Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 12:04

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 102 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: bootlegi video
PostWysłany: Nie Lip 05, 2009 19:42 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Żułek napisał(a):
hmm nie wiem u mnie jest normalne

moze akurat twoje IP ktoś używa i musisz zaczekac


Masz racje, potem wyskakuje mi taki komunikat: "Na Twój adres IP /taki a taki/ pobierany jest właśnie 340818898-bajtowy plik MP4.".
Cały dowcip polega na tym, że ja nieczego teraz nie ściagam a z megauploadu ściagam codziennie i zawsze wszystko gra. Dopiero teraz...czemu akurat teraz :(


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bootlegi video
PostWysłany: Nie Lip 05, 2009 19:49 
Offline
Psychotron

Rejestracja: Pon Sty 05, 2009 00:57
Posty: 375
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
W tym tygodniu płytki powinny przyjść do mnie.
Później jest Iron man, następnie Yer Blue. Kto chętny niech się zgłasza.

_________________
"You can't play God then wash your hands of the things you've created"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bootlegi video
PostWysłany: Nie Lip 05, 2009 20:02 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Yer Blue napisał(a):
Cały dowcip polega na tym, że ja nieczego teraz nie ściagam a z megauploadu


widocznie akurat ktoś sciaga za ciebie ;) cierpliwości ;)

zgadza sie booty jutro/pojutrze idą do deceivera wiec wszystkie ewentualne pretencje kierować do niego ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bootlegi video
PostWysłany: Nie Lip 05, 2009 20:34 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
deceiver napisał(a):
W tym tygodniu płytki powinny przyjść do mnie.
Później jest Iron man, następnie Yer Blue. Kto chętny niech się zgłasza.


Dziwie mnie, że nikt wiecej sie nie zgłasza. Halo, jest ze 20 bootów video Megadeth do zgarniecia!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bootlegi video
PostWysłany: Nie Lip 05, 2009 20:46 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Yer Blue napisał(a):
deceiver napisał(a):
W tym tygodniu płytki powinny przyjść do mnie.
Później jest Iron man, następnie Yer Blue. Kto chętny niech się zgłasza.


Dziwie mnie, że nikt wiecej sie nie zgłasza. Halo, jest ze 20 bootów video Megadeth do zgarniecia!


18 ;) a ty Deceiver nie filozofuj ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bootlegi video
PostWysłany: Nie Lip 05, 2009 21:33 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
To duzo sie nie pomyliłem.

Ostatnie wieści z placu zasysania: sie ściąga! :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bootlegi video
PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 07:54 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Yer Blue napisał(a):
Dziwie mnie, że nikt wiecej sie nie zgłasza. Halo, jest ze 20 bootów video Megadeth do zgarniecia!

W jakości AVI, którą można podetrzeć sobie dupę ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bootlegi video
PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 08:51 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
przemawia przez ciebie zazdrość :P

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bootlegi video
PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 13:31 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żułek napisał(a):
przemawia przez ciebie zazdrość

Jasne ;)
Chodzi o to, że jako gość, który zbiera bootlegi jestem wyczulony na coś takiego. To "proceder", który w środowisku osób zbierających bootlegi jest niedopuszczalny i tyle. Rozumiem sytuacje, gdzie ktoś wrzuca jakieś próbki w mp3 lub AVI dla "skosztowania", ale nie takie jawne "przygnębianie" osób, które walczą o to, by nie robić czegoś takiego jak wy.
Człowiek, który poświęca swoją pasje bootlegom, wchodząc na to forum wątpie, że będzie chciał na nim pisać, widząc coś takiego.
Sorry za konserwatyzm panowie, ale tak sie nie robi. Mogliście to załatwiać na PM... "Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal." Osobiście zrozumiałbym sytuacje gdzie wysyłacie to między sobą, bez zbędnego afiszowania się tym, ale są to rzeczy bezwartościowe w takiej formie i nie powinno się z tym obnosić. Można wysłać jednej osobie, tak dla ciekawości, ale po co zachęcać innych do korzystania z tego, skoro bootlegowicze walczą z takim syfem ? Pełniąc funkcje moda na tym forum, natychmiastowo taki temat znalzłby się w koszu.
Nie sztuką jest dorwać bootlegi w plikach AVI, sztuką jest zdobycie ich w formatach DVD bez szkaszanionej jakości, tak jak zażyczył sobie tego ich "twórca".


