Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Pon Wrz 23, 2024 10:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1987 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Sty 01, 2015 23:37 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
BadOmen napisał(a):
Nie mam facebooka, polegam na tym co tutaj piszecie. Na stronie głównej Megadeth Info:
Cytuj:
Czyżby szykował się powrót tzw. klasycznego składu? Wszystkiego mamy dowiedzieć się już 01 stycznia 2015.

Fakt, na główną wrzuciłem takiego newsa, bo się zasugerowałem jakimś newsem, ale tym, co ktoś napisał. W zasadzie to sam nie wiem skąd to dokładnie wziąłem :lol:

Jeśli kogoś wprowadziłem tym w błąd to oczywiście sorry. Newsa już skorygowałem :)

Edit: Zasugerowałem się tym, co napisał Argo o Nicku, że ten ma coś ogłosić 1 stycznia na chacie z fanami. Zapomniałem, że o to chodziło i pisząc z pamięci źle sobie to zinterpretowałem, hehe.

A tak swoją drogą, o której ten czat z Nickiem?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Sty 01, 2015 23:39 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 16, 2011 09:43
Posty: 853
Miejscowość: j.g.
BadOmen napisał(a):
Nie mam facebooka, polegam na tym co tutaj piszecie. Na stronie głównej Megadeth Info:


Na stronę mega można się dostać bez logowania :) - https://www.facebook.com/Megadeth


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 00:19 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
Doopa a nie chat. Jak zwykle cisza :D Dziś już go raczej nie będzie. Odwiedziłem też stronę Menzy. Nie ma żadnej nowej belki/newsa.

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 11:25 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
Agnieszka napisał(a):
Na stronę mega można się dostać bez logowania :) - https://www.facebook.com/Megadeth


Nawet nie wiedziałem, dzięki. ;)

No to czekamy kolejny dzień. Niech dadzą sobie już spokój z tym budowaniem napięcia i w końcu coś ogłoszą.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 11:29 
Offline
The Scorpion

Rejestracja: Sob Lip 30, 2011 17:13
Posty: 708
Miejscowość: Poznań
Bawi mnie trochę to, że niektórzy z Was są już wręcz przekonani do tego, że Friedman i Menza powrócą. Nie zrozumcie mnie źle, też bym tego chciał, ale nie jest nawet powiedziane, że Mustaine jeszcze kogokolwiek znalazł.

_________________
hyhy : P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 11:55 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
yaku napisał(a):
Bawi mnie trochę to, że niektórzy z Was są już wręcz przekonani do tego, że Friedman i Menza powrócą. Nie zrozumcie mnie źle, też bym tego chciał, ale nie jest nawet powiedziane, że Mustaine jeszcze kogokolwiek znalazł.

Z tego co mi wiadomo, to perkusistę już zatrudnili:
khomaniac napisał(a):
Jeszcze dwa filmiki nieco ciekawsze... bo z perkusistą ;)

https://www.youtube.com/watch?annotatio ... fiLKg69qH8

https://www.youtube.com/watch?v=ae0iRUAZi68

Justis pisze że w tle zdjęcia jest perkusista.
Megadethized mówi że nowym perkusistą może być Tonym Laureano - dotychczasowy technik


Myślę, że jednak oni mają terminy na pewne rzeczy i nie sądzę, by mogli sobie odłożyć w czasie poszukiwania muzyków.

Uważam, że nie ma co być naiwnym i pewnie od jakiegoś czasu wszystko jest już wiadome. Nie było nawet mowy o przesłuchaniach, bo Dave pewnie od razu wiedział do kogo się zgłosić i miał kilka opcji.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 13:15 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 18, 2012 12:29
Posty: 182
yaku napisał(a):
Bawi mnie trochę to, że niektórzy z Was są już wręcz przekonani do tego, że Friedman i Menza powrócą.
Trudno nie być przekonanym jeśli na tych filmikach, zdjęciach
słychać i widać Nicka.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 13:40 
Offline
Hook In Mouth

Rejestracja: Śro Gru 10, 2014 20:05
Posty: 26
..........


