Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Wto Kwi 30, 2024 10:14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 100 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

wiadomo ;)
The Ultimate Incantation 44%  44%  [ 4 ]
Sothis Ep 0%  0%  [ 0 ]
De Profundis 11%  11%  [ 1 ]
Future Of The Past 0%  0%  [ 0 ]
Black To The Blind 0%  0%  [ 0 ]
Reborn In Chaos 0%  0%  [ 0 ]
Kingdom Ep 0%  0%  [ 0 ]
Litany 0%  0%  [ 0 ]
Reign Forever World Ep 0%  0%  [ 0 ]
Revelations 11%  11%  [ 1 ]
Blood Ep 0%  0%  [ 0 ]
The Beast 0%  0%  [ 0 ]
The Art Of War Ep 0%  0%  [ 0 ]
Impressions In Blood 22%  22%  [ 2 ]
Necropolis 11%  11%  [ 1 ]
Welcome To The Morbid Reich 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 9
Autor Wiadomość
 Temat postu: Vader
PostWysłany: Śro Cze 03, 2009 20:18 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Image

no cóż wielkimi krokami zbliżają sie płyty naszych "najwiekszych i najlepszych kapel" ;)

wiec wypadałoby założyć o nich tematy, tutaj Vader a gdzieś w pobliżu Behemoth ;)

historie sobie darujemy bo jest za dużo tego gówna ;)

więc skupmy sie na nowej płycie:

Cytuj:
21 sierpnia ukaże się na rynku długo oczekiwany nowy album "Necropolis"! Płyta ukaże się w barwach wytwórni Nuclear Blast, w Polsce płyta będzie dostępna dzięki Warner Music. Na rynku pojawią się trzy wersje płyty - standardowa, digi-pack z bonusowym DVD i 2 coverami, oraz wersja vinylowa. Prezentujemy dzisiaj okładkę płyty, którą wykonał stary znajomy zespołu, znany z poprzednich prac do "Black To The Blind", "Litany", "Revelations" i wielu innych - Jacek Wiśniewski. Przypominamy, że VADER nagrał płytę ponownie w Hertz Studio z realizatorami Wojtkiem i Sławkiem Wiesławskimi. Miksami i masteringiem zajął się Tue Madsen w Antfarm Studio i była to pierwsza od czasu "The Ultimate Incantation" współpraca z producentem zagranicznym. Efekt tej współpracy jest miażdżący! "Tue Madsen wykonał wspaniałą robotę. Wymodelował Moc zawartą na płycie. Nie jest prostą sprawą uczynić brzmienie VADER ciężkim, a zarazem przejrzystym. Już po pierwszych dźwiękach próbnej taśmy wiedziałem, że "Necropolis" będzie Miazgą!!!! Co czyni mnie jeszcze szczęśliwszym jest to, że Tue myśli podobnie. Żaden album VADER nie brzmiał jeszcze tak mocno i bez strat wszystkich tak ważnych w utworach szczegółów. Jestem doprawdy oczarowany!!!! Okładka określa zawartość płyty... Przywołaliśmy Stare Duchy po raz kolejny. Nieznane zostało obudzone ponownie. "Necropolis" jest dokładnie jak obrazek na okładce: solidny, Metalowy i Zły, z wieloma smaczkami, płaszczyznami i... ukrytymi Tajemnicami. Jest jeszcze jedna sprawa, która nie daje mi spokojnie zasnąć od kilku dni. To szczere, bardzo pozytywne, wręcz entuzjastyczne opinie na temat płyty płynące od ekipy Nuclear Blast!" (Peter-VADER)

Na wersji digi-pack pojawią się dwa covery "Black Metal" zespołu VENOM z gościnnym udziałem Bartka Krysiuka z HERMH, oraz "Fight Fire With Fire" zespołu METALLICA, z gościnnym udziałem Maćka Taffa (ROOTWATER, BLACK RIVER). Prawdziwym smaczkiem tego wydania będzie fragment charytatywnego koncertu dla Covana (DECAPITATED), który zespół zagrał 26 kwietnia w Krakowie. Koncert zarejestrowany przez 5 kamer, z dynamicznym montażem i jakością HD przez Inbornmedia z Wrocławia.

