Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Sob Kwi 20, 2024 11:45

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1517 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 76  Następna

Najlepszy album to
Kill 'Em All 19%  19%  [ 18 ]
Ride the Lightning 27%  27%  [ 26 ]
Master of Puppets 20%  20%  [ 19 ]
...And Justice for All 25%  25%  [ 24 ]
Black Album 5%  5%  [ 5 ]
Load 2%  2%  [ 2 ]
Re-Load 0%  0%  [ 0 ]
St. Anger 1%  1%  [ 1 ]
Death Magnetic 1%  1%  [ 1 ]
Razem głosów : 96
Autor Wiadomość
 Temat postu: Metallica
PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 23:34 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Wypadałoby trochę pogawędzić o Metce:) Mam nadzieję, że nie będzie tu zbytniego tasowania się z porównywaniem 'deth i mety.

Lubie zajebiście Metallice, poznałem ich minimalnie wcześniej niż deth, ale w tym samym roku, czyli jakoś 1994.Byłem wtedy 7letnim gówniarzem i faszerowałem sie taką muzą, dzięki mojemu tacie zresztą :D Pamiętam jak dostałem wtedy w prezencie walkmana i Master Of Puppets. Natychmiast wytestowałem sprzęcik i kasetkę, która od tamtej pory jest moim drugim ulubionym albumem mety.

*Kill'em All - Początkowo średnio mi się podobało, głównie przez to, że poznawałem ich muzykę będąc gówniarzem i ta płyta wydawała mi się wtedy bardzo ostra, ale po jakimś czasie zrozumiałem, że jest zajebista. Myślę, że zbędny jest komentarz, wiadomo o co chodzi :) 8/10
*Ride The Lighting - Mój faworyt wśród dyskografii. Mam ogromny sentyment do tej płyty, to po pierwsze, a po drugie...zwyczajnie najbardziej podoba mi się pod względem muzycznym. Ulubione kawałki z tego lp to: Ride The Lightning, Fade To Black, Escape, Creeping Death i chyba mój "michałek" The Call Of Ktulu :D 10/10
*Master Of Puppets - Kolejny klasyk, jednak trochę przereklamowany. 8/10
*Garage Days Re-Revisited - EP z coverami. Nigdy tego nie lubiłem. Pojawia się Jason Newsted, co oczywiściue też każdy ma zakodowane :)
*...And Justice For All - Do tej płyty od kilkunastu lat się nie mogę przekonać i tak już zapewne zostanie. Bardzo lubię tytułowy i One, ale reszta mnie kompletnie nie porywa 5/10
*Black Album - dla mnie to ostatnia płyta, która jest godna uwagi takiej jak w przypadku poprzedniczek. Okropnie nie cierpie Holier Than Thou i Of Wolf And Man :D Nie wiem dlaczego, po prostu ich nie lubie i mnie wkurzają ;) Uwielbiam natomiast Unforgivena i Wherever I May Roam 8/10
*Load - Until It Sleeps, Hero Of The Day - to wszystko... 3/10
*Re-Load - Tu już lepiej jest trochę. Opener całkiem niezły, The Memory Remains również daje rady, The Unforgiven II - chyba mój faworyt no i zamykający płytę Fixxxer jest niezły :) Reszta raczej słaba 5/10
*Garage Inc - Znowu covery. Sabbra Cadabra - miodzio :D
*St. Anger - nie, nie i jeszcze raz nie
*Death Magnetic - All Nightmare Long - jak dla mnie mistrz. Nawet lubię jeszcze Unforgivena III, który początkowo kompletnie mi się nie wkręcał. Reszta słaba. Jakieś na siłe przedłużane te kawałki, w ogóle mi się to nie podoba i sranie w banie z powrotem do korzeni...4/10

Oczywiście wszystko to moje subiektywne odczucia, więc możecie się nie zgadzać itd.