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bootlegi video
PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 13:38 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
tylko zauważ ze:

1. wiekszość bootów jakie znajdziesz w necie to ripy czyli avi lub mpg, torrenty są dla wybranych na konkretnych stronach z torrentami

2. jak wspomniałem wczesniej torrenty, nie każdy tego uzywa i nie każdy może (Yer Blue), booty dvd dużo zajmują i wlasnie dlatego są robione ripy, rozumiem ze twórca może sobie tego nie życzyć ale lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu - taka prawda

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bootlegi video
PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 13:50 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żułek napisał(a):
1. wiekszość bootów jakie znajdziesz w necie to ripy czyli avi lub mpg, torrenty są dla wybranych na konkretnych stronach z torrentami

Dlatego szacunek dla ludzi, którzy potrafią zdobyć go w inny sposób, niż coś takiego, rozpowszechniając to później i szerzyć "syf". Czasami trzeba się wysilić trochę ;)
Żułek napisał(a):
2. jak wspomniałem wczesniej torrenty, nie każdy tego uzywa i nie każdy może (Yer Blue), booty dvd dużo zajmują i wlasnie dlatego są robione ripy, rozumiem ze twórca może sobie tego nie życzyć ale lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu - taka prawda

Dla Ciebie może i tak, ale działasz tylko w ten sposób na swoją niekorzyść. Dopóki coś takiego będzie miało miejsce, dopóty to forum będzie traciło na wartości dla pewnych ludzi.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bootlegi video
PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 13:58 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
mateusz napisał(a):
Dla Ciebie może i tak, ale działasz tylko w ten sposób na swoją niekorzyść.


swoją szkode dlaczego ? mi bez różnicy czy dvd czy avi, no dobra jest różnica ale to zalezy od boota, konkretnie od jego jakości i długości bo przecież nie bede marnował płytki dvd dla 40 minutowego koncertu lub jego fragmenty - bez sensu

ogólnie ściagam z dime wszystkie dvd i przerabiam na avi bardzo żadko

Cytuj:
Dopóki coś takiego będzie miało miejsce, dopóty to forum będzie traciło na wartości dla pewnych ludzi.


dlaczego ? przeciez nikt im tego sciagać/wymieniac/wysyłac nie każe
jeżeli coś traci na wartości to tylko takie ograniczone myślenie

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bootlegi video
PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 14:07 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żułek napisał(a):
dlaczego ? przeciez nikt im tego sciagać/wymieniac/wysyłac nie każe
jeżeli coś traci na wartości to tylko takie ograniczone myślenie

Nie, bo dla ludzi zajmujących się tym tematem będzie to śmieszność, zwłaszcza, że jest to jedyne polskie forum o Megadeth, a jeśli ktoś "wartościowy" zobaczy coś takiego, może się zwyczjanie zniechęcić takim postępowaniem i oleje nas.
Taperzy udsotepniają nagrania w jakości pierwotnej, po to, aby każdy mógł się cieszyć najlepszą jakością, bez wzgledu czy jest to soundboard, czy audio i oczekują, że nikt tego nie przerobi na dziadowskie pliki. Analogia - Megadeth wydaje album i grupa oczekuje, że kupisz oryginalne CD, a nie ściągniesz go z neta.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bootlegi video
PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 14:21 
Offline
Psychotron

Rejestracja: Pon Sty 05, 2009 00:57
Posty: 375
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
mateusz napisał(a):
Chodzi o to, że jako gość, który zbiera bootlegi jestem wyczulony na coś takiego. To "proceder", który w środowisku osób zbierających bootlegi jest niedopuszczalny i tyle. Rozumiem sytuacje, gdzie ktoś wrzuca jakieś próbki w mp3 lub AVI dla "skosztowania", ale nie takie jawne "przygnębianie" osób, które walczą o to, by nie robić czegoś takiego jak wy.
Człowiek, który poświęca swoją pasje bootlegom, wchodząc na to forum wątpie, że będzie chciał na nim pisać, widząc coś takiego.

