Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Pon Kwi 29, 2024 10:14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 608 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Cze 17, 2010 13:48 
Offline
Droogie
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Maj 31, 2010 17:11
Posty: 19
Najlepiej mi się podobał Anthrax, pomimo tego, że Slayer to mój ulubiony zespół. Poprostu zniszczyli setlistą i całym występem i Belladonna brzmiał świetnie, najlepiej z wszystkich wokalistów tego dnia. Zagrali wstęp do Heaven and Helll też, za co mają u mnie duży plus.

Później podobał mi się najbardziej Slayer, chociaż setlista była do niczego. Poprostu nie jestem fanem Christ Illusion i World Painted Blood, nie wiem czemu Jihad grali, to słaba piosenka, a WPB musieli promować, ale mogli zagrać np Public Display of Dismemberment a nie Beauty Through Order.

Później fajnie grali Megadeth, mieli najlepszą setlistę. Jeszcze nigdy też mi się Symphony of Destruction tak nie podobała, wiem, że ten utwór to odpowiedź Mega na Enter Sandman, ale jak Metallica grała Sandmana to aż tak dobrze jak przy Symphony się nie bawiłem, o wiele, wiele gorzej. Jak rudy rozłożył na wstępie przed zagraniem czegokolwiek ręcę w geście wiktorii to aż się wzruszyłem, super to wyglądało, i to nie było tego na telebimie widać, tylko na samej scenie.

Fajnie grali Behemoth też, nie wiem od czego zaczęli, bo się spóźniłem. Czy od Ov Fire and The Void, bo na tym już byłem?

Najgorzej grali ulubieńcy wszystkich, czyli Metallica. Nie mówiąc o tym, że tłum krzyczał oczywiście Hej hej hej zamiast Die die die na creeping death (myślałem, że się ze wstydu pod ziemię zapadnę). Mało starych utworów, cieszyłbym się, gdyby zagrali Fight Fire with Fire, Battery, albo chociaż Whiplash, a tu nic :\ Gdy grali Nothing Else Matters i Sandmana, to ludzie gwiżdżeli, widocznie publika mniej lubiąca komercyjną stronę Metalliki (fani Slayera, wiadomo). Za te utwory ich chyba na całej trasie wielkiej czwórki będą wygwizdywać, ale gdy ma się tyle kasy, co meta, to nieważne jest tam paru true brudasom dogodzić.

_________________
Image
Image
When victory is to survive
And death is defeat!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Cze 17, 2010 14:06 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 12, 2010 19:20
Posty: 207
Nie dzwoniliście więc nie przybyłem na spotkanie, ale i tak w sumie byłem tak ustawiony, że nie dałbym rady. Tak czy siak niebawem wrzucę jakąś relację na razie powiem tylko, że było zajebiście i że obstawiłem tak jak zamierzałem barierki dzielące płytę i GC :D

_________________
2010-06-16-Warszawa, PL


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Cze 17, 2010 15:35 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
A mi sie absolutnie cała Czworka podobała. Ze wzgledów sentymentalnych i setu najabardziej Megadeth, jeśli chodzi o forme to Slayer był niepokonany, w sumie to najlepszy koncertowy band tego zestawu wiec nic dziwnego, Meta dała najlepsze show i miała po prostu najlesze warunki, muzycznie - podobało mi sie wszystko prócz Fuel, złego słowa nie powiem o Mecie, a najbardziej zaskoczył Anthrax, na plus oczywiscie. Belladona to dla mnie najfajniejsza postac festiwalu, taki cudak na miotle. Poza tym chyba najlepsze przyjecie ich setu - jedyny moment koncertu, w którym trzeba sie było troche ewakuowac na tył młunu dla bezpieczenstwa, inna sprawa, że wtedy wszyscy mieli najwiecej sil.
Jeśli chodzi o sety - to było tak jakby wszyscy mi grali na zyczenie. Mega - wiadomo cały RIP i żadnych Trustów i Darkest Hourów, Slayer - Disciple, Jihad i najlepsze 2 numery z nowej plyty, Anthrax skupił sie głownie na Among The Living, a Meta zaskoczyła wszystkich od odegrania na poczatek 3 numerów z najwszpanialszej płyty, dobrze dobrali nowości - reszta to standard.

Dla mnie było czterech wygranych, kazdy dał z siebie cos wyjatkowego. Obiektywnie patrzac Slayer dał najwiecej czadu, choc mieli za duze przerwy. O minusach może innym razem.

Poza tym dopisała pogoda, trudno wyobrazic sobie lepszy metalowy koncert.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Cze 17, 2010 19:52 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Dobra, to i ja coś maznę na szybkiego.

