Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Wto Kwi 23, 2024 22:51

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1517 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76  Następna

Najlepszy album to
Kill 'Em All 19%  19%  [ 18 ]
Ride the Lightning 27%  27%  [ 26 ]
Master of Puppets 20%  20%  [ 19 ]
...And Justice for All 25%  25%  [ 24 ]
Black Album 5%  5%  [ 5 ]
Load 2%  2%  [ 2 ]
Re-Load 0%  0%  [ 0 ]
St. Anger 1%  1%  [ 1 ]
Death Magnetic 1%  1%  [ 1 ]
Razem głosów : 96
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Czw Wrz 29, 2016 12:42 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Pią Gru 18, 2015 14:37
Posty: 120
fiXXXer_85 napisał(a):
Pogratulować mamy ;)

Dzięki ^^

_________________
*__*


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Pon Paź 10, 2016 20:15 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Według mnie nie ma się czym podniecać. Zbyt wiele to ja sobie nie obiecuję oczywiście po tym albumie, także nie dziwi mnie absolutnie niski poziom tych kawałków.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Pon Paź 31, 2016 21:54 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
https://www.youtube.com/watch?v=JFAcOnhcpGA

Nowy kawałek. To już jest zdecydowanie totalne dno :roll:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Pon Paź 31, 2016 23:17 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
problemem tego utworu jest to że kompletnie nic się w nim nie dzieje
ale sam w sobie jakiś strasznie zły nie jest, taki wypełniacz do radia aby miało się przy czym pozmywać ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Wto Lis 01, 2016 11:15 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żułek napisał(a):
ale sam w sobie jakiś strasznie zły nie jest

Według mnie jest własnie tragiczny i chyba trzeba pominąć tutaj nawet rolę gustu. Nie wiem czy zespołowi ich pokroju przystoi wypuszczać na światło dzienne tak prostackie i bezpłciowe utwory, dodatkowe okraszone teledyskiem (choć to paradoksalnie jedyny pozytyw, ponieważ fajnie ogląda się te studyjne scenki). Chłopaki pewnie myślą, że skoro są Metalliką to im wszystko wolno, a głusi fani i tak zawsze znajdą pozytywy, nawet w tak marnych kompozycjach. Magia nazwy w ich przypadku będzie zawsze działała. Na prawdopodobne ciepłe przyjęcie już całego albumu wpłynie także długa przerwa od wydania ostatniej studyjnej płyty.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Wto Lis 01, 2016 12:49 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
Czuję to samo jak w przypadku Hardwired czyli ...nic. Strasznie słaby kawałek, nic tu się nie dzieje. Jak na razie wszystkie kawałki brzmią podobnie i nie zanosi się, żeby Metallica czymś zaskoczyła. Obecnie grają strasznie sztampowo, wszyscy utknęli w jednym miejscu i grają na jedno kopyto. Najgorszy jest Kirk - już nie mogę słuchać jego solówek, wszystkie brzmią tak samo. Nigdy nie uważałem go za wybitnego gitarzystę ale kiedyś grał całkiem dobre solówki i czasem się dziwię, że to ta sama osoba. Ale jak napisał Mateusz - może myślą, że już nie muszą się starać bo fani i tak będą zachwyceni. :roll:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Wto Lis 01, 2016 13:41 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
BadOmen napisał(a):
Obecnie grają strasznie sztampowo, wszyscy utknęli w jednym miejscu i grają na jedno kopyto. Najgorszy jest Kirk - już nie mogę słuchać jego solówek, wszystkie brzmią tak samo. Nigdy nie uważałem go za wybitnego gitarzystę ale kiedyś grał całkiem dobre solówki i czasem się dziwię, że to ta sama osoba.

Bardzo dobre podsumowanie :)
Nie chcę kolejny raz poddawać w wątpliwość umijętności Larsa, bo jaki jest to każdy wie, ale jego gra jeszcze bardziej potęguje negatywne odczucia. W tym utworze słychać to wyjątkowo. Czasem dobre partie bębnów potrafią w jakimś stopniu wyciągnąć przeciętną lub słabą kompozycję, ale w jego przypadku jest wyłącznie tendencja do pogrążenia i tak już kiepskiej całości.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Wto Lis 01, 2016 13:44 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
mateusz napisał(a):
Żułek napisał(a):
ale sam w sobie jakiś strasznie zły nie jest

Według mnie jest własnie tragiczny i chyba trzeba pominąć tutaj nawet rolę gustu. Nie wiem czy zespołowi ich pokroju przystoi wypuszczać na światło dzienne tak prostackie i bezpłciowe utwory, dodatkowe okraszone teledyskiem (choć to paradoksalnie jedyny pozytyw, ponieważ fajnie ogląda się te studyjne scenki). Chłopaki pewnie myślą, że skoro są Metalliką to im wszystko wolno, a głusi fani i tak zawsze znajdą pozytywy, nawet w tak marnych kompozycjach. Magia nazwy w ich przypadku będzie zawsze działała. Na prawdopodobne ciepłe przyjęcie już całego albumu wpłynie także długa przerwa od wydania ostatniej studyjnej płyty.


