Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 22:54

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 608 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 16:39 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Zlot może byc przed, w trakcie i po ;) Cały dzień to bedzie jeden wielki zlot.
Ci co beda sie w jednym miejscu (np. na GC) na koncercie, też moga sie zlatywac- wiadomo wrażenia na gorąco pomiedzy wystepami tip. Szkoda tylko, że mnie nie bedzie na Golden Circle, ale mam nadzieje, że ktoś z forum znajdzie sie tez na płycie.
Ale zlot głowny ;) należałoby zrobić po wszystkim, znaleźc jakiś lokal i gadac do rana.

Co do tej nieszczesnej płyty to myśle, że nie bedzie tak źle jak sie bedzie parło na sam przód - wtedy róznica miedzy płyta a GC bedzie znikoma. Myśle, że przy barierakach na płycie bedzie odleglosc jakichs 300 metrów od sceny - dla mnie może być.
Co do Golden Circle to pewnie dojdzie do niezłych młynów, i to na każdym koncercie, na Mecie pewnie też. Na Slayerze pewnie trudno bedzie przeżyc.
Problem w tym, że na przodach płyty tez na bank bedzie niezłe parcie i raczej znajda sie tam najwieksi zabijacy (z płyty). Mam nadzieje, że wiekszosć niewyrzytych fanow kupi sobie jednak droższe bilety, a ja bede mogł sobie bez walki o życie ogladac koncert.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 16:45 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Yer Blue napisał(a):
Mam nadzieje, że wiekszosć niewyrzytych fanow kupi sobie jednak droższe bilety, a ja bede mogł sobie bez walki o życie ogladac koncert.


oby było odwrotnie ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 17:53 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
ja chce tylko życ po Slayerze:D
licze na to ze na GC mi sie uda:D i bilet tez juz mam :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 20:13 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Yer Blue napisał(a):
Co do tej nieszczesnej płyty to myśle, że nie bedzie tak źle jak sie bedzie parło na sam przód - wtedy róznica miedzy płyta a GC bedzie znikoma.

Może i masz rację, ale pod warunkiem że się będzie koczowało przy wejściach od rana albo i wcześniej, żeby tylko dopaść dobre pozycje :) No i potem oczywiście przez te kilka ładnych godzin lepiej sie stamtąd nie ruszać, bo powrót będzie wątpliwy ;)
Ja właśnie dlatego dla świętego spokoju (no i lepszych wrażeń) zainwestowałem w droższą opcję.
Zresztą już po koncercie Gilmoura w Stoczni, gdzie stałem właśnie te kilkaset metrów od sceny jak głupek i guzik słyszałem i widziałem, powiedzałem sobie: dość oszczędzania na biletach ;)
Jak już jechać i się bawić, to na 100% :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Gru 23, 2009 22:41 
PRZYSZŁA PORA BY PODKRĘCIĆ WYŚRUBOWANY WYNIK POSPOLITEGO RUSZENIA 2008

w którym to fani grupy Metallica okazali się nie do pobicia - na Chorzów i Pragę ruszyło 1442 Fanów !
Ten miażdżący wynik nie został dotąd pokonany przez nikogo.

O co walczymy tym razem?
O prestiż, honor i darmowe bilety do Pragi pod sceną!


Zasady są dwie:

1. Każdy kto do 15 stycznia 2010 zarezerwuje przejazd dostępny na tej stronie i dokona terminowej płatności jest uczestnikiem konkursu.

2. Aby nagrody zostały przyznane sami musicie pobić swój rekord - wystarczy więc powtórzyć to samo!
50 biletów czeka!

Losowanie postaramy się przeprowadzić na Zlocie w Krakowie 16.stycznia wraz z ekipą z DeathMagnetic i Overkill tak by wszystko było jasne i czytelne

Rok temu obiecaliśmy sobie, że przygotujemy niespodziankę z okazji koncertu Mety w 2010r.

Właśnie się z niej wywiązujemy - teraz pora przystąpić do działa i I POKAZAĆ KTO NAPRAWDĘ RZĄDZI W TYM KRAJU!

Poprzez stronę www.topbilety.pl/metallica zapraszamy do konkursu.

Udział w nim mogą wziąć tylko i wyłącznie osoby które brały udział w
POSPOLITYM RUSZENIU 2008 oraz osoby przez nie polecone.


Polecenie to nic innego jak podesłanie linka do strony każdej osobie, którą znasz i wiesz, że jest zainteresowana czerwcowymi koncertami.

Istota jest prosta - pokonać własny rekord.

Na dwa koncerty pojechało ponad 1400 osób, jeśli połączmy siły z
fanami grup: SLAYER,MEGADETH I ANTHRAX można by rzec, że rekord to
„formalność” tyle, że ograniczona nieźle czasem ale jak to się mówi "coś za
coś" - można mieć jedną imprezę „w kieszeni”

Zasady są jasne i czytelne – bijemy własny rekord - jeśli zamówisz
bilet i okaże się, że wygrasz otrzymasz zwrot pieniędzy za bilet.


PORA DZIAŁAĆ! BIJEMY KOLEJNY REKORD POSPOLITEGO RUSZENIA ABYŚMY BYLI NIE DO RUSZENIA!


Ostatnio edytowany przez Shetfield1989, Czw Gru 24, 2009 11:02, edytowano w sumie 1 raz

Góra
  
 
PostWysłany: Czw Gru 24, 2009 06:57 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
to jakaś propaganda?? :roll: :roll: :roll:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Gru 24, 2009 11:03 
Można tak powiedzieć;) Faktem jest że można wygrać bilety do Pragi na GC;).