Z koncertówek uwielbiam całe Live Shit: Binge & Purge


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 23:59 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Gru 23, 2008 21:40
Posty: 487
Miejscowość: Łódź
Metallicę znam dość dobrze - od Metallici, Black Sabbath i Helloween zaczynałem słuchanie metalu. Nigdy jednak nie miałem tak, że słuchałem Metallici na okrągło, jak zdarzało mi się w przypadku wielu innych zespołów. Najpierw chyba słyszałem Loada i Reloada - jakoś w podstawówce albo na początku liceum- nie pamiętam i wydawało mi się to dość mocne :lol:. Oczywiście takie kawałki jak Unforgiven, Nothing Else Matters znało się dużo dłużej. Jak dla mnie właśnie takie spokojne utwory są największym atutem Metallici, bo jednak ostre granie lepiej wychodzi innym zespołom.
Kill 'em all - miało być bez porównań do Megadeth, ale ten album to dla mnie takie Killing Is My Bussiness w wykonaniu Metallici. Zresztą nic w tym dziwnego bo chyba ze 4 kawałki napisał Dave.
Ride The Lightning - co tu dużo mówić, album zajebisty, zdecydowany numer 1. Trapped Under Ice to chyba mój ulubiony thrashowy kawałek tego zespołu, a Fade to Black - cóż klasyka
Master Of Puppets - kawałek solidnego grania, nieco lepszego niż na AJFA, ale oba albumy mnie nie urzekły
Metallica - numer 2 jak dla mnie - właśnie dzięki NEM i U.
Load - kilka fajnych kawałków i mnóstwo irytujących kawałków, takich że ma się ochotę wywalic sprzęt audio za okno - przykład: Ronnie, The House That Jack Built, Hero Of The Day
Reload - płyta przynajmniej nie irytująca, ale zwyczajnie po 3-4 kawałkach nudna
St.Anger - dyskusja jest o muzyce więc pomijam
Death Magnetic - niby ciężko, niby są solówki, niby nie ma się do czego przyczepić oprócz wokalu Jamesa, ale po prostu płyta nijaka.

No a poza tym to najlepszym nagraniem Metallici jest demo 'No Life Till Leather', mieli wtedy w zespole prawdziwego gitarzystę prowadzącego ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 00:01 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
to było kwestią czasu hehe :D
głos na Black, obecnie raczej z sentymentu bo ostatnio troche mi sie znudził
pewnie ze mógłbym pisać ze najlepsze jest Master ale tego nie zrobie

mateusz napisał(a):
Lubie zajebiście Metallice, poznałem ich minimalnie wcześniej niż deth, ale w tym samym roku, czyli jakoś 1994, byłem wtedy 7letnim gówniarzem i faszerowałem sie taką muzą, dzięki mojemu tacie zresztą :D


ja nieco pozniej bo pierwszy raz w 1996 przy okazji Load, zobaczyłem klip do Until który jest koszmarny :mrgreen: na sam kawałek nie zwróciłem uwagi jak i na sam zespół, dopiero przy Re-Load zaczełem sie nimi interesowac przez klip do memory, potem sie okazało ze kumpel z podstawówki ich słucha i sie zaczeła przygoda z metalem :P

Cytuj:
*Kill'em All - Początkowo średnio mi się podobało, ta płyta wydawała mi się wtedy bardzo ostra, ale po jakimś czasie zrozumiałem, ze jest zajebista.


hehe miałem dokładnie to samo chociaz Seek polubiłem odrazu :D w sumie od tego zaczełem sie interesować thrashem, jak juz przywykłem do Kill szedłem do kumpla z tesktem "ziutek jak masz coś w klimatach Kill dawaj i to piorunem" :P

Cytuj:
*Ride The Lighting - Ulubione kawałki z tego lp to: Ride The Lightning, Fade To Black, Escape, Creeping Death i chyba mój "michałek" The Call Of Ktulu :D


rany pierwsza osoba która lubi Escape oprócz mnie :P
lubie kawałki, nie przepadam za brzmieniem

Cytuj:
*Master Of Puppets - Kolejny klasyk. Nie chce mi się rozpisywać bo płyta jest piękna i tyle. Drażni mnie jedynie Battery 10/10 Ostatni album z Burtonem, ale to każdy wie


oj dużo czasu mi zajeło zanim polubiłem wszystkie kawałki, nie byłem przekonany na poczatku do 2 (Damage i Disposable) ale jakoś poszło, ogólnie jednak najlepsza płyta obok Black

