Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Pon Maj 06, 2024 13:39

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 888 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 16:17 
Offline
The Scorpion
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 31, 2011 13:42
Posty: 686
Miejscowość: Kraków/Tarnów
Głos na Peace Sells.
Ajfa to album, w którym obok mojej metallikowej czołówki (tytułowy, instrumentalny) są kawałki średnie (Eye of the Beholder), czy osłuchane do bólu (One).
Na PS mam tyko duży problem z jednym kawałkiem :P Reszta jest wybitna.

Żułek na pewno wszyscy pamiętają jak uzasadniałeś RLT :P


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 18:28 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 27, 2011 16:33
Posty: 469
Żułek napisał(a):
nie moja wina że Meta dla mnie w latach 80-tych była wlaściwie bezkonkurencyjna :mrgreen:

Pewnie, że była, ale akurat AJFA do PS startu nie ma :P .
Megadeth.

_________________
Image

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 18:30 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sie 10, 2009 13:31
Posty: 426
Miejscowość: Poznań
PiS Sells ;)

Po finale oczywiście jedziemy z latami 90., rozumiem? :D


Ostatnio edytowany przez Miszcz, Czw Kwi 24, 2014 18:32, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 18:31 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
Ty jesteś średni :) Kawałki się nie zestarzały, z każdego wychodzi świeżość.
Blackened, AJFA, Beholder, One, Shortest, Harvester, Sanity, Die, Dyers VS Dead, Peace Sells, Black Friday, Bad Omen, Ain't, Last Words.
9 vs 6, a więc głos na AJFA. Z tym albumem jest taki przypadek, iż po prostu uważam go za bezkonkurencyjny i każdy kawałek mi odpowiada. Jak dla mnie cholernie równy album. Poważnie bym się zastanowił, gdyby na miejscu Sells był Rust. To chyba moje najbardziej ulubione albumy ever i bym chyba musiał rzucić monetą, by odpowiedzieć który lepszy :). Głos na AJFA.

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 18:57 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Peace Sells. Nie pojmuję fenomenu AJFY na tym forum ;)

Miszcz napisał(a):
Po finale oczywiście jedziemy z latami 90., rozumiem? :D

Nie wiem jak inni, ale mnie szczerze mówiąc strasznie wymęczyła ta zabawa ;) Dlatego myślę, że przydałaby się jakaś przerwa. Poza tym Żułek miał też sporo racji pisząc, że przy takiej formule, jaką przyjęliśmy, 64 płyty to jednak trochę za dużo. Lata 90. jednak na pewno są warte rozważenia. Przede wszystkim nie byłyby do pewnego stopnia tak oczywiste jak 80. i nie byłoby takiej dominacji Wielkiej Czwórki. Fakt, że byłby jeden murowany kandydat do zwycięztwa w postaci Rust In Peace, ale tak poza tym mogłoby być naprawdę ciekawie.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 18:59 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
bialkomat napisał(a):
Peace Sells. Nie pojmuję fenomenu AJFY na tym forum ;)


ja nie pojmuje fenomenu PS ;) też na tym forum :P

Cytuj:
Miszcz napisał(a):
Po finale oczywiście jedziemy z latami 90., rozumiem? :D

Nie wiem jak inni, ale mnie szczerze mówiąc strasznie wymęczyła ta zabawa ;) Dlatego myślę, że przydałaby się jakaś przerwa. Poza tym Żułek miał też sporo racji pisząc, że przy takiej formule, jaką przyjęliśmy, 64 płyty to jednak trochę za dużo. Lata 90. jednak na pewno są warte rozważenia. Przede wszystkim nie byłyby do pewnego stopnia tak oczywiste jak 80. i nie byłoby takiej dominacji Wielkiej Czwórki. Fakt, że byłby jeden murowany kandydat do zwycięztwa w postaci Rust In Peace, ale tak poza tym mogłoby być naprawdę ciekawie.


przerwa tak
mniej płyt tak
a najlepiej wywalić BIG4 aby nie wygrał RIP, SITA czy POT ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 19:18 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Żułek napisał(a):
a najlepiej wywalić BIG4 aby nie wygrał RIP, SITA czy POT ;)

Nie jestem do końca przekonany, czy taka cenzura prewencyjna to jest najszczęśliwszy pomysł. RIP oczywiście jest stuprocentowym pewniakiem, ale co do SITA czy POT to już nie byłbym taki pewien. Pomimo że te płyty są oczywiście bardzo cenione, to jednak nie są powszechnie uważane za szczytowe osiągnięcia tych zespołów. A poza tym to tylko 3 płyty, cała reszta byłaby jedną wielką niewiadomą. W przypadku lat 80. właściwie już 1/8 była praktycznie zdominowana przez Big4.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 19:22 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
czy to nie dyskryminacja ? ;) ale to tylko luzna sugestia ;) a jak bedzie i kiedy to bedzie tego nie wie nikt ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 19:22 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
...i Black Album. Przerwa tak, mniej płyt nie. Uważam, że nie opłaca się robić mniejszego rankingu, gdyż wiele przez to traci, ale to nie ja to ogarniam, więc decyzję pozostawiam Żułkłemu. Mam również nadzieję, że to nie będzie sam thrash. W latach 90 i tak był delikatnie mówiąc trzecioplanowy. Dowolne płyty metalowe, jakich dusza zapragnie (Loady czy Risk też). A POT i tak nie wygra. Zbyt mało fanów. Generalnie jestem rozczarowany brakiem State Of Euphoria w tym rankingu, czy Fistful of Metal. Na tym pierwszym Anthrax lepszy, niż kiedykolwiek. Sam się walnąłem i oddałem jednak głos na Among The Living.

