Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 14:11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wiadomo
The Rack 25%  25%  [ 1 ]
Last One on Earth 25%  25%  [ 1 ]
Asphyx 25%  25%  [ 1 ]
Embrace The Death 25%  25%  [ 1 ]
God Cries 0%  0%  [ 0 ]
On the Wings of Inferno 0%  0%  [ 0 ]
Death...The Brutal Way 0%  0%  [ 0 ]
DeathHammer 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 4
Autor Wiadomość
 Temat postu: Asphyx
PostWysłany: Nie Lis 16, 2014 00:21 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Pon Paź 27, 2014 23:04
Posty: 124
Witam, cześć i czołem, tak słuchając sobie dzisiejszego wieczorka 3 genialnych płyt tego też zespołu, wpadlem na pomysl zalozenia tematu.

Image

I coś z łiki...

Asphyx - holenderska grupa muzyczna wykonująca death doom. Powstała w 1987 roku w Oldenzaal z inicjatywy Boba Bagchusa i Tonny'ego Brookhuisa.

4 pierwsze płyty uważam za wybitne wręcz, genialnie mi się ich słucha, God Cries jest spoko ale trochę drażni mnie wokal. Z tych nowszych znam tylko Death...The Brutal Way i jest spoko, kawał mocnej łupanki.

Głosy oddaję na The Rack (sentyment, poza tym to genialna płyta) i Asphyx. W zasadzie nie ma tu różnicy, czy oddałbym głos na LOOE czy ETD.

A wy co sądzicie ;)?

_________________
Killing is my bussines...but who's buying ?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Asphyx
PostWysłany: Pon Lis 17, 2014 13:08 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
lubie :) zespół który odkryłem troche przypadkiem po przeczytaniu że ryczy w nim Van Drunen ;)
oczywiście ten okres lubie najbardziej ;)
Last One on Earth rządzi okrutnie chociaż na początku musiałem troche przywyknąć do brzmienia ;)

Forest napisał(a):
Z tych nowszych znam tylko Death...The Brutal Way i jest spoko, kawał mocnej łupanki.


bardzo dobra płyta ale Deathhammer moim zdaniem jest lepsza,
bardziej różnorodna, 2-3 minutowe strzały oraz 7 minutowe walce :) nie ma zmiłuj :)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Asphyx
PostWysłany: Pon Lis 17, 2014 20:44 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
Asphyx uwielbiam w zasadzie od pierwszego odsłuchu. Klasyk nad klasykami. Niesamowita moc i ten cmentarny klimat.
Z pierwszych czterech trudno wskazać najlepszą ponieważ za każdym razem jest to ta aktualnie słuchana. Cholernie równe i cholernie dobre albumy.
Deathhammer jest przeokrutnie dobry. Spokojnie można ten album stawiać obok pierwszej czwórki.
To siarczyste brzmienie i jechanie na jednej solówce tylko dodaje im klimatu. Jak dla mnie Asphyx to jeden z najważniejszych zespołów Death Metalowych ever.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Asphyx
PostWysłany: Wto Lis 18, 2014 14:45 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Pon Paź 27, 2014 23:04
Posty: 124
Tak polecacie tego Deathhammera, trzeba będzie opatrzeć ;). A co powiecie o innych powiązanych kapelach? Pestilence, Hail Of Bullets?

_________________
Killing is my bussines...but who's buying ?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Asphyx
PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 02:01 
Offline
Hook In Mouth

Rejestracja: Nie Sty 17, 2016 23:38
Posty: 38
Głos na Embrace, wszystko co znam z dokonania tego zespołu sieka z maksymalną mocą i agresją, (Nie znam tylko OTWOF i DH) ale to nadrobię. Właściwy debiut najlepszy, chora okultystyczna porcja brudnej popierdolonej muzyki, idealnej dla moich uszu. Potem The Rack-Last One-/God Cries/Death The Brutal Way/Asphyx. Nie mogę tylko odżałować że wokale Theo Loomansa, na GC nie są tak wybitne jak na EtD...ale nie psuje mi to jakoś szczególnie odbioru tej płytki, bo nadal jest dobra. ;]

_________________
Blackout


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group