Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Wto Kwi 23, 2024 11:40

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 608 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Śro Gru 09, 2009 20:59 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
jak dla mnie to od początku Megadeth nie był brany pod uwagę więc nie wiem nad czym debata ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Gru 10, 2009 14:08 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sie 10, 2009 13:31
Posty: 426
Miejscowość: Poznań
"Rezerwacja powiodła się" :D

A wracając do tematu "Megadeth" :twisted: :lol: , w ticket alarm na stronie eventimu jest zespół Rudego, a to może oznaczać tylko jedno... 8-)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Gru 10, 2009 15:49 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
zamówione i zapłacone 8-)

do zobaczenia pod sceną 8-)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Gru 10, 2009 17:34 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
No i ja dołączam się do czekających na listonosza, który przyniesie bilecik na GC. Metallica, Anthrax, Slayer... To mi się wciąż nie mieści w głowie :D

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 14:34 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Gru 26, 2008 22:58
Posty: 155
e tam Wawa :lol:
Czesi tez będą mieli swoje sonisphere :D i to niedaleko Liberca, lotnisko Mimon
najlepsze jest to ze to 80 km od mojej mieściny :D
no i do składu dochodzi Heaven & Hell :twisted:
:twisted: :twisted: :twisted:

kto mi się dorzuci do biletu ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 14:36 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Iron man napisał(a):
Czesi tez będą mieli swoje sonisphere :D i to niedaleko Liberca, lotnisko Mimon


eeeetam Czechy :P trza być patriotą ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 15:35 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
Na livenation jest napisane, że skład może się różnić więc może coś jeszcze dojdzie :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 16:09 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sie 10, 2009 13:31
Posty: 426
Miejscowość: Poznań
..., albo Metallica odpadnie. :lol:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 17:35 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Gru 26, 2008 22:58
Posty: 155
Żułek napisał(a):
eeeetam Czechy :P trza być patriotą ;)

wystarczy że płacę podatki ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 17:54 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
mimo wszystko wawa lepsza

Black Sabbath ma grac między Slayerem, a Metką - zupełnie bez sensu

co za tym idzie Slayer bedzie miał pewnie krótszy set, a bilety ponoć 270zł (tak słyszałem) ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Gru 12, 2009 14:08 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Swoja droga ciekawi mnie ile beda grały 3 najważniejsze zespoły i dochodze do wniosku, że wszyscy beda miały przykrocony set. Tak na oko: Metallica - 1,5h, Slayer - 1h+, Anthrax - 1h.
Zważywszy, że zagrać ma jeszcze Masrodon i Behemoth - myśle, że oba w granicach 40-50 min. to i tak rozciagłość czasowa festiwalu bedzie ogromna, bo przeciez 3 ostatnie gwiazdy to pewnie beda sie nie wiadomo ile podłączać, szczególnie Meta i Slayer a tym samym pewnie nie krótkie beda przerwy. Generalnie wyglada mi to na maraton nie na moje mozliwości.
A może wiece, o której jest początek imprezy? Jesli nawet o 16-17-tej (choć mozliwe, że nawet wcześniej) to nie do pomyślenia jest dla mnie stać na słońcu tyle godzin i to jeszcze do takiej muzyki. Co gorsza, wyglada na to, że i Slayer bedzie grał na słońcu (nie do pomyslenia!) - latem widno jest do 22-giej, a mysle, że Slayer powinien wyjśc około 20-tej. Chyba, że festiwal bedzie trwał do grubo po pónocy - w co wątpie. Tak wiec mimo początkowego szoku TAKIM składem średnio mi to wyglada jeśli spojrzeć na realia. Sam nakrecam sie głownie na Metach i Slejerka - a tu moga zagrac okrojone sety, czyli nacisk na te najbardziej ograne numery z pominieciem albo mocno ograniczona iloscia ciekawszych nowowści. Tak naprawde średnio mi to wyglada - duże halo, niesamowita reklama pierwszych nazw - ale nie wiem co z tego wyniknie. Plusem jest lokalizacja bo do Wa-wy wieksozsć ma blisko. Ale chyba wolałbym oddzielne ale pełnometrarzowe koncerty samej Metalliki, no a szczególnie Megadeth niz cały ten 10 godziny cyrk na słońcu ze skróconymi setlistami.

Nie wiem... ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Gru 12, 2009 17:16 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Yer Blue napisał(a):
Swoja droga ciekawi mnie ile beda grały 3 najważniejsze zespoły i dochodze do wniosku, że wszyscy beda miały przykrocony set. Tak na oko: Metallica - 1,5h, Slayer - 1h+, Anthrax - 1h.
Zważywszy, że zagrać ma jeszcze Masrodon i Behemoth - myśle, że oba w granicach 40-50 min. to i tak rozciagłość czasowa festiwalu bedzie ogromna, bo przeciez 3 ostatnie gwiazdy to pewnie beda sie nie wiadomo ile podłączać, szczególnie Meta i Slayer a tym samym pewnie nie krótkie beda przerwy.


