Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Pią Maj 17, 2024 18:19

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 888 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 18:17 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
I Bitwa
Bez bicia przyznam, że Annihilatora również dałem w swoich typach jako "zapchajdziurę". Mimo wszystko ten album jest lepszy od młodych dokonań Death, które nie przypadły mi do gustu.
Głos na: Annihilator- Alice In Hell

II Bitwa
Tutaj nie ma żadnych wątpliwości. SoH to tytanowy album. By oddać uczciwie głos "starałem" się przesłuchać Protectora. Niestety nie dałem rady wytrzymać z nim do końca. Po prostu taka odmiana Metalu do mnie nie trafia .
Głos na: Slayer- South Of Heaven

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 18:26 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 27, 2011 16:33
Posty: 469
Głos na Slayer, ale w tym momencie, mówię STOP. Zrobi się tu niewyobrażalny burdel, jak dalej będziemy wszystkie bitwy ciągnąc w tym wątku. Nie oszukujmy się, należy do tej zabawy założyć nowy dział, a każą bitwę między albumami toczyć w osobnym temacie. Będzie wszytko ładne i przejrzyste. Bitwa niech trwa tydzień i team zostaje zamknięty. Jeżeli tego nie zrobimy, pogubimy się wszyscy totalnie. Jeżeli zostanie po staremu, zabawa w tym momencie dla mnie się kończy.

_________________
Image

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 18:36 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Ciężko będzie się za tydzień przekopać przez tyle stron, to fakt :P


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 18:54 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Ale z drugiej strony gdyby każdy pojedynek robić osobno to daje to w sumie 63 tematy przez cały okres zabawy. Też cyrk ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 18:56 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 27, 2011 16:33
Posty: 469
Neta zbraknie przez to czy jak?

_________________
Image

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 19:06 
Offline
Sleepwalker
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Kwi 04, 2013 08:22
Posty: 586
Miejscowość: Hangar 18
Nie można w takiej formie jak ja głosowałem? Znaczy zakładamy nowy temat i Żułek wstawia tam bitwy, edytuje itp. Głosujący oddają głos w takiej formie jak ja i również edytują swoje posty. Nikt nie powinien się pogubić.

_________________
(\__/)
(='.'=) To jest Królik. Wklej go do swojego podpisu
(")_(") , by pomóc mu zdobyć dominację nad światem.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 19:18 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
bialkomat napisał(a):
Ale z drugiej strony gdyby każdy pojedynek robić osobno to daje to w sumie 63 tematy przez cały okres zabawy. Też cyrk ;)


to ma sens ale tylko pod 1 warunkiem
Szczepan musiałby zrobić oddziene forum w którym można byłoby wlaśnie zakładać tematy z bitwami
fakt ze w 1 temacie nie jest zbyt komfortowo

Cytuj:
Bitwa niech trwa tydzień i team zostaje zamknięty.


tydzien nie bo to rok bedzie trwać ;) bez przesady ;) tematy zamykać może tylko Marko jako jedyny mod

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 19:24 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 27, 2011 16:33
Posty: 469
Może założyć dział i nadać ci tam uprawnienia, sam sobie będziesz zamykał :P .

_________________
Image

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 19:59 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
Głos na Slayera. Niemiaszki są spoko, ale Slayer to jednak Slayer. Nie mają startu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 20:56 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
W sumie też jestem za zmianami, bo faktycznie może być tu niezły burdel, ale ja bym może proponował inaczej: osobny temat na każdą fazę turnieju - co Wy na to?

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 22:12 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Marko napisał(a):
W sumie też jestem za zmianami, bo faktycznie może być tu niezły burdel, ale ja bym może proponował inaczej: osobny temat na każdą fazę turnieju - co Wy na to?


To wiele nie da, bo pierwsza faza będzie trwać miesiąc więc i tak będzie bajzel ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 22:38 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 16, 2011 09:43
Posty: 853
Miejscowość: j.g.
zostawcie to tak jak jest - posty, w których będziemy się zastanawiać jak ma być, zaśmiecą bardziej temat niż wszystkie bitwy :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 23:02 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Czw Paź 06, 2011 19:41
Posty: 194
Jeśli chodzi o pierwszą bitwę, głos idzie na Death.
Album trochę mniej zajebisty od kolejnych, ale i tak zachwyca wyrazistością i agresywnością, no i ma 3 świetne według mnie hiciorki (Infernal Death, Baptized in Blood, Zombie Ritual).
Co do Alice, jest to świetna thrashowa płyta, bardzo dobre kompozycje, błyskotliwa praca gitar, a i również kilka świetnych hiciorków posiada, jednak w ostatnim czasie bardziej przekonuje mnie bezpretensjonalność Deathu, dlatego w tym momencie głosuję na Scream Bloody Gore.

