "Snakes & Arrow" Rusch oraz "Killing Season" Death Angel


Załączniki:
potencialny nowy producent.jpeg
potencialny nowy producent.jpeg [ 51.89 KiB | Obejrzany 7395 razy ]

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."
Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Sty 15, 2015 22:43 
Offline
Hook In Mouth

Rejestracja: Śro Gru 10, 2014 20:05
Posty: 26
..........


Ostatnio edytowany przez Shrink, Pią Wrz 25, 2015 06:49, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Sty 15, 2015 23:17 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Shrink napisał(a):
Z tego co wyczytałem, to nie Megadeth, a Dave'ów dwóch

Friedman i Menza także.

Z tym producentem, o którym napisał Argo coś może być na rzeczy. MegadethizeD już też o tym piszą. Wrzucili także jakiś wywiad/fragmenty z Friedmanem, który kolejny raz nie wyklucza niczego.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 16, 2015 10:11 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
http://loudwire.com/exodus-drummer-tom-hunting-megadeth/
Może, może :D Wspominałem niedawno o tym.

EDIT@
Widzę, że zainteresowanie ogromne ;)

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 16, 2015 20:04 
Offline
The Scorpion

Rejestracja: Sob Lip 30, 2011 17:13
Posty: 708
Miejscowość: Poznań
Wydaje mi się, że wszyscy maja już dość oczekiwania po prostu, Mustaine przeholował i zamiast oczekiwania w napięciu jest zobojętnienie. ;) Ten temat już po prostu nikogo zbytnio nie rusza.

_________________
hyhy : P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 16, 2015 20:48 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Pon Paź 27, 2014 23:04
Posty: 124
O, to to to ! :)

_________________
Killing is my bussines...but who's buying ?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Sob Sty 17, 2015 00:20 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
yaku napisał(a):
Wydaje mi się, że wszyscy maja już dość oczekiwania po prostu, Mustaine przeholował i zamiast oczekiwania w napięciu jest zobojętnienie. Ten temat już po prostu nikogo zbytnio nie rusza.

Prawda.
Nie chcę jakoś rozbudzać nadziei (choć pewnie i tak sporo osób jest podobnego zdania), ale myślę, że na NAMM (22-25) będzie już wszystko jasne, a raczej jest jasne już od pewnego czasu ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Sob Sty 17, 2015 13:41 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 27, 2011 16:33
Posty: 469
yaku napisał(a):
Wydaje mi się, że wszyscy maja już dość oczekiwania po prostu, Mustaine przeholował i zamiast oczekiwania w napięciu jest zobojętnienie. ;) Ten temat już po prostu nikogo zbytnio nie rusza.

Dość to ja mam, ale waszych ciągłych plotek i co to miał na myśli Rudy jak składał życzenia, czy kogoś tam zaczął obserwować. Nie tak dawno temu Kind Diamond rozstał z się Halem Patino i trochę minęło zanim ogłosili nowego basistę.

_________________
Image

Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1987 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 100  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group