Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Nie Maj 12, 2024 00:42

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 416 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Następna

Najlepszy album Anthrax
Fistful of Metal 0%  0%  [ 0 ]
Spreading the Disease 8%  8%  [ 1 ]
Among the Living 62%  62%  [ 8 ]
State of Euphoria 23%  23%  [ 3 ]
Persistence of Time 8%  8%  [ 1 ]
Sound of White Noise 0%  0%  [ 0 ]
Stomp 442 0%  0%  [ 0 ]
Volume 8: The Threat Is Real 0%  0%  [ 0 ]
We've Come for You All 0%  0%  [ 0 ]
Worship Music 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 13
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 23:23 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
o kurwa co za mośki :roll:

nagrali płyte z kolesiem którego wyjebali ? no tylko pogratulowac :lol:

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Śro Lip 22, 2009 07:17 
tudziez sam sie wyjebal :roll: tak czy inaczej, maja teraz przejebane :|


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Śro Lip 22, 2009 10:15 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
teraz Scott poleci na kolanach do Busha i będzie go błakał aby im pomógł pewnie :lol:

oni sie zrobili żałośni :roll:

EDIT

z oneta
Cytuj:
Były wokalista zespołu Anthrax zaprzecza doniesieniom, jakoby z powodu jego choroby została odwołana część trasy koncertowej. Zaznacza też, że nigdy sam z zespołu nie odszedł.
"Nie byłem nigdy poważnie chory, jak piszę zespół Anthrax w swoim oświadczeniu dla prasy z 19 lipca, które bardzo mnie skrzywdziło. To oświadczenie spowodowało, że nasi fani, moja rodzina i przyjaciele uwierzyli w to, że byłem chory, a tak w cale nie było." – piszę swoim oświadczeniu Dan Nelson

"To pozostali członkowei grupy podjęli decyzje o odwołaniu najbliższych koncertów, nie ja. Byłem gotowy i miałem chęć wykonać swoją robotę." - odpowiada na zarzuty były wokalista.

Pod koniec swojego oświadczenia Nelson zaznacza. "Nigdy sam nie zrezygnowałem w graniu w zespole."


Scottowi już do reszty odjebało na stare lata :roll:

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Śro Lip 22, 2009 13:13 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
odjebie mu jak sam zacznie śpiewać :D :lol:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Śro Lip 22, 2009 13:28 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
no przecież i tak spiewa w chórkach oraz w takim I`m The Man czy Friggin' In The Riggin' gdzie śpiewają wszyscy

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Śro Lip 22, 2009 18:10 
tez mam wrazenie ze zespol ktory zdawal sie skladac z sympatycznych i zabawnych gosci tak naprawde sklada sie z wrednych chujow :roll:


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Śro Lip 22, 2009 20:03 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 16:51
Posty: 1397
Miejscowość: Gdynia
Jestem ciekaw o co poszło tzn za co wywalili wokaliste

_________________
"Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 07:27 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
coz, pozostaje im tylko posłac krzyzyk na droge.
strasznie szkoda.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Pią Lip 24, 2009 13:36 
Scott bardzo liczy na powrot Busha. W sumie byloby niezle.


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 17:58 
Offline
Angry Again

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 09:57
Posty: 444
Wow, nie wiem dlaczego dopiero teraz się o tym dowiedziałem

Jasny shit...

Sytuacja troszkę załosna się zrobiła, Bush nie chce wracać bo co tu dużo mówić, wyruchali go w dupsko z tym Reunionem z Joey'em, nie dziwie mu się...
Ale mimo wszystko chciałbym by znów śpiewał, chociaż nie wiem czy nagrają z nim drugą tam dobrą płytę jak Sound of the white noise.
Tylko teraz jak z Worship Music, raczej już nie zdążą z zrobieniem nowych partii wokalnych. Bez jakiegoś większego powodu nie wywalili by przed premierą Dana. To nie ma cholernego sensu, no chyba że pieprzył się z żonami Scotta i Charliego ;)

Zobaczymy, w każdym mam nadzieję że nie będziemy czekać pół roku na wokalistę, i mam nadzieję że nie przyjmą Johna na trasę by potem zrobić Reunion 2 z Joyem i Danem, aczkolwiek ten drugi mógłby na stałe wrócić, nie obraziłbym się ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 18:04 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
sprawa powinna wygladać tak

nowy album niech se wyjdzie skoro jest juz nagrany

Bush do Armored Saints i nowa płyta

Belladonna powrót i wracamy do thrashu 8-)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 18:08 
Offline
Angry Again

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 09:57
Posty: 444
Belladonna powrót - TAK ale tylko ze Spitzem. Inaczej niech spada na drzewo. Spitz albo niech kończą działalność, bo to już jest żałosne. Poza tym Spitz we swoim zespole pokazuje że lubi jakieś nu metalowe klimaty jak Scott, więc dlaczego nie może wrócić...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Pią Sie 07, 2009 20:31 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Póki co śpiewa Bush.
Występ z Knebworth Park - 2009-08-01
http://www.dimeadozen.org/torrents-deta ... ?id=261098


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Pon Sie 10, 2009 11:38 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
mateusz napisał(a):
Póki co śpiewa Bush.


ale tylko na tym gigu bo tylko na tyle sie zgodził, widocznie finansowo była dobra oferta ze nie opłacało się odwoływać jak reszte trasy