Mateusz, trochę za bardzo wszedłeś w rolę dyżurnego hetjera wszystkiego co nowe ;) Ten nowy kawałek wcale nie jest jakiś tragiczny, a byłby nawet ok, gdyby go skrócić o połowę. Jego problem to długość, męczenie w kółko tego samego, ale same motywy, refren są do przeżycia. Przypomnij sobie Lulu i wyważ trochę swoje oceny, plis ;)

2 poprzednie utwory natomiast uważam za bardzo dobre, a ten pierwszy był dla mnie mega zaskoczeniem bo to w sumie jeden z ostrzejszych numerów Mety. Idealny na openera. Płyta będzie miała ciepłe przyjęcie ponieważ wszystko wskazuje na to, że sobie na to zasłuży.
Dużym plusem na starcie jest dla mnie podzielenie całości na 2 płyty, które są zaskakująco krótkie.

BadOmen napisał(a):
Jak na razie wszystkie kawałki brzmią podobnie i nie zanosi się, żeby Metallica czymś zaskoczyła.


Tęsknisz za Lulu i St. Anger? Ja już nie chcę by Metallica zaskakiwała bo to jej wychodzi tylko na minus. Niech grają metal w swoim stylu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Wto Lis 01, 2016 16:48 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lut 08, 2014 22:51
Posty: 136
Fatalny ten Atlas, w pełni zgadzam się w tym przypadku z Mateuszem i BadOmenem, dno i 5 metrów mułu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Śro Lis 02, 2016 11:43 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Gru 23, 2008 21:40
Posty: 487
Miejscowość: Łódź
hmm Metallica nie nagrała nic szczególnie wartego uwagi od conajmniej 25 lat (poza tym skończyła się na Kill'em All ;) ) i ten album tego nie zmieni, ale jakąś porażką tych nowych kawałków bym nie nazwał - po prostu typowa Metallica, która na pewno dobrze się sprzeda.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Śro Lis 02, 2016 11:54 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Yer Blue napisał(a):
Mateusz, trochę za bardzo wszedłeś w rolę dyżurnego hetjera wszystkiego co nowe

No tak. Obecnie najprościej nazwać kogoś hejterem. Jest to bardzo wygodne.
Yer Blue napisał(a):
Jego problem to długość, męczenie w kółko tego samego, ale same motywy, refren są do przeżycia.

Ja uważam (i sądzę, że każdy kto nie jest głuchy i nie jest fanboyem to przyzna), że jego problemem jest to, że wręcz obraża słuchacza. Pod każdym względem. Szkoda klawiatury, by w ogóle to rozwlekać. Według mnie jest to tak ewidentne, że w zasadzie dziwię się sobie, że odpisuję na ten post.
Yer Blue napisał(a):
Przypomnij sobie Lulu i wyważ trochę swoje oceny, plis

Ale ja sobie absolutnie nie muszę nic przypominać. Przecież nie pochwalę ich wyłącznie dlatego, że w stosunku do Lulu poczynili jakiś wątpliwy progres. Oceniam ich na tle całej twórczości i przez pryzmat tego, że są uważani za największy i najważniejszy zespół w historii metalu. Sądzę, że to wymaga nieco przyzwoitości ;)
Yer Blue napisał(a):
Płyta będzie miała ciepłe przyjęcie ponieważ wszystko wskazuje na to, że sobie na to zasłuży.

Oczywiście nie skazuję tego wydawnictwa na pożarcie od razu, ale dla mnie te 3 kawałki są kiepskim prognostykiem. Cóż poradzę na to, że wymagam od tak wielkiego zespołu nieco więcej? ;) Wysoce prawdopodobne, że po premierze nadal nie zmienię zdania i będę uważał, że ostatnim wartościowym albumem Mety jest krążek z 91 roku.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Śro Lis 02, 2016 13:07 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
Yer Blue napisał(a):

Tęsknisz za Lulu i St. Anger? Ja już nie chcę by Metallica zaskakiwała bo to jej wychodzi tylko na minus. Niech grają metal w swoim stylu.