A jeśli chodzi o drugą bitwę, to Protectora również nie znam, dziś postaram się przesłuchać dość wnikliwie, zagłosuję jutro ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 23:07 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Marko napisał(a):
W sumie też jestem za zmianami, bo faktycznie może być tu niezły burdel, ale ja bym może proponował inaczej: osobny temat na każdą fazę turnieju - co Wy na to?


to też jest jakiś pomysł :) w każdym razie dopóki Marko nie ustali szczegółów ze Szczepanem narazie piszemy tutaj ok ?

Agnieszka napisał(a):
zostawcie to tak jak jest - posty, w których będziemy się zastanawiać jak ma być, zaśmiecą bardziej temat niż wszystkie bitwy :D


dokładnie, jak coś to pisac w shoucie :)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lut 12, 2014 01:00 
Offline
Black Swan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lis 24, 2011 00:14
Posty: 84
Miejscowość: Bydgoszcz
Bitwa 1
Annihilator świetny, techniczny i melodyjny zarazem. Mamy konkretne thrashowe mieszanko poparte niezłymi solami i dobrym brzmieniem. Death zaczął trochę słabiej i w tej bitwie poległ.
Głos na Alice in Hell.

Bitwa 2
Protector - Urm The Mad, niezły surowy thrash i do tego brutalny death. Mają swoisty cmentarny klimat. Niestety trafili na jedną z najlepszych płyt Slayera i nie dali rady. Głos na South Of Heaven.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lut 12, 2014 11:31 
Offline
The Scorpion
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 31, 2011 13:42
Posty: 686
Miejscowość: Kraków/Tarnów
Mimo, że album Protectora mi się nawet spodobał, to jednak klasyk to klasyk ;) Głos na South of Heaven :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lut 12, 2014 16:54 
Offline
Hook In Mouth

Rejestracja: Sob Wrz 28, 2013 18:23
Posty: 32
Przesłuchałem Protectora i całkiem niezłe to, ale jednak SoH to zupełnie inny poziom, tym bardziej, że to jeden z najlepszych albumów Slayera. Zatem głos na "South of Heaven".


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lut 12, 2014 16:55 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
1/32

Bitwa nr.3

Image Vs. Image
Overkill - Feel The Fire Vs. Destruction - Eternal Devastation

Bitwa nr.1 zakończona Death - Scream Bloody Gore Vs. Annihilator - Alice In Hell 3:12

spóźnialskim przypominam że nadal można głosować (do jutra) na drugą bitwe
aktualny wynik - 8:0 wiadomo dla kogo ;)

Rotten To The Core urywa łeb całemu albumowi Destruction więc głos na ekipe Blitza :D

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lut 12, 2014 17:31 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
Slayer SOH vs Protector UTM

Raczej niedoceniany w szerszym świecie Protector, na płycie Urm The Mad zaprezentował kawał siarczystego, brutalnego thrashu, momentami zahaczającego wręcz o death metal, jednak ze słyszalnymi również inspiracjami spod znaku Szwajcarów z Celtic Frost. W swojej "przegródce" to kilkadziesiąt minut naprawdę dobrej muzy, z którą warto się zapoznać, jeśli ktoś lubi zapuścić czasem mocniejsze albumy niż Super Collider. Mimo wszystko...

... sprawa wydaje się raczej oczywista. South of Heaven to niezaprzeczalny klasyk, sztandarowe dzieło thrash metalu, o którym chyba już chyba wszystko zostało napisane i nic nowego się nie wymyśli. Głos na Sleja.

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lut 12, 2014 18:14 
Offline
Psychotron
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Gru 09, 2012 21:34
Posty: 345
Głos na : South Of Heaven
Głos na : Eternal Devastation

_________________
Auschwitz, the meaning of pain
The way that I want you to die
Slow death, immense decay
Showers that cleanse you of your life


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 888 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 45  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group