Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 20:12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 128 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sob Sie 21, 2010 18:45 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Cze 12, 2010 06:18
Posty: 125
Miejscowość: Meppen GER
Mozna by zrobic temat "killing road" tak jak bylo kiedys na stronie glownej megadeth, a teraz jest tour dates.

_________________
CyberArmy Member#8373


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Sie 21, 2010 19:42 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Według mnie dobry pomysł

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Sie 21, 2010 22:01 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
mateusz napisał(a):
Dlatego najlepiej pierdyknąć temat "Setlisty" i cześć.



nie bo wtedy wszystko sie pomiesza a teraz jest podzielone na trasy i wszystko wiadomo co i jak

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 00:05 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Kurde, nie mam siły debatować.
Przynajmniej można nie wklejać setlist w przypadku gdy są takie same. Jeśli coś się zmieni w trakcie trasy, to wtedy podać zmieniony set.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 00:17 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
to ich nie wklejaj :lol:

nie wiem masz jakiś problem ?
ktoś ci przystawia pistolet do głowy i zmusza aby czytać te setlisty ?

jest tak jak jest, każda trasa ma swój temat, są podawane sety i są komentarze do nich
wszystko pieknie i czytelnie ;)

nie moja wina że grają w koło to samo

przecież nikt nikogo nie zmusza do czytania tego czy tym bardziej komentowania

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 00:56 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żułek napisał(a):
nie wiem masz jakiś problem ?
ktoś ci przystawia pistolet do głowy i zmusza aby czytać te setlisty ?

Tak, bo co nie zajrzę do tego tematu, to widzę tylko te pierdolone powtarzające się setlisty. Czasem odnoszę wrażenie, że są wklejane tylko po to, by nabić sobie "licznik".
Żułek napisał(a):
nie moja wina że grają w koło to samo

Więc na kiego grzyba powielać ich i wklejać codziennie te same setlisty? Ja nie wiem, może to forum o zjawisku déjà vu.
Żułek napisał(a):
przecież nikt nikogo nie zmusza do czytania tego czy tym bardziej komentowania

Pewnie, że nie i nie czuję się do niczego zmuszany i nie oskarżam nikogo o maltretowanie. Nie potrafię tylko zrozumieć tego, po jaki chuj, niemalże codziennie, wklejać zestaw tych samych kilkunastu utworów, gdzie jedyną innowacją jest zmiana miasta/państwa, w którym gra zespół?
Według mnie powinno się wkleić na początek tego tematu obowiązującą setlistę i tyle. Ewentualne zmiany w niej zachodzące zaznaczać w dalszej dyskusji o trasie, typu: "Dziś Megadeth zagrało dodatkowo/wymiennie utwór...(taki i sraki).
Przecież znaczna część tego tematu to posty z setlistami. No przecież to jakaś bzdura. Ja pierdolę...


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 02:11 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
mateusz napisał(a):
Tak, bo co nie zajrzę do tego tematu, to widzę tylko te pierdolone powtarzające się setlisty.


to nie zaglądaj ;)

Cytuj:
Czasem odnoszę wrażenie, że są wklejane tylko po to, by nabić sobie "licznik".


pudło

Cytuj:
Więc na kiego grzyba powielać ich i wklejać codziennie te same setlisty? Nie potrafię tylko zrozumieć tego, po jaki chuj, niemalże codziennie, wklejać zestaw tych samych kilkunastu utworów, gdzie jedyną innowacją jest zmiana miasta/państwa, w którym gra zespół?


pisałem o tym bodajże na starym forum po co podaje sety, ale bede dobrym samarytaninem i ci odpowiem

otóż sety są po to aby mozna było zrobić ich spis i wrzucić na stronke gdyby kiedyś miała nastąpić gruntowna przebudowa (taaaaaaaaa jasne)

oczywiście nie wszystko poszło po mojej myśli i jest jak jest, a nawet gorzej bo sie okazało że powstała strona o Megadeth na której wykorzystano z powodzeniem mój pomysł :roll:

sety podaje regularnie od 6 lat i mam zamiar to robic dalej, moze kiedyś zostaną wykorzystane na nowej stronie, póki co zostaje forum

Cytuj:
Według mnie powinno się wkleić na początek tego tematu obowiązującą setlistę i tyle. Ewentualne zmiany w niej zachodzące zaznaczać w dalszej dyskusji o trasie, typu: "Dziś Megadeth zagrało dodatkowo/wymiennie utwór...(taki i sraki).