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 19:27 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Jimmy0555 napisał(a):
...i Black Album. Przerwa tak, mniej płyt nie. Uważam, że nie opłaca się robić mniejszego rankingu, gdyż wiele przez to traci, ale to nie ja to ogarniam, więc decyzję pozostawiam Żułkłemu. Mam również nadzieję, że to nie będzie sam thrash.


w latach 90-tych jest dużo wiecej możliwości ale jak sie zrobiło thrash lat 80-tych to najpierw wypadałoby zrobic thrash lat 90-tych a potem thrash nowej dekady czyli płyty po 2000 ;)
i w tej konkurencji Metallica juz nie startuje niestety :P
no i czemu ja ? a może będzie chciał to zrobić ktos inny ? ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 19:44 
Offline
The Scorpion
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 31, 2011 13:42
Posty: 686
Miejscowość: Kraków/Tarnów
Płyt teraz było zdecydowanie za dużo. Myślę, że można zacząć od 16 bitew w pierwszej rundzie. To i tak będzie miesiąc trwało. I też przerwę proponuje po finale gdzieś miesiąc zrobić. Mi się to już znudziło, a forum też raczej jakoś od tego się nie rozruszało.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 19:56 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
A niby jak ma się rozruszać, jak tylko w tym biorą udział stali bywalcy? Skąd jakiś fan Megadeth ma wiedzieć, że gdzieś w internecie jest taka zabawa? Wiem, że forum rozruszał konkurs z kostkami. Sam dzięki temu się tutaj pojawiłem. Raczej nie liczyłem wtedy na wygraną, po prostu chciałem sprawdzić sam siebie i zabawić się. Przy okazji zobaczyłem, że dobre towarzystwo wokół, więc zostałem.

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 21:06 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
dobra luz ;) dajcie się ludziom skupić nad aktualna bitwą ;) na nową przyjdzie odpowiednia pora ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 21:25 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
Głos na AJFA.

Co do bitwy lat 90-tych to moim zdaniem nie ma sensu zmniejszać liczby płyt bo zabawa straci sens. Trzeba będzie pominąć wiele albumów które na pominięcie nie zasługują. Ja bym rozszerzył jeszcze ilość podawanych albumów i dodał do bitwy black metal. W końcu lata 90te i tak death'em i blackiem stały więc głupio byłoby te gatunki pomijać.
A jak ktoś nie chce to przecież i tak nie musi wstawiać żadnego albumu z tych gatunków.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 21:37 
Offline
The Scorpion
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 31, 2011 13:42
Posty: 686
Miejscowość: Kraków/Tarnów
Akurat black metalu bym nie mieszał, bo żaden album nie ma szans ;) Można za to zrobić w między czasie mini bitwę albumów blackowych wszechczasów i wyjść np. od 16 albumów ;)
Ilość albumów trzeba zmniejszyć, bo zobacz pierwszą rudne: na 32 bitwy tak naprawdę 4 były wyrównane - szkoda miesiąc czasu na to tracić


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 21:39 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
khomaniac napisał(a):
na 32 bitwy tak naprawdę 4 były wyrównane - szkoda miesiąc czasu na to tracić


bitew ogólnie oraz wyrównanych było dużo więcej ;)
dajcie już spokój, teraz głosujemy ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 21:53 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Zrobić można tak, że każdy proponuje chociażby dowolną ilość albumów, po czym wszyscy głosują na np. 32 lub 16 ze wszystkich (zależy od jakiej fazy play offów zaczynamy).

Po zsumowaniu wyłaniamy ustaloną ilość pretendentów z największą ilością głosów, losowanie par i ogień.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 21:55 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
Głos na AJFA

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 21:55 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 16, 2011 09:43
Posty: 853
Miejscowość: j.g.
głos na Megadeth



jestem za tym, żeby była kolejna bitwa lata 90, ale żeby to szybciej przebiegało -albo po 2 głosowania dziennie, albo mniej albumów do wyboru:D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Kwi 25, 2014 07:11 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Jimmy0555 napisał(a):
Generalnie jestem rozczarowany brakiem State Of Euphoria w tym rankingu, czy Fistful of Metal. Na tym pierwszym Anthrax lepszy, niż kiedykolwiek. Sam się walnąłem i oddałem jednak głos na Among The Living.


Widzisz... Też uważam State of Euphoria za ich najlepszy album i głosowałem na niego (chyba jako jedyny). Gdybyś też oddał głos, to pewnie by się do bitwy załapał... A że pewnie by od razu odpadł to inna sprawa :roll:

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 888 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group