Ostatnio edytowany przez Shrink, Pią Wrz 25, 2015 06:51, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 14:06 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Shrink napisał(a):
Na tych filmikach widać jedynie nogi perkusisty, a ich tytuły zakończone są znakiem zapytania. Friedmana nie widać nigdzie. To wróżenie z fusów staje się już nudne.

Wydaje mi się, że gitarzystę byłoby jednak o wiele łatwiej rozpoznać, stąd też chłopaki się nie afiszują. Oczywiście mogę się mylić, ale nie sądzę, żeby Rudy nie miał jeszcze składu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 14:15 
Offline
The Scorpion

Rejestracja: Sob Lip 30, 2011 17:13
Posty: 708
Miejscowość: Poznań
mateusz napisał(a):
Myślę, że jednak oni mają terminy na pewne rzeczy i nie sądzę, by mogli sobie odłożyć w czasie poszukiwania muzyków.


Na co? Płyty Mustaine wydaje u siebie, żadnej trasy koncertowej nie maja zaplanowanej. Studio też maja swoje.

mateusz napisał(a):
Uważam, że nie ma co być naiwnym i pewnie od jakiegoś czasu wszystko jest już wiadome. Nie było nawet mowy o przesłuchaniach, bo Dave pewnie od razu wiedział do kogo się zgłosić i miał kilka opcji.


Ja mam nadzieję na powrót Friedmana, jednak po ostatniej informacji od Menzy jego powrót wydaje mi się mocno wątpliwy.

stanger napisał(a):
Trudno nie być przekonanym jeśli na tych filmikach, zdjęciach
słychać i widać Nicka.


Trudno się nie śmiać z "widać", jeszcze trudniej ze "słychać".

Shrink napisał(a):
Na tych filmikach widać jedynie nogi perkusisty, a ich tytuły zakończone są znakiem zapytania. Friedmana nie widać nigdzie. To wróżenie z fusów staje się już nudne.


+1

mateusz napisał(a):
Wydaje mi się, że gitarzystę byłoby jednak o wiele łatwiej rozpoznać, stąd też chłopaki się nie afiszują.


Póki co afiszował ich Justis i coś szybko skończył.

mateusz napisał(a):
Oczywiście mogę się mylić, ale nie sądzę, żeby Rudy nie miał jeszcze składu.


Więc dlaczego jeszcze tego nie ogłosił?

_________________
hyhy : P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 14:36 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
yaku napisał(a):
Na co? Płyty Mustaine wydaje u siebie, żadnej trasy koncertowej nie maja zaplanowanej. Studio też maja swoje.

Nie wiem na ile do końca jest to jego. Nie znam się na tym, przypuszczam, bo tak zazwyczaj jest. Wiem, że jest to związane w jakiś sposób z Universalem.
Mogę się mylić, ale znając ostatni ciąg Dave do wydawania, to nie chce mi się wierzyć, żeby jakoś specjalnie zwlekał.
yaku napisał(a):
Póki co afiszował ich Justis i coś szybko skończył.

Może Tata zabronił? ;)
yaku napisał(a):
Więc dlaczego jeszcze tego nie ogłosił?

A to już pytanie nie do mnie.
Można jedynie spekulować dlaczego i to też robimy. Może ma to sens, może nie ma. Patrzę na to również w ten sposób, że coś się na forum przynajmniej dzieje i w zasadzie ciężko mieć za złe fanom, że w ten sposób dyskutują i gdybają. Niektórzy biorą to bardziej "osobiście" i się wczuwają i ok, mnie to nie przeszkadza. Sam z niecierpliwością czekam na jakieś konkrety.
Nie wiem dlaczego jeszcze nic ogłosili. Może chcą mieć więcej wejść na profile, może to, że Dave nie jest do końca normalny, a może wszystko to jedna wielka ściema i faktycznie facet jeszcze nikogo nie znalazł? Pojęcia nie mam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 14:44 
Offline
The Scorpion

Rejestracja: Sob Lip 30, 2011 17:13
Posty: 708
Miejscowość: Poznań
mateusz napisał(a):
Nie wiem na ile do końca jest to jego. Nie znam się na tym, przypuszczam, bo tak zazwyczaj jest. Wiem, że jest to związane w jakiś sposób z Universalem.
Mogę się mylić, ale znając ostatni ciąg Dave do wydawania, to nie chce mi się wierzyć, żeby jakoś specjalnie zwlekał.


