Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 14:18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 435 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Maj 06, 2011 07:33 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
idziesz strasznie na łatwiznę.. :roll:

tak naprawdę to gówno mnie obchodzą zasady tym bardziej po angielsku.., chodziło mi o przeżycia, atmosferę, osobiste doznania a nie jak jakiś urzędas..

nic już więcej nie chcę wiedzieć.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Maj 06, 2011 09:45 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Strasznie dziwne te zasady. Jednak w tym przypadku muszę przyznać punkt dla Metclubu, gdzie (podpieram się tym, co widziałem na necie) panuje dużo większy luz. Autografy, zdjęcia z każdym z osobna... Tu, w regulaminie zabronione są interakcje (do not grope, pull, poke, tug, or hang on any of the band members) a na meet&greet z Metą (chyba nawet w Wawie) jakiś koleś zapytał Larsa, czy może go wziąć na barana. No i problemu z tym nie było :D

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Maj 06, 2011 14:41 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Larsa na barana :D

Fajne zdjecie, ale jak nie było mozna zrobic oddzielnej fotki to straszna lipa.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Maj 06, 2011 14:50 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
mro-ziak napisał(a):
idziesz strasznie na łatwiznę.. :roll:

tak naprawdę to gówno mnie obchodzą zasady tym bardziej po angielsku.., chodziło mi o przeżycia, atmosferę, osobiste doznania a nie jak jakiś urzędas..

nic już więcej nie chcę wiedzieć.



:lol: :lol: :lol: rozwaliłeś mnie normalnie :lol: :lol: :lol:

generalnie Megadeth już tak ma, a wlaściwie nie Megadeth tylko rudzielec który ma fanów w głębokiej dupie, ważne aby łazili na koncerty i płyty kupowali :roll: sad but true

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Maj 06, 2011 15:05 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Cze 12, 2010 06:18
Posty: 125
Miejscowość: Meppen GER
Mam bardzo chujowy dostep do internetu i malo czasu na opisanie calego m&g i poopowiadania troche jak bylo. Za tydzien bede w PL to postaram sie cos nabazgrac.

_________________
CyberArmy Member#8373


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Maj 06, 2011 17:14 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
Żułek napisał(a):
rozwaliłeś mnie normalnie


czym dokładnie..?

Żułek napisał(a):
generalnie Megadeth już tak ma, a wlaściwie nie Megadeth tylko rudzielec który ma fanów w głębokiej dupie, ważne aby łazili na koncerty i płyty kupowali :roll: sad but true


znów nie mogę się z Tobą zgodzić.., myślę że to nie wynika z tego co napisałeś.., myślę że rudy już od doooobrych paru lat zaczął traktować to co robi jako swój zawód i nie robi nic poza wykonywaniem go.., oczywiście to wielka szkoda dla nas ale już taki z niego skurwiel..

jak ja bym się dostał na taki meet (na pewno nie trzeźwy) to bym mu powiedział :D

metalmilitiapl napisał(a):
Mam bardzo chujowy dostep do internetu i malo czasu na opisanie calego m&g i poopowiadania troche jak bylo. Za tydzien bede w PL to postaram sie cos nabazgrac.


jakoś mnie to nie przekonuje ale zobaczymy..


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Cze 15, 2011 09:37 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Koncert Slayera
http://www.dimeadozen.org/torrents-deta ... ?id=361179


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Cze 15, 2011 10:51 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
a słychać coś ? bo jeśli tak jak audio to nie warto tego ściagać
daj jakiegoś sampla albo cuś ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Cze 15, 2011 14:09 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Ja na ściągam bootlegów DVD, więc pojęcia nie mam jak to się jakościowo przedstawia.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Cze 16, 2011 08:10 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Cze 12, 2010 06:18
Posty: 125
Miejscowość: Meppen GER
Żułek napisał(a):
a słychać coś ? bo jeśli tak jak audio to nie warto tego ściagać
daj jakiegoś sampla albo cuś ;)


obraz jest w miare dobry, a fama lepsza niz na tym bootlegu audio. ale ogolnie rewelki niema :)

_________________
CyberArmy Member#8373


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lip 09, 2011 10:21 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 12, 2010 19:20
Posty: 207
Wróciłem do normalnego użytkowania internetu, choć komputer dalej mi szwankuje.

Fajne zdjęcie z meet & greet. Swoją drogą ostatecznie nie byłem w Łodzi. Musiałem sprzedać swój bilet, kłopoty małe i nie dałem rady dojechać. Na szczęście raz już Megadeth widziałem na żywo, więc jakoś przebolałem. Może gdzieś za granicę się skoczy jak się ta trasa B4 skończy.

