Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Pon Kwi 29, 2024 02:38

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 608 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 11:25 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 12, 2010 19:20
Posty: 207
Maciej napisał(a):
ja też jakoś nie zauważyłem żeby Belladona wyszedł do ludzi żeby dawać autografy albo przybijać piątki :P


Wyszedł. Ja stałem lekko po lewej stronie przy barierce dzielącej płytę i GC. Na wprost mnie było mało ludzi w GC - bardziej do środka oraz w prawo się rozlewaliście, a ja znowu miałem przed sobą tych biwakowiczów co przyszli na GC żeby poleżeć na trawie. Tak czy siak właśnie na wprost mnie po lewej stronie za barierką pojawił się Joey Belladonna i podszedł do grupki fanów. Dał im autografy i chyba nawet zrobili sobie zdjęcia. Postał tam z nimi chwile - kto zauważył to też podbiegł i wziął podpis i potem poszedł za kulisy. Z kolei potem już po swoim gigu pojawili się chłopaki z Behemoth i znowu kto zauważył ich to wziął podpisy i zrobił zdjęcia. To tyle :) Moge to ewentualnie zobrazować przy pomocy tego zdjęcia:
Image

Teraz już chyba każdy wie gdzie on się pojawił i być może dlaczego go nie zauważyliście.
(Mam talent :mrgreen: )

Edit: Kolejne ciekawe zdjęcia tłumów:
Image
Image

_________________
2010-06-16-Warszawa, PL


Ostatnio edytowany przez moto-psycho, Pią Cze 18, 2010 11:40, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 11:40 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Tia, myślmy byli trochę na prawo od środka sceny, więc faktycznie nie było szans na zobaczenie tego.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 15:03 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Image
Jak miło :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 16:08 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Anka napisał(a):
Meta zagrała dobrze, Anthrax i Slayer toże... a ciała dał tylko Rudy...


Sorry Tomku, ale jak można pisac takie bzdury nie badac nawet na koncercie (myśle, że to zdanie zmyliło Bialka, pomyslal pewnie, że byłeś).

Odegranie całej najlepszej plyty, bez pieprzenia sie w pajacowanie by zmieścic sie w 1 godzinie, rezynowanie z wielu bujajacych hitów (Etłlemond, Czrast itd) na rzecz dosć trudnej w odbiorze plyty to ma być danie ciała? To jest dośc niekomercyjny, ryzykowny skok, postatwienie na muzyke, dzieki temu Rudy jest po prostu bohaterem. Poza tym nie odpoczywał miedzy numerami jak Slayer (przez pól minuty chyba zdychali), tylko napierprzał utwor po utworze. I piszesz to jeszcze nie bedac na koncercie :roll:
Jasne, posilkuj sie opiniami fanów Metalliki w stylu: "Megadeth totalnie wszystko schrzanil bo nienawieze Rudego". Nikt nie uprzedzony do Mustaine'a nie wytoczyłby takich ściem w stylu, że Rudy dał ciała. Można sie czepiac do wokalu, nagłosnienia, ale od razu skreslac - po prostu żałosne.

Z drugiej strony fani Megadeth tez przesadzaja w kierunku Metalliki:

mro-ziak napisał(a):

za to na Metę brak mi słów, widziałem ich po raz pierwszy i wiem że ostatni, zazdroszczę im tylko oprawy bo niestety wszystko pod nich,, set był balladowy przeznaczony dla dzieci a nie fanów traszu, wałki ciągnęły się w nieskończoność, po prostu nuda,, a na tych trzech pajaców (oprócz dżejmsa) wprost nie mogę patrzeć, ulriś to totalne dno, spiepszył końcówkę łan bezvbłędnie


Przede wszystkim drogi Slawuś set był 70% thrashowy, najwiecej bo az po 3 numery z pierwszych 2 plyt, ok 4 ballady, w tym pościelówa tylko jedna, ale z rdugiej strony utwory pokroju One to równiez thrashowanie poprzedzone balladowaniem (przy okazji trudno mi pojac dlaczego tak lubisz obie czesci Time, jesli tak najezdzasz na metallikowe ballady).
Utwory za długie? Ale zarzut. Slawku, to wlasnie nie jest muzyka dla dzieci.
Co do One to był to najwspanialszy moment koncertu, a Ulrich ku mojemu zaskozeniu przy tych kilku przejsciach w końcowce zadziwajaco sobie dobrze poradzil, staral sie chłopak.
Nie jestem wielkim fanem Metaliki, ale nie lubie jak ktos najeżdza na nich ze wzgledu na jakies uprzedzenia, tak z założenia, bo przeciez zagrali zawodowo, a dobor utworów jest wielkim plusem, zdecydowanie zachciało im sie pothrashowac.

