Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 14:47

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 118 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 17:57 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Setlista całej trasy:

Set The World Afire
Wake Up Dead
In My Darkest Hour
Sweating Bullets
Skin O' My Teeth
Head Crusher
A Tout Le Monde
Symphony Of Destruction
Trust
Peace Sells, But Who's Buying?
(and all of RIP)

dziękuje koniec tematu :lol: :roll:

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lut 15, 2010 01:22 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 12, 2010 19:20
Posty: 207
No i po sprawie :) Nie wiem jak reszcie, ale mi taki set się podoba.

_________________
2010-06-16-Warszawa, PL


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lut 15, 2010 12:13 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sie 10, 2009 13:31
Posty: 426
Miejscowość: Poznań
Sweating Bullets - wypad
Skin O' My Teeth - wypad
Trust - wypad

..., ale przynajmniej She-Wolf nie będzie. :lol:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lut 15, 2010 14:06 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
jakoś nie mogę tego zrozumieć..., żeby grać po 3utwory z jednej płyty a z niektórych wogóle :roll: Rudy zachowuje się dla mnie ekstremalnie niedojrzale.., czy dla niego niektóre płyty nie istnieją?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lut 15, 2010 17:33 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
ja nie rozumiem dlaczego z setlisty wypadł Peace Sells np. ;) albo dlaczego praktycznie nie grane jest Killing Road, który na koncerty pasuje idealnie :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lut 15, 2010 19:21 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Maciej napisał(a):
ja nie rozumiem dlaczego z setlisty wypadł Peace Sells np.

Nie wypadł, jest przecież ;)
Maciej napisał(a):
albo dlaczego praktycznie nie grane jest Killing Road, który na koncerty pasuje idealnie

Wyobraź sobie jakby brzmiał w obecnej formie wokalnej Rudego. Jak grali go w 2004 to brzmiał tragicznie, a co dopiero teraz...


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lut 15, 2010 22:04 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
co do PS to faktycznie moje przeoczenie :P
ale według Twojego rozumowania to Dave nie powinien grać ka koncertach żadnego ze swoich klasyków bo nie da rady go poprawnie zaśpiewać. Tyle że wtedy setlista wyglądałaby tak, że fani zwyczajnie przestaliby chodzić na koncerty ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lut 15, 2010 22:35 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Maciej napisał(a):
ale według Twojego rozumowania to Dave nie powinien grać ka koncertach żadnego ze swoich klasyków bo nie da rady go poprawnie zaśpiewać. Tyle że wtedy setlista wyglądałaby tak, że fani zwyczajnie przestaliby chodzić na koncerty

Absolutnie ! A co, Megadeth ma w dorobku tak mało świetnych utworów, że nie obeszłoby się bez Killing Road czy innych oklepanych? Już pisałem w temacie o wokalu, że mógłby polecieć przykładowo CTE, Endgame, Family Tree, które są łatwe do zaśpiewania, a jednocześnie to kozackie utwory (oczywiście nie dla wszystkich, ale to tylko przykład) Prędzej fani zaczęliby skakać z radości niż by przestali chodzić na koncerty. Jestem praktycznie przekonany, że większość fanów wolałaby usłyszeć set złożony z rzadkich utworów niż z tych, które Megadeth wałkuje przez cały czas, zresztą wystarczy zajrzeć do tematu "setlista marzeń" i wszystko stanie się jasne. Pojawia się tam wiele utworów, które nie wymagają od Dave'a tego, by miałczał na scenie.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 16, 2010 06:29 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
marzenia fanów opierają sie w zdecydowanej większości na utworach z płyt do Youthanasii więc jesli Rudy zacząłby kombinować i wklejać do setlisty utwory z nowszych płyt to nie sądzę żeby wszyscy byli do końca zadowoleni ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 16, 2010 11:52 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Maciej napisał(a):
marzenia fanów opierają sie w zdecydowanej większości na utworach z płyt do Youthanasii więc jesli Rudy zacząłby kombinować i wklejać do setlisty utwory z nowszych płyt to nie sądzę żeby wszyscy byli do końca zadowoleni