Ja jestem wyczulony na ściąganie mp3, ponieważ muzycy zarabiają na sprzedaży płyt. Jestem przy tym trochę hipokrytą ponieważ filmy ściągam (tłumaczę to tym, że te mają na siebie zarabiać w kinie i nawet na dvd nie ogląda się ich tyle razy co sucha płyt, a cena jest wyyysoka). Podejrzewam, że jednak oglądasz filmy ściągane z neta, a i zaryzykuję stwierdzenie obecności mp3 na kompie. Ja mp3 posiadam, albumów, które mam zakupione z licencją (płyty, kasety, czarne płyty).
Więc w sumie Cię rozumiem. Trzeba jednak zauważyć, że my (przynajmniej ja) nie uważam się za kolekcjonera bootlegów tylko za osobę , która czasem do piwka z ciekawości taki koncert obejrzy. I chociaż rozumiem co masz na myśli to nie końca pojmuję różnicę w tym czy ściągniesz z neta koncert o wadze 700 MB czy 4500 MB. Czy poza szacunkiem dla osoby, która ukradła własność intelektualną twórcy (i rozpowszechnia, powiedzmy non profit) i obrobiła ładnie taki koncert do formatu dvd jest jeszcze jakieś dno?

mateusz napisał(a):
Sorry za konserwatyzm panowie, ale tak sie nie robi. Mogliście to załatwiać na PM...

Jak napisałem rozumiem Twój konserwatyzm, ponieważ podobny stosunek mam do tego, ze jak zaczynałem zbierać muzykę to jeździłem po wszystkich giełdach w okolicy lub zgrywałem z 10 kopii kasetę, na której przez szum przebijały się dźwięki muzyki.
Jakby nie patrzeć to pomysł rzuciłem na PW, został rozpowszechniony na forum, więc później popłynąłem z falą i dodałem info do swojego podpisu.
mateusz napisał(a):
Osobiście zrozumiałbym sytuacje gdzie wysyłacie to między sobą, bez zbędnego afiszowania się tym, ale są to rzeczy bezwartościowe w takiej formie i nie powinno się z tym obnosić.

Jak napisałem, ja nie traktuję tego jak kolekcjonerstwo, tak samo jak ktoś mi mówi z dumą, że posiada całą dyskografię jakiejś kapeli, a na pytanie: "która płytka Ci się najbardziej podoba?" słyszę: "nie przesłuchałem wszystkich, dopiero wczoraj ściągnąłem". Żal dupę ściska, niektórym (w tym mnie) zajmowało to lata, a historię większości moich kaset pamiętam jakby to były moje dzieci.
Traktuję te bootlegi jako poglądówkę na to jak ta kapela wygląda w akcji, jako wieczorny czy popołudniowy relaks przy posiłku lub piwku, jak to już pisałem wyżej. Nic więcej. Nie ma tu ideologii. I choć rozumiem reakcję, to dopóki ktoś otrzymując tą płytkę nie nazwie się kolekcjonerem nie widzę powodu się burzyć. Ja przynajmniej nie chwalę się, że to "posiadam", "jest częścią mojej kolekcji". Ewentualnie mówię "widziałem", "miałem do czynienia".

mateusz napisał(a):
Nie sztuką jest dorwać bootlegi w plikach AVI, sztuką jest zdobycie ich w formatach DVD bez szkaszanionej jakości, tak jak zażyczył sobie tego ich "twórca".

To zależy od transferu. ;) A tak na dobrą sprawę, to dvd niedługo też może zostać uznane za kaszaniaste--->blue ray.
mateusz napisał(a):
Żułek napisał(a):
1. wiekszość bootów jakie znajdziesz w necie to ripy czyli avi lub mpg, torrenty są dla wybranych na konkretnych stronach z torrentami

Dlatego szacunek dla ludzi, którzy potrafią zdobyć go w inny sposób, niż coś takiego, rozpowszechniając to później i szerzyć "syf". Czasami trzeba się wysilić trochę ;)

Jeśłi przeczytałeś co napisałem wyżej to sądzę, że się rozumiemy. Po prostu czego innego od tych nagrań oczekujemy.
Żułek napisał(a):
2. jak wspomniałem wczesniej torrenty, nie każdy tego uzywa i nie każdy może (Yer Blue), booty dvd dużo zajmują i wlasnie dlatego są robione ripy, rozumiem ze twórca może sobie tego nie życzyć ale lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu - taka prawda