Cytuj:
*...And Justice For All - Do tej płyty od kilkunastu lat się nie mogę przekonać i tak już zapewne zostanie. Bardzo lubię tytułowy i One, ale reszta mnie kompletnie nie porywa


buuuuuuuu wiele tracisz, jest tu dużo pieknej muzyki niestety pozbawionej basu :roll:
piekna płyta o nieco zjebanym brzmieniu, kawałki na żywca wymiatają, znajdz sobie na necie demówki z basem, moze bardziej ci podejdzie, chciałbym usłyszeć remastera

Cytuj:
*Black Album - Uwielbiam natomiast Unforgivena


najbardziej równa, fajnie brzmi, cacy, akurat Unforgiven mnie cholernie znudził, słabe Don`t Tread On Me, reszta genialne z moim ulubionym My Friend Of Misery, ten basik miodzio normalnie, aż szkoda ze nie grali tego na koncertach :evil:

Cytuj:
*Load - Until It Sleeps, Hero Of The Day - to wszystko... 3/10


bardzo dobra rockowa płytka, co prawda ma kilka wpadek ale posiada genialne kawałki jak te co wymieniłeś czy Outlaw Torn albo Bleeding Me

Cytuj:
*Re-Load - Tu już lepiej jest trochę. Opener całkiem niezły, The Memory Remains również daje rady, The Unforgiven II - chyba mój faworyt no i zamykający płytę Fixxxer jest niezły :) Reszta raczej słaba 5/10


hmm wg mnie gorzej i to sporo, nieco mocniej ale słychać ze sie strasznie męczyli z tym, obok genialnych kawałków znajdują sie totalne sraki jak Low Man`s Lyric chociażby, cholernie nierówna, wiekszość kawałków jest srednia, chociaż mają skoro fajnych blueosowych riffów

Cytuj:
*Garage Inc - Znowu covery. Sabbra Cadabra - miodzio :D


ciekawe wydawnictwo z kilkoma crapami

Cytuj:
*St. Anger - nie, nie i jeszcze raz nie


mimo ze zjebali są momenty które kopią ostro dupe
jednak jest za dużo garnków, brak solówek, brzmienie gitar z dupy, słaby James, kawałki są o połowe za długie ale są perełki jak Dirty Window
polecam obadać wersje ponownie zmiksowaną (7 kawałków) którą wrzuciłem na stare forum, solo do Frantica cacy i brzmi całkiem normalnie

Cytuj:
*Death Magnetic - All Nightmare Long - jak dla mnie mistrz. Nawet lubię jeszcze Unforgivena III, który początkowo kompletnie mi się nie wkręcał. Reszta słaba. Jakieś na siłe przedłużane te kawałki, w ogóle mi się to nie podoba i sranie w banie z powrotem do korzeni...4/10


jak dla mnie bardzo dobra płyta i w pewnym sęsie powrót do korzeni a konkretnie AJFA, rozkład kawałków, brzmienie, agresja
ogólnie wiekszość płyty jest swietna, ostatni kawałek to crap, instrumental jest momentami nudny ale reszta w sumie daje rade, za 30zł naprawe warto

Cytuj:
Z koncertówek to uwielbiam całe Live Shit: Binge&Purge


AMEN :twisted:

chociaż lubie ich wszystkie koncertówki ale Live Shit nic nie przebije :P

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 00:09 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żułek napisał(a):
rany pierwsza osoba która lubi Escape oprócz mnie

Właśnie nie wiem czemu większość go nie lubi. Jak dla mnie zajebisty, uwielbiam refrenik :D
Żułek napisał(a):
buuuuuuuu wiele tracisz

Wiele osób mi to mówiło, ale ja dalej swoje hehe
Żułek napisał(a):
znajdz sobie na necie demówki z basem, moze bardziej ci podejdzie

Nie sądze. Coś jest w tej płycie, co mnie zniechęca
szczepan napisał(a):
miało być bez porównań do Megadeth

Spoko Szczepan, chodzi mi raczej o takie nachalne rozkminianie, który z zespołów jest lepszy itp.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 00:11 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Gru 23, 2008 21:40
Posty: 487
Miejscowość: Łódź
mateusz napisał(a):
szczepan napisał(a):
miało być bez porównań do Megadeth

Spoko Szczepan, chodzi mi raczej o takie nachalne rozkminianie, który z zespołów jest lepszy itp.

