Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Pon Kwi 29, 2024 01:06

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 416 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna

Najlepszy album Anthrax
Fistful of Metal 0%  0%  [ 0 ]
Spreading the Disease 8%  8%  [ 1 ]
Among the Living 62%  62%  [ 8 ]
State of Euphoria 23%  23%  [ 3 ]
Persistence of Time 8%  8%  [ 1 ]
Sound of White Noise 0%  0%  [ 0 ]
Stomp 442 0%  0%  [ 0 ]
Volume 8: The Threat Is Real 0%  0%  [ 0 ]
We've Come for You All 0%  0%  [ 0 ]
Worship Music 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 13
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Czw Wrz 06, 2012 13:53 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
No, juz widze jak Bialko przyjeżdza na Woodstock :)
Ja tam sie ciesze, tym razem pierdole jakies stopowanie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Czw Wrz 06, 2012 17:29 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Się uczepili tego woodstocka... No to do zobaczenia za rok... :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Czw Wrz 06, 2012 21:37 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Na jeden dzionek może dam się namówić, ale żadnych maratonów. Priorytet na lato przyszłego roku to Rush w III Rzeszy :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Wto Gru 25, 2012 15:20 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
mateusz napisał(a):
Cytuj:
Zespół zapowiedział premierę nowej EP-ki.

Mini-wydawnictwo "70s EP" ukaże się w okolicach 13 sierpnia, kiedy to mija rok od ukazania się ostatniej długogrającej płyty Anthrax pt. "Worship Music".

Na EP-ce znajdą się kowery ulubionych zespołów członków Anthrax - m.in. "TNT" AC/DC, "Smokin" Boston, "Keep On Runnin" Journey i "Anthem" Rush. Perkusista Charlie Benante zdradził też w rozmowie z Loudwire, że możemy się spodziewać rekonstrukcji jednego z nagrań Thin Lizzy.


ponoć plany uległy zmianie i zamiast epki mają to być bonusy do wznowienia nowego albumu :?
jeżeli komuś się podoba album i nie kupił to będzia miał dobrą okazje ale generalnie to zwykłe naciąganie fanów

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Wto Gru 25, 2012 19:32 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Żułek napisał(a):
mateusz napisał(a):
Cytuj:
Zespół zapowiedział premierę nowej EP-ki.

Mini-wydawnictwo "70s EP" ukaże się w okolicach 13 sierpnia, kiedy to mija rok od ukazania się ostatniej długogrającej płyty Anthrax pt. "Worship Music".

Na EP-ce znajdą się kowery ulubionych zespołów członków Anthrax - m.in. "TNT" AC/DC, "Smokin" Boston, "Keep On Runnin" Journey i "Anthem" Rush. Perkusista Charlie Benante zdradził też w rozmowie z Loudwire, że możemy się spodziewać rekonstrukcji jednego z nagrań Thin Lizzy.


ponoć plany uległy zmianie i zamiast epki mają to być bonusy do wznowienia nowego albumu :?
jeżeli komuś się podoba album i nie kupił to będzia miał dobrą okazje ale generalnie to zwykłe naciąganie fanów


Ciekawe czy to pomysł samego Anthraxu czy wydawnictwo ich do tego nakłoniło

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Pią Sty 04, 2013 23:01 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Rob Caggiano odszedł z Anthrax:

