Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 23:56

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 608 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 12:54 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
mam dobrą wiadomość, Slayer zagra u nas ma 99,9%

między 26 maja a 2 czerwca ogłosili trase po UK więc wszystko na to wskazuje że bedą w formie w wawie :D

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 17:52 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Niesamowite, śnił mi sie dzisiaj ten koncert! :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 17:55 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Mi się juz śnił 2 razy :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 18:00 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
nie pijcie tyle chłopaki :lol:

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Sty 23, 2010 21:06 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
mi sie tez sniło z tym ze oprocz Chrisa był jeszcze ze mna basista Blaze'a.
ja, kiedys spałam prawie do 16 bo mi sie Broderick snil i nie chciałam sie obudzic.
niemoge sie doczekac, znowgo zobacze<3
:D :twisted: :twisted: :twisted:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 17:33 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
No i mam juz bilet! :)
Niestety na GC juz nie było w empiku, dostałem wiadomośc, że już GC wyprzedano. Chciałem już kupic na jakis sektor bo tez jest po 4 setki...ale postanowiłem odwiedzić jeden mały sklepik z biletami, tam była chyba oddzielna pula bo bilet na GC jeszcze był :) I jest git.

Jedne co mnie zdziwiło to brak jakiejkolwiek wzmainaki o zespołach, mam nadzieje, że nie mam jakiejs podróby ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 17:45 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Yer Blue napisał(a):
Niestety na GC juz nie było w empiku, dostałem wiadomośc, że już GC wyprzedano.


potwierdzone oficialnie, na stronie LiveNation nie ma juz biletów GC :!: :!: :!:
chociaż podejrzewam że przed koncertem rzucą jakąś pule jeszcze

Cytuj:
Jedne co mnie zdziwiło to brak jakiejkolwiek wzmainaki o zespołach, mam nadzieje, że nie mam jakiejs podróby ;)


uroki biletów na festivale ponieważ zawsze z różnych przyczyn jakiś zespoł może wypaść ze składu lub wskoczyć inny

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 17:50 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Czyli wyglada na to, że zdązyłem w ostatniej chwili :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Sty 29, 2010 10:15 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
a gdziekolwiek jeszcze sa gc;D? czy ni w cipke?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Sty 29, 2010 15:09 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Myśle, że są. Ale tylko w takich mniejszych punktach sprzedarzy, które miały oddzielna pule biletów (jesli oczywiscie nikt tej puli już nie wykupił). W Białymstoku jeszcze sa w sklepie "Tango" i powinny być w innych miastach. Jak ktoś sie uprze to jeszcze wyszuka.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Sty 29, 2010 15:48 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
taka ciekawostka biletowa ;)

Dave Mustaine, wspólnie z witryną theliveline.com organizuje konkurs, w którym do wygrania są bilety na tegoroczny koncert w Warszawie, przelot i zakwaterowanie oraz 500$ kieszonkowego. Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na witrynie theliveline.com.

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Sty 29, 2010 16:13 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 12, 2010 19:20
Posty: 207
Jak wygra ktoś z Polski to zaoszczędzą na przelocie 8-)

_________________
2010-06-16-Warszawa, PL


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Sty 30, 2010 21:34 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
hej a w tym białymstoku to długo jeszcze beda?
bo bym pojechała kupic:D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 15:42 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Nie mam zielonego pojecia. Może odwiedz strone tego sklepu jesli jest i sie zapytaj. Sklep nazywa sie "Tango", wrzuc na googlach ta nazwe + Białystok - sklep muzyczny. Mam przeczucie, że bilety jeszcze są, skoro kilka dni temu jeszcze były.