Myślę że tutaj odpowiedź jest oczywista ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 00:12 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
mateusz napisał(a):
Żułek napisał(a):
znajdz sobie na necie demówki z basem, moze bardziej ci podejdzie
Nie sądze. Coś jest w tej płycie, co mnie zniechęca


ale spróbować warto bo kawałki są inne zarówno brzmieniowo jak i tekstowo :)

szczepan napisał(a):
mateusz napisał(a):
szczepan napisał(a):
miało być bez porównań do Megadeth

Spoko Szczepan, chodzi mi raczej o takie nachalne rozkminianie, który z zespołów jest lepszy itp.

Myślę że tutaj odpowiedź jest oczywista ;)


w sesie że Doda ? :lol:

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 00:14 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żułek napisał(a):
ale spróbować warto bo kawałki są inne zarówno brzmieniowo jak i tekstowo

To jakbyś miał linka to podklep
szczepan napisał(a):
Myślę że tutaj odpowiedź jest oczywista

No ba :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 00:15 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Gru 23, 2008 21:40
Posty: 487
Miejscowość: Łódź
Żułek napisał(a):
szczepan napisał(a):
Myślę że tutaj odpowiedź jest oczywista ;)


w sesie że Doda ? :lol:

Myślałem akurat o Rubiku ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 00:22 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
szczepan napisał(a):
Żułek napisał(a):
szczepan napisał(a):
Myślę że tutaj odpowiedź jest oczywista ;)


w sesie że Doda ? :lol:

Myślałem akurat o Rubiku ;)


wole Dode

mateusz napisał(a):
Żułek napisał(a):
ale spróbować warto bo kawałki są inne zarówno brzmieniowo jak i tekstowo
To jakbyś miał linka to podklep


tutaj masz demówek w cholere http://demos.metpage.org/

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 00:23 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żułek napisał(a):
tutaj masz demówek w cholere http://demos.metpage.org/

Dzięki. Zdam relacje jak zassam i odsłucham :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 01:14 
Offline
Psychotron

Rejestracja: Pon Sty 05, 2009 00:57
Posty: 375
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Od tej kapeli kiedyś zaczynałem, a jak miałem 7/8 lat to Master był w mojej trójce ulubionych płyt (obok Beneath the Remains i Human). Trójki nie mam, jest trzydziestka, ale nadal się w niej mieści.
Kiedyś nawet byłem w tym ogólnopolskim fanklubie, na którego forum Żułek nadal siedzi. ;)
Od koncertu w 2004 nie słucham Mety, jakoś tak dali dupy wtedy wg mnie i w sumie nie widzę u nich radochy z grania.
Mam oczywiście nowy album (dobry, ale brak kopa).
Pomimo tego, że nie słucham już praktycznie wcale to uważam, że poza St.Anger nie nagrali słabej płyty. No może jeszcze orkiestra.

_________________
"You can't play God then wash your hands of the things you've created"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 01:15 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
deceiver napisał(a):
No może jeszcze orkiestra.

Ale to koncertówka. Ogólnie są na niej dobre rzeczy


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 02:40 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
deceiver napisał(a):
Pomimo tego, że nie słucham już praktycznie wcale to uważam, że poza St.Anger nie nagrali słabej płyty. No może jeszcze orkiestra.


S&M fajny koncercik, zwłaszcza wolniejsze kawałki z naciskiem na Load
a dvd swietnie zrobione bo mozna sobie wylanczyc orkiestre i sluchac samego zespołu lub wylaczyc zespol i słuchac samej orkiestry :P

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 09:44 
Offline
Psychotron

Rejestracja: Pon Sty 05, 2009 00:57
Posty: 375
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Żułek napisał(a):
S&M fajny koncercik, zwłaszcza wolniejsze kawałki z naciskiem na Load
a dvd swietnie zrobione bo mozna sobie wylanczyc orkiestre i sluchac samego zespołu lub wylaczyc zespol i słuchac samej orkiestry :P


No tak, najbardziej mi się podoba Outlaw Torn. Często orkiestra jest źle zaaranżowana, gra sobie, Meta sobie. W studiu jeszcze ją bardziej przytępili. W sumie nieistotne, chcecie dobrą orkiestrę na rockowym albumie to posłuchajcie Scorpions - Moment of Glory, może i większość to ballady, ale orkiestra miód.

