Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Sob Mar 30, 2024 09:27

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 608 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Lip 23, 2010 11:58 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Możesz wrzucic linka?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lip 23, 2010 14:46 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Yer Blue napisał(a):
Możesz wrzucic linka?



ołki ;)
http://www.dimeadozen.org/torrents-deta ... ?id=313596

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lip 26, 2010 12:57 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Dzieki, ale nie umiem obsługiwac torrentów. Można prosic rapida czy megaupload?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lip 31, 2010 08:01 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Cze 12, 2010 06:18
Posty: 125
Miejscowość: Meppen GER
hej czy ma ktos nagrany Megadeth np na mp3 lub flac???

_________________
CyberArmy Member#8373


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Sie 21, 2010 23:26 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
no dobra wiec zrobiłem DVD ;) troszke to trwało ;) oczywiście nie jest to jakieś wypasione DVD jak ze sklepu czy nawet porzadnie zrobiony bootleg jakie bywają w necie ale jest tak jak umiem czyli działa i można ogladać ;)

oprócz wszystkich moich filmików które wczesniej wrzuciłem na youtuba znajduja się 4 kawałki Anthrax:

Got The Time, Indians, Only (dla fanów Busha ;) ) oraz I Am The Law które były najlepsze jakościowo jakie znalazłem na YT

czyli w sumie 22 kawałki, 5 kapel i 2 godziny muzy

teraz pytanie - robimy łancuszek ? jeśli tak to komu mam wysłać ?

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 00:03 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żułek napisał(a):
robimy łancuszek ? jeśli tak to komu mam wysłać ?

Jubilerowi ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 00:06 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
czyli rozumiem ze nie chcesz, ok

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 06:20 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Cze 12, 2010 06:18
Posty: 125
Miejscowość: Meppen GER
Żułek napisał(a):
teraz pytanie - robimy łancuszek ? jeśli tak to komu mam wysłać ?


jeśli można to ja poproszę

_________________
CyberArmy Member#8373


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 09:12 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Kwi 16, 2010 16:11
Posty: 251
tez bym nie pogardzil;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 12:29 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
metalmilitiapl napisał(a):
Żułek napisał(a):
teraz pytanie - robimy łancuszek ? jeśli tak to komu mam wysłać ?


jeśli można to ja poproszę


no to dawaj swój adres na PM :D
jak do ciebie dojdzie to wyslesz artkowi a artek potem nastepnym chetnym ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 18:52 
Offline
Black Swan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Lip 16, 2010 21:11
Posty: 98
artek mi ;)

_________________
www.lastfm.pl/user/blade445


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 20:36 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Kwi 16, 2010 16:11
Posty: 251
luz :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 20:44 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Blade445 napisał(a):
artek mi ;)


a potem leci do Deceivera bo cytuje:

Deceiver napisał(a):
To ja się piszę po kimś i ślę dalej. Tylko nakręć to ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 14:57 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
czyli kto do mnie?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 15:05 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
mro-ziak napisał(a):
czyli kto do mnie?


Żułek > metalmilitiapl > artek_4 > Blade445 > Deceiver > Mroziak :)

ja niestety wysle jutro lub najpozniej pojutrze z przyczyn niezaleznych od siebie :roll:

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 15:27 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Cze 12, 2010 06:18
Posty: 125
Miejscowość: Meppen GER
Chris Broderick dla The Noise Pollution:

“[Granie na trasie Wielkiej Czwórki] było czymś innym, niż mogłem oczekiwać. Koncertuję już od jakiegoś czasu i przyzwyczaiłem się do przenoszenia tych wszystkich paczek jak to ma miejsce, gdy gramy z innymi zespołami. Bardzo często nie ma się czasu, aby tak naprawdę pobyć z innymi zespołami, zobaczyć co się dzieje z punktu widzenia fana. Wychodzi się, robi swoje, bierze w tym udział, ale nigdy nie widzisz całości. Na trasie Wielkiej Czwórki było zajebiście, bo po raz pierwszy poczułem się częścią czegoś, co jest większe niż paczka koncertowa. Wszystkie cztery zespoły schodziły się razem, chciały odtworzyć tę generację. Nie chodziło tylko o zagranie siedmiu koncertów, chodziło o generację i o thrash.byłem poruszony całą tą atmosferą na tych koncertach. [...] Byłoby absolutnie zajebiście, gdyby one dotarły do Stanów, zresztą gdziekolwiek. To świetny skład, wszyscy w tych zespołach to spoko kolesie.

