Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Sob Wrz 21, 2024 10:29

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1987 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 23:29 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
słaba jakość w sumie ale jak tak tego słucham to sie bardzo ciesze ze to odrzuc i nie trafił na płyte :D

straszne dziadostwo :P

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 09:04 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Nie jest to może najlepsza kompozycja Megadeth ale mi się podoba. Oba następna płyta Megadeth była bardziej techniczna od Endgame i zawierała mniej solówek bo co za dużo to niezdrowo

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 10:10 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Kwi 16, 2010 16:11
Posty: 251
ja nie wiem co wy ludzie macie do tego kawalka . ma klimat, pazur, wyjebiste solowki i jak dla mnie na endgame moglby byc jednym z najlepszych kawalkow. wiadomo ze do ich najwiekszych dziel (powszechnie holy wars, five magics itd.) troche mu brakuje, ale na pewno nie nazwal bym tego kawalka marnym, ani nic z tych rzeczy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Śro Cze 23, 2010 22:12 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Kolejny news tym razem śpieszę was poinformować ze DVD/blu ray Megadeth z zapisem koncertu z trasy 20 lecia RIP ma się okazać już 7 września

http://musicremedy.com/m/megadeth/album ... -8887.html

dodatkowo z czeluściach netu znalazłem coś takiego


Załączniki:
511lfrQIl6L._SL175_.jpg
511lfrQIl6L._SL175_.jpg [ 7.39 KiB | Obejrzany 8929 razy ]

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Ostatnio edytowany przez Argo Czw Cze 24, 2010 16:11, edytowano w sumie 3 razy
Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Śro Cze 23, 2010 22:12 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 12, 2010 19:20
Posty: 207
No to trza będzie kupić :) Btw. z którego to koncertu / ma ktoś setlistę? Chodzi o to jakie kawałki poza RIPem zarejestrowali.

_________________
2010-06-16-Warszawa, PL


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Śro Cze 23, 2010 22:19 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Ponoć tak to ma wyglądając
"Rust In Peace" Live:

01. Holy Wars...The Punishment Due
02. Hangar 18
03. Take No Prisoners
04. Five Magics
05. Poison Was The Cure
06. Lucretia
07. Tornado Of Souls
08. Dawn Patrol
09. Rust In Peace...Polaris

Bonus Content:

10. Skin O' My Teeth (Countdown To Extinction)
11. In My Darkest Hour (So Far, So Good…So What!)
12. She-Wolf (Cryptic Writings)
13. Trust (Cryptic Writings)
14. Symphony Of Destruction (Countdown To Extinction)
15. Peace Sells (Peace Sells…But Who's Buying?)
16. Holy Wars – Reprise (Rust In Peace)

Cut song (not on the DVD):
Headcrusher, The Right To Go Insane

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Śro Cze 23, 2010 22:37 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 12, 2010 19:20
Posty: 207
No najciekawsze (poza RIPem) wycięli :x

_________________
2010-06-16-Warszawa, PL


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Śro Cze 23, 2010 22:40 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Może wyjdą te wycięte kawałki na blu ray albo na CD tak samo było z That One Night 3 kawałki trafiły extra na wersie CD

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Śro Cze 23, 2010 22:56 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Skin, Trust i She-Wolf bleeeeeeeeeeeeeeee :roll:
ale i tak kupie ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 16:20 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Tak się zastanawiam skoro ten album ma wyjść tez na CD a wydawcą ma być RR to może następna płyta Megadeth zostanie wydana przez inne wydawnictwo dobrze bo ponoć oni naciskali na to zęby na UA trafiła ballada

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 16:25 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
RR ? chyba nie

Cytuj:
The final night of MEGADETH's historic month-long "Rust In Peace" 20th anniversary tour has been captured for the upcoming "Rust In Peace Live" Blu-ray, DVD and CD, due out September 7 on Shout! Factory.

The 80-minute "Rust In Peace Live" DVD (5.1 Dolby Surround 16:9 Widescreen) and Blu-ray (5.1 DTS Master Audio 1080p High Definition) were directed by Kerry Asmussen (GREEN DAY, JAY-Z, Coachella). The DVD and Blu-ray will also include behind-the-scenes footage, including a rare glimpse of the band rehearsing in their dressing room as they prepare to take the stage.

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 19:48 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Okładka tej koncertówki w powiększeniu swoja droga jest ohydna


Załączniki:
RIPcover.jpg
RIPcover.jpg [ 40.46 KiB | Obejrzany 9269 razy ]

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."
Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 19:58 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 12, 2010 19:20
Posty: 207
Cytuj:
Teraz, gdy już występy Wielkie Czwórki za nami, pomyślałem że czas wpaść, powiedzieć „Cześć” i powiedzieć wam, co działo się w moim świecie.

Po pierwsze, gdy opuściliśmy San Marcos (California) i Mustaine Music Studios, a.k.a. Vic’s Garage, nie mieliśmy pojęcia czego oczekiwać, poza tym, że chcieliśmy się do tego przyłożyć; chcieliśmy sprawić, by pozostałe zespoły czuły się komfortowo, chcielismy by wszyscy fani opuścili to pamiętne wydarzenie z poczuciem kompletnego nasycenia, chcieliśmy by chłopaki z Metalliki wiedzieli, że można na nas polegać w grze zespołowej…

Nie wiem, czy daliśmy każdemu to, czego chciał, ale patrząc na dziesiątki tysięcy ludzi każdego wieczoru i w sumie na setki tysięcy fanów w ciągu całego maratonu festiwalowego Wielkiej Czwórki (sentymentalne określenie na ‘Sonisphere’), wyglądało mi na to, że fani wreszcie potrafili odłożyć na bok całą tą dziecinadę, którą prasa podtrzymywała przy życiu przez tak wiele, wiele lat. Daliśmy kilka wywiadów przy okrągłym stole z członkiem każdego obozu Wielkiej Czwórki i tą rzeczą, która była niezmienna i co do której wszyscy byliśmy zgodni było to, że to prasa była stroną odpowiedzialną za podtrzymywanie wrogości przy życiu.

