Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Pią Kwi 26, 2024 20:40

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 169 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 10:19 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Kwi 16, 2010 16:11
Posty: 251
byloby milo :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 11:00 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
Dla mnie set z Oslo jest idealny. Chciałbym taki u nas.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 12:56 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 29, 2011 15:39
Posty: 200
Oprócz A tout le monde :lol:

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 16:44 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
a ja bym chciał żeby zagrali coś z TWNAH i TSHF choćby po jednym jakimkolwiek kawałku..., tak dla opadającej szczęce odmiany..., czy dla nich te albumy nie istnieją? wiadomo że grają te z tych płyt naj naj ale na koncerty przychodzą w większości najwierniejsi fani znający ich dorobek od początku do końca i myślę że liczą na to co ja.., czy nie rozumieją tego? :(


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 16:49 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
przecież Silent Scorn grają (chyba) cały czas ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 16:56 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 29, 2011 15:39
Posty: 200
Żułek napisał(a):
przecież Silent Scorn grają (chyba) cały czas ;)

+1 haha ;)

Chociaż, te Kick The Chair mogliby zagrać. Albo Dread and Fugitive Mind

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 17:22 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
sam sobie się dziwię że tak się nakręcam na to ale normalnie nie mogę się opanować , p[oliczyłem i grają kawałkii z 7 płyt.., w sumie to nawet dużo choć dla mnie brakuje właśnie czegoś z tych dwóch co w/w no i jeszcze z 1płyty oczywiście.. czy ktoś mógłby dla odmiany policzyć z ilu płyt grał Slayer ostatni set bo ja ich tak nie znam jak M?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 17:29 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
mro-ziak napisał(a):
czy ktoś mógłby dla odmiany policzyć z ilu płyt grał Slayer ostatni set bo ja ich tak nie znam jak M?


z 6 płyt

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 17:34 
Offline
Black Swan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 30, 2009 11:14
Posty: 52
Miejscowość: Jelenia Góra
Właśnie w tym tkwi problem Megadeth. Nagrywa całkiem niezłe płyty - promuje je w trasie i zapomina . Smutne bo jest całkiem sporo genialnych kawałków -m.in. Kick The Chair , Dread And The Fugitive Mind czy Burnt Ice. A gatki Dejwa typu "publiczność chce usłyszeć po raz setny koncert składający się z oklepanych kawałów" - to śmiech na sali . Czy na występ Megadeth przychodzą ludzie co słyszeli tylko "Greatest Hits" ?? :evil:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 17:40 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 29, 2011 15:39
Posty: 200
Jason napisał(a):
Właśnie w tym tkwi problem Megadeth. Nagrywa całkiem niezłe płyty - promuje je w trasie i zapomina . Smutne bo jest całkiem sporo genialnych kawałków -m.in. Kick The Chair , Dread And The Fugitive Mind czy Burnt Ice. A gatki Dejwa typu "publiczność chce usłyszeć po raz setny koncert składający się z oklepanych kawałów" - to śmiech na sali . Czy na występ Megadeth przychodzą ludzie co słyszeli tylko "Greatest Hits" ?? :evil:

Właściwie, to również się zgadzam. Chciałbym usłyszeć np. Countdown to Extinction albo Ashes in your Mouth, ale to jest chyba niemożliwe. ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 17:52 
Offline
Black Swan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 30, 2009 11:14
Posty: 52
Miejscowość: Jelenia Góra
Countdown to Extinction to w latach 90 chyba dość często grali , a nowym milenium w ogóle (nie jestem pewny na 100%) także nie ma na co liczyć :( Co do Ashes in your Mouth (chyba mój numer 1 jeżeli chodzi o Megadeth :D ) to na trasie United Abominations grali - Na metalmanii też - żałuje że mnie nie było :( Swoją drogą niezły set zaprezentowali

Sleepwalker
Wake Up Dead
Take No Prisoners
Skin o' My Teeth
Washington Is Next!
Kick The Chair
In My Darkest Hour
Hangar 18
Gears of War
A Tout Le Monde
Tornado of Souls
Ashes in Your Mouth
Burnt Ice
Symphony of Destruction
Trust
Peace Sells

Holy Wars... The Punishment Due


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 06:06 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Cze 12, 2010 06:18
Posty: 125
Miejscowość: Meppen GER
20 Marca Oslo Setlist:

Trust
In My Darkest Hour
Hangar 18
Wake Up Dead
Head Crusher
A Tout Le Monde
How The Story Ends
She-Wolf
Poison Was The Cure
Angry Again
Sweating Bullets
Symphony of Destruction
Peace Sells
Holy Wars... The Punishment Due

PS: mam prosbe, pisz date koncertu słownie - Żułek

_________________
CyberArmy Member#8373


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 13:14 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
Jason napisał(a):
Countdown to Extinction to w latach 90 chyba dość często grali , a nowym milenium w ogóle (nie jestem pewny na 100%) także nie ma na co liczyć :( Co do Ashes in your Mouth (chyba mój numer 1 jeżeli chodzi o Megadeth :D ) to na trasie United Abominations grali - Na metalmanii też - żałuje że mnie nie było :( Swoją drogą niezły set zaprezentowali

Sleepwalker
Wake Up Dead
Take No Prisoners
Skin o' My Teeth
Washington Is Next!
Kick The Chair
In My Darkest Hour
Hangar 18
Gears of War
A Tout Le Monde
Tornado of Souls
Ashes in Your Mouth
Burnt Ice
Symphony of Destruction
Trust
Peace Sells

Holy Wars... The Punishment Due


Z tego co pamiętam to wtedy ten set był normą i wszyscy na niego narzekali tak jak teraz narzekają na obecny ;) Mi się bardzo podobało na tym koncercie, żałowałem tylko, że na Metalmanii w Czechach zagrali ten sam set + Mechanix, a u nas jednak tego sztandarowego kawałka zabrakło...

