Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Pią Maj 03, 2024 20:38

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 241 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: The Beatles
PostWysłany: Pią Mar 22, 2013 15:42 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
A wiec jednak. Wszystkie miejsca sa siedzące. Stąd tez pewnie takie zaporowe ceny na płycie, pewnie cena wliczona razem z dostawą krzesełek. Bez sensu. Tym bardziej, że nie usiedzę na takim koncercie.
Mam jednak B5 gdyż A5 o 10 rano nie było nawet uruchomione.
Ale nie ma co robić scen, to będzie chyba najwieksze wydarzenie muzyczne w kraju nad Wisłą. Trzeba się tylko cieszyć :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: The Beatles
PostWysłany: Pią Mar 22, 2013 16:02 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
YB, daruj sobie tę płytę - to jest jakaś farsa
W porównaniu z Twoim sektorem sto razy lepiej będzie na trybunach.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: The Beatles
PostWysłany: Pią Mar 22, 2013 16:53 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Darowac sobie nie mogę bo bilet juz mam.
I bez jaj, że lepiej jest na trybunach. Na trybunach to będziesz musiał siedzieć, na płycie raczej siedzenia nie bedzie bo kazdy poleci pod barierki. Moze z początku ludzie beda powsąciagliwi ale jak sie wszystko rozkręci to juz nikt nie bedzie na to patrzył. Nie wyobrazam sobie nawet siedzenia na koncercie rockowym.

Na Ringo w Kongresowej też były wyłącznie tylko miejsca siedzace. Oczywiscie cały koncert stałem. O mały włos nie przedostałem się pod scenę, ale tam w Kongresowej na kazdym kroku byli ochroniarze, to jest jednak bardzo ekskluzywne miejsce. Stadion to cos innego, będzie taki tłum i wrzawa, że po kilku minutach ludzie na płycie zapomną o miejscach siedzących.
Na Trybunach będziesz troche uziemiony ;) Chyba cieżko tam stać. A jesli bedzies probował zejść na dół to będzie to zbyt widoczne i ryzykowne. Ale próbuj.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: The Beatles
PostWysłany: Pią Mar 22, 2013 18:03 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Cytuj:
Na trybunach to będziesz musiał siedzieć, na płycie raczej siedzenia nie bedzie bo kazdy poleci pod barierki.

Kto poleci?, pod jakie barierki, przecież pewnie wszędzie będą rozstawione te siedziska. Chyba że będziecie po nich skakać. A na trybunach też można sobie postać, nikt nikomu nie broni. Ja również nie wyobrażam sobie siedzenia na takim koncercie jak McCartney, ale to nie ja wpadłem na ten idiotyczny pomysł z miejscami siedzącymi. Wiesz, nie mam też zamiaru głosić generalnie wyższości miejsc na trybunach nad płytą, wiadomo że decydującym czynnikiem jest tutaj głównie cena, ale i tak uważam że akurat w tym przypadku przynajmniej część trybun jest lepszym wyjściem (a przynajmniej nie gorszym) niż dalsze albo boczne siedzące miejsca na płycie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: The Beatles
PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 01:55 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Piotr, bo tak mnie ciekawi tylko jedna kwestia...(styl Mroza ;) ). Ozzy Praga - Nie. Pytanie o koncert Iron Maiden - Nie (zero odpowiedzi, mimo wstępnych deklaracji i moich pytań). Waters - Nie (złoooooooo!!!!). Rush - ...
O co chodzi? Podczas gdy nagle wypierdzielasz 600 zł na bilet na "McDonalds". Chciałbym poznać tajemnicę. Może być PW. :)
Twoja aktywność na forum też wzrosła, ale jedynie w tym temacie. Szkoda, bo brakuje Cię w innych.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: The Beatles
PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 10:00 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Yer Blue napisał(a):
Mam jednak B5 gdyż A5 o 10 rano nie było nawet uruchomione.