Dla Ciebie może i tak, ale działasz tylko w ten sposób na swoją niekorzyść. Dopóki coś takiego będzie miało miejsce, dopóty to forum będzie traciło na wartości dla pewnych ludzi.[/quote]
Tak samo jak przez pisanie dwóch słów w postach, błędy ortograficzne, stylistyczne, brak polskich znaków, brak merytorycznej dyskusji.
Nie do końca się tu zgadzam z Żułkiem choć to właśnie zależy od punktu widzenia: kolekcjonerstwo (Mateusz), czy poglądówka (ja). Jeśli chciałbym dołączyć, któryś z tych bootlegów do kolekcji, zapewne zainteresowałbym się tematem bardziej i wtedy szukał lepszej jakościowo wersji.
Oglądając koncert na kompie lub słabej jakości odtwarzaczu dvd nie bardzo widać różnicę.

mateusz napisał(a):
Analogia - Megadeth wydaje album i grupa oczekuje, że kupisz oryginalne CD, a nie ściągniesz go z neta.

Dobry przykład. Megadeth oczekuje zarabiać na wspomnianej wcześniej swojej własności intelektualnej, a nie powiesz mi, ze bootlegi są rozpowszechniane tylko non-profit. Sam kiedyś byłem zainteresowany tematem bootlegów audio i wiem, ze często trzeba na to sporo kasy, a zespół w tym nie uczestniczy.

Jakby nie patrzeć Mateusz i Ty i ja bronimy słusznej sprawy pozostając przy tym nie do końca czystymi na innej płaszczyźnie (np. filmy)

_________________
"You can't play God then wash your hands of the things you've created"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bootlegi video
PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 14:49 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
deceiver napisał(a):
a i zaryzykuję stwierdzenie obecności mp3 na kompie.

Znikoma ilość tego. Albumy, które chcę mieć na oryginale, zawsze kupuję.
deceiver napisał(a):
nie uważam się za kolekcjonera bootlegów tylko za osobę , która czasem do piwka z ciekawości taki koncert obejrzy. I chociaż rozumiem co masz na myśli to nie końca pojmuję różnicę w tym czy ściągniesz z neta koncert o wadze 700 MB czy 4500 MB.

Oczywiście różnica jest w jakości, nawet waga na to wskazuje ;)
Nie trzeba być kolekcjonerem, a jak się chce jakiś koncert zobaczyż z ciekawości załatwia się to po cichu i tyle.
deceiver napisał(a):
Czy poza szacunkiem dla osoby, która ukradła własność intelektualną twórcy (i rozpowszechnia, powiedzmy non profit) i obrobiła ładnie taki koncert do formatu dvd jest jeszcze jakieś dno?

Oczywiście jest to nielegalne, ale jeśli sam zespół nie ma nic przeciw, to w takim wypadku ludzie nagrywają bootegi i dzielą się z fanami najlepszą uzyskaną jakością i gardzą mp3.
Sami wykonawcy też zbierają bootegi i zapewniam, że nie w formacie mp3.
deceiver napisał(a):
Traktuję te bootlegi jako poglądówkę na to jak ta kapela wygląda w akcji, jako wieczorny czy popołudniowy relaks przy posiłku lub piwku, jak to już pisałem wyżej. Nic więcej. Nie ma tu ideologii. I choć rozumiem reakcję, to dopóki ktoś otrzymując tą płytkę nie nazwie się kolekcjonerem nie widzę powodu się burzyć. Ja przynajmniej nie chwalę się, że to "posiadam", "jest częścią mojej kolekcji". Ewentualnie mówię "widziałem", "miałem do czynienia".

I właśnie dlatego takie sprawy załątwia się inaczej. Przecież ja doskonale rozumiem, że nikt z was nie kolekcjonuje tego itd., więc właśnie dlatego by nie stwarzać sytuacji konfliktowych powinno się to załatwiać inaczej, tyle ;)
deceiver napisał(a):
To zależy od transferu. A tak na dobrą sprawę, to dvd niedługo też może zostać uznane za kaszaniaste--->blue ray.

Hehehe, to już taka skrajność mała jednak ;)
deceiver napisał(a):
Dobry przykład. Megadeth oczekuje zarabiać na wspomnianej wcześniej swojej własności intelektualnej, a nie powiesz mi, ze bootlegi są rozpowszechniane tylko non-profit.

