Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Pon Wrz 23, 2024 12:24

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1987 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 21:16 
Offline
Hook In Mouth

Rejestracja: Śro Gru 10, 2014 20:05
Posty: 26
..........


Ostatnio edytowany przez Shrink, Pią Wrz 25, 2015 06:50, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 21:35 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
Mi marzy się ogłoszenie wielkiego koncertu. Każdy by się tym jarał i dopiero w chwili wyjścia muzyków na scenę wszystko by było jasne. Jak marzyć, to po całości ;) Oj sporo by się sprzedało biletów.

EDIT: Byłby olbrzymi fail, jakby to nie był klasyczny skład. Już to sobie wyobrażam. Wielkie show, a tam ktoś pokroju Drovera i Al Pitrelli :D

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Ostatnio edytowany przez Jimmy0555, Pią Sty 02, 2015 22:07, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 21:56 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lut 08, 2014 22:51
Posty: 136
Taki koncert to faktycznie byłoby coś. Instrumenty wchodziłyby po kolei, najpierw gitara Dave'a, potem bas Ellefsona, perkusja i druga gitara. :D Aż sobie wyobraziłem euforię fanów... :roll:

EDIT

Oczywiście taki koncert miałby sens tylko w przypadku powrotu Menzy i Friedmana. ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 23:11 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
Hmmmm, Menza silną osobowością...? Z tego co kojarzę to wyleciał za coś innego niż "prawo głosu", natomiast z Martym była sprawa i pieniędzy, i jawnego braku porozumienia w kwestiach spełniania się i odgrywanych roli w zespole, przynajmniej ja tak to zrozumiałem.
I tym bardziej teraz, gdy wyobrażam sobie ewentualny powrót, to do jakich rozmów musiało dojść, jak się dogadali i jak musi komuś zależeć..
Wiem, że bujam w obłokach, ale idąc dalej, myślę że może Rudzielec, zobaczył wreszcie powolny upadek: spadek formy, brak świeżości, motywacji...
Może grając niedawno przed reaktywowanym BS, poczuł że to jest to, co chce by było następnym krokiem kariery, że to go wzniesie znów na wysoki poziom popularności i chwały, jednocześnie motywując do nagrania coś a la RIP 2 wreszcie. Bo jeśli to będzie powrót to rozmowy trwały na bank dużo wcześniej, niedawno doszło do porozumienia i tylko zostało oficjalnie ogłosić.
I łapie mnie wkurw już, gdy słyszę dwa dni po nowym roku, że pewnie niczego się nie dowiemy, że to ściema itp. Ludzie, bez przesady, troszkę wstrzemięźliwości :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 23:21 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Shrink napisał(a):
Zaczynam podejrzewać, że skład poznamy dopiero w dniu wydania nowej płyty. I nawet skłonny jestem się o to założyć. Nie wiem jeszcze z kim i o co, ale czuję, że chyba tak będzie.

Też tak sobie pomyślałem, ale nie sądzę, by w dzisiejszych czasach przeszło coś takiego. Media wszędzie wcisną mordę. Zawsze ktoś by kogoś zauważył, zrobił zdjęcie, ktoś z bliskiego otoczenia coś doniósł itp.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 13:43 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
Swoją drogą wszyscy podejrzewają powrót klasycznego składu, niektórzy są wręcz tego pewni. Niezła byłaby wtopa i rozczarowanie gdyby to nie był Menza i Friedman.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 13:51 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
BadOmen napisał(a):
Swoją drogą wszyscy podejrzewają powrót klasycznego składu, niektórzy są wręcz tego pewni. Niezła byłaby wtopa i rozczarowanie gdyby to nie był Menza i Friedman.


Dokładnie, ja jestem jednym z najbardziej wierzących w taki powrót i będę jednym z największych rozczarowanych.
Mimo wszystko wierzę, że to o to chodzi w całej tej umyślnej grze.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 19:18 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Kurza twarz, wracam na forum po kilku dniach przerwy a tu przybyły 3 strony w dziale newsów. Byłem pewny, że to już omawiania nowego składu :D No cóż, faktycznie nigdzie nie było powiedziane, że 1 stycznia coś ogłoszą, jedynie Dave mówił, że "gdybyśmy wiedzieli to, co on, to byśmy byli bardzo szczęśliwi", więc na bank już wszystko postanowione.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 21:53 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 27, 2011 16:33
Posty: 469
A niejaki Lombardo od 21 grudnia milczy. Jak nie on.

_________________
Image

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 22:01 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Pon Paź 27, 2014 23:04
Posty: 124
Szczerze, bardziej by mnie cieszył Lombardo niż Menza :d.