Metallica zagra pełny 2-godzinny set jak jak podczas wakacji na tym samym festivalu, czyli 18 kawałków, co do reszty to Slayera przewiduje na 1,5 godziny a Anthrax na godzinke, Mastodon i Behemoth dostaną jakieś 30-45 minut

Cytuj:
Generalnie wyglada mi to na maraton nie na moje mozliwości.


uroki festivali ;) ja na Mastodon i Behemoth nic nie bede robił (zbieranie sił) bo mnie one kompletnie nie interesują, na Anthax troche poskacze sobie przy najwiekszych hiciorkach aby byś w formie na Slayer gdzie bede napierdalał :twisted: a metke se odpoczne podczas ballad ;)

Cytuj:
A może wiece, o której jest początek imprezy? Jesli nawet o 16-17-tej (choć mozliwe, że nawet wcześniej)


ludzi zaczną wpuszczać o 15 (lub o 14) wiec zacznie sie pewnie o 16

Cytuj:
to nie do pomyślenia jest dla mnie stać na słońcu tyle godzin i to jeszcze do takiej muzyki.


nie mów "hop" póki nie przeskoczysz, czerwiec to wredny miesiac, byłem w Legii w czerwcu na Depeche Mode, była piekna pogoda dopóki nie zaczał padać deszcz, lało dobre 30 minut, zrobiło sie zimno jak cholera i wszyscy byli totalnie mokrzy :P będzie dobrze ;)

Cytuj:
Co gorsza, wyglada na to, że i Slayer bedzie grał na słońcu (nie do pomyslenia!) - latem widno jest do 22-giej, a mysle, że Slayer powinien wyjśc około 20-tej. Chyba, że festiwal bedzie trwał do grubo po pónocy - w co wątpie.


możliwe ale czy to naprawde jest takie ważne ? nie wydaje mi się

Cytuj:
Tak wiec mimo początkowego szoku TAKIM składem średnio mi to wyglada jeśli spojrzeć na realia. Sam nakrecam sie głownie na Metach i Slejerka - a tu moga zagrac okrojone sety, czyli nacisk na te najbardziej ograne numery z pominieciem albo mocno ograniczona iloscia ciekawszych nowowści. Tak naprawde średnio mi to wyglada - duże halo, niesamowita reklama pierwszych nazw - ale nie wiem co z tego wyniknie.

Nie wiem... ;)


kwestia nastawienia oraz ogranizacji ;) ważna jest kasa, nie wyobrażam se stać gdzieś 2 kilometry od sceny na płycie z biletem za 200zł, dlatego kupiłem pod sceną za 400 :twisted:

oj będzie sie działo :twisted:

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Gru 13, 2009 19:44 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
No i W KONCU bede miała zaliczona cała Thrashowa Czwórke :D
Wczoraj rozkminialismy na cholere sa tam krzesełka, mam nadzieje ze na tym golden cos nie bedzie:D
no to mam juz prezent na gwiazdke:D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 23:42 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
ej kurwa

z http://metallica.com/index.asp?item=602847

Cytuj:
Metallica, Slayer, Megadeth, and Anthrax . . . the rumors are true!

You've been posting and chatting about it for months and we're here now to confirm it . . . Metallica, Slayer, Megadeth, and Anthrax will all share the same stage for the first time EVER! Look for the four of us at the Sonisphere shows in Warsaw, Poland and Prague, Czech Republic on June 16 and 19, 2010 with a few more of the festival dates still in the works, you can be sure these shows won't be the only ones.

In the words of Lars: "Who would have thought that more than 25 years after its inception, thrash metal's big 4 would not only still be around and more popular than ever, but will now play together for the first time...what a mindfuck! Bring it on!"

What more can we say??


what the fuck ? czyżby to jest to oczym mysle ? :P

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 15, 2009 00:13 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Tak! Megadeth zagra również na Bemowie! Ale mam ciary na całym ciele! :twisted:

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 15, 2009 00:20 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
OFICIALNIE POTWIERDZONE !!!!!

MEGADETH !!!!!


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 15, 2009 00:27 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Pierwszy raz w historii właśnie w Polsce, kocham ten kraj! :twisted:

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 15, 2009 00:44 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 11:26
Posty: 191
Miejscowość: Śląsk
Nie mogę.......To już dzisiaj mam pospane :lol: Mają grać 16 w Warszawie i 19 w Pradze-ktoś się wybiera na ten drugi koncert??

_________________
Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość.- J.Piłsudski


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 15, 2009 06:25 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
No i mamy nasze własne Clash Of The Titans :twisted:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 15, 2009 07:59 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
o ja pierdolę.
umarłam na zawał i dostałam orgazmu:D!!


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 608 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group