Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 00:23

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Śro Wrz 16, 2009 01:55 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
no czyli pierwsza większa traska ;)

supporty: Machine Head ~ Suicide Silence ~ Arcanium (5 grudnia zamiast Machine Head zagra Warbringer)

Image

rozpiska:

Listopad
14 Grand Rapids
15 Peoria
17 Milwaukee
18 Columbus
20 Cincy
21 Richmond
22 Knoxville
23 Charlotte
25 Ft. Lauderdale
27 Orlando
28 Myrtle Beach
30 Corpus Christi
Grudzień
1 San Antonio
2 Dallas
3 Oklahoma City
5 Kansas City
6 Sauget
7 Davenport
8 Fargo
10 Billings
12 Reno
13 Las Vegas

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Wrz 16, 2009 10:10 
Offline
Psychotron
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Sty 07, 2009 13:30
Posty: 368
No to jedziemy do Vegas, nie? ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lis 15, 2009 12:57 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
no to jedziem :P

14 listopad Grand Rapids Setlist:

1320
Wake Up Dead
Hangar 18
Skin O' My Teeth
Head Crusher
She-Wolf
In My Darkest Hour
Take No Prisoners
Rattlehead
Kick The Chair
Sweating Bullets
Tornado Of Souls
Ashes In Your Mouth
Devil's Island
Symphony Of Destruction
Peace Sells
----------------------------
Holy Wars

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lis 15, 2009 23:09 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żułek napisał(a):
14 listopad Grand Rapids Setlist:

1320
Wake Up Dead
Hangar 18
Skin O' My Teeth
Head Crusher
She-Wolf
In My Darkest Hour
Take No Prisoners
Rattlehead
Kick The Chair
Sweating Bullets
Tornado Of Souls
Ashes In Your Mouth
Devil's Island
Symphony Of Destruction
Peace Sells
----------------------------
Holy Wars


To są kurwa jakieś jaja ? :roll: Dwa utwory promujące nową płytę - co tam być w ogóle? Jak można tak fanów traktować?!!!!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lis 15, 2009 23:12 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
daj spokój ;)
wlaśnie specjalnie dla fanów nauczyli się grać Rattlehead i Devil's Island :P

a że kosztem nowych kawałków to swoją drogą ;)

to dopiero pierwszy koncert, może się rozkręcą ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lis 15, 2009 23:27 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żułek napisał(a):
daj spokój
wlaśnie specjalnie dla fanów nauczyli się grać Rattlehead i Devil's Island

a że kosztem nowych kawałków to swoją drogą

to dopiero pierwszy koncert, może się rozkręcą

Koncerty są także promocją płyty, a granie z niej jedynie dwóch utworów (i to nie faworytów) jest jakimś absurdem ! Nagrali przecież cholernie dobry album, a tutaj takie szopki odstawiają. Spora część fanów przychodzących na koncert, chce bankowo usłyszeć więcej niż 2 utwory z nowej płyty. W tej chwili ważniejszym materiałem jest Endgame, a nie Rattlehead i Devil's Island (choć to bardzo dobrze, że są te utwory w secie).
Jestem bardzo ciekawy, co piszą o tym na oficjalnym forum.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 09:44 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
co cie obchodzi skoro cie tam nie ma i nie będzie :P ;)

15 listopad Peoria Setlist:

Set The World Afire
Wake Up Dead
Hangar 18
Skin O' My Teeth
1320
A Toute Le Monde
She-Wolf
Tornado of Souls
Head Crusher
In My Darkest Hour
Washington is Next
Sweating Bullets
Rattlehead
Trust
Symphony Of Destruction
Peace Sells
--------------------------
Holy Wars

i mamy od razu lekkie zmiany ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 10:51 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
Mateusz ma całkowitą rację.., to są po prostu kpiny, gdyby grali w Polsce to zastanawiałbym się czy wogóle iść, bo iść żeby usłyszeć tylko dwa nowe kawałki to po prostu strata pieniędzy.., to co grają teraz na koncercie słyszę codziennie z bootlegów, po prostu żenada. :roll:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 11:10 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żułek, co z tego, że mnie tam nie będzie? Co to za filozofia w ogóle? Będą tam inni fani, którzy się "zdenerwują". Nie chodzi o to, kto tam będzie-ja czy Ty, tylko o posunięcia, których dopuszcza się zespół. Idąc twoim tokiem rozumowania-kibicujesz Manchesterowi, to w sumie powinieneś mieć w dupie wyniki osiągane przez drużynę bo nie jeździsz na ich mecze przecież.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 11:37 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
mateusz napisał(a):
Koncerty są także promocją płyty, a granie z niej jedynie dwóch utworów (i to nie faworytów) jest jakimś absurdem ! Nagrali przecież cholernie dobry album, a tutaj takie szopki odstawiają.


rudy stęka na wytwórnie, a sam sie nie przykłada
widocznie toczy jakąś wojenke ;)

Cytuj:
Spora część fanów przychodzących na koncert, chce bankowo usłyszeć więcej niż 2 utwory z nowej płyty. W tej chwili ważniejszym materiałem jest Endgame, a nie Rattlehead i Devil's Island (choć to bardzo dobrze, że są te utwory w secie).