A mnie ciekawi dlaczego musiałeś je kupować akurat w piątek o 10:00? A nie mogłeś np. jutro o 13:00 albo pojutrze o 15:00 itp? :) Coś Ty taki w gorącej wodzie kąpany ;) Przez to masz teoretycznie gorszą miejscówkę w tej samej cenie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: The Beatles
PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 13:40 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Żeby zaklepac sobie lepsza miejscówkę. I dzieki temu mam pierwszy rząd. Ot co.
A jeśli chodzi o A1 i A5 to one sa fikcją. Nie ma takich sektorów. Myśle, że mapka je uwzgledniła nieświadomie, prawdopodobnie scena jest inaczej ustawiona niż się z początku wydawało. Dlatego nie ma tych bocznych sektorów pod sceną. Najbliżej sceny z bocznych sektorów mają B1 i B5. Tak wiec ja mam najbliżej za taką cenę bo jestem dodatkowo w pierwszym rzędzie. Tylko dlatego, że ruszyłem dupe o 10 rano :)


mateusz napisał(a):
Piotr, bo tak mnie ciekawi tylko jedna kwestia...(styl Mroza ;) ). Ozzy Praga - Nie. Pytanie o koncert Iron Maiden - Nie (zero odpowiedzi, mimo wstępnych deklaracji i moich pytań). Waters - Nie (złoooooooo!!!!). Rush - ...
O co chodzi? Podczas gdy nagle wypierdzielasz 600 zł na bilet na "McDonalds". Chciałbym poznać tajemnicę. Może być PW. :)
Twoja aktywność na forum też wzrosła, ale jedynie w tym temacie. Szkoda, bo brakuje Cię w innych.


"McDonalds" - hahaha!
495 zł.
Mateusz, jesli mam byc szczery to nie ma zespołu/wykonawcy w całym kosmosie, którego przyjazd do Polski byłby chociaż w 1/10 dla mnie tak ważny jak koncert McCartneya u nas. No może JEDYNIE przyjazd Black Sabbath byłby dla mnie w połowie tak istotny jak Paula. Dlatego mam nadzieje, że przyjada nas najwcześniej jesienią, bo bym zbankrutował.

Na Ironów, fakt, zgłosiłem się ale obecnie sobie odpuszczam. Sorki.
Będe natomiast na Woodstocku.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: The Beatles
PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 13:45 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Yer Blue napisał(a):
495 zł.

Aaaa, czyli dobrze myślałem na początku.
Yer Blue napisał(a):
Mateusz, jesli mam byc szczery to nie ma zespołu/wykonawcy w całym kosmosie, którego przyjazd do Polski był chociaż w 1/10 dla mnie tak ważny jak koncert McCartneya u nas. No może JEDYNIE przyjazd Black Sabbath byłby dla mnie w połowie tak istotny jak Paula. Dlatego mam nadzieje, że przyjada nas najwcześniej jesienią, bo bym zbankrutował.

Na Ironów, fakt, zgłosiłem się ale obecnie sobie odpuszczam. Sorki.
Będe natomiast na Woodstocku.

Rozumiem, rozumiem, ale chodziło mi o jakiś odzew z Twojej strony ;)

W każdym razie, życzę udanego koncertu. Wiem ile to dla Was znaczy. Kurdę, będzie na narodowym pierwsi ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: The Beatles
PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 14:29 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
bialkomat napisał(a):
Cytuj:
Na trybunach to będziesz musiał siedzieć, na płycie raczej siedzenia nie bedzie bo kazdy poleci pod barierki.

Kto poleci?, pod jakie barierki, przecież pewnie wszędzie będą rozstawione te siedziska. Chyba że będziecie po nich skakać.


Kto poleci? Przemek, każdy kto będzie miał chęci i okazję. Dla przykładu powiem Ci ,że w Kongresowej na Ringo przed sceną zrobił sie wielki tłum, pomimo, że były miejsca wyłącznie siedzace. Pamiętaj, że Kongresowa jest kameralna, ekskluzywna i do ogarniecia przez ochrone, a pomyśl co się może dziać na Stadionie. Polak potrafi, don't worry.