Ja nie wspomniałem nigdzie o tym, żeby wstawił do setu coś z nowszych płyt ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 16, 2010 16:19 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Kurde ludzie, nie ma na co narzekac - toż całe Rust In Peace, czyz nie na to czekaliśmy? ;)
Przy takiej okazji reszta to po prostu dodatki, zreszta dość sprawiedliwie ułozone. Najwiecej z płyt z lat 86-92, reszta traktowana sporadycznie. Można juz darowac obecnosc Trust czy Etołlemond, jedyne co mi nie pasuje to tylko JEDEN utowór z nowej płyty. Ale to mozna zrozumieć, w końcu to trasa 20-lecia RIP a nie Endgame Tour.
Po prostu nie mam pytan odnosnie tego setu.

Ale tylko jedno ;) Tzn, że Rust In Peace bedzie grane na samym końcu i w kolejnosci jak na płycie, wie ktoś coś o tym?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 16, 2010 16:24 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Yer Blue napisał(a):
Tzn, że Rust In Peace bedzie grane na samym końcu i w kolejnosci jak na płycie, wie ktoś coś o tym?

Też właśnie chciałbym to wiedzieć. Uważam, że jednak RIP powinno być grane na samym początku, póki wokal będzie świeższy.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lut 17, 2010 07:36 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
heh, a jastawiam że RIP będzie przeplatany z innymi utworami.., troszkę nudne by było słuchać tego w kolejności chronologicznej ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lut 17, 2010 09:05 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sie 10, 2009 13:31
Posty: 426
Miejscowość: Poznań
mro-ziak napisał(a):
heh, a jastawiam że RIP będzie przeplatany z innymi utworami.., troszkę nudne by było słuchać tego w kolejności chronologicznej ;)


Raczej będzie w chronologicznej. Zresztą podobnie było, kiedy Metallica grała całe "Master of Puppets" albo Slayer z "Reign in Blood".


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lut 17, 2010 11:08 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
No i na tym chyba cały pic polega. Moim zdaniem granie go nie w kolejności byłoby dopiero głupie.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lut 18, 2010 17:09 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Ja bym wolal, żeby RIP szedł od ostatniego do pierwszego. Wtedy zaczełoby sie od nowosci, czyli tytułowego, a na koniec koncertu wybrzmiałyby 2 najwieksze hity czyli Hangar i Holy Wars, ten ostatni znalazłby sie na swoim właściwym koncertowym miejscu.
Ale szczerze mowiac ja lubie urozmaicenia, wiec wole przeplatanke - raz RIP, raz nie RIP. Wskazana jest tez nieprzewidywalnosć.

W ogole dotarło do mnie, że beda grac Poison Was The Cure i Dawn Patrol, których nigdy na zywo nie słyszałem, szczegolnie jestem ciekaw tego pierwszego.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lut 18, 2010 20:26 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
Piotrek, a 5 magii słyszałeś? ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lut 18, 2010 20:28 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
A Rust in Peace... Polaris ???

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lut 18, 2010 20:36 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Gru 23, 2008 21:40
Posty: 487
Miejscowość: Łódź
ja bym wolał, żeby najpierw zagrali coś na rozgrzewkę a potem RIP, choć w sumie to nie ma znaczenia skoro i tak tego nie zobaczę na żywo


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 17:31 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
mro-ziak napisał(a):
Piotrek, a 5 magii słyszałeś? ;)


O tym, jak i tytułowym nie wspominałem bo wiadomo, że to są najlepsze kąski, absolutne prapremiery, o których swego czasu już pisaliśmy.
Ale poza tym nie słyszałem jeszcze Poison i tego przerywnika na żywo, co sobie kilka dni temu dopiero uświadomiłem, wiec dla mnie to beda az 4 premiery. W sumie ciekawe jak i ten przerywnik wyjdzie - ze niby Rudy tez bedzie tak lekko w nim szeptać jak na płycie, w sumie to mało koncertowy kawałek.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 118 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group