Cytuj:
Classic Rock: Biorąc pod uwagę fakt, że Scott Ian zaprzeczył Twoim słowom, czy żałujesz, że ujawniłeś historię rzekomej chęci wywalenia Larsa z Metalliki?
Dave Mustaine: Nie. Scott Ian powiedział mi o tym. Pomagałem mu w promocji jego autobiografii. Kocham Scotta i nigdy nie zrobiłbym niczego, co mogłoby go zranić – nigdy. Ale to jest to, co mi powiedział i znam ludzi, którzy również to słyszeli. Przy wszystkim tym co wypisuje się w Internecie, wiem, że Scott przeżywa trudne chwile. Ludzie zaczynają mówić: ’Wierzymy Dave’owi a Scott to kłamca. Kłamał już przecież wcześniej, gdy chodziło o Dana [Nelsona, nowego wokalistę Anthrax, przyp. ToMek]’, a to ostatnie czego chciałem. Kocham Scotta. Żałuję, że nie ta sprawa nie może się po prostu zamknąć, ale nie ja to powiedziałem, a on.

Classic Rock: Jak więc wyjaśnisz swoją rolę w tym wszystkim?
Dave Mustaine: Tak jak mówiłem, chciałem pomóc Scottowi, chciałem powiedzieć coś co sprawiłoby, że ludzie powiedzieliby: ’O kurwa, muszę mieć tą biografię Scotta Iana’, albo: ”Hej, nie wierzcie Scottowi’. Jestem cholernie wkurzony tym, że ludzie teraz źle mówią o nim.

Classic Rock: Mówi się, że zaplanowałeś to pytanie w czasie wywiadu z Rolling Stone, aby zapewnić sobie maksymalny rozgłos?
Dave Mustaine: Jasne, ale czy to niedorzeczne? To Megadeth, nie Kiss.

Tym razem również Scott Ian szybko zareagował, wysyłając do magazynu Metal Hammer krótkiego maila:

“Jestem aktualnie na wakacjach po triumfalnym Sonisphere. Nigdy nie zamieszczałem słów dementujących [historię opowiedzianą przez Dave’a] na Anthraxowym Twitterze. Zamieścił ją nasz administrator strony. Ja mam swój własne profil na Twitterze. Acha - nie wychodzi żadna autobiografia, ani moja ani zespołu.”


obaj są żałośni :roll:

chociaż akurat szkoda że nie bedzie bio Anthrax

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Pon Sie 10, 2009 17:40 
Offline
Angry Again

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 09:57
Posty: 444
Nikt nie jest żałosny. Dziennikarze znów zrobili burzę z niczego. Największym winowajcą jest webmaster Anthraxu. Scott to spoko gościu i dobrze się zachował. Aczkolwiek szkoda że wyszło jak wyszło z Danem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Pon Sie 10, 2009 17:50 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
a wlaśnie że bo wiem z wiarygodnych źródeł że Scott to wielki buc i sądząc po ostatniej trasie coś w tym jest

dziennikarze zrobili swoje ale wina nalezy do obu, są załośni, jakby nie mogli tego załatwiac między sobą, widocznie obaj potrzebują promocji, nie ważne jak piszą dopóki nie przekręcają nazwiska :roll:

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Pon Sie 10, 2009 17:54 
Offline
Angry Again

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 09:57
Posty: 444
Scott to buc? Hmm, Anthrax ma problemy z wokalistami ale co zrobić, w ostatnich latach nie potoczyły się pewne sprawy jak powinny.

Ja do Iana nic nie mam, spoko gościu. Podobnie Mustaine. Dave mówi co myśli i za to go szanuję. Aczkolwiek szkoda że nie jest tak ostry w swoich wypowiedziach jak wcześniej.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Pon Sie 10, 2009 18:12 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
MegaMSG napisał(a):
Scott to buc? Hmm, Anthrax ma problemy z wokalistami ale co zrobić, w ostatnich latach nie potoczyły się pewne sprawy jak powinny. Ja do Iana nic nie mam, spoko gościu.


no ja też przecież go nie znam osobiście ;) ale o wiarygodnym źródle mówie całkowicie poważnie niestety :roll:

Cytuj:
Dave mówi co myśli i za to go szanuję.


sądzać po ostatnich rewelacjach raczej nie myśli co mówi :lol:

dodam jeszcze ze Dave na http://blogs.myspace.com/megadeth napisał na temat tego co powiedział Scott:
Cytuj:
"Chciałbym podziękować Scottowi za wyjaśnienie sprawy i chciałbym powiedzieć, że jest on moim przyjacielem, kocham go i będę go wspierał. Ta cała sprawa sprawia, że boli mnie brzuch, nie, czekaj, to raczej przez górski półmisek sushi z Nobu w Londynie ostatniej nocy."


i koniec tego o tym syfie ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Nie Sie 16, 2009 16:41 
Offline
Angry Again

Rejestracja: Sob Sty 03, 2009 09:57
Posty: 444
Wiadomo już coś? Czy Scott nadal liże Bushowi jajka starając się go namówić na powrót? :P

http://www.metalhammer.co.uk/uncategori ... -campaign/ Jak widać nadal :D Tyle że teraz do tego namawia również fanów xD Ja tam jestem za powrotem Johna, sytuacja co prawda żałosna, ale przynajmniej dobry wokalista śpiewający kawałki z każdej ery.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Anthrax
PostWysłany: Czw Sie 20, 2009 19:14 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
fanów Turbina zapraszam - viewtopic.php?f=7&t=225 :)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 416 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group