Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Wto Kwi 23, 2024 23:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 608 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 17:05 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
creeping_death napisał(a):
jest gdzies temat o video z metalmanii 2008?


Zajrzyj na "Ulubiona koncertówka"

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 17:58 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
creeping_death napisał(a):
tez mieliscie ubaw z cfaniaków wciskających sie na GC? były grubsze akcje pogoni ochroniarzy za nimi :mrgreen:


Tak kończą frajerzy :evil:

Bez przesady, nie po to płaciłem 400zł za bilet, żeby patrzeć, jak 'cfaniaki', które zapłaciły o połowę mniej przeskakują przez barierki żeby stać tam gdzie ja. Dobrze, że ochrona tępiła takie zachowania, widowisko przednie :lol:

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 18:25 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
fixx, a powiedz mi gdzie Ty zniknąłeś? bo ja Cię od rozstania przed wejściem już nie spotkałem.., co ta Marti Ci zrobiła? ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 18:37 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Co mi zrobiła? Zostawiła mnie! Znalazła Mateusza, więc fix już był "be!" :D Poszła sikać a jak długo nie wracała, zadzwoniłem i okazało się, że znalazła Mateusza. Próbowała mnie nakierować na ich położenie, ale po nieudanej próbie poleciałem na GC, bo mi się ciśnienie na Anthraxa włączyło :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 07:43 
Offline
Sleepwalker

Rejestracja: Wto Lut 03, 2009 13:33
Posty: 572
Yer Blue napisał(a):
Sorry Tomku, ale jak można pisac takie bzdury nie badac nawet na koncercie (myśle, że to zdanie zmyliło Bialka, pomyslal pewnie, że byłeś).

Odegranie całej najlepszej plyty, bez pieprzenia sie w pajacowanie by zmieścic sie w 1 godzinie, rezynowanie z wielu bujajacych hitów (Etłlemond, Czrast itd) na rzecz dosć trudnej w odbiorze plyty to ma być danie ciała? To jest dośc niekomercyjny, ryzykowny skok, postatwienie na muzyke, dzieki temu Rudy jest po prostu bohaterem. Poza tym nie odpoczywał miedzy numerami jak Slayer (przez pól minuty chyba zdychali), tylko napierprzał utwor po utworze. I piszesz to jeszcze nie bedac na koncercie
Jasne, posilkuj sie opiniami fanów Metalliki w stylu: "Megadeth totalnie wszystko schrzanil bo nienawieze Rudego". Nikt nie uprzedzony do Mustaine'a nie wytoczyłby takich ściem w stylu, że Rudy dał ciała. Można sie czepiac do wokalu, nagłosnienia, ale od razu skreslac - po prostu żałosne.



cóż... postanowiłem zabawić się w małą prowokację drogi Piotrze... widzę, żeś się oburzył:))) szkoda, że nie odniosłes się do innego (późniejszego) mojego zdania: "instrumentalnie Rudy daje radę, wokalnie nie...", poza tym nie przypominam sobie, bym napisał: "Megadeth zawiódł..." i nikogo nigdzie nie skreślam! a może właśnie powinienem zacząć skreślać??? :))))

i nie posiłkuję się opiniami fanów Metalliki (jakoś dziwnie ich forum było dzień po koncercie nieczynne, nawet sobie nie poczytałem opinii), a fanów neutralnych

oczywiście czepiam się wokalu Mustaine'a... oglądam sobie na youtube urywki różnych koncertów Megadeth z ostatniego okresu i nie najlepsza forma wokalna Dave'a mnie zaskakuje... dotąd uważałem, że Mustaine na żywo znacznie lepiej radzi sobie i wypada niż Hetfield, ale widzę, że dziś już tak nie jest...

odniosę się jeszcze do jednej kwestii - nie uważam, że odegranie RIP w warunkach czasowych jakie Megadeth miało na tym koncercie było dobrym posunięciem...


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 13:41 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Tomku, spoko - musiałem tak zareagowac. Zreszta Mroziaka tez nie oszczedziłem. Forum jest po to, że pisac co sie myśli a nie sie lizac, taki juz zreszta jestem, że lubie dyskutowac i wrzucac kij w mrowisko.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 14:58 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
i za to Was wszystkich szanuję i kocham (i trochę nienawidzę :mrgreen: )


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 19:38 
Offline
Psychotron
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Sty 07, 2009 13:30
Posty: 368
http://www.youtube.com/watch?v=SGoUv-H3Nqo

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 19:45 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Zajebiście Dave się zachował w stosunku do Belladonny, szacun! :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 04:01 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
no spoko, a widzieliście jak z boku stał chris jak już zostali tylko we czterech? jak jakiś fan patrzący z zazdrością :lol:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 09:33 
Offline
Psychotron
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Sty 07, 2009 13:30
Posty: 368
http://www.youtube.com/watch?v=jixlMadKJk8 - Caught in a mosh