Image

Program płyty "Necropolis":
1) Devilizer
2) Rise Of The Undead
3) Never Say My Name
4) Blast
5) The Seal
6) Dark Heart
7) Impure
8) Summoning The Futura
9) Anger
10) We Are Horde
11) When The Sun Drowns In Dark

Bonus audio:
12) Black Metal
13) Fight Fire With Fire

Program bonus DVD "To Live!!!"
1) Crucified Ones
2) Black To The Blind
3) The Epitaph
4) Carnal
5) Wings
6) This Is The War
7) Lead Us!!!


na płyte nie czekam ale jestem cholernie ciekawy kawałka Metki :D

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Ostatnio edytowany przez Żułek, Czw Lis 10, 2011 23:22, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Vader
PostWysłany: Czw Cze 04, 2009 06:12 
Offline
Sleepwalker

Rejestracja: Wto Lut 03, 2009 13:33
Posty: 572
Cytuj:
no cóż wielkimi krokami zbliżają sie płyty naszych "najwiekszych i najlepszych kapel"


fajnie, że użyłeś cudzysłowu! ;) - co by nie powiedzieć - to najbardziej znana polska kapela (nie tylko metalowa) na świecie...

co do Viaderka - nie rusza mnie ten band ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Vader
PostWysłany: Czw Cze 04, 2009 10:10 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Anka napisał(a):
Cytuj:
no cóż wielkimi krokami zbliżają sie płyty naszych "najwiekszych i najlepszych kapel"


fajnie, że użyłeś cudzysłowu! ;) - co by nie powiedzieć - to najbardziej znana polska kapela (nie tylko metalowa) na świecie...

co do Viaderka - nie rusza mnie ten band ;)



no teraz ich troszke Behemoth wyprzedza ;)

nie rusza ? wogule ? nie wierze ;) do Kingdom Ep grali całkiem niezle przeciez ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Vader
PostWysłany: Czw Cze 04, 2009 14:49 
Offline
Angry Again

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 09:57
Posty: 444
Kilka kawałków Ok, reszta ssie:P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Vader
PostWysłany: Sob Sie 22, 2009 19:45 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
UWAGA UWAGA VADER NAGRAŁ NAJLEPSZY ALBUM OD LITANY !!!!!! :mrgreen:

nic tylko sie cieszyć chociaż płyta ma też kilka wad ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Vader
PostWysłany: Pon Sie 24, 2009 10:05 
Offline
Black Swan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 24, 2009 09:30
Posty: 73
Miejscowość: Wawa
Zajebista płyta, w porownaniu do Evangelionu Behemotha o niebo lepsza. A cover Fight Fire with fire to poprostu cud miod i orzeszki 8-)

_________________
http://www.lastfm.pl/user/PublicEnemy22


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Vader
PostWysłany: Pon Sie 24, 2009 10:16 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Yurmaster napisał(a):
Z A cover Fight Fire with fire to poprostu cud miod i orzeszki 8-)


no dla mnie to akurat najwieksze gówno na płycie nie licząc intr :P

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Vader
PostWysłany: Pon Sie 24, 2009 10:19 
Offline
Hook In Mouth
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 18, 2009 09:48
Posty: 42
Yourmaster: "Necropolis" może "Evangelion" co najwyżej buty czyścić :mrgreen:
Oczywiście dwie płyty sa dobre, żeby nie było że wydziwiam :D

_________________
Image


Image


Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Vader
PostWysłany: Pon Sie 24, 2009 10:37 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
zagor19 napisał(a):
"Necropolis" może "Evangelion" co najwyżej buty czyścić :mrgreen:


tym razem jest odwrotnie :mrgreen:

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Vader
PostWysłany: Pon Sie 24, 2009 10:59 
Offline
Hook In Mouth

Rejestracja: Śro Sie 19, 2009 11:45
Posty: 48
Bardzo podoba mi się kilka kawałków, dzięki za info :). Dawno już nie spodobała mi się żadna zwrotka tak bardzo jak ta w Dark Heart. Cudo po prostu :).