Dzieki za relacje i za foty. Wrzucajcie filmiki jak macie.
Super jest to zdjecie z Hetfieldem ogladajacego wystep Rudego, ciekawe czy on tez pomyślał, że Rudy daje ciała ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 16:14 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 12, 2010 19:20
Posty: 207
Yer Blue napisał(a):
Super jest to zdjecie z Hetfieldem ogladajacego wystep Rudego, ciekawe czy on tez pomyślał, że Rudy daje ciała ;)


Co do Rudego to kolega będący ze mną pod sceną, a który wręcz nie lubi Megadeth (poza Hangar 18 i Symphony of Destruction), powiedział mi po ich koncercie "jestem kurwa w szoku, że ten koleś potrafi wywijać takie motywy paluchami i jednocześnie śpiewać! Świetnie zagrali!" :mrgreen: Właśnie dobrze, że Dave zbytnio się nie odzywał tylko skupił na muzyce bo raz jak on się odezwie to rzadko kiedy coś mądrego powie ( :mrgreen: ) a dwa nie mieli czasu na rozmówki. Cieszę się że zagrali RIPa (no dobra bez Dawn Patrol). No i zobaczyłem Juniora w składzie :) Szkoda tylko, że jak pisałem w relacji akurat na występie swojego ulubionego zespołu czułem się fatalnie i ledwo dawałem radę przetrwać...

_________________
2010-06-16-Warszawa, PL


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 16:23 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
No dokladnie, Rudy wiekim co prawda spiewakiem na zywo nie jest, ale zrobił dokladnie wszystko by to zatrzec, po prostu spełnił marzenia fanow i jak widac nawet ludzie obojk byli pod wrazeniem.
Te wszystkie "dawanie ciała" to jedyna gadka takich zaślepionych metalikomaniakow, dla których RIP jest po prostu za trudny. Bo przadny fan metalu doceni odegranie takiej plyty w tak ograniczonych warunkach, Rudy zaskoczył chyba wszystkich.

Swoja, dokładna relacje tez postaram sie napisac, to jest zbyt wielkie wydarzenie i przy tym zbyt udane by zbyc to kilkoma marnymi zdaniami.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 16:39 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 12, 2010 19:20
Posty: 207
Ja nie mogłem uwierzyć, że grają RIPa przy tak krótkim czasie :D Pisałem już że mi się najbardziej Sweating Bullets podobało, ale dodam, że z części RIPowej najbardziej mnie załatwił "Poison Was The Cure". Z tymi komentarzami to nie ma co się dziwić skoro większość metallikowych fanów to wypisuje dodatkowo nie za bardzo popisują się wiedzą na temat stylu grania Megadeth. No i jak np. na lastfm w relacjach czytałem teksty w stylu "Megadeth grało same nowe kawałki" xD

Swoją drogą nieźle będzie jeśli chodzi o świeże video bo 22 czerwca nagrywają w HD, a potem ma wyjść jeszcze DVD z trasy RIP :) W dodatku ten wielki fest, powrót Juniora. Niezły rok dla fanów Megadeth \m/ :D

_________________
2010-06-16-Warszawa, PL


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 17:01 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
Piotruś nie będę cytoał bo wiesz że tego nie lubię i nie umiem więc po prostu odpowiem..,

powiem Ci tak, ja Mega nie dlatego lubię że grali kiedyś fundament thrashu, tylko dlatego że mają w sobie (a dokładnie rudy) to coś, tą magię, styl, werwę, to co ś co sprawia że uważam ich za najlepszy zespół świata, i nie chodzi że oba time'y kocham pomimo braku w nich traszu-wystarczy że mnie ujmują tym czymś właśnie czego nie widzę w większości w mecie, ja ich kocham i będę ich wychwalał zawsze, oczywiście nie bezkrytycznie, zawsze jak coś spierdolą to im to wypomnę...,

co do mety. po pierwsze dla mnie nie zagrała tych kawałków które uwielbiam, przecież każdy ma prawo do oceniania koncertu indywidualnie? poza criping, sed bat true, i jeszcze chyba jednego setlist dla mnie nie był dla mnie :D ;) i to jest delikatniutkie określenie,
jak pisałem wcześniej nie porywa mnie takie kurewsko długaśne wałki, powinni je skracać na koncerty
to prawda, mam uprzedzenie do ruchów larsa i tej małpy z basówą, i do wyglądu i umiejętności hameta, słysząc go po raz pierwszy na żywo utwierdził mnie tylko w tym jaki to słabiak.., ripper haha, myślałem że z Maciejem padniemy na trawę ;)

a Twoją wypowiedź o one zostawię bez komentarza.., albo nie, spytam.., chłopie, gdzie Ty miałeś wtedy słuch? ;) początek lars zagrał dobrze, nawet pozytywnie urozmaicił ale to co powinien zagrać z powerem po prostu spiepszył dokumentnie

dla mnie meta nie porwała, jest to moja osobista opinia, poza oprawą, nagłośnieniem i jamesem nie pokazali nic godnego uwagi.., a wałki z nowej płyty ciągnęły się w nieskończoność..