Behemot - daruję se... ;)

Anthrax - szkoda, że tak krótko... :roll: Co to jest 8 kawałków?... 4 z ATL (do przewidzenia), jeden z STD, jeden z Sound (małe zaskoczenie w przypadku Belladonny) no i po coverach (niestety) z POT i SOE. Fajny tribute dla Dio (wstawka z Heaven & Hell).
Ale ogólnie czad! :twisted:

Megadeth - a jednak! Był cały (prawie ;)) RIP! Szczerze mówiąć nie spodziewałem się tego do końca. No a potem to czas pozwalał już na tylko 4 kawałki, tak więc wiadomo - jeden z Endgame'a + 3 klasyki. Moim zdaniem zamiast Sweating Bullets mogli dać coś innego (nawet jakiś inny oklepany standard), ale i tak setlista super :)
Nie byłem też do końca zadowolony z nagłośnienia (w porównaniu np. do następnego w kolejce Slayera) no i Rudy wokalnie słabo dawał radę. Ale co tam - Megadeth to Megadeth :twisted: W końcu głównie dla Nich tam jechałem ;)
Przyjęcie publiki było moim zdaniem znakomite :)

Slayer - ech, fajnie było ich zobaczyć :) To był również mój pierwszy raz z nimi :)
Niestety w tym momencie zmęczenie powoli już dawało znać o sobie...
Jesli chodzi o setlistę, to moim zdaniem trochę za dużo grali kawałków z 3 ostatnich płyt i na taki koncert mogli bardziej postawić na klasykę. Nie było nic z jedynki :( nie było Silent Scream, Seasona, Hell Awaits... Za to byłem zaskoczony obecnością Chemical Warfare.

Metallica - właściwie wszyscy już powiedzieli wszystko co trzeba. Setlista oczywiście standardowa, ale Hit The Lights i Blackened były dla mnie właściwie jedynym małym zaskoczeniem na plus.
Jeśli chodzi o oprawę to faktycznie nie pozostawili tutaj niestety żadnych złudzeń, kto tu był gwiazdą. Wiadomo, ze poprzednicy nie mogli sobie pozwolić na rzeczy typu fajerwerki czy podobną grę świateł (grali w końcu jeszcze w dzień), ale nie rozumiem np. czemu nie udostępnili im tego głównego telemibu?? :roll: Co by to właściwie komu szkodziło??
Przecież na wszystkich poprzednich zespołach kamery były cały czas w akcji i transmisja szła na boczne telebimy...
Też mnie rozbawił Kirk The Ripper i nie rozumiem czemu ta dedykacja akurat Sad But True dla pozostałej trójki.

Podsumowując - koncert jak najbarziej udany, chociaż trochę spora dawka muzy, wrażeń i emocji jak na jeden raz i ciężko w takim wydażeniu uczestniczyć przez te wszystkie godziny cały czas na 100%.

PS
Anek, a Ciebie przypadkiem miało nie być? :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Cze 17, 2010 20:13 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 12, 2010 19:20
Posty: 207
bialkomat napisał(a):
Moim zdaniem zamiast Sweating Bullets mogli dać coś innego (nawet jakiś inny oklepany standard), ale i tak setlista super :)


O nie, nie, nie. Sweating Bullets to dla mnie najlepiej zagrany kawałek na tym koncercie. Tak jak na RIPie Rudy bełkotał do mikrofonu tak pod koniec grając Sweating Bullets porządnie zaśpiewał i zagrał! W ogóle to relacja:
http://bw1969.blogspot.com/

pzdr

_________________
2010-06-16-Warszawa, PL


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Cze 17, 2010 20:23 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Zgadza się, na Sweating zaśpiewał najlepiej, ale pewnie po części też dlatego, że pomiędzy tymi urywanymi riffami nie musiał się przebijać przez resztę zespołu ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Cze 17, 2010 20:52 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Pią Cze 11, 2010 22:09
Posty: 159
Miejscowość: Wrocław
mp3 ? byłoby miło posluchac jeszcze raz.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Cze 17, 2010 20:56 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
moto-psycho napisał(a):
W ogóle to relacja:
http://bw1969.blogspot.com/


i juz w 1 zdaniu jest byk :lol: w dodatku w cytacie :lol:

ale sama relacja fajna :)

Image

cholerni niedzielni fani :evil:

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Cze 17, 2010 21:30 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 12, 2010 19:20
Posty: 207
Żułek napisał(a):
moto-psycho napisał(a):
W ogóle to relacja:
http://bw1969.blogspot.com/


i juz w 1 zdaniu jest byk :lol: w dodatku w cytacie :lol:

ale sama relacja fajna :)

Image

cholerni niedzielni fani :evil:


Właśnie nad tym pracowałem bo ciągle przemęczenie daje o sobie znać. Zmieniłem setlisty i tekst trochę. Za pewne chodzi ci o słowo "thrash" napisane bez "h". No wiesz cytat jak cytat bo to tłumaczenie jest jakiegoś serwisu metalowego - skopiowałem i wkleiłem bo mi pasowało, a nie patrzyłem czy dobrze nazwę gatunku przepisali xD

_________________
2010-06-16-Warszawa, PL


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Cze 17, 2010 21:33 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Kwi 16, 2010 16:11
Posty: 251
MegadEath ? :D to oni tez grali ?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Cze 17, 2010 22:38 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
bialkomat napisał(a):
nie rozumiem czemu ta dedykacja akurat Sad But True dla pozostałej trójki.