wtedy dział "trasy koncertowe" nie miałby zadnego sensu

Cytuj:
Przecież znaczna część tego tematu to posty z setlistami.


bo wlasnie po to są te tematy

Cytuj:
No przecież to jakaś bzdura. Ja pierdolę...


nie czytaj/nie komentuj - proste

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 10:22 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żułek napisał(a):
nie czytaj/nie komentuj - proste

Widzę, że Ty dalej z tą samą śpiewką.
Nie podałeś mi żadnego argumentu, Żułek.
Żułek napisał(a):
isałem o tym bodajże na starym forum po co podaje sety, ale bede dobrym samarytaninem i ci odpowiem

otóż sety są po to aby mozna było zrobić ich spis i wrzucić na stronke gdyby kiedyś miała nastąpić gruntowna przebudowa (taaaaaaaaa jasne)

oczywiście nie wszystko poszło po mojej myśli i jest jak jest, a nawet gorzej bo sie okazało że powstała strona o Megadeth na której wykorzystano z powodzeniem mój pomysł :roll:

sety podaje regularnie od 6 lat i mam zamiar to robic dalej, moze kiedyś zostaną wykorzystane na nowej stronie, póki co zostaje forum

Już o tym pisałem wcześniej, ale również będę dobrym samarytaninem i przedstawię to ponownie: "Nie potrafię tylko zrozumieć tego, po jaki chuj, niemalże codziennie, wklejać zestaw tych samych kilkunastu utworów, gdzie jedyną innowacją jest zmiana miasta/państwa, w którym gra zespół?
Według mnie powinno się wkleić na początek tego tematu obowiązującą setlistę i tyle. Ewentualne zmiany w niej zachodzące zaznaczać w dalszej dyskusji o trasie, typu: "Dziś Megadeth zagrało dodatkowo/wymiennie utwór...(taki i sraki)."

Wnioski?

Możesz przecież sam sobie zapisywać te same setlisty u siebie w Wordzie. Sądzisz, że dla piszących tutaj ważne jest codzienne czytanie tego samego setu? Skoro chcesz to archiwizować, to rób sobie to u siebie w domu w odpowiednim programie.
Rozwaliłeś mnie zwyczajnie swoim "argumentem". Tak jakby forum stwarzało jedyną możliwość do przechowania setów :lol:

Szkoda, że nikt dodatkowo się nie wypowie, ale z drugiej strony to forum mnie do tego przyzwyczaiło. Idę po piwko, bo ładna pogoda ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 10:32 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Kwi 16, 2010 16:11
Posty: 251
mateusz napisał(a):
Szkoda, że nikt dodatkowo się nie wypowie, ale z drugiej strony to forum mnie do tego przyzwyczaiło. Idę po piwko, bo ładna pogoda ;)

jak chcesz :D jak dla mnie to bez sensu zaczales robic problem, mnie tam nigdy nie przeszkadzalo ze wchodze sobie, patrze set, nic nowego, trudno.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 12:27 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
mateusz napisał(a):
Idę po piwko, bo ładna pogoda ;)


Image
:D :D :D

21 Sierpień Minneapolis Setlist:

Holy Wars...The Punishment Due
Hangar 18
Take No Prisoners
Five Magics
Poison Was the Cure
Lucretia
Tornado of Souls
Dawn Patrol
Rust In Peace...Polaris
Trust
Headcrusher
A Tout Le Monde
Symphony of Destruction
Peace Sells
Holy Wars Reprise

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 13:00 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
artek_4 napisał(a):
ak dla mnie to bez sensu zaczales robic problem, mnie tam nigdy nie przeszkadzalo ze wchodze sobie, patrze set, nic nowego, trudno.