Ci, którzy je sprzedają, też nie należą do grupy lubianych ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bootlegi video
PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 14:59 
Offline
Psychotron

Rejestracja: Pon Sty 05, 2009 00:57
Posty: 375
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
mateusz napisał(a):
I właśnie dlatego takie sprawy załątwia się inaczej. Przecież ja doskonale rozumiem, że nikt z was nie kolekcjonuje tego itd., więc właśnie dlatego by nie stwarzać sytuacji konfliktowych powinno się to załatwiać inaczej, tyle ;)

Na swoją obronę:
Żułek napisał(a):
ziutki deceiver rzucił mi na PM pomysła :D cytuje:

Cytuj:
Nie wygodniej by było wzorem innych for zgrać to na płytki i puścić pocztą? Jedna osoba wysyła jednej, ta to kopiuje i śle do następnej.

Przy czym przyznaję, że jak już pomysł drgnął to publicznie nagłaśniam m.in. ja.

Przed filmami się nie broniłeś;p

Czyli jak, podarujesz nam? ;) Chodzi o trochę radochy bez ideologii. Jak nam się spodoba jakiś koncert to uderzymy do Ciebie. :) Via PW oczywiście.

_________________
"You can't play God then wash your hands of the things you've created"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bootlegi video
PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 15:32 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
deceiver napisał(a):
Przy czym przyznaję, że jak już pomysł drgnął to publicznie nagłaśniam m.in. ja.

Przed filmami się nie broniłeś;p

Czyli jak, podarujesz nam? Chodzi o trochę radochy bez ideologii. Jak nam się spodoba jakiś koncert to uderzymy do Ciebie. Via PW oczywiście.

Mamy podobny gust jeśli chodzi o filmy i podobny pogląd na temat piractwa z nim związanego, ale też nie podaje jawnie źródeł na forum itd. Staram się też kupić od czasu do czasu jakieś dvd, choćby te z gazet.
Ogólnie rozchodzi się o to, by jednak sprawa z bootlegami toczyła się incognito ;) Ja was doskonale rozumiem i wiem, że nie każdy ma chęć wysilać się i zdzierać, by zdobyć jakiś bootleg w formie bezstratnej, ale ogólnie lepiej to załatwić cichaczem bardziej. Nie jestem tam jakimś bezwzględnym skurwielem i rozumiem sytuacje. Sam w ciemno przykładowo nie kupuje czegoś dostępnego powszechnie na rynku. Czasem ściągne w mp3 i jeśli mi się spodoba, to wtedy nabywam oryginał, ale nie robie tego jawnie. Z bootlegami jest kłopotliwie dosyć, bo ludzie z tego środowiska mają pewne zasady no i sam też musiałem jakoś zareagować ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bootlegi video
PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 15:44 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
oj już dobra to może dla odmiany coś ustalimy ? ;)

jeśli chodzi o mnie to w temacie "download" daje tylko linki z dime czyli audio (Flac) i video (DVD)

powiedzmy ze dla dobra sprawy mp3, avi czy innych nie dajemy publicznie na forum, jeśli ktoś coś bedzie miał do podzielenia się to tylko wspomni na forum bez żadnych szczegółów a reszte na PM

pasi ? ;)

a jeśli chodzi o filmy to po obejrzeniu je od razu kasuje :)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bootlegi video
PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 16:03 
Offline
Psychotron

Rejestracja: Pon Sty 05, 2009 00:57
Posty: 375
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Żułek napisał(a):
oj już dobra to może dla odmiany coś ustalimy ? ;)


Dobra wiec ja w podpisie nic nie mam i nie miałem. Jeśli ktoś chciałby "nawiązać do dyskusji" to ostatnim "zainteresowanym" póki co jest Yer Blue i do niego proszę si zgłaszać przez PW.

_________________
"You can't play God then wash your hands of the things you've created"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bootlegi video
PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 19:04 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żułek napisał(a):
oj już dobra to może dla odmiany coś ustalimy ?

jeśli chodzi o mnie to w temacie "download" daje tylko linki z dime czyli audio (Flac) i video (DVD)

powiedzmy ze dla dobra sprawy mp3, avi czy innych nie dajemy publicznie na forum, jeśli ktoś coś bedzie miał do podzielenia się to tylko wspomni na forum bez żadnych szczegółów a reszte na PM

:)
Żułek napisał(a):
a jeśli chodzi o filmy to po obejrzeniu je od razu kasuje

Musiał być delikatny sarkazm ;)
To nie forum o filmie, więc zagłebianie się w prawa dotyczące filmów zostawmy komu innemu. Zresztą w kontekście tutaj poruszonym porównywać ta sytuację trzeba nieco inaczej, bo jednak bootegi to co innego niż oficjalne wydawnictwa.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 102 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group