Trudno Necropilis do Evangelion porównywać. Zupełnie inna muzyka. W tym drugim nawet czasem trudno o muzykę (Lucifer). To trochę inny temat, no ale dla mnie Behemoth jest cienki, ich muzyka jest prosta (trudność polega tylko na tym żeby usłyszeć coś konkretnego za ścianą blastu), a pan Darski chyba postanowił nie dojrzewać no i ma spaczony gust : ).


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Vader
PostWysłany: Pon Sie 24, 2009 11:13 
Offline
Angry Again

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 09:57
Posty: 444
Hehe.
Vader zawsze był lepszym zespołem od Behemotha, przynajmniej dla mnie, nawet gdy Peter nie był w najlepszej formie to niszczył wszystko Behemotha. O wiele bardziej zasłużony i o wiele większy szacunek dla Vadera niż Behemocza który może i podbija listy sprzedaży, ale jakim kosztem (niszczenie Biblii, randki z Dodą).

Słyszałem kilka kawałków z Necropolis - świetne, z pewnością posłucham całości.
Słyszałem kilka kawałków z Evangelion - gówno jakich mało.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Vader
PostWysłany: Pon Sie 24, 2009 11:29 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
MegaMSG napisał(a):
Vader zawsze był lepszym zespołem od Behemotha,


do Litany tak, potem tylko gorzej czego szczyt był na nudnym Revelations oraz przekombinowany The Beast którym chciał wleźć w dupe fanom thrashu - nie wyszło i słusznie

Cytuj:
który może i podbija listy sprzedaży, ale jakim kosztem (niszczenie Biblii, randki z Dodą).


tak ale w USA nie wiedzą kto to Doda, a niszczenie biblii tam nikogo nie obchodzi tak wiec tą teorie mozna włożyc między bajki ;)

Cytuj:
Słyszałem kilka kawałków z Evangelion - gówno jakich mało.


widocznie masz problemy ze słuchem, płyta jest bardzo dobra, poza ostatnim kawałkiem

Cytuj:
Słyszałem kilka kawałków z Necropolis - świetne, z pewnością posłucham całości.


koniecznie :D wlaśnie takiej świerzoźci i szybkości zabrakło Nergalowi, widać że Peter sie ostro wkurwił i wręscie przełożyło się to na muze, powinni co płyte zmieniac cały skład ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Vader
PostWysłany: Pon Sie 24, 2009 11:33 
Offline
Angry Again

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 09:57
Posty: 444
Żułek napisał(a):
potem tylko gorzej czego szczyt był na nudnym Revelations oraz przekombinowany The Beast którym chciał wleść w dupe fanom thrashu - nie wyszło i słusznie


Kwestia gustu żulku ;)

Żułek napisał(a):
tak ale w USA nie wiedzą kto to Doda, a niszczenie biblii tam nikogo nie obchodzi tak wiec tą teorie mozna włożyc między bajki


Cóż, lodzik także pomaga :P
Poza tym mówimy głównie o rynku Polskim.

Żułek napisał(a):
widocznie masz problemy ze słuchem, płyta jest bardzo dobra, poza ostatnim kawałkiem


Żartujesz sobie :lol: Słyszałem z 5 kawałków, wszystkie nudne i przewidywalne.

Żułek napisał(a):
powinni co płyte zmieniac cały skład


Tak jak Megadeth? :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Vader
PostWysłany: Pon Sie 24, 2009 11:50 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
MegaMSG napisał(a):
Żułek napisał(a):
tak ale w USA nie wiedzą kto to Doda, a niszczenie biblii tam nikogo nie obchodzi tak wiec tą teorie mozna włożyc między bajki


Poza tym mówimy głównie o rynku Polskim.


przecież wszyscy wiemy że w tym kraju metal się nie sprzedaje ;)

MegaMSG napisał(a):
Żułek napisał(a):
widocznie masz problemy ze słuchem, płyta jest bardzo dobra, poza ostatnim kawałkiem


Żartujesz sobie :lol: Słyszałem z 5 kawałków, wszystkie nudne i przewidywalne.


kwestia gustu ziutek :P a jeśli mamy sie spierać to tutaj viewtopic.php?f=3&t=203 :)

