Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1517 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 72, 73, 74, 75, 76

Najlepszy album to
Kill 'Em All 19%  19%  [ 18 ]
Ride the Lightning 27%  27%  [ 26 ]
Master of Puppets 20%  20%  [ 19 ]
...And Justice for All 25%  25%  [ 24 ]
Black Album 5%  5%  [ 5 ]
Load 2%  2%  [ 2 ]
Re-Load 0%  0%  [ 0 ]
St. Anger 1%  1%  [ 1 ]
Death Magnetic 1%  1%  [ 1 ]
Razem głosów : 96
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Pią Lis 18, 2016 23:15 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
Ja przesłuchałem dwa razy i to za mało, żeby napisać coś konkretnego. Pierwsze wrażenie - bez rewelacji choć przyznam, że album ma dobre momenty. Niestety, tak jak piszecie, kawałki są zbyt długie, wydłużane na sile. To co na razie zapadło mi w pamięci to Dream No More (uwielbiam takie wałki no i ten wokal), Halo on Fire który mogę z czystym sumieniem nazwać świentym kawałkiem i końcowy Spit Out The Bone, który niestety został niepotrzebnie wydłużony. Czasem trafi się jakiś dobry riff, ciekawe przejście ale całość tonie w nudnym, kwadratowym graniu. Tym niemniej dam jeszcze szansę Hardwired i do niego wrócę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Nie Lis 20, 2016 09:33 
Offline
Hook In Mouth

Rejestracja: Pią Sty 22, 2016 10:50
Posty: 33
Płyta nudnawa, przydługa i bazująca na oklepanych schematach, ale z uwagi na kilka naprawdę fajnych momentów to moim zdaniem jest i tak ich najlepsze osiągnięcie od jakiś 20 lat. Choć i tak odstają daleko w tyle za innymi uznanymi zespołami.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Śro Gru 07, 2016 12:53 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Mustaine o nowej Mecie:

Cytuj:
Zawsze doceniałem talent Metalliki. Każdy zespół ma swoje mocne i słabe strony. Osobiście sądzę, że nowa płyta jest dobra. (…) Ocenianie różnych produkcji jest bardzo osobiste. To, co dla jednych wydaje się śmieciem, dla innych jest skarbem. Na przykład znam wiele osób, którzy czepiają się Ricka Rubina [producent Metalliki] i sposobu jego produkcji. Ogromnie szanuję Ricka, ale o ile uważam, że sprawdza się w przypadku takich zespołów jak The Cult, to niekoniecznie da się to przenieść w ten sam sposób na metalowe kapele. „Hardwired” z pewnością ma inne brzmienie niż na przykład „St. Anger”, ale według mnie brzmi bardzo dobrze.


W zasadzie to nic nie wynika z tej wypowiedzi ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Śro Gru 07, 2016 14:08 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Paź 31, 2009 01:52
Posty: 412
Miejscowość: Landsberg :: Posen :: Breslau
O ile Rudy jest bardzo dyplomatyczny o tyle z jego wwypowiedzi wynika to że album jest dobrze wyprodukowany i to wszystko co można o nim napisać ;)

Ja po sporej ilości przesłuchań uważam że jest strasznie miałki a nawet utwory singlowe które uważałem za najlepsze już mi się przejadly... No może Hardwired jeszcze powoduje jakieś emocje.

Jednak Death Magnetic mimo kiepskiej produkcji był lepszy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Sob Gru 17, 2016 13:23 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
Przesłuchałem kilka razy i uważam, że to bardzo przeciętna płyta. Nie ma tu nic co by przyciągało uwagę na dłuższy czas. Jest zwyczajnie nudna i raczej nie będę do niej wracał. Nagrano, wypuszczono, zapomniano.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Sob Gru 17, 2016 20:04 
Offline
The Scorpion

Rejestracja: Sob Lip 30, 2011 17:13
Posty: 708
Miejscowość: Poznań
Maciej napisał(a):
Przesłuchałem kilka razy i uważam, że to bardzo przeciętna płyta. Nie ma tu nic co by przyciągało uwagę na dłuższy czas. Jest zwyczajnie nudna i raczej nie będę do niej wracał. Nagrano, wypuszczono, zapomniano.


Dokładnie. W dodatku ja na przesłuchanie potrzebowałem dwóch podejść. Największe uczucia wzbudził we mnie "Here Comes Revenge", ale w sumie tylko dlatego, że momentami myślałem, że to "Leper Messiah" po kilku przeróbkach. Wokal Jamesa na +, jestem pozytywnie zaskoczony, Robert też spoko, gra Larsa kłuje w uszy tylko w tych szybszych utworach, jak jada sobie takim Black Albumowym tempem, to idzie to znieść. Natomiast Kirk i jego solówki to porażka, głównie przez niego nie byłem w stanie przesłuchać całości za pierwszym razem. Były z dwa kawałki, które mógłbym polubić, ale świadomość tego, że kiedy ciesząc się fajnym riffem, na koniec dostanę coś, co niektórzy nazywają solówką skutecznie mnie zniechęca. Kirk znacząco psuje mi odbiór albumu i zaniża ocenę całości.