A co to ma do rzeczy? Nowe kawałki mają mi się podobać tylko dlatego, że są lepsze od St. Anger czy Lulu? Głupia logika.

mateusz napisał(a):
Nie chcę kolejny raz poddawać w wątpliwość umijętności Larsa, bo jaki jest to każdy wie, ale jego gra jeszcze bardziej potęguje negatywne odczucia. W tym utworze słychać to wyjątkowo. Czasem dobre partie bębnów potrafią w jakimś stopniu wyciągnąć przeciętną lub słabą kompozycję, ale w jego przypadku jest wyłącznie tendencja do pogrążenia i tak już kiepskiej całości.


Ja już nawet nie wspominam o Larsie bo skreśliłem go już dawno temu. To już nie jest perkusista tylko po prostu gość, który od czasu do czasu siada za perką w Metallice. Uważam, że panowie już nie czują miłości do muzyki, nie wkładają w nią serca czego efektem są bezpłciowe albumy. Niech sobie grają thrash, lekki metal czy co tam sobie wymyślą ale niech to będzie dobre. ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Śro Lis 02, 2016 14:00 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
BadOmen napisał(a):
Uważam, że panowie już nie czują miłości do muzyki, nie wkładają w nią serca czego efektem są bezpłciowe albumy. Niech sobie grają thrash, lekki metal czy co tam sobie wymyślą ale niech to będzie dobre.

Ciężko powiedzieć czy nie czują miłości do muzyki, ale z pewnością można tak przypuszczać słysząc ich ostatnie dokonania. Według mnie, płodzą na siłę jakieś popłuczyny po poprzednich popłuczynach ;) Jak sobie przypomnę dodatkowo o zachwytach nad Death Magnetic, to już w ogóle mi się nóż otwiera w kieszeni i dociera do mnie jak bardzo ludzie są zaślepieni tym zespołem. Jestem w stanie uwierzyć, że gdyby nagrali płytę disco, to okrzyknięto by ją awangardą thrashu. Poważnie!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Śro Lis 02, 2016 15:49 
Offline
Psychotron
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lut 16, 2013 15:19
Posty: 376
Miejscowość: Disco Polo Land
Death Magnetic nie był zły, ale na dłuższą metę nie było czym się jarać. A teraz na trzy numery z nowej płyty, które są nam znane, jeden się jakoś broni. Szału nie ma. Ale wciąż mówię: zobaczymy.

Trzeba jednak przyznać, że przynajmniej Hetfield jest w bardzo dobrej formie wokalnej. Śpiewa lepiej niż Death Magnetic. Szkoda tylko że teksty mogły być lepsze... tekst do Hardwired był słabiutki.

Nowa płyta się raczej sprzeda, nawet jeżeli będzie średnia, bo wszystko będzie lepsze od Lulu.

_________________
"I am the table!"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Śro Lis 02, 2016 21:32 
Offline
Hook In Mouth

Rejestracja: Pią Sty 22, 2016 10:50
Posty: 33
słuchanie tych kawałków ma tyle samo sensu co czytanie książki telefonicznej. Przeżycia są identyczne, a raczej ich brak. Po tych trzech wytworach to następne będzie pewnie unforgiven 4.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Czw Lis 03, 2016 15:25 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
mateusz napisał(a):
Yer Blue napisał(a):
Mateusz, trochę za bardzo wszedłeś w rolę dyżurnego hetjera wszystkiego co nowe

No tak. Obecnie najprościej nazwać kogoś hejterem. Jest to bardzo wygodne.


Uwierz, ani to jest wygodne, ani przyjemne, zważywszy, że Cię bardzo lubię.
To co robisz jest wyraźną formą hejtu i nie chodzi tylko o równanie z ziemią nowej muzyki Metalliki ale również o zwyczajne obrażanie fanów, tylko dlatego, że mają inny gust od Twojego:

mateusz napisał(a):
Według mnie jest własnie tragiczny i chyba trzeba pominąć tutaj nawet rolę gustu. Chłopaki pewnie myślą, że skoro są Metalliką to im wszystko wolno, a głusi fani i tak zawsze znajdą pozytywy, nawet w tak marnych kompozycjach.


mateusz napisał(a):
Ja uważam (i sądzę, że każdy kto nie jest głuchy i nie jest fanboyem to przyzna), że jego problemem jest to, że wręcz obraża słuchacza. Pod każdym względem.