Tak btw. słyszałem coś, że Mustaine źle się zachowuje w stosunku do fanów. Co wy na to z własnego doświadczenia?

_________________
2010-06-16-Warszawa, PL


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lip 11, 2011 15:02 
Offline
Droogie
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Cze 25, 2011 19:27
Posty: 20
Hmmm tak szczerze to nie wiem ale teraz w Łodzi naewt dużo gadał do publiczności i w ogóle a nie jak zwykle że odpękał swoje i do widzenia. Dobre było jak typowi fucka pokazał bo darł morde "Slayer" :lol:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lip 15, 2011 18:33 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 12, 2010 19:20
Posty: 207
majeczkaa_ napisał(a):
Dobre było jak typowi fucka pokazał bo darł morde "Slayer" :lol:


Stary, dobry Mustang :mrgreen:

metalmilitiapl napisał(a):
Mam bardzo chujowy dostep do internetu i malo czasu na opisanie calego m&g i poopowiadania troche jak bylo. Za tydzien bede w PL to postaram sie cos nabazgrac.


To jak doczekamy się jakiejś relacji? Bo cytowaną przeze mnie wiadomość napisałeś w maju ;)

_________________
2010-06-16-Warszawa, PL


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lip 16, 2011 22:52 
Offline
Droogie

Rejestracja: Pon Mar 28, 2011 14:40
Posty: 18
Ja sie podziele wrazenami z meet n greet z Gelsenkirchen, a wiec 2h przed koncertem dostalem info i to na maila gdzie mam byc, oczywiscie na niego nie odpisalem ani go nawet nie widzialem bo, nie mialem juz jak tego sprawdzic, ale na szczescie osoba ktora tez szla na meet n greet przeslala mi smsa ktorego dostala od fan clubu, gdzie i o ktorej (wszyscy dostali smsy a ja maila...), no i trafilem, plastikowy tunel, na prawo od sceny o godz. 16, czyli zdazylem na poczatek anthraxa wiec bylo ok :). Koles z fan clubu spoznil sie z jakies 10 minut, nastepnie poprosil o przedstawienie swoich ID wyczytujac ludzi z listy, dostalismy opaski i poszlismy na backstage, takim korytarzem. Bylo nas 6 bo 4 osoby nie dotarly, koles z Megadeth gdzies poszedl a nas pilnowalo 2 ochroniarzy przy wejsciach do dressing roomow itp... W miedzy czasie przeszedl obok nas Joey Belladonna, Charlie Benete, Shawn i Dave. O ile w przypadku 3 pierwszych jak ich wolalismy to odmachiwali nam (szli w takim jakby przejsciu przy ktorym bylo wejscie na salke gdzie my bylismy), o tyle Dave nawet nie obrocil sie do nas. No ale koniec koncow, przyszlo cale Megadeth, najpierw gadalem z Dave'm, pokazalem mu flage Polski z napisanym Killin' for your picks and wristbands, somethin' I do understand. Rzucil cos w stylu, cool spytal sie jak, sie mam i poszedl dalej, zachowal sie ignorancko dosc, tak to odczulem, potem rozmawialem z Davidem, pokazalem tez mu flage i zlapali ja razem z Chrisem i chyba im sie spodobala, spytalem sie tez czy przyjada do Polski chwile, pomysleli i odpowiedzieli, ze tak, w 2011, potem krotka rozmowa o gitarach z Chrisem, no i na koniec spytalem sie Shawna jak sie oceni wsrod perkusistow big 4 ale wolali do zdjecia i nie dokonczylismy. Mam jedno zdjecie grupowe obok Shawna, a drugie obok Dave'a, ale jeszcze ich nie dostalismy, wiec nie mam ich jak wrzucic :).

_________________
Cyber Army Member
MegaMarcin
#10664


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lip 16, 2011 23:03 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 12, 2010 19:20
Posty: 207
Fajnie tak się z nimi spotkać, ale dwie rzeczy mi się nie podobają.
1. Owe sztywne przepisy zabraniające jakichkolwiek interakcji czy brania ze sobą rzeczy do podpisu. W porównaniu z luzem jaki prezentuje Metallika, Mega wypada strasznie słabo.
2. To, że Dave jest dupkiem i przeważnie ma nas gdzieś.

Tak czy siak fajnie, że sobie pogadaliście. Jak będziesz mieć zdjęcia to się pochwal :D Sam niedługo dołączę do Cyber Army, ale na razie mam wolne tylko 40$.

Edit: tak się zastanawiam, czy aby te rozmowy o meet&greet nie pasują bardziej do tematu o Cyber Army?

_________________
2010-06-16-Warszawa, PL


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 435 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group