Hetfield ostatnio każdemu dedykuje ten kawałek. W ostatni poniedziałek, jak grali w Madrycie z Motorhead, to zadedykował go Lemmy'emu. :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Cze 17, 2010 22:49 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Trzeba było w końcu zrobić pożytek z aparatu, więc oto kilka fotek :D

Dave i Junior
Image

Megadeth w całości
Image

To by była fajna fotka Juniora, gdyby ostrość mi się nie podupcyła :evil:
Image

I na koniec płonąca Meta :)
Image

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 05:00 
Offline
Sleepwalker

Rejestracja: Wto Lut 03, 2009 13:33
Posty: 572
no to widzę wrażeń moc... tylko pozazdroscić

Cytuj:
PS
Anek, a Ciebie przypadkiem miało nie być?


a napisałem gdzieś, że... byłem?? NIEEEE :((


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 08:12 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 12, 2010 19:20
Posty: 207
Ode mnie jedno zdjęcie. Zrobione bez zooma więc przy okazji widać jaki miałem widok z tej barierki 8-) Nie zazdrościłbym wam tego GC gdyby nie to, że Belladonna wyszedł do ludzi i można było zgarnąć autograf, przybić piątke! wrrrr :evil:
Image
Widok na tłum:
Image
No i setlista Megadeth (na stronce UK było):
Image

_________________
2010-06-16-Warszawa, PL


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 08:22 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Pią Cze 11, 2010 22:09
Posty: 159
Miejscowość: Wrocław
dobra.. mogl ktos nie zauwazyc albo zignorowac wiec zapytam jeszcze raz;] bedzie mp3 z koncertu?

inna sprawa: podobno Hetfield w polowie setu mega podziwial kolege dejwa z backstejdżu :mrgreen:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 08:26 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 12, 2010 19:20
Posty: 207
creeping_death napisał(a):
dobra.. mogl ktos nie zauwazyc albo zignorowac wiec zapytam jeszcze raz;] bedzie mp3 z koncertu?


Nie sądzę. Czy kiedykolwiek w ogóle było? No chyba, że ktoś nagrał bootlega i chcesz słuchać tych pierdów. Nie wiadomo też nic o pro shotach, ale niestety najpewniej wszystko szło jedynie na wizje i nie było żadnej rejestracji. Będzie jedynie mp3 z koncertu Metalliki bo oni zawsze nagrywają. Pewno wrzucą na dniach póki co wciąż status "Pre-Order" -------> http://www.livemetallica.com/live-music ... w-POL.html

_________________
2010-06-16-Warszawa, PL


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 08:35 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
moto-psycho napisał(a):
Nie zazdrościłbym wam tego GC gdyby nie to, że Belladonna wyszedł do ludzi i można było zgarnąć autograf, przybić piątke!

To było cos takiego w ogóle? Musiałem przegapić :D

Zdjęcie z widokiem na tłum - super. A to i tak nie daje jeszcze pelnego obrazu - ludzie się tutaj jeszcze dopiero zbierają na Metallikę.
Wg tego co podają media było ok. 80 000,czyli więcej niż na AC/DC.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 11:01 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
creeping_death napisał(a):
dobra.. mogl ktos nie zauwazyc albo zignorowac wiec zapytam jeszcze raz;] bedzie mp3 z koncertu?


trzeba poczekac, może bedzie ;)

Cytuj:
inna sprawa: podobno Hetfield w polowie setu mega podziwial kolege dejwa z backstejdżu :mrgreen:


owszem :D

Image

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 11:02 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
ja też jakoś nie zauważyłem żeby Belladona wyszedł do ludzi żeby dawać autografy albo przybijać piątki :P


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 11:24 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
creeping_death napisał(a):
dobra.. mogl ktos nie zauwazyc albo zignorowac wiec zapytam jeszcze raz;] bedzie mp3 z koncertu?

inna sprawa: podobno Hetfield w polowie setu mega podziwial kolege dejwa z backstejdżu :mrgreen:


Niech Het podgląda i się uczy ;)

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 608 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 31  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group