Witam po dłuższej przerwie, ale nie obiecuję poprawy, bo mam naprawdę dużo pracy. ;)

_________________
hyhy : P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Nie Gru 18, 2016 19:13 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
yaku napisał(a):
itam po dłuższej przerwie, ale nie obiecuję poprawy, bo mam naprawdę dużo pracy.


I tak już forum dogorywa, więc luzik ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Pon Gru 19, 2016 09:23 
Offline
Angry Again
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Paź 31, 2009 01:52
Posty: 412
Miejscowość: Landsberg :: Posen :: Breslau
Forum nie dogorywa tylko taki ma charakte. Poczekajcie na prace nad kolejnym albumem albo kolejną zmianę w składzie to zobaczycie ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Pon Gru 19, 2016 23:12 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
Miałem wrócić do słuchania albumu ale od czasu napisania komentarza nie przesłuchałem jeszcze ani razu. I nie sądzę, żeby się coś zmieniło a to chyba o czymś świadczy. ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Wto Gru 20, 2016 01:28 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
BadOmen napisał(a):
Miałem wrócić do słuchania albumu ale od czasu napisania komentarza nie przesłuchałem jeszcze ani razu. I nie sądzę, żeby się coś zmieniło a to chyba o czymś świadczy. ;)


ja tak mam z Dystopią

Metka leci raczej regularnie co 3-4 dni póki co, byłoby częściej gdyby było na 1cd a tak płyt mi sie zmieniać nie chce :P

pierwsze 6 > Hardwired > Reload = DM > St. Anger

rozwajler napisał(a):
Forum nie dogorywa


fakt, już dawno zdechło ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Czw Gru 22, 2016 21:03 
Offline
The Scorpion

Rejestracja: Sob Lip 30, 2011 17:13
Posty: 708
Miejscowość: Poznań
rozwajler napisał(a):
Forum nie dogorywa tylko taki ma charakte. Poczekajcie na prace nad kolejnym albumem albo kolejną zmianę w składzie to zobaczycie ;)


Właśnie to miałem pisać. Każdy z nas regularnie tu wchodzi i czyta, kiedy coś się dzieje to piszemy i mi to pasuje. Przyzwyczaiłem się już i przestałem płakać nad tym, że nie ma setek postów. Wolę jeden na poziomie od Was niż pełno gównopostów. Ciagle tu wchodzimy, a to już coś znaczy. Nie będę się obrażać na to, że nikt nie pisze.

Jeszcze forum nie zginęło, póki my żyjemy! ;)

_________________
hyhy : P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Sob Gru 24, 2016 03:46 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
A mi się album podoba, słucham sobie go co jakiś czas i jestem kontent. Solidne, metalowe grzanie. Nawiązania do różnych okresów Mety słyszalne, ale niezbyt nachalne. Dobre riffy, niezłe brzmienie, naprawdę niezłe wokale Jamesa... To mnie kupiło od razu. Perka Larsa i solówki Wahmetta oczywiście należą do słabych stron albumu, ale nie przesłaniają mi reszty, nie burzą na tyle dobrego wrażenia, żeby sobie odpuścić. H... TSD podoba mi się bardziej niż DM, na którym bardzo dobre kawałki sąsiadowały z wydłużanymi na siłę wypełniaczami. Nie mówię, że ten album jest idealny, ale moim zdaniem daje radę.

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Sob Gru 24, 2016 11:30 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Ja powiem szczerze, że poza przesłuchaniem po przesłuchaniu singli oraz zobaczeniu klipu z Mayhem w roli głównej jakoś nie mam ciśnienia przesłuchanie nowego albumu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Sob Gru 24, 2016 14:25 
Offline
Warhorse
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lut 08, 2014 22:51
Posty: 136
Vic Rattlehead napisał(a):
Ja powiem szczerze, że poza przesłuchaniem po przesłuchaniu singli oraz zobaczeniu klipu z Mayhem w roli głównej jakoś nie mam ciśnienia przesłuchanie nowego albumu.


Mam to samo, jakoś nie mogę się zebrać do obadania całości, zawsze mam ciekawsze rzeczy w kolejce.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Sob Gru 24, 2016 23:12 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Otóż to. W tym roku wyszło tyle zajebistych nowości, że nie wiadomo za co się zabrać ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Nie Gru 25, 2016 17:38 
Offline
Droogie

Rejestracja: Czw Paź 06, 2016 10:10
Posty: 19
Ja z tegorocznych albumów lubię posłuchać
Alter bridge - The Last Hero
Andy Timmons - Theme From A Perfect World
In Flames - Battles
Lacuna Coil - Delirium
Metallica - Hardwired.. to self destruct
Testament - Brotherhood Of The Snake
i oczywiście Dystopia
pewnie, że wszytkie te zespoły wydały kiedyś coś lepszego, ale jak się nie ma....


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Metallica
PostWysłany: Pią Gru 30, 2016 18:01 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
James ostatnio powiedział, że Metallica nie nagrała jeszcze swojej najlepszej płyty. Przyznam, że ciężko mi się powstrzymać od śmiechu.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1517 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 72, 73, 74, 75, 76

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group