Ok, jednak ja myślę, że są praktyczniejsze rozwiązania i wkurwia mnie, że tylko jedna osoba ma tutaj na coś wpływ. Gdzie jest Dec, gdzie jest Szczepan? Szkoda, że władza na tym forum jest tak nędzna, o ile w ogóle występuje takowa.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 13:21 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Kwi 16, 2010 16:11
Posty: 251
Żułek napisał(a):
mateusz napisał(a):
Idę po piwko, bo ładna pogoda ;)


Image
:D :D :D

bez chamstwa by sie obyło.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 19:19 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Oo! Wreszcie coś się dzieje na forum! Wreszcie jakieś emocje i wymiany ciosów ;) :D

Jeśli chodzi o same setlisty, to powiem tak: ja osobiście kompletnie nie rozumiem jak w ogóle może kogoś interesować że dany zespoł, choćby nawet jego ulubiony, dnia takiego i takiego zagrał powiedzmy w Cleveland setlistę taką i taką, a na drugi dzień w Detroit taką i taką, a kolejnego dnia w Dallas jeszcze inną (choć w przypadku Megadeth pewnie taką samą ;)). I tak przez okrągły miesiąc albo i dłużej.
Dlatego właśnie ten temat mało mnie interesuje i rzadko tu zaglądam, aczkolwiek absolutnie nie przeszkadza mi również to, że są fanatycy dla których takie codzienne informacje są bardzo ważne i w istotny sposób wzbogacają i pogłębiają ich wiedzę na temat ich ukochanego zespołu.
Zgadzam się jednak trochę z Mateuszem, że praktycznie codziennie ten temat zostaje podświetlony jako "nie czytany" i jednak ostatecznie zaglądam tutaj czasem z nadzieją, że pojawiła się może jakaś fajna dyskusja czy cokolwiek, jednak są to nadzieje płonne.

Dlatego mam kompromisowe rozwiązanie i to zgodne z duchem przykazań samego Żułka:
Żułek, może edytuj posty (albo raczej posta) ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 20:42 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
bialkomat napisał(a):
Dlatego mam kompromisowe rozwiązanie i to zgodne z duchem przykazań samego Żułka:
Żułek, może edytuj posty (albo raczej posta) ;)


gdybyście nie komentowali i nie stękali że grają w koło to samo każdy temat o trasie koncertowej byłby dużo mniejszy ;)

a posty czesto edytuje i dodaje, pod warunkiem że nikt nic nie pisze ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 14:55 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
Hmm, wyjątkowo i to naprawdę wyjątkowo przyznaję rację Żułowi, tzn, wkurwia mnie że w kółko grają to samo (jak milion innych zespołów) ale naprawdę nie przeszkadza mi że jest to wlejane w tym temacie, od tego on jest, po co modyfikacje, zmiany dla (wybacz Mateuszu) jednej osoby która z przyczyn tylko sobie znanych ma przeciw temu obiekcje, bo ja nie rozumiem Twoich argumentów Mateo, może nie tyle nie rozumiem co nie przemawiają do mnie..

wzywasz na pomoc innych władnych ale myślę że;
1.jedyny Żuł tak naprawdę dba i utrzymuje tu jakiś ład i skład
2.myślę że Ći władni jak i reszta stałych forumowiczów ma to gdzieś czy te sety są wklejane czy nie, po prostu, spójrz na Białko, ma zastrzeżenia ale ma to też gdzieś, nie robi tragedii ;)

nie chcę się wymądrzać bo nie raz na tym forum aż krzyczałem z wściekłości ale teraz myślę że trzeba czasami wrzucić na luz ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 18:12 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Looz Panowie, ja widzę to inaczej i tyle. Sądzę, że sprawę setlistów można w inny sposób rozwiązać, ale ok. Swoje wyraziłem i już. Nie oczekuję aby dla mnie cokolwiek zmieniano, nie jestem tutaj sam, ale zdanie mam prawo wyrazić.

mro-ziak napisał(a):
wzywasz na pomoc innych władnych ale myślę że;

Mnie już chodzi wyłącznie o to, że jedna osoba to trochę za mało, by trzymać ogólnie forum "za ryj". Fakt, że tutaj nie ma też czego do ogarnięcia zbytnio, jednak przydałby się drugi (taki, który jest obecny) moderator - dla zachowania pewnej równowagi i obiektywizmu na przyszłość.

mro-ziak napisał(a):
2.myślę że Ći władni jak i reszta stałych forumowiczów ma to gdzieś czy te sety są wklejane czy nie, po prostu, spójrz na Białko, ma zastrzeżenia ale ma to też gdzieś, nie robi tragedii ;)

