Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Nie Maj 12, 2024 01:18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Śro Sty 23, 2013 16:36 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Image

Cytuj:
Type O Negative - amerykańska grupa muzyczna wykonująca muzykę z pogranicza doom i gothic metalu.
Powstała w 1990 roku w Nowym Jorku. W 2010 roku po śmierci lidera Type O Negative - Petera Steele'a grupa została rozwiązana.


tyle wstępu ;) generalnie zabrakło mi tematu o nich, zwłaszcza że doczytałem się ciekawego newsa:

Cytuj:
The authorized biography of late CARNIVORE and TYPE O NEGATIVE frontman Peter Steele called "Soul On Fire" is in motion. Written by renowned metal journalist Jeff Wagner ("Mean Deviation: Four Decades Of Progressive Heavy Metal"), the book will be "a comprehensive investigation of [Peter's] life and music, supported by those who knew him best, written by a fan, for the fans."


napewno byłoby co czytać :mrgreen:

jest to jedna z moich ulubionych kapel, pokochałem niemal od razu czyli od remiksu kawałka Blood & Fire z OST Mortal Kombat :D
nie to żebym jakoś specjalnie słuchał gotyku czy jakiś wyjących do księżyca panienek co to to nie :P
generalnie taki z nich gotyk jak Megadeth thrash na ostatniej płycie ;) drażni mnie to określenie ale co poradzić :roll:
w sumie gotyk/doom ale są też elementy hc czy thrashu (na debiucie słychać resztki Carnivore), dla każdego coś miłego ;)

w każdym razie znacie lubicie ?

dam może coś na zachęte
kawałek z debiutu o sympatycznym tytule Gravitational Constant: G = 6.67 x 10-8 cm-3 gm-1 sec-2 :P
http://www.youtube.com/watch?v=gVH2UFzQI7Y

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Sty 23, 2013 19:20 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Aj zasłuchiwałem się w tym kiedyś namiętnie w ogólniaku :)
Bloody Kisses to dziś rzecz absolutnie kultowa. Świetny album, po prostu Klasyk.
October Rust również znakomity, chociaż nie robił już takiego wrażenia. Później było niestety coraz słabiej, przynajmniej moim zdaniem.
Do debiutu nie mogłem się nigdy do końca przekonać. Zbyt punkowy był jak dla mnie ;)
Ale Bloody Kisses - miodzio


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lut 03, 2013 14:47 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
chyba znowu nie trafiłem z tematem ;)
albo się wstydzą ? :lol:

bialkomat napisał(a):
Aj zasłuchiwałem się w tym kiedyś namiętnie w ogólniaku :)
Bloody Kisses to dziś rzecz absolutnie kultowa. Świetny album, po prostu Klasyk.


ja się zasłuchuje cały czas :D
zawsze się dziwie czemu ten album jest taki popularny i nadal nie wiem ;)
fakt jest tam Christian Woman, Black No. 1, Blood & Fire (wole remiks z Mortal Kombat), Set Me on Fire (nie wiem czemu ale zawsze mi sie to kojarzy z wczesnym Depeche Mode :P ), Can't Lose You (genialna melodia) czy tytułowy ale jako całość nigdy mnie nie przekonało do końca

Cytuj:
Do debiutu nie mogłem się nigdy do końca przekonać. Zbyt punkowy był jak dla mnie ;)


na BK też są echa ;) Kill All the White People czy We Hate Everyone ;)

Cytuj:
October Rust również znakomity, chociaż nie robił już takiego wrażenia. Później było niestety coraz słabiej, przynajmniej moim zdaniem.


dla mnie dopiero od October Rust zaczał się prawdziwy TON :D
World Coming Down powinieneś lubić za samych Beatlesów ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lut 04, 2013 08:17 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Żułek napisał(a):
zawsze się dziwie czemu ten album jest taki popularny i nadal nie wiem ;)
fakt jest tam Christian Woman, Black No. 1, Blood & Fire (wole remiks z Mortal Kombat), Set Me on Fire (nie wiem czemu ale zawsze mi sie to kojarzy z wczesnym Depeche Mode :P ), Can't Lose You (genialna melodia) czy tytułowy ale jako całość nigdy mnie nie przekonało do końca

Rzeczywiście dziwne, zważywszy że wymieniłeś aż ponad 45 minut płyty :)
Cytuj:
na BK też są echa ;) Kill All the White People czy We Hate Everyone ;)

We Hate Everyone akurat zawsze uwielbialem, szczególnie za tę środkową niepunkową część.
Cytuj:
World Coming Down powinieneś lubić za samych Beatlesów ;)

Jeden medley wiosny nie czyni ;)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group