Cytuj:
Rob Caggiano:
“Jestem niesamowicie dumny z czasu spędzonego w Anthrax. W zasadzie to za mało powiedziene! Osiągnęliśmy razem tak wiele wspaniałych rzeczy przez lata i dzieliłem z tymi goścmi jedne z najlepszych chwil swego życia. Jako zespół przetrwaliśmy też niejeden sztorm na swojej drodze. To była ostra jazda (nie przesadzając) od samego początku i nie zmieniłbym niczego w ostatnich 12 latach.
To dla mnie niezwykle trudna i emocjonalna decyzja, ale moje serce po prostu kieruje mnie w tej chwili w innym kierunku. Zawsze podążałem za jego głosem we wszystkim, co robię i choć może to być jedna z najtrudniejszych decyzji, jakie kiedykolwiek musiałem podjąć, wydaje mi się jedyną słuszną w tej chwili. Scott, Charlie, Joey, Frankie i John zawsze będą częścią mojej rodziny i ta decyzja nie zmieni tego w żaden sposób. Chciałbym również podziękować wszystkim niesamowitym fanom, jakich spotkałem i z którymi spędzałem czas na całym świecie przez lata. Zawsze byliście i zawsze będziecie powodem, dla którego tworzę muzykę!
W tych czasach i w tym wieku bycie muzykiem nie zawsze jest proste – znów za mało powiedziane – ale fani istotnie sprawiają, że dla mnie jest to tego warte. Mam nadzieję zobaczyć się z każdym z was niebawem. Fakt, że Anthrax jest teraz u szczytu i najzupełniej “żądny krwi” to dowód długowieczności i solidności tego zespołu! Jestem głęboko zaszczycony tym, że mogłem być częścią ich genialnej spuścizny.
Nie mogę się doczekać aż znów wrócę do studia, by nagrywać! Przez lata dany był mi przywilej pracować z całą gamą świetnych kapel / artystów od Anthraxu i Cradle of Filth aż po Bruce’a Springsteena i nie mogę doczekać się na oby szczęśliwą kontynuację tej strony mojej kariery, jednocześnie rozważająć swój kolejny krok jako artysta.
Przy okazji, jeśli ktokolwiek zastanawiał się czytając to wszystko, NAJZUPEŁNIEJ zamierzam wrócić na trasę w najbliższym czasie w jakiś sposób… mam to we krwi!
Proszę, śmiało śledźcie mnie na twitterze @RobCaggiano, by być na bieżąco z tym, co aktualnie robię.”
Anhtrax:
Rob był integralną częścią Anthraxu przez wiele lat jako nasz gitarzysta prowadzący, jako producent, ale przede wszystkim jako nasz bliski przyjaciel. Jego wkład w zespół był olbrzymi. Choć smutno nam, że odchodzi, życzymy mu tylko wielkiego sukcesu na jego drodze i mamy nadzieję dzielić z nim scenę kiedyś w przyszłości.
Z Metal Alliance Tour na horyzoncie, rozważaliśmy kilkoro gitarzystów [w zastępstwo] i wydamy oświadczenie w tej sprawie już wkrótce.”


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Pią Sty 04, 2013 23:27 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
W sumie szkoda, bo jego gra, szczególnie na ostatnim albumie bardzo mi się podobała. Ciekawe, kto go zastąpi? Patrząc na historię Anthrax, wcale by mnie nie zdziwiło, gdyby Spitz wrócił. Ale to chyba marzenie ściętej głowy...

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Pią Sty 04, 2013 23:27 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
Hmm, troszkę zaskakujące, ale trudno... Może Spitz w zamian? ;)

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Sob Sty 05, 2013 23:30 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
niech wezmą Brodericka :P

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Sob Sty 12, 2013 10:33 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Historii ciąg dalszy:

Cytuj:
W zw. z odejściem Roba Caggiano, Anthrax wydał na facebooku kolejne oświadczenie sugerujące, że już wybrali jego następcę (poprzednio mówili o rychłym jego ogłoszeniu, więc czekamy), lub przynajmniej, że wybierają z wąskiego grona osób już będących z nimi w kontakcie:
“Kochamy Was wszystkich i jesteśmy przekonani, że po skrzynce Red Bulla shreddujecie jak Yngwie Malmsteen, ale odpowiadając na 57 tysięcy wiadomości na raz: NIE ROBIMY PRZESŁUCHAŃ na gitarzystę prowadzącego. \m/”


Edit:

Cytuj:
Anthrax wypuszcza w końcu zapowiadane od pewnego czasu covery. Zostaną one wydane jako EP-ka pt. “Anthem” 18 marca. Poniżej lista kawałków:
01. Anthem (RUSH cover)
02. Jailbreak (THIN LIZZY cover)
03. TNT (AC/DC cover)
04. Big Eyes (CHEAP TRICK cover)
05. Smokin’ (BOSTON cover)
06. Keep On Runnin’ (JOURNEY cover)
Zespół nagrał też cover “Neon Knights” Black Sabbath – ukaże się on na tribute albumie Dio.

http://www.youtube.com/watch?v=FKQigbvQl0o

Cytuj:
Anthrax ogłosił na swoim facebooku, że Jon Donais z Shadows Fall wstąpi w ich szeregi w miejsce Roba Caggiano podczas zbliżających się koncertów. Wygląda więc na to, że zespół daje sobie więcej czasu na znalezienie oficjalnego zastępcy, który dołączy do składu permanentnie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Nie Sty 13, 2013 19:24 
Offline
The Scorpion

Rejestracja: Sob Lip 30, 2011 17:13
Posty: 708
Miejscowość: Poznań
http://www.youtube.com/watch?v=RBA-xi8WuCU

Nigdy mnie to specjalnie nie porywało, ale ostatnio jakoś tak nie mogę się bez tego utworu obejść. :)

_________________
hyhy : P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Śro Sty 16, 2013 00:13 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Premiera EP "Anthems" 22 marca w Europie, a w Stanach 3 dni wcześniej. Jest też okładka:
Image