Nie wiem gdzie dokładnie było najwięcej ludzi, nie mam dokładnych liczb, ale z mojej perspektywy była to Porand, heh... Poland, Warszawa. Było tam jakieś 120 tysięcy ludzi, więc...”

_________________
CyberArmy Member#8373


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 17:40 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Oby szybko donas zawitali promujonc nową płytę

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 17:42 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Kurcze, kto to tłumaczył? :)
Google translator? ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 18:49 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Cze 12, 2010 06:18
Posty: 125
Miejscowość: Meppen GER
Dave Mustaine na swoim forum MegaFanClub zamieścił poniższą wypowiedź, na temat zakończonych już kłótni z muzykami pozostałych zespołów Wielkiej Czwórki:

„Teraz, gdy wspólne koncerty ‘Wielkiej Czwórki’ są już za nami, nadszedł czas, aby wpaść tutaj, przywitać się i powiedzieć o tym, co dzieje się w moim świecie.

Po pierwsze, gdy opuszczaliśmy San Marcos [Kalifornia] i Mustaine Music Studios, a.k.a. Vic's Garage, nie mieliśmy pojęcie czego możemy oczekiwać, poza tym, że chcemy się do tego dobrze przygotować. Chcieliśmy, aby pozostałe kapele czuły się komfortowo, chcieliśmy, aby fani wyszli z tak doniosłego wydarzenia całkowicie usatysfakcjonowani, chcieliśmy, aby goście w Metallice wiedzieli, że mogę polegać na nas.

Nie wiem, czy dotarliśmy do wszystkich, ale wygląda na to, że dziesiątki tysięcy ludzi każdej nocy, i ostatecznie setki tysięcy w ciągu całego czasu trwania festiwalu ‘Wielkiej Czwórki’ (czule ochrzczonego 'Sonisphere') miały ostatecznie odłożyły na bok te głupie sprawy, które prasa podtrzymuje przy życiu od tak wielu, wielu lat. Odbyliśmy kilka rozmów w cztery oczy z członkami zespołów Wielkiej Czwórki i jedna rzecz, która jest stała, i co do której wszyscy się zgodziliśmy to ta, że to prasa była stroną odpowiedzialna za utrzymywanie tych waśni przy życiu.

Usłyszeliście to prosto z naszych ust. Między nami jest pokój, wszyscy jesteśmy przyjaciółmi. Koniec historii – albo innymi słowy, kilka gównianych magazynów musi się teraz nauczyć jak przeprowadzać prawdziwe wywiady, recenzje i artykuły, zamiast wszczynać tyle rumoru między naszą czwórką, co ma na celu tylko podniesienie sprzedaży ich publikacji.”

_________________
CyberArmy Member#8373


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 18:51 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Cze 12, 2010 06:18
Posty: 125
Miejscowość: Meppen GER
Dave Mustaine z Portugalii (początek czerwca):

“Na trasie Wielkiej Czwórki będzie normalny koncert. Nie zamierzam traktować tamtejszych fanów lepiej niż tych dzisiaj, tak samo jak nie zamierzam traktować lepiej tam grające zespoły niż te grające dziś tutaj. Chcę traktować wszystkich z taką samą dużą miłością i uwielbieniem z jaką tylko mogę. Świetnie jest być tutaj.”




David Ellefson na MegaFanClubForums.Megadeth.com:

“Właśnie skończyliśmy nasz pierwszy koncert w ramach „Wielkiej Czwórki” w Warszawie, w Polsce. Jest po prostu niesamowicie. Anthrax brzmiał wspaniale z Joeyem Belladonna na wokalu. Slayer zrobił swoje, aby unicestwić to miejsce. Metallica jest właśnie na scenie przy prawie 100 tysięcznej widowni, być tu teraz jest czymś, co po prostu rozpieprza czaszkę. Wibracje są wspaniałe u każdego z nas, dla naszych kapel spełniły się marzenia.”


Shawn Drover na Megadeth.com:

“To co wydarzyło się ostatniej nocy w Sofii, w Bułgarii, jest czymś co zachowam w pamięci na zawsze. Muszę przyznać, że po wstaniu (spomiędzy talerzy perkusji) to nigdy nie widziałem tak wielu ludzi na scenie z tak szerokim uśmiechem. Jeszcze lepsze dla mnie było to, że moje dzieciaki mogły pójść na ten koncert do naszego lokalnego kina, zobaczyć to kilka godzin później i powiedzieć mi, jak bardzo im się podobało. Cholera, sam poszedłbym do kina aby to zobaczyć. Tak czy inaczej, chciałem tylko powiedzieć, że świetnie się tu bawimy. Mam nadzieję, że wszyscy którzy oglądali koncert na żywo również.”