to że james kazał ludziom machać rękami i machali to nie znaczy że publika została porwana, niedługo na metę zaczną rozkładać krzesełka i będą tylko miejsca siedzące ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 19:42 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
Ileż tu emocji :lol: Jako fan wszystkich tych zespołów i jednocześnie wyznawca Megadeth, uważam, że Mega niestety nie dorównał ani Slayerowi (po prostu ci dali lepszy show) ani Metce (ci mieli warunki, czas, itd, itp). Był to mój drugi koncert Megadeth, więc nie podchodziłem do tego już tak emocjonalnie i na kolanach jak niektórzy z Was ;) Ogólnie jednak było bardzo fajnie i to się liczy 8-)

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 20:02 
Offline
Psychotron
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Sty 07, 2009 13:30
Posty: 368
bialkomat napisał(a):
Image
Jak miło :)

Tylko James cos tak z boku zamiast sie zblizyc i objac Dave'a. :P

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 20:18 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 12, 2010 19:20
Posty: 207
Rabbit napisał(a):
Tylko James cos tak z boku zamiast sie zblizyc i objac Dave'a. :P


No cóż... ale jeszcze nie ma wszystkich fotek więc może jakaś będzie... xD Póki co:
Image
Image

_________________
2010-06-16-Warszawa, PL


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 20:35 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Skwituje to tak oby to nie był ostatni koncert Megadeth w Polsce na którym byliśmy...

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 21:07 
Offline
Psychotron
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Sty 07, 2009 13:30
Posty: 368
Pare filmikow z Anthraxa: http://www.roadrunnerrecords.com/blabbe ... mID=141699

I 3 zdjecia wszystkich zespolow:

Image

Image

Image

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 21:59 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 12, 2010 19:20
Posty: 207
Fajne zdjęcie te ostatnie - największe :) Miło się to ogląda :D Kurde czuję niedosyt i to największy jeśli chodzi o Anthrax! Niech robią reuniona 8 i wpadają do jakiegoś miasta w Polszy ;)

Argo napisał(a):
Skwituje to tak oby to nie był ostatni koncert Megadeth w Polsce na którym byliśmy...


Coś konkretnego masz na myśli...?

_________________
2010-06-16-Warszawa, PL


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 22:07 
Offline
Hook In Mouth

Rejestracja: Śro Mar 31, 2010 14:50
Posty: 39
Rabbit napisał(a):
Image


Haha, Kirk zapomniał jak się mano cornuta'ę pokazuję :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 22:11 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
Bo to jest człowiek alternatywa :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 22:18 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Kwi 16, 2010 16:11
Posty: 251
HiR3 napisał(a):
Rabbit napisał(a):
Haha, Kirk zapomniał jak się mano cornuta'ę pokazuję :D

no wiesz, Charlie robi spidermana :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 22:23 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
moto-psycho napisał(a):
Fajne zdjęcie te ostatnie - największe :) Miło się to ogląda :D Kurde czuję niedosyt i to największy jeśli chodzi o Anthrax! Niech robią reuniona 8 i wpadają do jakiegoś miasta w Polszy ;)

Argo napisał(a):
Skwituje to tak oby to nie był ostatni koncert Megadeth w Polsce na którym byliśmy...


Coś konkretnego masz na myśli...?

Latka lecą Dave narzeka na kręgosłup jeszcze jedna góra dwie studyjne płyty i będzie trzeba gitarę odłożyć. Dodatkowo nasi kochani organizatorzy nie starają się zbytnio zapraszać Megadeth
Swoja droga to ciekawe ile karzą sobie płacić za koncert Megsi

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 10:27 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Kwi 16, 2010 16:11
Posty: 251
czemu na tej najwiekszej focie nie ma hannemana ? moze on robil ? :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 11:28 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
mro-ziak napisał(a):
a Twoją wypowiedź o one zostawię bez komentarza.., albo nie, spytam.., chłopie, gdzie Ty miałeś wtedy słuch? ;) początek lars zagrał dobrze, nawet pozytywnie urozmaicił ale to co powinien zagrać z powerem po prostu spiepszył dokumentnie


Nie wydaje mi sie Sławuś, ostatecznie przekonamy sie jak bedzie jakis zapis. Ja pamietam te szybkie przejscia w samej końcówce - były zagrane jak na plycie. ktoś inny zaprzeczy/potwierdzi?
Poza tym to spoko, tez wole Megadeth a Meta czasem mnie drazni, wiec moge Cie zroumiec ale naprawde całkiem mi sie podoba powrót Mety do thrashu, oraz granie bardzo wielu starych numerów kosztem prawie wszystkiego z okresu błedów i wypaczeń. A na naszym koncercie Meta dała rade, i był to całkiem thrashujacy wystep, bez wzgledu na to czy grali to co lubisz czy nie.

A 3 kawałki z Death Magnetic - miazga! Taka Mete własnie lubie.
Jedno Fuel mi mniej pasowało w całym zestawie, bo nie powiem ballady Metki maja swoja klase, np. One to moj ulubiony utwor Metalliki i oczywiście nr 1 na koncercie.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 608 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 31  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group