Spoko, ja jednak będę upierał się przy tym, że to i tak jest zupełnie bez sensu. Ten temat w 1/3 składa się z postów, które zawierają takie same setlisty. To nie jest kwestią tego czy ja chcę to czytać, czy nie. Widziałem inne rozwiązania na forach (o których już wspomniałem) i to było dla wszystkich bardzo przejrzyste. Nikt nie wpieprzał na siłę codziennie tego samego, bo każdy doskonale wiedział, co kapela gra. Powiedz mi Mrozie, czy dla Ciebie ważne jest przeczytanie praktycznie codziennie tego, co gra Megadeth w danym mieście, skoro bardzo dobrze wiesz co? Interesuje Cię to? Szczerze.
Ja traktuję to jako spam i mam wrażenie jakbym grzebał w śmieciach przeglądając ten temat.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 18:31 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Mateusz napisał(a):
Mnie już chodzi wyłącznie o to, że jedna osoba to trochę za mało, by trzymać ogólnie forum "za ryj". Fakt, że tutaj nie ma też czego do ogarnięcia zbytnio, jednak przydałby się drugi (taki, który jest obecny) moderator - dla zachowania pewnej równowagi i obiektywizmu na przyszłość.

Absolutnie jestem ZA!
Proponuję nawet kandydaturę tego, który to zaproponował ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 19:00 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
mateusz napisał(a):
Powiedz mi Mrozie, czy dla Ciebie ważne jest przeczytanie praktycznie codziennie tego, co gra Megadeth w danym mieście, skoro bardzo dobrze wiesz co? Interesuje Cię to? Szczerze.
Ja traktuję to jako spam i mam wrażenie jakbym grzebał w śmieciach przeglądając ten temat.


nie mówiłem że to dla mnie ważne tym barziej że po prostu wchodzę, rzut okiem i zamykam temat ;) po prostu mnie to tak nie bulwersuje i tyle ale podziwiam Twój bunt ;)

bialkomat napisał(a):
Absolutnie jestem ZA!
Proponuję nawet kandydaturę tego, który to zaproponował ;)


jestem za a nawet przeciw :mrgreen: może być wesoło ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 19:01 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
mateusz napisał(a):
Looz Panowie, ja widzę to inaczej i tyle. Sądzę, że sprawę setlistów można w inny sposób rozwiązać, ale ok. Swoje wyraziłem i już. Nie oczekuję aby dla mnie cokolwiek zmieniano, nie jestem tutaj sam, ale zdanie mam prawo wyrazić.


swoje zrobiłeś i wystarczy ;)

Cytuj:
Mnie już chodzi wyłącznie o to, że jedna osoba to trochę za mało, by trzymać ogólnie forum "za ryj". Fakt, że tutaj nie ma też czego do ogarnięcia zbytnio, jednak przydałby się drugi (taki, który jest obecny) moderator - dla zachowania pewnej równowagi i obiektywizmu na przyszłość.


to nie jest odpowiedni temat na takie dyskusje

Cytuj:
Spoko, ja jednak będę upierał się przy tym, że to i tak jest zupełnie bez sensu.


a ponoć już swoje wyraziłeś ;)

Cytuj:
Widziałem inne rozwiązania na forach (o których już wspomniałem) i to było dla wszystkich bardzo przejrzyste. Nikt nie wpieprzał na siłę codziennie tego samego, bo każdy doskonale wiedział, co kapela gra. Powiedz mi Mrozie, czy dla Ciebie ważne jest przeczytanie praktycznie codziennie tego, co gra Megadeth w danym mieście, skoro bardzo dobrze wiesz co? Interesuje Cię to? Szczerze.


Szczerze ? Mi sie wydaje że na siłe chcesz coś zmienić, w dodatku coś co generalnie nie ma wiekszego znaczenia, skoro tak ci to nie pasuje to od nastepnej trasy koncertowej sam załóż temat i go prować tak jak ci pasuje

Cytuj:
Ja traktuję to jako spam i mam wrażenie jakbym grzebał w śmieciach przeglądając ten temat.


już ci coś mówiłem na ten temat wiec nie bede sie powtarzał


w każdym razie proponuje przenieść te dyskusje gdzie indziej bo to jest temat o trasie koncertowej a nie jak wklejać setlisty, że nie macie wiekszych problemów -_-`

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 19:07 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Cze 12, 2010 06:18
Posty: 125
Miejscowość: Meppen GER
czy tego chcecie czy nie, to i tak wkleję seta z dzisiejszego koncertu. No chyba ze ktoś mnie uprzedzi :lol:

_________________
CyberArmy Member#8373


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 128 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group