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 14:27 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Dobrze, że chociaz wymieniaja po 2-3 numery od koncertu, jak na Megadeth to i tak spory sukces. Szkoda tylko, że te podmianki zawieraja najmniej ograne rzeczy, ktore graja tak troche "w kratke". Ciekawe co nam sie przytrafi z tych "zmiennikow", licze na Pioson Was The Cure, How The Story Ends i Set The World Afire.
Bo oczywiscie pewniakami sa Trust, Sweating Bullets, She Wolf, Head Crusher, Darkest Hour itd, na te trafimy w ciemno - przynajmniej jesli chodzi o te trase.

Zadziwiajace, że takie Criptic Writings ma spora i pewna reprezentacje, jak na tak mało lubiana płyte obiektywnie patrzac (bo ja ja kocham).
Co do The World Need A Hero i Systemu to jednak trudno liczyc na te płyty przy tak bogatym dorobku zespołu i jednoczesnie skroconym secie. Z drugiej strony nie ma tam zbyt wiele koncerowtch wymiataczy, a Fugitive Mind to troche kopia Sewating Bullets, ktory zawsze jest grany, wiec mozna zrozumiec jego brak.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 21:48 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
YB, czyżbyś się w końcu przekonał do How The Story Ends? :)

Ja natomiast z rzeczy rzadko granych albo w ogóle nie granych (nie licząc niektórych kawałków z RIPa - bo tymi już nas w całości uraczyli), to życzyłbym sobie najbardziej Looking Down The Cross i My Last Words.
Oczywiście wiem, że to marzenie ściętej głowy...


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 22, 2011 11:16 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
21 Marca Aarhus Setlist:

Trust
In My Darkest Hour
Wake Up Dead
Hangar 18
A Tout Le Monde
Head Crusher
Sweating Bullets
She-Wolf
Symphony of Destruction
Angry Again
Poison Was the Cure
Peace Sells
--------------------------
Holy Wars / Mechanix

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 22, 2011 15:18 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
bialkomat napisał(a):
YB, czyżbyś się w końcu przekonał do How The Story Ends? :)

Ja natomiast z rzeczy rzadko granych albo w ogóle nie granych (nie licząc niektórych kawałków z RIPa - bo tymi już nas w całości uraczyli), to życzyłbym sobie najbardziej Looking Down The Cross i My Last Words.
Oczywiście wiem, że to marzenie ściętej głowy...


Tak, bardzo polubiłem How The Story Ends, teraz wszystko mi sie w nim podoba, włacznie z melodyjnym refrenem, chociaz na pewno nie jest moim faworytem z płyty. Jak juz gdzies pisałem nie dawno temu Endgame to dla mnie perfekcyjna płyta, oprocz intra. Nie wyobrazam by Megadeth kiedykolwiek wzniosło jeszcze na ten poziom.

Licze na How The Story Ends, oraz Poison i Set the World Afire bo pojawiaja sie w setlistach, wiec jest realna szansa. Gdybym miał wymieniac ze wszystkich to byłby to zupełnie inny zestaw - Bad Omen, Ashes In Your Mouth, Go To Hell - czyli zestaw niemozliwy.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 22, 2011 16:06 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Cytuj:
Poison i Set the World Afire bo pojawiaja sie w setlistach, wiec jest realna szansa.

Też liczę na te kawałki. Poison to dla mnie zawsze był killer. Jeden z najbardziej energetycznych kawałków jaki wyszedł spod pióra Musteina.
Cytuj:
Bad Omen, Ashes In Your Mouth, Go To Hell

Ashes to z kolei dla mnie jeden z najlepszych kawalków Megadeth ever. Kiedys często gościł na selistach więc jakiś promyczek nadziei zawsze mieć można :]
Go To Hell faktycznie tez mogliby kiedyś zagrać. Nie wiem po co wracają teraz do Angry Again.

Kurcze, ten zespół ma tyle zajebistych kawałków, ale oni chyba juz do końca życie będą się pierdolić z Trustem... :evil:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 22, 2011 16:15 
Offline
Black Swan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 30, 2009 11:14
Posty: 52
Miejscowość: Jelenia Góra
Cytuj:
Nie wiem po co wracają teraz do Angry Again.

Bo to świetny kawałek jest !
Cytuj:
Poison to dla mnie zawsze był killer. Jeden z najbardziej energetycznych kawałków jaki wyszedł spod pióra Musteina

Wpełni się z tobą zgadzam ! Ten kawałek jest genialny na koncerty bo Mustaine daje sobie doskonale rade z wokalem :D ... i jeszcze ta solówka !


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 22, 2011 17:18 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Jason napisał(a):
Cytuj:
Poison to dla mnie zawsze był killer. Jeden z najbardziej energetycznych kawałków jaki wyszedł spod pióra Musteina

Wpełni się z tobą zgadzam ! Ten kawałek jest genialny na koncerty bo Mustaine daje sobie doskonale rade z wokalem :D ... i jeszcze ta solówka !


A dla mnie wielkim plusem ogrywania go jest to, że zawsze był tak bardzo w cieniu całej zawartosci RIP, zawsze wydawał mi sie mocno nie doceniany (co potwierdza ranking naszego forum), a teraz jak na zawołanie: w co drugim koncercie :)

A co do Angry Again to choc srednio go lubie to musze przyznac, że dla wielu stanowi on żelazna klasyke tego zespołu. A Trust dobry jest tylko na rozgrzewke, wiec poki jest na poczatku setu narzekał nie bede ;)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 169 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group