MegaMSG napisał(a):
Żułek napisał(a):
powinni co płyte zmieniac cały skład

Tak jak Megadeth? :P


Megadeth nic nie pomoże :P

a wracającąc do nowego Vadera, nalezy wspomnieć że w 4 kawałkach solówki gra Pająk z Esquarial, który sprawdził się znakomicie :D

FFWF wg mnie został położony wokalnie przez Taffa :| zupełnie mi jego wokal nie pasuje do tego typu tornad, niech se śpiewa roczek w Black River czy tam w swoim Rootwater czy czymś tam ale od cięższej muzy - WON :!: :!: :!:

drugą skopaną sprawą są intra, zupełnie zbędne, nic nie wnoszą do płyty i po prostu są słabe

ostatnią rzeczą która mi nieco przeszkadza jest ostatni kawałek, a konkretnie 3 minutowa cisza którą się kończy, bez sensu, Peter tłumaczy się tym że chciał aby płyta trwała dłużej -_-`
na dobrą sprawe gdyby wywalic covery, intra oraz 3 minuty ciszy wyszłoby około 27 minut czyli epka :roll:

reszta jest bez zarzutu :mrgreen: a cover Venom lepszy od samego Venom ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Vader
PostWysłany: Pon Sie 24, 2009 11:52 
Offline
Angry Again

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 09:57
Posty: 444
Żułek napisał(a):
przecież wszyscy wiemy że w tym kraju metal się nie sprzedaje


ee ;) Jakoś Evangelion dobrze idzie, ale to tak jak z Metalliką. Ilość sprzedanych płyt jest odwrotnie proporcjonalna do jakości muzyki :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Vader
PostWysłany: Pon Sie 24, 2009 19:35 
Offline
Hook In Mouth
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 18, 2009 09:48
Posty: 42
Cytuj:
widać że Peter sie ostro wkurwił i wręscie przełożyło się to na muze, powinni co płyte zmieniac cały skład


Szkoda że ten zmieniony skład miał tyle do powiedzenia przy tworzeniu i nagrywaniu, co ja. W studio siedział Peter i perkusista. W sumie to jeszcze parę latek i Peterek będzie sam perkusję nagrywał :lol: Zbierze sobie skład na koncerty jak teraz, a kaska z płyt zostanie w rodzinie :lol:

_________________
Image


Image


Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Vader
PostWysłany: Wto Sie 25, 2009 19:56 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
xED az mi sie przypomniało jak wokalista przedstawiał zespół i o gitarzyscie powiedział tak: a oto ksiaze ciemnosci.....Wacek!
umarłam:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Vader
PostWysłany: Pią Paź 02, 2009 00:55 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Cytuj:
Najnowszy album VADER poczyna sobie dość odważnie w pierwszym tygodniu sprzedaży w USA! Według pierwszych raportów, płyta "Necropolis" sprzedała sie w ilości 1.130 sztuk w pierwszym tygodniu, według danych z Nielsen SoundScan. Płyta wylądowała na 19 miejscu na "Top New Artist Album (Heatseekers)", która jest listą najlepiej sprzedających się albumów przez nowych artystów, którzy nigdy wcześniej nie znaleźli się w notowaniu Top 100 of The Billboard 200.


fajnie :D chociaż bym wolał aby byli wyżej na Billboardzie od Behemotha ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Vader
PostWysłany: Pią Paź 02, 2009 04:41 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
Ja też bym wolał bo wolę ich od Behemotha.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Vader
PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 08:07 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
Vader poszedł z duchem czasu i na 15 rocznicę wydania De Profundis organizuje mini trasę po Polsce, na której mają zamiar odegrać wszystkie utwory z De Profundis + standardowy set :)

20.08.2010 (POL) Gdynia / Ucho
21.08.2010 (POL) Koszalin / Generacja 2010
22.08.2010 (POL) Kutno / Pub 73
24.08.2010 (POL) Ostrów Wlkp. / Afera
25.08.2010 (POL) Legnica / Spiżarnia
26.08.2010 (POL) Gliwice / Rock'a Music Club
27.08.2010 (POL) Skarżysko Kamienna / Semafor
28.08.2010 (POL) Iława / Fama Rock Festival

Ktoś z forum się wybiera? :D


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 100 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group