tak ale i tak wolą Rattlehead i Devil's Island

Cytuj:
Jestem bardzo ciekawy, co piszą o tym na oficjalnym forum.


troche stekają że mało z nowej płyty ale większość jest szcześliwa z koncertu

mro-ziak napisał(a):
o są po prostu kpiny, gdyby grali w Polsce to zastanawiałbym się czy wogóle iść, bo iść żeby usłyszeć tylko dwa nowe kawałki to po prostu strata pieniędzy.., to co grają teraz na koncercie słyszę codziennie z bootlegów, po prostu żenada. :roll:


i dobrze, zostań w domu, przyjdą ludzie którzy chcą się dobrze pobawić na koncercie, smutasów nie potrzeba ;)

mateusz napisał(a):
Idąc twoim tokiem rozumowania-kibicujesz Manchesterowi, to w sumie powinieneś mieć w dupie wyniki osiągane przez drużynę bo nie jeździsz na ich mecze przecież.


muzyka to nie sport, zawsze będzie ktoś stękał że nie zagrali tego albo tamtego, jeśli sie nie podoba to po co chodzić na koncerty czy ściagać bootlegi ? bo mi sie wydaje że dla przyjemności i samego zespołu, ale jak widać niektórym to nie wystarcza :roll:

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 12:39 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Muzyka to nie sport-ok, ale to jest analogiczna sytuacja. Albo interesujesz się poczynaniami zespołu albo nie. Sam napisałeś, że fani psioczą, czyli mogą się czuć zawiedzieni mimo tego, że wrażenia pozytywne. Wiadomo-byli na koncercie to jednak wrażenia były itd., ale dam sobie jaja na sucho ogolić, że fani spodziewali się większej ilości utworów z nowej płyty. Sądzisz, że Rattlehead i Devil's Island zrekompensują wszystkim ostatnie monotonne i oklepane sety? Zwyczajnie Dave zachowuje się gorzej od Iron Maiden. To mnie boli, a Ty jak chcesz, to dalej przymykaj na to oko. Ja tak nie potrafię i skoro widzę, że mój ulubiony zespół tak postępuje, to wyrażam swoją negatywną opinię. Mam łykać i tolerować wszystko, co robi Rudy? Mam być bezkrytyczny wobec jego poczynań? ABSOLUTNIE tak nie potrafię !


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 14:56 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
mateusz napisał(a):
Muzyka to nie sport-ok, ale to jest analogiczna sytuacja. Albo interesujesz się poczynaniami zespołu albo nie. To mnie boli, a Ty jak chcesz, to dalej przymykaj na to oko. Ja tak nie potrafię i skoro widzę, że mój ulubiony zespół tak postępuje, to wyrażam swoją negatywną opinię. Mam łykać i tolerować wszystko, co robi Rudy? Mam być bezkrytyczny wobec jego poczynań? ABSOLUTNIE tak nie potrafię !


ale on tego nie robi od wczoraj tylko od samego poczatku :!: niespodzianki w setach Megadeth sa naprawde rzadkie, masz racje że 2 kawałki z nowej płyty to troche za mało ale wydaje mi się że masz po prostu za wysokie wymagania lub przedawkowałeś słuchanie bootlegów skoro tak cie strasznie boli setlista

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 15:12 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żułek napisał(a):
ale wydaje mi się że masz po prostu za wysokie wymagania lub przedawkowałeś słuchanie bootlegów

Hahahaha :lol: Dobre, w pozytywnym znaczeniu ;)
Żułek napisał(a):
masz racje że 2 kawałki z nowej płyty to troche za mało

No właśnie. Megadeth nigdy nie grało jedynie dwóch kawałków z danej płyty na trasie. Po wydaniu poszczególnych albumów nie zdarzyło się nawet, by zaczęli w ogóle trasę od grania tylko dwóch utworów z nowej płyty. Dlatego właśnie jestem cholernie zaskoczony i zawiedziony.

Setlist z Peori jest całkiem fajny. Wystarczą tylko lekkie korekty jak np.

Set The World Afire - zamiast tego coś z Endgame. Uzasadnienie - wystarczy posłuchać jak Rudy wykonuje wokalnie obecnie ten utwór i wszystko będzie wiadomo.
Wake Up Dead
Hangar 18
Skin O' My Teeth - zamiast tego także coś z Endgame. Uzasadnienie - Skin, wokalnie również nie leży Rudzielcowi, a do tego nie jest to jakiś hit, który powinien został włączony do setu. A jesli już nie coś z Endgame to choćby Countdown To Extinction, który jest bardzo prosty do zaśpiewania dla Dave'a w jego formie.
1320
A Toute Le Monde
She-Wolf
Tornado of Souls
Head Crusher
In My Darkest Hour
Washington is Next
Sweating Bullets
Rattlehead
Trust
Symphony Of Destruction
Peace Sells
--------------------------
Holy Wars