_________________
Killing is my bussines...but who's buying ?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 22:17 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
A co ma Lombardo krzyczeć? Pokończył trasy, skupia się na Philmie. Solidny muzyk. Ostatnio nawet mówił, że jest otwarty na Slayera, co mnie trochę dziwi....ale to nie o nim temat. Po co by miał takie pierdoły opowiadać, skoro teoretycznie miałby grać w Mega? Zresztą ma zabukowaną trasę, nawet odwiedzą trzykrotnie Polskę. Sądzę, że to by kolidowało z grą w drugim zespole. Ja jednak w Megadeth wolę Nicka Menze. Dave bez cienia wątpliwości zagra cały katalog Mega (w drugą stronę to chyba nie działa), ale moim zdaniem trochę nie pasuje do tej kapeli. Wydaje mi się również, że Dave ma trochę inną posturę niż postać na zdjęciu. Słowa Dave'a o dołączeniu interpretowałem raczej jako żart.

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 22:31 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 27, 2011 16:33
Posty: 469
Jimmy ty masz chyba rozdwojenie jaźni. Dave mówił o dołączeniu do Slayera? Chyba 14 lat temu.

_________________
Image

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 22:43 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
Może ja mam rozdwojenie jaźni, ale ty Burzum masz zaburzenia czasu. Bo od 29.12 minęło 5 dni, nie 15 lat, no ale wszystko zrozumiem :)
Nie mówi o dołączeniu, tylko o tym, że jest otwarty na współprace, jeżeli będą go chcieli. Od razu pozwolę sobie na uwierzytelnienie informacji ze swojego postu: http://heavyrock.eu/blog/dave-lombardo-nie-wyklucza-powrotu-do-slayera/
Jest to co najmniej dziwne, gdyż ostatnimi czasy wypowiadał się o tym jak bardzo gówniany jest Slayer i generalnie przy każdej okazji ich krytykował. O Slayerze mówił jako zamkniętym rozdziale.
Dave Lombardo w wywiadzie dla Metal Hammer napisał(a):
To wszystko. Skończyłem z tym. Mam dużo innych rzeczy do roboty i teraz już wiem, że jeśli zaczyna chodzić o pieniądze, to nie masz w tym biznesie żadnych przyjaciół. Nigdy już nie wrócę do Slayera.

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Nie Sty 04, 2015 22:03 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 27, 2011 16:33
Posty: 469
No tak, niezłe źródło. Lombardo od samego początku mówił , o niezamykaniu za sobą drzwi. Żadna nowość.

_________________
Image

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pon Sty 05, 2015 09:44 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Marty o ewentualnym powrocie do Megadeth

"'I Have Never Said 'Never' To Anything In My Life"

http://www.blabbermouth.net/news/marty- ... n-my-life/

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pon Sty 05, 2015 15:33 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
Heh w jakimś komentarzu ktoś twierdzi, że jest przyjacielem perkusisty thrashowego zespołu, który wydał niedawno plytę. Jego imię zaczyna się na T i rzekomo on ma być perkusistą Mega. Cóż, w internecie pełno takich bzdur. Nie wydaje mi się, by była to prawda. Ten Pan raczej dobrze żyje w swoim zespole. Nie bardzo pasuje do Megadeth, ale na pewno jest świetny technicznie.

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pon Sty 05, 2015 16:09 
Offline
The Scorpion

Rejestracja: Sob Lip 30, 2011 17:13
Posty: 708
Miejscowość: Poznań
Yyy, ale o co chodzi? Bo albo nie oddzieliłeś wątków albo nie załapałem. :P

_________________
hyhy : P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pon Sty 05, 2015 16:32 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
Jimmy, mówisz o Tomie Huntingu z Exodus?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pon Sty 05, 2015 16:56 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
BadOmen napisał(a):
Jimmy, mówisz o Tomie Huntingu z Exodus?


Czy on przypadkiem nie pasuje postura do tego tajemniczego perkusisty z filmików jakie zamieścił syn Rudego ??
Bo wg mnie tak
A jak wy myślicie ??

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pon Sty 05, 2015 17:49 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
Tak, koleś wspomniał o THuntingu. Ale równie dobrze ja mogę napisać, że perkusistą Mega został Ślimak z Acidów. To tylko jeden z wielu komentarzy, ciężko sprawdzić wiarygodność takich faktów. Ja jestem raczej podejrzliwy. Jeżeli typ ma rację, to pamiętajcie kto znalazł trop ;)
https://www.facebook.com/ClassicRockMag ... 7915315883


Moim zdaniem nie bardzo pasuje postura, ale kto wie? Może trochę jest podobne, ale niewiele widać po takim rozmazanym zdjęciu. Włosy perkusisty są ciemne, a Hunting jednam ma jaśniejsze (trochę jak Ellefson, jego na zdjęciu wyszły normalnie), ale może po prostu trochę spocił :)


Załączniki:
huntman.PNG
huntman.PNG [ 12.74 KiB | Obejrzany 6821 razy ]

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.
Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1987 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 100  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group