Universal jest tylko dystrybutorem. ;)

mateusz napisał(a):
Może Tata zabronił? ;)


Też mam takie wrażenie. ;)

mateusz napisał(a):
Nie wiem dlaczego jeszcze nic ogłosili. Może chcą mieć więcej wejść na profile, może to, że Dave nie jest do końca normalny, a może wszystko to jedna wielka ściema i faktycznie facet jeszcze nikogo nie znalazł? Pojęcia nie mam.


Jak dla mnie dziwne jest to, że nie puścili nawet symbolicznej notki o odejściu Brodericka i Drovera.

_________________
hyhy : P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 14:51 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
yaku napisał(a):
Jak dla mnie dziwne jest to, że nie puścili nawet symbolicznej notki o odejściu Brodericka i Drovera.

To faktycznie jest dziwne i wręcz chamskie. Może to taki prztyczek w nos - opuściliście mnie, to nawet o Was nie wspomnę. Ciężko powiedzieć co temu Rudzielcowi w głowie siedzi.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 15:36 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Paź 31, 2009 01:52
Posty: 413
Miejscowość: Landsberg :: Posen :: Breslau
Dziwne że nie zdjeli ich z grafik na stronach.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 16:11 
Offline
Hook In Mouth

Rejestracja: Śro Gru 10, 2014 20:05
Posty: 26
..........


Ostatnio edytowany przez Shrink, Pią Wrz 25, 2015 06:51, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 16:44 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 18, 2012 12:29
Posty: 182
Shrink napisał(a):
Na tych filmikach widać jedynie nogi perkusisty, a ich tytuły zakończone są znakiem zapytania.

Widać więcej, na tych filmikach można dostrzec mniej więcej styl gry najbardziej przypominający Nicka(spośród tych wszystkich wymienianych nazwisk na stanowisko nowego perkusisty).
yaku napisał(a):
Trudno się nie śmiać z "widać", jeszcze trudniej ze "słychać".
Z tym to bym się na razie wstrzymał na twoim miejscu, bo jeszcze będziesz potrzebował zabiegu Heimlicha ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 16:56 
Offline
The Scorpion

Rejestracja: Sob Lip 30, 2011 17:13
Posty: 708
Miejscowość: Poznań
Nie zrozum mnie źle, ja chciałbym, żeby to był Nick (tylko powrót DeGrasso by mnie bardziej cieszył), ale takie twierdzenia wydaja mi się śmieszne. :)

_________________
hyhy : P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 17:09 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Paź 31, 2009 01:52
Posty: 413
Miejscowość: Landsberg :: Posen :: Breslau
A baner oficjalnego forum?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 18:16 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
Hahaha, stare dobre czasy, poczytać wszystkie rozkminki :)
na szczęście mam tylko tyle czasu, by wpaść tu i na główną, podejrzeć/przeczytać i spierdalać dalej :) inaczej bym się zagęścił z Wami :D

Ja jakoś jestem przekonany że to powrót do klasycznego składu, tylko że również mam pewność, że to będzie na krótki okres, jedna płyta i się rozejdą, zbyt silne osobowości..., mam na myśli głównie Martiego.

Wiem, wiem, jeszcze nikogo w składzie nie ma a ja już myślę co będzie za rok :P ale co tam, jak marzyć do na maksa ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 19:51 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
Ja właśnie słyszałem, że poza Davem to Nick był zbyt silną osobowością, zresztą przez to dwukrotnie wyleciał. Teraz (w razie ewentualnego dołączenia) będzie musiał być potulny jak baranek. Marty chyba miał za dużo ciągotki do pieniędzy. Nie zgodził się reaktywować Mega w oryginalnym składzi w 2004 właśnie ze względu na to (przynajmniej zdaniem Dave). Sam Friedman zresztą narzekał, że Megadeth już gra za mało agresywnie, że jest przestarzałe i coś w ten deseń. To dobry artysta, ale trochę dusił pod koniec XX wieku, przynajmniej ja mam takie odczucia. Po prostu nie mógł się artystycznie realizować. Czas jednak naprawia takie rany i przez pewien czas powinno być okej.

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1987 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 100  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group