Łudzę się jeszcze, że zmienią set na trasę po Europie i doczekamy się Five Magics i więcej materiału z Endgame.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 16:03 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
Żułek napisał(a):
mro-ziak napisał(a):
o są po prostu kpiny, gdyby grali w Polsce to zastanawiałbym się czy wogóle iść, bo iść żeby usłyszeć tylko dwa nowe kawałki to po prostu strata pieniędzy.., to co grają teraz na koncercie słyszę codziennie z bootlegów, po prostu żenada. :roll:


i dobrze, zostań w domu, przyjdą ludzie którzy chcą się dobrze pobawić na koncercie, smutasów nie potrzeba ;)


sam se zostań Wszystko Pochłaniający ;)
prawda jest taka że i tak pójdę choćby mieli grać wszystko z Riska :lol:

niemniej myślę że większość przyzna że takie utwory jak PS czy nawet nieśmiertelny SOD na koncertach brzmią już masakrycznie, bez jaj, mocy i wyrazistości (ja wiem że niektórzy nie wyobrażają sobie stetlisty bez tych i jeszcze wielu utworów jak również rozumiem tych co pierwszy raz idą na koncert i chcą usłyszeć TE właśnie najpiękniejsze, najbardziej czadowe i najpopularniejsze wałki ale myślę że większość to starzy wyjadacze którzy mają już inagurację koncertu najukochańszego zespołu za sobą i teraz krzyczą o więcej)

Mateusz pisał o Iron.., byłem na Torwarze gdy przyjechali z BNW i tam zagrali 6 powtarzam słownie sześć utworów z nowej płyty, wiedzieli czego fani mogą oczekiwać i dali im to więc Rudy nawet przy IM odstaje z domyślnością...

jeszcze jedno, zdecydowana większość publiki na koncercie to starzy fani, granie nowych kawałków może stanowić podwójną korzyść, zachęcić nowych nie za bardzo przekonanych co do nowej płyty (wiadomo że na koncercie wszystko brzmi ostrzej) jak i zadowolić starych spragnionych jak najwięcej utworów z nowej, rewelacyjnej płyty...


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 16:54 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Zgadzam sie z Wami z tym potraktowaniem nowości z buta na trasie, która o dziwo nazywa sie ENDGAME Tour. Wg mnie świadczy to niskiej klasie zepołu w wydaniu live, sa leniwi albo mało zgrani.
Ale tak napawde to jest odwrotnie - fani zawsze nowości traktuja z pobłażaniem a im stersze kawałki tym lepiej. To jest prosta koncertowa prawda. Mnie i kilka osob to nie dotyczy ale wiekszosć woli cokoliwek z Killinga czy PS niz Endgame (bo na koncerty i tak zazwyczaj chodza starzy wyjadacze, a nie fani nowych płyt, jakkolwiek by one dobre nie były). Zawsze jak pojawi sie na koncercie jaks nowośc to skanduja stare tytuły.

Dla mnie porazka jest powrót do Rattlehad i Devils Island, pierwszego nie lubie, drugi już został wyeksploatowany.
Ale juz chciałem chwalic Rudego, że nie gra Etoułtlemun i Trust, które juz na sam widok wywołuja u mnie wymioty. Ale niestety powrócil :evil:
To samo Darkest Hour i She-Wolf, ale te 2 beda meczyć juz pewnie zawsze. Gdyby nie te 4 kawałki to ostatecznie jestem przełknąc każdy set.
Symphony czy Pissels to ja jeszcze rozumiem bo to są hiciorki ale tych 4 nie da sie strawić, zadne z nich evergreeny.

A co do Five Magisc to jakos trudno mi jest wyobrazić jak by to zagrali, tam sa tak trudne momenty, że najpewniej nieźle by to schrzanili.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 22:11 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Kiedy set z dzisiejszego występu :D ?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lis 18, 2009 11:11 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
17 listopad Milwaukee Setlist:

Set The World Afire
Wake Up Dead
Hangar 18
Skin O' My Teeth
Head Crusher
A Tout Le Monde
Washington Is Next
Tornado Of Souls
1,320'
In My Darkest Hour
Rattlehead
Sweating Bullets
44 MINUTES :!:
Trust
Symphony Of Destruction
Peace Sells
----------------------------
Holy Wars

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lis 18, 2009 12:19 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
O, i bardzo fajnie, że 44 minutes się pojawił! Jeszcze z 1-2 kawałki ź Endgame i będzie cacy. Bardzo bym się też ucieszył gdyby zrezygnowali, o czym wspomniał YB, z ATLM i Trust.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 11:04 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
18 Listopad Columbus Setlist:

Set The World Afire
Wake Up Dead
Hangar 18
Skin O' My Teeth
Head Crusher
A Tout Le Monde
Washington Is Next
Tornado Of Souls
1,320'
In My Darkest Hour
Rattlehead
Sweating Bullets
44 Minutes
Trust
Symphony Of Destruction
Peace Sells
-------------------------
Holy Wars

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 17:12 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
44 Minutes to jest TO na co bardzo liczyłem. W tej chwili wg mnie ten kawałek połyka Symphony na śniadanie. Utwór stworzony na koncerty.

Licze jeszcze na Endgame i The Right To Go Insane. Najmniej bym sie cieszył z The Day We Fight.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group