_________________
"You can't play God then wash your hands of the things you've created"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 09:47 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
deceiver napisał(a):
Często orkiestra jest źle zaaranżowana, gra sobie, Meta sobie.

Też odnosze takie wrażenie, szczególnie słuchająć One.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 09:59 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Gru 23, 2008 21:40
Posty: 487
Miejscowość: Łódź
deceiver napisał(a):
No tak, najbardziej mi się podoba Outlaw Torn. Często orkiestra jest źle zaaranżowana, gra sobie, Meta sobie. W studiu jeszcze ją bardziej przytępili. W sumie nieistotne, chcecie dobrą orkiestrę na rockowym albumie to posłuchajcie Scorpions - Moment of Glory, może i większość to ballady, ale orkiestra miód.

Obiema ręcami się podpisuje pod tą wypowiedzią. Jeszcze powiedzmy specjalnie napisane kawałki - Human i No Leaf Clover fajnie wyszły, ale reszta niestety bardzo przeciętna


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 10:55 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Dwie pierwsze moim zdaniem najlepsze. Głos oddaje na RTL.
Co do MoP, to ciężko jest mi po latach jeszcze obiektywnie spojrzeć na ta płytę, jest wg. mnie trochę przereklamowana ;)
Oczywiście jest genialna, tylko zawsze wkurzało mnie że utarł się niejako taki dogmat, że to najlepsza płyta Metalliki. Można by się zapytać o ulubioną płytę totalnego laika czy innego pozera to i tak każdy jak jeden mąż odpowie ze Master no bo to Master ;)
Ja tam zawsze wolałem dwie pierwsze, jakby więcej w nich świerzości, zresztą nie da się przecież tego wytłumaczyć. W końcu mówimy tu o ponadczasowych albumach.. :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 11:22 
Offline
Psychotron

Rejestracja: Pon Sty 05, 2009 00:57
Posty: 375
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
bialkomat napisał(a):
Dwie pierwsze moim zdaniem najlepsze. Głos oddaje na RTL.
Co do MoP, to ciężko jest mi po latach jeszcze obiektywnie spojrzeć na ta płytę, jest wg. mnie trochę przereklamowana ;)
Oczywiście jest genialna, tylko zawsze wkurzało mnie że utarł się niejako taki dogmat, że to najlepsza płyta Metalliki. Można by się zapytać o ulubioną płytę totalnego laika czy innego pozera to i tak każdy jak jeden mąż odpowie ze Master no bo to Master ;)
Ja tam zawsze wolałem dwie pierwsze, jakby więcej w nich świerzości, zresztą nie da się przecież tego wytłumaczyć. W końcu mówimy tu o ponadczasowych albumach.. :)


Dla mnie Master jest 'ulepszoną'(?) wersją Ride'a. Przekalkowane struktury utworów, ale z lepszą produkcją. Pomimo tego zagłosowałem na Master, mój pierwszy metalowy album. ;)
Całe lata 80-te były udane, choć na Justice już pojawiają się zaczątki Load (nie złej płyty, ale innej).

_________________
"You can't play God then wash your hands of the things you've created"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 11:31 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
deceiver napisał(a):
Przekalkowane struktury utworów

Dokładnie! AJFA właściwie tez ma dokładnie taki sam schemat. To wyklucza raczej spontanicznośc podczas powstawania tych albumów, tak jak by była odgórnie przyjęta strategia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 11:55 
Offline
Psychotron

Rejestracja: Pon Sty 05, 2009 00:57
Posty: 375
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
bialkomat napisał(a):
deceiver napisał(a):
Przekalkowane struktury utworów

Dokładnie! AJFA właściwie tez ma dokładnie taki sam schemat. To wyklucza raczej spontanicznośc podczas powstawania tych albumów, tak jak by była odgórnie przyjęta strategia.


I powrót do tejże na Death Magnetic.

_________________
"You can't play God then wash your hands of the things you've created"


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1517 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 76  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group