Góra
  
 
PostWysłany: Pią Sty 01, 2010 16:43 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
bialkomat napisał(a):
Yer Blue napisał(a):
Co do tej nieszczesnej płyty to myśle, że nie bedzie tak źle jak sie bedzie parło na sam przód - wtedy róznica miedzy płyta a GC bedzie znikoma.

Może i masz rację, ale pod warunkiem że się będzie koczowało przy wejściach od rana albo i wcześniej, żeby tylko dopaść dobre pozycje :) No i potem oczywiście przez te kilka ładnych godzin lepiej sie stamtąd nie ruszać, bo powrót będzie wątpliwy ;)
Ja właśnie dlatego dla świętego spokoju (no i lepszych wrażeń) zainwestowałem w droższą opcję.
Zresztą już po koncercie Gilmoura w Stoczni, gdzie stałem właśnie te kilkaset metrów od sceny jak głupek i guzik słyszałem i widziałem


Jedni pisza, że kicha, drudzy nie, sam nie wiem co o tym myśleć. Jakos watpie że z plyty nic nie bedzie słychac - to dla mnie nie do wyobrażenia. Ale to co napisałes na początku jednak mnie w koncu przekonało do GC. Ciezko jest stac w jednym miejscu pol doby, ale chciałbym by ktoś kto juz bywał na takich koncertach dokładniej wszystko opisał. Przykladowo na ile luźniej robi sie podczas przerw miedzy koncertami? Odpowednio na GC i na plycie. Czyzby na plycie ludzie stoja 12 godzin w jednym miejscu, nawet gdy nic nie gra? Myśle, że w przerwach powinno byc luźniej by sie ulotnic a potem z powrotem wbic. Ale tak naprawde nie wiem - niech ktos bardziej doświadczony opisze te szczegoly - byłbym wdzieczny.

Acha, hapi Nu Jer!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 12:32 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Yer Blue napisał(a):
Jakos watpie że z plyty nic nie bedzie słychac - to dla mnie nie do wyobrażenia.

Koncert Gilmour'a być może faktycznie nie był najlepszym przykładem, gdyż generalnie organizatorom tego koncertu dostało się za fatalne nagłośnienie, niemniej jednak fakt faktem, że bardziej niż mużykę słychać wokół było ludzi swobodnie gadających do siebie, dzwoniące komórki itp. Ogólnie masakra. A stałem tak daleko, że gdyby nie wielkie telebimy, to bym nic nie zobaczył. Dlatego przy tego typu plenerowych czy stadionowych koncertach szczerze radzę omijać płyty z daleka i inwestować w droższe sektory, bo inaczej pozostaną tylko połowiczne wrażenia.
Dlatego mam nadzieje, Yer Blue, że spotkamy się jednak na GC :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Sty 06, 2010 18:02 
Offline
Hook In Mouth
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 18, 2009 09:48
Posty: 42
Bilet na płytę zakupiony. Do zobaczenia w Wawie :)

_________________
Image


Image


Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 22:44 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
do zobaczenia na GC, bede w samych glanach Żulu mnie wnosi na barana ot co. a tak swoja droga to sa jeszcze bilety na GC?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 22:56 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
bo Marti doda ci skrzyyyyyyyyydeł :P

MartiFromHell napisał(a):
a tak swoja droga to sa jeszcze bilety na GC?


;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 23:34 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Podobno jest ich jeszcze dużo. Wygląda na to, że Golden Circle to będzie loża dla forumowiczów Megadeth Info :lol:

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 10:13 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
I ja również otrzymałem mój egzemplarz do rąk :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 16:30 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Fajnie, że są jeszcze bilety na GC, za niedługo wybieram sie do Białego, i jesli beda mieli w empikach to w koncu kupie.

PS. Oczywiście zycze zdrowia dla Tomka, ale jesli by coś tam [odpukać] nie wyszło to beda z tego 2 plusy - Megadeth bedzie przed sama Metą, no i pewnie dłużej zagraja.
Ale wole Slayera niz takie roszady - nie myslcie sobie ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 19:59 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 12, 2010 19:20
Posty: 207
Polska przejdzie do historii thrash metalu - po raz pierwszy Wielka Czwórka na jednej scenie! Na Megadeth i Slayer odlecę do odległej galaktyki ze szczęścia. Mam już bilety - teraz najgorsze, czyli czekanie aż do czerwca. Nie brałem Golden Circle bo ze znajomymi wolimy siać zniszczenie na płycie. So, jeśli ktoś ma bilet na płytę - do zobaczenia w młynie :)

_________________
2010-06-16-Warszawa, PL


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 21:43 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
Cytuj:
Polska przejdzie do historii thrash metalu - po raz pierwszy Wielka Czwórka na jednej scenie!


o ile Tomek wyzdrowieje ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 21:56 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 12, 2010 19:20
Posty: 207
Maciej napisał(a):
Cytuj:
Polska przejdzie do historii thrash metalu - po raz pierwszy Wielka Czwórka na jednej scenie!


o ile Tomek wyzdrowieje ;)


Wyzdrowieje. Przecież mówili, że do czerwca wznowią koncertowanie. Poza tym operacja, której się poddaje mimo wszystko nie jest jakaś niebezpieczna, a problemy ze zdrowiem miewa od dłuższego czasu (niestety) i zawsze szybko wracał do siebie. Da radę chłopak. Slayer musi być!

_________________
2010-06-16-Warszawa, PL


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 22:01 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Musi musi!
Inaczej to już nie będzie takie samo wydarzenie, a ja miałbym uczucie że zapłaciłem więcej za bilet niż jest tego wart.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 22:59 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
ja bym sie nie obraził gdyby zamiast Slayer dali Teste ;) a najlepiej gdyby wywalili Mastodona i Behemotha, Anthrax jako Support a reszta niech gra całe sety :P

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 608 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 31  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group