Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Sob Maj 04, 2024 12:47

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Najlepszy utwór ze Stalingradu
Hung, Drawn & Quartered 0%  0%  [ 0 ]
Stalingrad 50%  50%  [ 1 ]
Hellfire 0%  0%  [ 0 ]
Flash to Bang Time 0%  0%  [ 0 ]
Shadow Soldiers 0%  0%  [ 0 ]
Revolution 50%  50%  [ 1 ]
Against the World 0%  0%  [ 0 ]
Twist of Fate 0%  0%  [ 0 ]
The Quick and The Dead 0%  0%  [ 0 ]
Never Forget 0%  0%  [ 0 ]
The Galley 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Accept : Stalingrad
PostWysłany: Wto Lip 10, 2012 12:33 
Offline
Black Swan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 01, 2012 12:21
Posty: 57
Witam wszystkich! Ten rok przyniósł nam nową płytę jednego z moich ulubionych metalowych zespołów czyli "Stalingrad" Accept. Płyta jest różnie oceniana, jednak jestem ciekaw Waszej opinii. Ja osobiście lubię nowe Accept, bardziej chyba niż stare (lepszy wokal :D ) jednak i tak uważam, że "Metal Heart" jest nie do pobicia.
Moje oceny:
Hung, Drawn & Quartered - mój faworyt z tej płyty. Solówki to po prostu mistrzostwo, riff też dobry, świetne chórki i tekst. Jeden z moich ulubionych utworów wogóle. 10/10
Stalingrad - kolejny świetny utwór. Bardzo mi się podoba, tekst jest mroczny i ciekawy, dobre solówki, jednak mistrzostwem jest tutaj fragment hymnu Rosji, świetnie zagrany. 10/10
Hellfire - to jest kox! Jeden z moich ulubionych riffów wogóle, solówki to mistrzostwo (chyba się powtarzam :lol: ), zwłaszcza granie tego samego w różnych oktawach. Też 10/10
Flash to Bang Time - według mnie jeden z gorszych utworów na tej płycie, przekombinowany. 5/10
Shadow Soldiers - fajna ballada z melodyjnym riffem, jednak nie wyróżnia się niczym :roll: 6/10
Revolution - jeden z moich ulubionych. Bardzo skoczny, szybki, rytmiczny, bardzo dobra solówka, genialne intro i main riff. 10/10
Against the World - niezły numer, jednak nie wyróżnia się niczym. Cenię go, lecz średnio lubię. 6/10
Twist of Fate - świetna ballada, podoba mi się, jednak wogóle nie pasuje do tego albumu. Plus za solówkę na końcu. 5/10
The Quick and The Dead - utwór skoczny, jednak też się niczym nie wyróżnia. Super solówki. 6/10
Never Forget - nie lubię tego utworu, wsadzony na siłę, już Twist of Fate lub Flash są weług mnie lepsze.5/10
The Galley - kolejny epicki utwór. Dobry tekst, zajebiste chórki! Outro fajne, jednak main tu gra pierwsze skrzypce. 10/10

Wogóle płyta jest świetna, jedna z moich ulubionych metalowych. Super solówki i riffy w prawie każdym utworze, extra wokal(chórki miodzio,nigdzie nie ma takich chórków jak w Accept!), wogóle jedna z lepszych płyt metalowych dla mnie ever! "Must have" dla każdego metalowego muzyka i wogóle metalowca! 9/10

PS. Dlaczego akurat Stalingrad a nie BotN lub cała dyskografia? Gdyż nowe Accept różni się od starego nie tylko wokalem, więc ciężko było by porównywać, a na temat BotN zostało powiedziane już wszystko :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lip 10, 2012 14:20 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Drobna uwaga poza tematem.
Ludzie udzielający się na forum, stanowią także o jego poziomie. W dużej mierze dzięki wypowiedziom. Staraj się budować zdania na "jakimś" poziomie, takie, które nie odstraszają czytelnika. Uwierz, że gdy "studiuje" się taką opinię, gdzie w każdym zdaniu występuje słowo "wogóle". które pisze się w ogóle, to zaczyna razić. Rozumiem euforię i to, że jesteś fanem Accept, ale nie dajmy się zwariować. Mnogość powtórzeń jest nie do przebrnięcia. W efekcie trzeba przebić się przez zgiełk powielonych wyrazów i wypowiedzi, które odnieść można do każdego utworu. Równie dobrze podsumowanie całego albumu może zamknąć się w wyliczeniach typu "kox, bardzo mi się podoba, świetny riff, mistrzowskie solówki i chórki, skoczny".
Nie jest to reprezentatywny tekst i nie świadczy najlepiej o forum.