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 21:35 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
mro-ziak napisał(a):
no spoko, a widzieliście jak z boku stał chris jak już zostali tylko we czterech? jak jakiś fan patrzący z zazdrością :lol:

On zerkał z wielka atencją na swojego lidera ;)

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Cze 26, 2010 15:33 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
DOBRA! Wróciłam i czas na moje popierdolenie o SonisfRRRR
Więc (z tego co pamietam) siedzieliśmy sobie w kółeczku n atrawie i gdzies mnei na chwile wywiało, spotkałam kilka znajomych, potem Mat na mnie krzyczał, wiem, że byłam w kerfurze i darłam się w męskiej kolejce do wc ze jestem w ciazy i musze sie natychmiast wysikac, nic to, ze ledwo stałam:|
Co więcej, uroiło mi się ze bilet mi zabrał policjant, ktory chciałmnie spisac za brzydkie zachowanie, wiec poszłam do policjantow obok i po angielsku tlumaczylam im co sie stalo, ostatecznie znalazłam bilet w staniku, wiec przyszłam dopiero na megadeth. Wywialo nas z matem na plyte przy barierkach wiec cos tam widzielismy, oczywiesci jak uslysalam tornado to sie po prostuy poryczałam jak głupia cipa:D
miedzy mega a slejerem(tak mi sie wydaje) postanowilam pospac na trawie
na slejerze zostalam zgnieciona na maksa i w sumie myslalam ze zemdl;eje, wyciagnelam Mata na koniec GC i poleciałam sobie na rękach do przodu, standardowo. poczkalam na Mata i poszlismy napiwko albo zapiekankę, nie jestem pewna, wiem, ze prosilam jakiegos typa, zeby podzielił sioe ze mna plecakiem, co bym się mogł a zdrzemnąc:D
juz mielismny z Matem odpuszczac Metkę,. ale w sumie ostatecznie ruszyliśmy dupiszony i stabelismy sobie grzecznie na GC i pospiewalismy, o dziwo na NEM tez mi łezka pociekła, ale ze mnie głupie sentymentalne babsko, fuj!
Podobał mi sie motyw w kostka B4 ale jestem troche zawiedziona, ze u nas bylo najskromniej jak dotąd. troche wkurwilo mnie the 4 horseman i brak mechanixa. ale zabawa byla przednia
wnioski takie, ze w policji pracuja ludzie niekompetentni :D a karlsberg z nalewaka wali tojtojem

szkoda ze sie rozpizgalismy na koniec, ale cos mi sie widzi ze znajdziemy jakas okazje, zeby to powtórzyc


a, no i tak ŻUUUUUUŁEK, nie sraj żarem, wszystko gra, nie mam żalu:D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Cze 26, 2010 17:30 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Gru 23, 2008 21:40
Posty: 487
Miejscowość: Łódź
MartiFromHell napisał(a):
Co więcej, uroiło mi się ze bilet mi zabrał policjant, ktory chciałmnie spisac za brzydkie zachowanie, wiec poszłam do policjantow obok i po angielsku tlumaczylam im co sie stalo, ostatecznie znalazłam bilet w staniku, wiec przyszłam dopiero na megadeth. Wywialo nas z matem na plyte przy barierkach wiec cos tam widzielismy, oczywiesci jak uslysalam tornado to sie po prostuy poryczałam jak głupia cipa:D


Przyznaj się co paliłaś


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Cze 27, 2010 17:24 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
MartiFromHell napisał(a):
Wywialo nas z matem na plyte przy barierkach wiec cos tam widzielismy

A skąd ten dziwny pomysł? :roll:
Nie szkoda Wam biletów na GC?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Cze 27, 2010 19:37 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Sob Lip 11, 2009 13:16
Posty: 111
Mam głupie pytanie :)
Rudy na koniec koncertu mówił to co zwykle "I hope you had a great time, because we sure did" itd., ale potem powiedział coś w stylu "I have to say that you are so beautiful", to było do jakiejś laski z widowni czy o co mu chodziło?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Cze 27, 2010 21:34 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
A dlaczego do jakiejś laski?
Do nas wszystkich to mówił, że wszyscy jesteśmy piękni :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 12:35 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Marti chyba do dzis trzeźwieje, jesli wziac pod uwage styl relacji :)
No ale fajnie, że sie w końcu odezwała.

Chetnie bym posłuchał jakiegoś koncertu z Wa-wy, prócz Metalliki. Jesli przedostało sie jakies audio - piszcie.
A Metke całkiem miło sie wspomina, "zajebiscie" wymiata. Dobra jakosc.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 16:00 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
Byłam toszeńkepijana, krzyńke odrobinkę i sie zagubiliśmy:D alepozniej wrociłismy na giece aaa nie wiem, paliłam.... NIC:D jak zawsze:O!!!
Rozwazam Węgorzewo lub MoR:D pierwsza opcja z trzy razytaniej. noale MoR to MoR


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lip 19, 2010 20:32 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
boot audio Slayera z bemowa już jest w necie ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 608 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group