David Ellefson dla NME.com z Warszawy:

„Cześć, jestem David Ellefson z Megadeth i jesteśmy teraz w Warszawie, w Polsce, na pierwszym w historii wspólnym koncercie Wielkiej Czwórki, pierwszym na planecie, czekaliśmy na to prawie 30 lat. Metallica, Slayer, Megadeth i Anthrax grają dziś wieczorem po raz pierwszy na tej samej scenie. My właśnie skończyliśmy grać nasz koncert, jest fanatycznie. Słyszałem, że jest tu kilkadziesiąt tysięcy fanów, co przypomina mi pierwsze czasy Donington, gdy graliśmy na przedzie, a przed nami było ludzi tyle, że trudno było ich wszystkich zobaczyć. Zagraliśmy wspaniały set, Slayer jest teraz na scenie, Metallica niedługo też się pojawi, Anthrax zabił, Joey Belladonna wrócił do zespołu i był zajebisty.

Zazwyczaj na takich dużych festiwalach czy trasach jest tak, że zjeżdżamy się, pokazujemy sobie pierwszego dnia, każdy przylatuje z różnego miejsca, wchodzimy na scenę, gramy, a potem jedziemy do następnego miasta. Przypadkowo wpada się na kogoś, przypadkowo kogoś się komuś przedstawia i nawet mimo, że znamy się ze sobą, to takie rzeczy jak wczoraj [wspólna kolacja] zdarzają się na koniec trasy. Zazwyczaj ktoś mówi: ’Szkoda, że nie udało nam się ze sobą spędzić więcej czasu’. i wtedy zazwyczaj wspomina się co było. To co było super w ostatniej nocy, a była to pełna klasa, to to, że byliśmy tam wszyscy – żadnych instrumentów, niczego – w zasadzie siedliśmy wszyscy razem i pogadaliśmy o naszych rodzinach, dzieciach, o tym do jakich szkół chodzą – o muzyce rozmawiamy przecież od lat. To była wspaniała okazja, aby zjeść wspólnie i posiedzieć ze sobą. Było bardzo przyjemnie, relaks – nie było wielkich spraw, gdzie ktoś byłby przywódcą czy liderem. To była wspaniała sprawa, która w prosty sposób wprowadziła do tego, co jest dzisiaj. Gdy się przygotowywaliśmy do grania przywitaliśmy się, wszyscy mamy przyjazne nastawienie, jesteśmy gotowi wyjść i skopać tyłki.

Zagraliśmy dziś album „Rust in Peace”… prawie, bo ominęliśmy jeden utwór. Zagraliśmy ten album, bo w tym roku wydaje się to być ulubiona płyta naszych fanów. Potem zagraliśmy kilka klasyków dla fanów. jest tu wspaniała atmosfera, zespoły obserwują się nawzajem.”




David Ellefson na Megadeth.com:

„Właśnie skończyliśmy grać w Sofii, w Bułgarii. Było ZAJEBIŚCIE!!! Nigdy wcześniej nie byłem w Bułgarii, ale fani tutaj są przerażający a chyba każdy z nas gra tu dziś fantastyczny set. Jeśli pójdziesz dziś do kina, to z pewnością będzie Ci się podobało. Kupuj więc bilet, trochę popcornu i jakiś napój, usiądź wygodnie i delektuj się rockowym koncertem...”


David Ellefson dla JacksonGuitars.com:

„Pierwszy wspólny koncert Wielkiej Czwórki w Polsce był historycznym wydarzeniem na naprawdę wielu frontach. Widzieć nas wszystkich wracających do swoich korzeni i triumfujących razem z ponad 80 tysiącami fanów tamtej nocy było zwycięstwem nas wszystkich. To, za co ciągle dostaję komplemety to to, że używam znowu basów Jacksona. To ich brzmienie jest na Rust in Peace i to one pomogły mi zdefiniować brzmienie thrash metalu.”