Osobną sytuacją jest chęć pomijania gustu, tak jak byTwoja objawiona prawa nie podlegała dyskusji, bowiem zapewne każdy kto nie jest "głuchym fanem" i "fanbojem" na pewno dostrzeże w tej muzyce kupę gówna. Jest to taka arogancja i ignorancja, że aż nie mogę uwierzyć, że pisze to tak inteligentny człowiek jak Ty.

mateusz napisał(a):
Jestem w stanie uwierzyć, że gdyby nagrali płytę disco, to okrzyknięto by ją awangardą thrashu. Poważnie!
[/quote]

Mocno wątpię. Disco trashem - nie. Prędzej Ty nazwiesz nową, porządną płytę Mety największą katastrofą w historii muzyki obrażającą wszystkich, którzy chociaż posiadają uszy :)

Ja rozumiem, że są fanatycy, dla których wszystko co wyjdzie pod szyldem Metallica jest święte, generalnie taki beton. Ale Ty przesadzasz w druga stronę, z dokładnie takim samym, groteskowym skutkiem. Nie warto patrzeć na wszystko w czarno-białych kolorach, są też przecież odcienie szarości.

Hardwired spodobał mi się od razu, Moth Into Flame wymagał kilku przesłuchań (refren jest za słodki, trzeba przywyknąć), ale po czasie uważam, że jest nawet lepszy od Hardwired, do Atlas, Rise! najdłużej się przekonywałem ale dzisiaj stwierdzam, że jest równie udany! Ma zajebisty klimat, naprawdę znakomity refren, fajny główny motyw, nawet partia instrumentalna mi się podoba, a od 4:06 robi się wprost coś NIESAMOWITEGO, potem ciekawie na dwie gitary. Dla mnie uczta. Jedynym minusem jest zbyt długie i męczące intro, utwór skróciłbym ale nieznacznie. Wszystkie 3 utwory oceniam na 8/10. Fajny, klasyczny metal. Też nie przepadam za solówkami Hammetta (pierwsze solo w Atlas jest nędzne ale to raptem 8 sekund) i tym co wyprawia Ulrich ale to są zbyt dobre kompozycje bym miał ochotę na nich pomarudzić.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Czw Lis 03, 2016 17:21 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Pią Gru 18, 2015 14:37
Posty: 120
Nowy kawałek Mety miałam skomentować już dwa dni temu, ale zapomniałam :? Ok. Utwór przesłuchałam trzy razy i przyznam, że nawet gdy się wysilę, nie potrafię przypomnieć sobie żadnego jego fragmentu.
Jednakże uczucia, które mi towarzyszyły, dało się opisać tak - nie mam zielonego pojęcia, gdzie zaczyna się refren, a gdzie zwrotka. Wszystko brzmi tak samo, znaczy - jest zaśpiewane identycznie i nawet nie poczytywałabym tego za jakiś duży minus, wiele zespołów tak robi... Ale owe refreny nie mają konkretnej melodii, niestety.
W ogóle doszłam do wniosku, że jest do bardzo płynny, zawierający dużą ilość muzyki kawałek, ale jakiś taki nijaki i szczerze powiedziawszy podoba mi się najmniej z dwóch poprzednich ;)
Ale szczerze powiem, że spodziewałam się czegoś gorszego, zanim włączyłam utwór, a czytałam wasze posty. Ok - nie jest tak źle, ale mogłoby być choć trochę lepiej :)

_________________
*__*


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Czw Lis 03, 2016 23:50 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Oj, widzę Piotrek, że się chyba wczułeś zbytnio ;)
Yer Blue napisał(a):
To co robisz jest wyraźną formą hejtu i nie chodzi tylko o równanie z ziemią nowej muzyki Metalliki ale również o zwyczajne obrażanie fanów, tylko dlatego, że mają inny gust od Twojego:

Co za bzdura!
Równie dobrze, może się to tyczyć Ciebie, ponieważ nie akceptujesz mojego zdania. Przecież to analogiczna sytuacja.
Yer Blue napisał(a):
Osobną sytuacją jest chęć pomijania gustu, tak jak byTwoja objawiona prawa nie podlegała dyskusji, bowiem zapewne każdy kto nie jest "głuchym fanem" i "fanbojem" na pewno dostrzeże w tej muzyce kupę gówna. Jest to taka arogancja i ignorancja, że aż nie mogę uwierzyć, że pisze to tak inteligentny człowiek jak Ty.