Akurat krzesełka to jakiś absurdalny problem (chyba, że żartujesz ;)), chodzi tylko o zachowanie ochrony. Czy pozwolą na to. Myśle, że jak koncert sie rozkreci to sobie darują. Ja jestem w pierwszym rzedzie i powiem Ci, od razu bede atakował barierke. Jak zostane pouczony to i tak bede rozbił swoje do skutku :)

Swoją drogą...ciekawe kto w ogóle wysiedzi na TAKIM koncercie? :roll:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: The Beatles
PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 14:47 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Yer Blue napisał(a):
Swoją drogą...ciekawe kto w ogóle wysiedzi na TAKIM koncercie?

Ludzie w wieku McCartneya. Jak Cię jakiś dziador laską po plecach przeciągnie, to Ci się odechce stać pod barierką ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: The Beatles
PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 18:41 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Yer Blue napisał(a):
Polak potrafi, don't worry.

No właśnie, w to akurat nie wątpię..
Tylko że jak będziesz napierał do przodu tak samo jak na Ozzym w w Ergo, to pewnie znowu będzie chciał ci dać ktoś wpierdol ;) I wcale nie będę mu się dziwił ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: The Beatles
PostWysłany: Wto Kwi 30, 2013 20:10 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
w czerwcowym Teraz Rock bedzie wkładka o McCartneyu ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: The Beatles
PostWysłany: Śro Cze 19, 2013 16:58 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Właśnie skończyliśmy prace nad tym dziełem:
http://imgup.pl/di/HFWE/projekt-pepper.png
Oryginał z 67 roku się chowa :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: The Beatles
PostWysłany: Nie Cze 23, 2013 09:24 
Offline
Psychotron
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lut 16, 2013 15:19
Posty: 376
Miejscowość: Disco Polo Land
Jak tam koncert McCartneya maniacy?

_________________
"I am the table!"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: The Beatles
PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 13:21 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Ja jestem w taki szoku, ze jeszcze nic konkretnego nie wydusze...
Koncert życia.
Fajnie było spotkac Białkomata i poznać jego pretty lady. Zgaduje, że Bialko tez jest w głebokim szoku po koncercie ;)

Sorry, że sie teraz pochwale: wymyslilem akcje Hey Paul, która po prostru przeszła naśmielsze oczekiwania. Machalismy kartkami na Hey Jude i śpiewalismy do Paula - "Hey Paul". Cały stadion był przykryty kartkami.

A oto reakcja Makki:
http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A ... =pAQHL4uy5


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: The Beatles
PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 13:33 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 16, 2011 09:43
Posty: 853
Miejscowość: j.g.
http://youtu.be/fI5leY5WDeg tutaj widać waszą akcję:D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: The Beatles
PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 13:33 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
ja mam pytanie natury frekwencyjnej ze się tak wyraze ;)

słyszałem ze na stadionie było 25-30 tys luda (zalezy od zrodla) i że to był full stadion ale jak to wygladało od srodka ?
bo to dziwne dla mnie ze tak mało ludzi zapełniło cały stadion skoro na meczu siedzi ponad 50-tys :roll:

pytam bo niedługo Depeche na Narodowym graja ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: The Beatles
PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 13:44 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Na oko widać, że było więcej ludu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: The Beatles
PostWysłany: Sob Cze 29, 2013 08:19 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Żułek napisał(a):
słyszałem ze na stadionie było 25-30 tys luda (zalezy od zrodla) i że to był full stadion ale jak to wygladało od srodka ?
bo to dziwne dla mnie ze tak mało ludzi zapełniło cały stadion skoro na meczu siedzi ponad 50-tys :roll:

Szczerze mówiąc nie wiem ile było luda, ale było od zaj*bania :)
A pełną pojemnością stadionu bym się nie sugerował, bo całkiem spora część trybun, która była wokół niemałej przecież sceny, była wyłączona z użytku. Do tego trzeba dodać, że na płycie były krzesełka, przez co też nie upchasz tyle luda co na wolnej przestrzeni.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: The Beatles
PostWysłany: Sob Cze 29, 2013 17:16 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
aaaaa właśnie zapomniałem o krzesełkach, to wszystko wyjasnia :)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 241 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group