David Ellefson z Grecji:

“Przylecielismy tu z Sofii, z koncertu, czymś wspaniałym było zobaczenie tam mojego przyjaciela Dave’a, grającego z Metalliką, to było coś zajebistego. Było niesamowicie, to naprawdę, naprawdę wspaniały tydzień. Przed nami jeszcze Romania i Istambuł i tamtejsze koncerty Wielkiej Czwórki, przynajmniej na razie, będzie z tej trasy DVD.”




David Ellefson dla SonisphereFestivals.com:

SonisphereFestivals.com: Jaki był najlepszy dla Ciebie moment festiwalu Sonisphere jak do tej pory?
David: Pierwszy dzień w Warszawie był wielką atrakcją, przez sam fakt, że wszyscy byliśmy razem. Dzień wcześniej mieliśmy wspólną kolację, który w prosty sposób nas do tego wydarzenia wprowadziła. Do tego fakt, że ludzie w Polsce byli aż tak daleko, jak sięgało oko było czymś wspaniałym [obok fotka z koncertu Slayera, przyp. ToMek]. Później w Szwajcarii rzucono nam kilka flag na scenę. To też coś fajnego, bo było wielu fanów z krajów sąsiadujących ze Szwajcarią, co zresztą było czymś zwyczajnym na wszystkich festiwalach Sonisphere. Ludzie zlatują się z całego świata, aby zobaczyć Wielką Czwórkę, grającą razem.

SonisphereFestivals.com: Scott Ian zaśpiewał z Wami na scenie w Szwajcarii, jak do tego doszło [video poniżej]?
David: To mnie cholernie zaskoczyło. Nagle usłyszałem, że ktoś naprawdę głośno zaczął wykrzykiwać, pomyślałem: ’Wow, Chris Broderick naprawdę głośno dziś śpiewa’. Odwróciłem się i zobaczyłem, że to Scott spiewa do mojego mikrofonu. To było nieplanowane, chyba że Dave coś o tym wie, ale w czasach ‘Peace Sells’ takie wychodzenie i wspólne śpiewanie było czymś codziennym, zależy ktoś się napatoczył. Scott był kimś takim w Szwajcarii.

SonisphereFestivals.com: Jak wyglądają Wasze relacje z Metalliką obecnie?
David: Bardzo dobrze. Zawsze mi się z nimi dobrze układało. Nigdy nie byłem w Metallice, więc ich lubię. Uważam, że są wspaniali. Zawsze lubiłem ich jako ludzi, uważam, że są spoko, ich zespół rockuje, płyty są świetne. To po prostu ostry koncerty zespół. Jest to oczywiste, jeśli chodzi o nasz zespół, ale i o inne, szczerze mówiąc, bo jest [miedzy nami] wspaniale.

Metallica osiągnęła tak wielki sukces i jest czymś zajebistym, że zechcieli zejść z pozycji celebrytów i wrócić do sceny metalowej, którą wszyscy razem tworzyliśmy. Byli w stanie odejść od tej sceny wiele lat temu, dzięki albumom, które wydali i kawałkom, jakie napisali, ale które ja zawsze podziwiałem, bo większość zespołów czegoś takiego nie potrafi. Megadeth był w stanie, ale przez chwilę, Slayer nigdy, ale Anthrax nagrał kilka twórczych i zajebistych rzeczy. Teraz cała nasza czwórka ma bardzo różne brzmienie, pomimo tego, że wywodzimy się z tych samych korzeni i na pewien sposób wszyscy kończymy jako gałęzie metallicowego drzewa. Chodzi mi o to, że Dave był w Metallice, ja grałem z Davem, Kerry King był w Megadeth. Wszyscy jesteśmy w pewien sposób pięścią Metalliki. To coś fajnego, to jak spotkanie po latach rodziny, która wciąż ma się dobrze i dobrze się ze sobą bawi.

SonisphereFestivals.com: Chcesz coś jeszcze dodać?
David: Jestem szczęśliwy mogąc grać na Sonisphere. Kocham te festiwale. Rok temu grałem tu na trasie jako basista u mojego kumpla to zobaczyłem reklamę Sonisphere firmowaną przez Metallikę i Linkin Park, wyglądał on bardzo fajnie. To rybie-oko wielkiego tłumu powoduje, że wydaje się, jakby cały świat był tym festiwalem. Podoba mi się nazwa, podoba mi się wszystko w tym, jest naprawdę fajne, ma odpowiedniego ducha, podoba mi się różnorodność zespołów na nim, to że przemieszcza się z kraju do kraju, a mimo to wciąż to ten sam Sonisphere, co jest dla europy nieco nietypowe, ponieważ każdy kraj ma swój własny festiwal. W Ameryce ludzie nie wiedzą tego, jak sprawy tu się kręcą, ja jestem dumny, że udało się Wielkiej Czwórce wystąpić razem na właśnie na Sonisphere.