Piotr, ten utwór brzmi jakby został zwyczajnie napisany na kolanie w kilka sekund. Wiadomo, że w taki sposób powstało nawet sporo hitów, ale chyba zgodzisz się, że nie w tym przypadku. Naprawdę trudno mi sobie wyobrazić, że komukolwiek może to przypaść do gustu. Na pewno nie spodziewam się tego po osobach na Twoim poziomie, bo wiesz jak bardzo szanuję Twoją wiedzę i gust. Jeśli jednak poczułeś się obrażony, to przepraszam.
Faceci wypuścili ostatni materiał 7 lat temu. Wiadomo, że fani są spragnieni nowej muzyki. W końcu ją dostają, a ta jest po prostu nijaka. Dziwi Cię więc, że mam takie a nie inne nastawienie? Brzmią jakby cofnęli się poważnie w rozwoju. O ile dwa pierwsze numery nie są takie złe, to jednak Atlas jest już potworny. Napisałem, że nie rozchodzi się tu już nawet o gust, dlatego, że słychać ewidentnie, że kawałek jest prostszy od budowy cepa. Do tego na chama rozciągnięty i najzwyczajniej w świecie poniżej poziomu zespołu jakim jest Metallica. Mam nadzieję, że to najsłabszy numer na płycie, bo tej nie skreślam na starcie (o czym napisałem wcześniej). O jakiej Ty w ogóle ignorancji mówisz? Takowa chyba pojawia się jedynie z Twojej strony w tym przypadku. Do tego wyskoczyłeś z jakąś śmieszną argumentacją, że jest lepsze od Lulu i St. Anger, więc powinienem być szczęśliwy. No to w tym właśnie momencie udowodniłeś, że arogancja i ignorancja są Twoimi sprzymierzeńcami. Trudno Ci zaakceptować, że wymagam od takiego zespołu czegoś więcej i to jest największy problem. Sądzisz, że ja nie czekam na ich nowy album jak inni fani? Również jestem pieprzonym miłośnikiem Mety i chcę żeby w końcu nagrali przyzwoity krążek!
Ok. Przepraszam, że mam tak "wygórowane" oczekiwania w stosunku do zespołu, który wydał ostatni album 7 lat temu. Przepraszam wszystkich obrażonych i fanów tego utworu. W ramach pokuty obiecuję go słuchać jutro przez cały dzień. Bez przerw na posiłki.

Dla mnie hejterem jesteś tutaj bardziej Ty, ponieważ zachowujesz się jak większość bezkrytycznych obrońców Metalliki w stosunku do ludzi, którzy w jakiś sposób poddają w wątpliwość ich dokonania.
Yer Blue napisał(a):
Prędzej Ty nazwiesz nową, porządną płytę Mety największą katastrofą w historii muzyki obrażającą wszystkich, którzy chociaż posiadają uszy

A Ty już ją słyszałeś, że stwierdziłeś, że jest porządna? Ja jej nie skreśliłem, ale widzę, że Ty masz jakieś dojścia i jesteś już po odsłuchu, także wiesz co napisałeś. Nie wierzę przecież byś strzelał ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Pią Lis 04, 2016 00:23 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
jak dzieci ;)

mateusz napisał(a):
ten utwór brzmi jakby został zwyczajnie napisany na kolanie w kilka sekund. Wiadomo, że w taki sposób powstało nawet sporo hitów, ale chyba zgodzisz się, że nie w tym przypadku.


ja mam takie wrażenie akurat przy Hardwired (i nawet tak było), kolejna (nieudana) próba po My Apocalypse grania "thrashu" dla starych fanów, ja tego nie kupuje
z drugą częścią się zgadzam ;)

Cytuj:
słychać ewidentnie, że kawałek jest prostszy od budowy cepa. Do tego na chama rozciągnięty


jak to mówią geniusz tkwi w prostocie ? czy jakoś tak ;)
nie no jest rozciągniety, mało się w nim dzieje, Lars nie umie grać (i producent nie ma jaj powiedzieć mu że gra do dupy i to poprawić) a Kirk po zgubieniu telefonu z milionem riffów cofnał się w rozwoju i nawet nie jest podpisany przy żadnym numerze , widocznie wszystko zapomniał :P

a tak swoją drogą Mat:
Cytuj:
najzwyczajniej w świecie poniżej poziomu zespołu jakim jest Metallica

biorą pod uwage takie kwiatki jak Lulu czy St. Anger ja się dziwie że oprócz fanbojów ktoś ma nadzieje że ten zespół nagra coś sensownego :) przeciez oni się skończyli na Kill`em All ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Pią Lis 04, 2016 01:05 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
A ja uważam, że te 3 udostępnione numery są... sympatyczne. Bez symptomów geniuszu znanego z klasycznych dokonań, ale też bez wstydliwego poczucia kompozycyjnej beznadziei z początku XXI wieku... Są po prostu OK, takie 6/10.

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1517 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group