Nie chcę abyś się zniechęcał do pisania tutaj, bo cieszy fakt, że ktoś nowy się zarejestrował i ma coś do powiedzenia. Wszystko ok, ale staraj się analizować wypowiedzi, które później umieszczasz.

Co do Accept - nigdy nie lubiłem i pewnie nie polubię.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lip 10, 2012 16:16 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
mateusz napisał(a):
Uwierz, że gdy "studiuje" się taką opinię, gdzie w każdym zdaniu występuje słowo "wogóle".


hihi :P

ale ja tak troszke o czym innym bo temat jest o konkretnej płycie zamiast o zespole, to troszke mnie razi bo gdyby każdy zakładał temat o każdym albumie byłby lekki chaos na forum ;) więc proponuje lekko zmienić nazwe tematu ;)

co do Accept to nie przepadam
oczywiście znam i cenie klasyki pokroju Balls To The Wall oraz generalnie wokal UDO ale ich nie słucham, ostatnich płyt (z naciskiem bez UDO) nawet nie słyszałem bo mnie po prostu nie interesują ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lip 10, 2012 17:20 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żułek napisał(a):
ale ja tak troszke o czym innym bo temat jest o konkretnej płycie zamiast o zespole, to troszke mnie razi bo gdyby każdy zakładał temat o każdym albumie byłby lekki chaos na forum ;) więc proponuje lekko zmienić nazwe tematu ;)

To druga sprawa. Miałem wspomnieć, ale dałem sobie już spokój ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lip 10, 2012 19:12 
Offline
Black Swan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 01, 2012 12:21
Posty: 57
Dzięki za uwagi. Jako, że mogę źle świadczyć o tym forum, będę je przeglądał, lecz nie będe dodawał nowych postów ani tematów do odwołania lub do czasu poprawienia moich zdolności. Chciałem tylko podzielić się opiniami na temat muzyki, jednak nie chcę kalać tego forum swoimi beznadziejnymi wypowiedziami.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lip 10, 2012 19:26 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
No i właśnie takiej reakcji się obawiałem.
Nie o to chodzi, że masz się od razu zamknąć na pisanie. Wystarczy, że dłużej posiedzisz nad wypowiedzią i tyle. Przecież tutaj nie siedzą sami oratorzy, jednak o pewne rzeczy trzeba dbać. Wierzę, że jesteś w stanie się poprawić bez abstynencji pisarskiej, że tak to ujmę. Widać, że masz coś do przekazania, więc nie ma co się zniechęcać. Każdy był młody ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lip 10, 2012 20:36 
Offline
Black Swan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 01, 2012 12:21
Posty: 57
Pisanie jest moją słabą stroną. Po co czytać moje teksty, skoro większość napisze lepiej. Jak naprawdę będę miał coś do przekazania to napiszę, jednak nie spodziewajcie się popisu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lip 10, 2012 22:17 
Offline
The Scorpion
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 31, 2011 13:42
Posty: 686
Miejscowość: Kraków/Tarnów
Ja też mam dosyć pokrętny sposób wypowiadania się w ogóle, ale jak coś pisze to sobie przeczytam to dwa razy, popoprawiam i jest ok - wszyscy rozumieją. Szkoda że w normalnej rozmowie tak niemożna ;) Jakbyście słyszeli jak coś komuś tłumacze :lol:

Co do Accept to wąchałem i nie pachniało.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lip 10, 2012 23:28 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
a propo Accept
przypomniało mi się coś

Cytuj:
Bardzo ciekawa pozycja kolekcjonerska zza wschodniej granicy. Accept mp3 w całości do Blood of The Nations. Wydawcą jest Star Records z Białorusi. Plytka z 2011 roku.


Image
Image

co to ruscy nie wymyślą :lol:

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lip 15, 2012 20:14 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Śro Gru 21, 2011 17:18
Posty: 140
Accept jest super i tyle :D Dobry heavy metal, klasyka.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lip 18, 2012 14:38 
Offline
Black Swan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 01, 2012 12:21
Posty: 57
Właśnie. Accept wywarł wielki wpływ na muzykę metalową.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group