Dave Mustaine dla magazynu Revolver (wspólny wywiad z Kerrym Kingiem, tu tylko wypowiedzi Dave’a):

Revolver: Kiedy po raz pierwszy pojawił się termin „Wielka Czwórka” w odniesieniu do Was?
Dave: ten termin funkcjonuje od dawne, nazywano nas też Czterema Jeźdźcami [Four Horsemen]. To było chyba 20 lat temu.

Revolver: Jak doszło do trasy Wielkiej Czwórki?
Dave: Mieliśmy możliwość zagrania na kilku festiwalach, wcześniej graliśmy w ramach trasy Carnage [ze Slayerem], który był tak popularny w Stanach i Kanadzie. Ja osobiście jednak nie sądziłem, że nasza wspólna trasa będzie miała miejsce. Jadłem kiedyś kolację z Larsem i powiedział mi, że rozmawiał z menadżerem Slayera jakieś półtora roku temu o tym, czy coś takiego może mieć miejsce. Pomyślałem wtedy, że dobrze, że nie wiedziałem o tym od półtora roku bo spędziłbym każdy dzień z myślą: ’Wielkie koncerty się zbliżają’.

Revolver: Czy coś wśród fanów metalu zmieniło, bo gdy nagle otrzymali trasę Wielkiej Czwórki to przyciągnęło to ogólnoświatową uwagę?
Dave: Nie, tak było już od dość dawna, fani zawsze tu byli, ludzie różnych typów kochają tę muzykę. Wielu ludzi lubi robić sobie z nas jaja, albo zachowywać się jak Jeff Spicoli, ale z doświadczenia wiem, że nie zawsze tak jest. Kiedyś jakiś fan podarował mi cygaro, okazało się, że był kardiologiem, znanym z tego, że operował dziecka w łonie matki. Pomyślałem,: ”O Boże, czy jak moja żona będzie potrzebowała operacji, to jakiś koleś może akurat słuchać “Black Friday!””

Revolver: Z transmisją satelitarną, czy ta trasa nie staje się międzynarodowym wydarzeniem?
Dave: Być może, ale ja kocham granie, to jest to, do czego zostałem stworzony. Cała ta sprawa z transmisją koncertu w kinie jest czymś więcej, niż mógłbym oczekiwać. Teraz, gdy patrzę na to, co wszyscy stworzyliśmy, wydaje się to jak zakończenie podróży. Były wzloty i upadki... ale byliśmy tam, ja tam byłem, częścią tego, i było to wspaniała jazda. Mam nadzieję, że uda nam się tę trasę przenieść do Stanów, gdzie być może przeprowadzimy kolejny wywiad za sceną.

Revolver: Od dłuższego czasu wydawało się, że między Wami było dużo złej krwi, szczególnie pomiędzy Slayerem i Megadethem, oraz Megadethem i Metalliką. Co sprawiło, że jest inaczej?
Dave: Nauczyliśmy się jak robić krok wstecz, który pozwolił nam zobaczyć, czym jesteśmy dla świata, Wielka Czwórka, i jak każdy z zespołów z osobna się do tego przyczynił. Ja sam zmieniłem całkowicie swój pogląd na życie wchodząc w tę trasę, w te koncerty, z całkiem nowym nastawieniem. Pierwszą osobą, z którą rozmawiałem był Kirk. Rozmawialiśmy przez chwilę, potem zjedliśmy kolację. Później rozmawiałem z Jamesem i Larsem, fajnie było zobaczyć jak bardzo zmieniliśmy świat... Dwadzieścia lat temu ta trasa pewnie nie mogła się wydarzyć – byliśmy zbyt młodzi, nie radziliśmy sobie jeszcze ze sławą.

Revolver: Co jest reprezentowane przez Megadeth w Wielkiej Czwórce?
Dave: Nasze teksty są nieco bardziej głębokie niż pozostałych, ale każdy jest tu inny – teksty Slayera są naprawdę różne od Anthraxowych. Jesteśmy jak okno mające cztery szyby, wiesz, cztery różne punkty widzenia, ale z tym samym przekazem.

_________________
CyberArmy Member#8373


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 608 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group