Usłyszeliście to wprost z naszych ust; między nami wszystkimi panuje pokój, wszyscy jesteśmy przyjaciółmi. Koniec historii – albo innymi słowy, kilka gównianych magazynów będzie musiało się teraz nauczyć jak pisać wywiady, recenzje i reportaże z prawdziwego zdarzenia, zamiast skupiać się na wywoływaniu tej wielkiej wrzawy wśród naszej czwórki w duchu [zwiększenia] sprzedaży swoich publikacji.

Dave Mustaine


Źródło: http://www.deathmagnetic.pl/wywiady/dav ... rzy-zyciu/

_________________
2010-06-16-Warszawa, PL


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 20:14 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Żeby tak napisał że w 2011 wchodzi do studia :roll:

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 22:22 
Offline
Hook In Mouth
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 29, 2010 15:27
Posty: 49
Miejscowość: Łódź
Cytuj:
Teraz, gdy już występy Wielkie Czwórki za nami..... bla bla bla...

Dejw się teraz próbuje wybielić, że niby te wszystkie konflikty to wina prasy :roll: Przecież każdy doskonale wie, że to Rudy ciągle odgrzebywał stare dzieje i płakał, że go wyrzucali z Mety, nawet na jakimś DVD Metki to było nagrane...
Ale przynajmniej dobrze, że już zakończył te wszystkie konflikty i się ogarnął, bo jako jedyny był pokłócony ze wszystkimi zespołami B4 :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Śro Cze 30, 2010 00:33 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Schizo napisał(a):
Dejw się teraz próbuje wybielić, że niby te wszystkie konflikty to wina prasy :roll: Przecież każdy doskonale wie, że to Rudy ciągle odgrzebywał stare dzieje i płakał, że go wyrzucali z Mety, nawet na jakimś DVD Metki to było nagrane...
Ale przynajmniej dobrze, że już zakończył te wszystkie konflikty i się ogarnął, bo jako jedyny był pokłócony ze wszystkimi zespołami B4 :P

Tak, lecz też raczy pomyśleć o tym, że to dziennikarze są szujami klasy pierwszej, którzy wiele rzeczy prowokują i interpretują według swoich potrzeb.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Śro Cze 30, 2010 07:40 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
poza tym gdyby wszyscy tak się kochali jak teraz kochają nie było by takiego wielkiego spektaklu., czyli kolejna rzecz jak dla mnie za którą trzeba być wdzięcznym dejwowi, za ten jego pierdolony język i kłótliwość ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Śro Cze 30, 2010 10:49 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 12, 2010 19:20
Posty: 207
mro-ziak napisał(a):
poza tym gdyby wszyscy tak się kochali jak teraz kochają nie było by takiego wielkiego spektaklu., czyli kolejna rzecz jak dla mnie za którą trzeba być wdzięcznym dejwowi, za ten jego pierdolony język i kłótliwość ;)


Tylko fajnie jakby mu w końcu przeszło. No i jakby tę swoją biografię co ją pisze napisał w duchu prawdy i szczerości, a nie książek fantasy ze sławnymi nazwiskami.

_________________
2010-06-16-Warszawa, PL


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Śro Cze 30, 2010 20:05 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Gru 23, 2008 21:40
Posty: 487
Miejscowość: Łódź
Argo napisał(a):
Żeby tak napisał że w 2011 wchodzi do studia :roll:

Napisał jeszcze m.in:

Chciałbym zagrać jeszcze kilka koncertów w ramach Big 4 , ale to już jest w rękach boga, a ja i tak czuję się już jakbym był w niebie. Tak więc obecnie przygotowuję się do wydania mojej książki i podróży związanych z jej prmocją, kontynuowania naszego planu koncertowego, a także zamierzam przymierzyć się do następnej płyty dla Roadrunnera. Mam nadzieję że będzie to ciekawe doświadczenie i że się wam spodoba. Chcę zacząć nowy etap w mojej karierze. Niczego nie obiecuję, ale moge powiedzieć że spokojny dzieciak z ulicy którym byłem został wreszcie wyleczony i czuję się jak nowonarodzony


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Newsy
PostWysłany: Śro Cze 30, 2010 20:33 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
szczepan napisał(a):
Argo napisał(a):
Żeby tak napisał że w 2011 wchodzi do studia :roll:

Napisał jeszcze m.in:

Chciałbym zagrać jeszcze kilka koncertów w ramach Big 4 , ale to już jest w rękach boga, a ja i tak czuję się już jakbym był w niebie. Tak więc obecnie przygotowuję się do wydania mojej książki i podróży związanych z jej prmocją, kontynuowania naszego planu koncertowego, a także zamierzam przymierzyć się do następnej płyty dla Roadrunnera. Mam nadzieję że będzie to ciekawe doświadczenie i że się wam spodoba. Chcę zacząć nowy etap w mojej karierze. Niczego nie obiecuję, ale moge powiedzieć że spokojny dzieciak z ulicy którym byłem został wreszcie wyleczony i czuję się jak nowonarodzony

Z jednej strony się ciesze ale zęby na fali tej przemiany nie wyszedł Risk 2 ;) Dodatkowo zaintrygowało mnie chcę zacząć nowy etap w mojej karierze. Niczego nie obiecujęc

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1987 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 100  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group