EDIT:
Znalazłem strone:
http://www.tango.bia.pl/
mail: tango@bia.pl

Spytaj sie ich i jakby co - jedź.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lut 03, 2010 21:58 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
w sobote siurnał ostatni

zreszta ja juz mam gc ale chciałam załatwic jeszcze jeden:D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lut 04, 2010 08:46 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
dla mnie? :D o jaki miło z Twojej strony :D zawsze wiedziałem, że chcesz ze mną pójść ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lut 05, 2010 16:45 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Nie chce zabrzmieć infantylnie ale, znow mi sie przyśnił ten koncert :) W moim przypadku wszystko kreci sie wokół Megadeth.
Na początek zagrali Skin O' My Teeth, a zaraz potem The Conjuring - ten cudowny, mroczny wstep i niestety sie wybudziłem ;)

Apstarhujac od snu, chyba jeszcze bardziej od kawałkow z Rust In Peace bede oczekiwał numerów z Endgame. A najbardziej bym chciał całe RIP plus nowosci - to byłaby moja setlista marzeń.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 00:29 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Yer Blue napisał(a):
A najbardziej bym chciał całe RIP plus nowosci - to byłaby moja setlista marzeń.

Tyle czasu pewnie nie dostaną... I to jest trochę przykre, bo niby to B4 itd. a hierarchia i tak będzie obowiązywać :roll:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 13:56 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
mateusz napisał(a):
Yer Blue napisał(a):
A najbardziej bym chciał całe RIP plus nowosci - to byłaby moja setlista marzeń.

Tyle czasu pewnie nie dostaną... I to jest trochę przykre, bo niby to B4 itd. a hierarchia i tak będzie obowiązywać :roll:


Akurat Rust In peace (40 minut) plus około 5 nowości to lekko ponad godzina, wiec czasowo by sie wyrobili. Oczywiście wiadomo, że zagraja klasyczne hity, wiec moje marzenie sie nie zisci. Ale licze chociaz na Five magisc i powiedzmy 4 nowosci - to jest realne.

Co do tej hierarchii, to pocichu licze, że Megadeth zagraja przed Meta, bo Slayer nic na tym nie starci. Daczego? Ano dlatego, że oni i tak graja max 1,5 godziny, a tyle to pewnie nawet i Anthrax wywalczy. Pełny set Megadeth to dobre 2 godziny, wiec przed Slayerem to raczej nie wyjdzie.

W ogole chchiałbym by przerwy miedzy Mega a Slayerem i Slayerem a Meta były jak najdłuższe, chce conajmniej godzine odpoczynku po Mega i Slayerze, a poza tym trzeba bedzie jakoś ochłonac z wrażeń. I tu być może uda sie ta sztuka, gdyż takie gwiazdy na pewno beda długo sie montowały ze sprzetem i nagłosnieniem. Minimum pół godziny to raczej rzecz pewna.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 16:36 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Yer Blue napisał(a):
Co do tej hierarchii, to pocichu licze, że Megadeth zagraja przed Meta


niemożliwe

Cytuj:
bo Slayer nic na tym nie starci. Daczego? Ano dlatego, że oni i tak graja max 1,5 godziny, a tyle to pewnie nawet i Anthrax wywalczy. Pełny set Megadeth to dobre 2 godziny, wiec przed Slayerem to raczej nie wyjdzie.


ja stawiam że Megadeth dostanie miedzy 60-75 minut, Anthrax nie dostanie raczej wiecej niż godzinke

Cytuj:
W ogole chchiałbym by przerwy miedzy Mega a Slayerem i Slayerem a Meta były jak najdłuższe, chce conajmniej godzine odpoczynku po Mega i Slayerze


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cytuj:
a poza tym trzeba bedzie jakoś ochłonac z wrażeń. I tu być może uda sie ta sztuka, gdyż takie gwiazdy na pewno beda długo sie montowały ze sprzetem i nagłosnieniem. Minimum pół godziny to raczej rzecz pewna.


watpie aby było dłużej, w końcu to fest w mieście wiec muszą się wszyscy liczyć z czasem dlatego bedą się streszczać ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 608 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 31  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group