01. Anthem (RUSH cover)
02. Jailbreak (THIN LIZZY cover)
03. TNT (AC/DC cover)
04. Smokin’ (BOSTON cover)
05. Big Eyes (CHEAP TRICK cover)
06. Keep On Runnin’ (JOURNEY cover)
07. Crawl (album version)
08. Crawl (special remix)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Śro Sty 16, 2013 00:29 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Crawl jakoś tak na siłę wepchnięty... :roll:

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Śro Sty 16, 2013 00:31 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
fiXXXer_85 napisał(a):
Crawl jakoś tak na siłę wepchnięty... :roll:


jak Anthrax do Big 4 ;)

coveru Dio nie dali łajzy, ale to i tak epka w stylu sciagnac-przesłuchać-skasować-zapomnieć ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Czw Sty 17, 2013 16:51 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Żułek napisał(a):
fiXXXer_85 napisał(a):
Crawl jakoś tak na siłę wepchnięty... :roll:


jak Anthrax do Big 4 ;)

coveru Dio nie dali łajzy, ale to i tak epka w stylu sciagnac-przesłuchać-skasować-zapomnieć ;)


Muszę się zgodzić co do obu kwestii :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Pią Sty 18, 2013 23:45 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Jest już do przesłuchania cover Rush.

http://www.rollingstone.com/music/news/ ... e-20130118

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Sob Sty 19, 2013 00:17 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Sound's good, choć Joey to nie Geddy i słychać to w pewnych momentach wyraźnie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Sob Sty 19, 2013 08:23 
Offline
Psychotron
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Gru 09, 2012 21:34
Posty: 345
A ja dopiero zaczynam, wcześniej jakoś się nie mogłem przekonać do nich :x . Zobaczymy co wyjdzie, Among the living-Dobra płyta, ale bez znacznej ekscytacji... :|

_________________
Auschwitz, the meaning of pain
The way that I want you to die
Slow death, immense decay
Showers that cleanse you of your life


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Czw Lut 21, 2013 20:41 
Offline
Rattlehead
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 01, 2009 22:57
Posty: 1681
Miejscowość: Katowice
Za każdym razem, kiedy wracam do "Spreading the disease" nie potrafię się nadziwić jaka to jest dobra płyta. Zaczyna się niepozornie, za "AIR" nigdy jakoś nie szalałem, ale jest całkiem ok. Następny "Lone justice" to dla mnie szary koniec wszystkich kawałków zaśpiewanych przez Belladonnę. Natomiast od "Madhouse" zaczyna się dziać coś świetnego już do samego końca. Do samego "Madhouse" mam sentyment, bo to pierwszy kawałek Wąglika, który u mnie zaskoczył. "Stand or fall" ze swoim orientalnym intro również wypada bardzo dobrze. "The enemy" należy do wolniejszych, ale ma ten utwór klimat. Bardzo podoba mi się jak Joey go śpiewa, tak jakoś spokojnie, na luzie. Rozpędzony "Aftershock" to kawał czadu. "Armed & dangerous" ma świetny balladowy wstęp a szybsza część utworu również wypada świetnie. Uwielbiam wykonanie tego kawałka z "nisefukinvidio", nie często widzę zespół, który tak dobrze bawi się na scenie jak Anthrax, szczególnie w starych czasach. "Medusa" na początku mnie zaskoczyła, bo to czysty heavy metalowy kawałek, ale teraz nie potrafię uwolnić się od jego melodyjności. No i "Gung-Ho" - rewelacja. Uwielbiam też wersję z Bushem. Ostry, świetny numer, ale z Anthraxowym jajcem na końcu. Uwielbiam też chórki na tym albumie. Nie idzie się nie dołączyć podczas takiego "Hej! Hej! Hej!" z "Aftershock" :) Jedyne co mnie boli na tym albumie, to jego brzmienie. Taki wydany rok wcześniej "Ride the lightning" brzmi o niebo lepiej. Ale widocznie nie można mieć wszystkiego. Tak, czy inaczej "Spreading the disease" mocno podskoczył w moim rankingu, wyprzedzając o włos "Among the living" :)

http://youtu.be/lHR3d4AifLo Nie mogłem się powstrzymać :D

EDIT:
Jest już udostępniony drugi cover z nadchodzącej EPki, tym razem T.N.T, wiadomo kogo :) Joey daje radę! http://youtu.be/lAyYEBgmXvM

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 02:06 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
fiXXXer_85 napisał(a):
EDIT:
Jest już udostępniony drugi cover z nadchodzącej EPki, tym razem T.N.T, wiadomo kogo Joey daje radę! http://youtu.be/lAyYEBgmXvM

Uprzedziłeś mnie. Przyznam, że Joey brzmi bardzo podobnie do Bona. Sam cover zachowuje w pełni ducha AC/DC.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 416 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group