Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 07:25

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 238 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Twój ulubiony album to
The Legacy 21%  21%  [ 8 ]
The New Order 26%  26%  [ 10 ]
Practice What You Preach 8%  8%  [ 3 ]
Souls of Black 13%  13%  [ 5 ]
The Ritual 5%  5%  [ 2 ]
Low 5%  5%  [ 2 ]
Demonic 3%  3%  [ 1 ]
The Gathering 13%  13%  [ 5 ]
The Formation of Damnation 5%  5%  [ 2 ]
Razem głosów : 38
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: TestAmenT
PostWysłany: Nie Sty 27, 2013 00:26 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
A gdzie tytułowy The New Order ??
Z Low dorzuciłbym jeszcze Legions, Dog Faced Gods i... Urotsukidoji :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TestAmenT
PostWysłany: Nie Sty 27, 2013 00:28 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Rozwajler chciał chyba takie kawałki, które mu "wejdą od razu". Takie the best of, a każdy z nas ma swoje ulubione i można by tak dorzucać prawie bez końca :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TestAmenT
PostWysłany: Nie Sty 27, 2013 00:28 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
bialkomat napisał(a):
Z Low dorzuciłbym jeszcze Legions, Dog Faced Gods i... Urotsukidoji

A ja poleciłbym także coś lżejszego z Low - Trail Of Tears.

Wydaje mi się, że na sam początek najlepszy jest debiut.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TestAmenT
PostWysłany: Nie Sty 27, 2013 00:32 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
no i wlasnie w takich przypadkach oficialne składaki na początek są najlepsze ;)
oczywiście można by się kłocić co do kawałków ale starałem sie dac "najwieksze hiciory" + coś od ciebie stad wlaśnie Nightmare (Coming Back to You) czy Chasing Fear ;)
poziom ballad mają zblizony więc dałem The Legacy bo chyba jednak najlepsza ;)
to tego wrzuciłem tytułowy z The Ritual, taka niby pół-ballada dosyć ciężka ale fajna aby było jednak różnorodnie ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TestAmenT
PostWysłany: Nie Sty 27, 2013 00:33 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Vic Rattlehead napisał(a):
Rozwajler chciał chyba takie kawałki, które mu "wejdą od razu". Takie the best of, a każdy z nas ma swoje ulubione i można by tak dorzucać prawie bez końca :P

Trochę tak, ale z drugiej strony większość tytułów, które tutaj padło i tak znajduje się na oficjalnych the best ofach czy koncertówkach.

Pomimo tego best of'ów i tak bym nie tykał, bo często są skażone różnym syfem.


Ostatnio edytowany przez bialkomat, Nie Sty 27, 2013 00:36, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TestAmenT
PostWysłany: Nie Sty 27, 2013 00:34 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Spodobają mu się te kawałki, to sięgnie po resztę. Prosta sprawa. Ja z tego co pamiętam jako pierwszy usłyszałem Disciples of the Watch i powaliło mnie na twarz :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TestAmenT
PostWysłany: Nie Sty 27, 2013 00:37 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Mnie tak powaliły Burnt Offerings, New Order i Alone In the Dark


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TestAmenT
PostWysłany: Śro Lut 13, 2013 03:07 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
bedzie nowa koncertówka

Cytuj:
TESTAMENT's February 15 concert at the Paramount Theatre in Huntington, New York as part of "The Dark Roots Of Thrash" tour will be professionally filmed for a 90-minute DVD, to be released via Nuclear Blast.

In a recent interview with RockMusicStar.com, TESTAMENT vocalist Chuck Billy stated about the band's current tour: "We have a new show, with new songs that we are going to perform. We had previously played three legs of a tour with ANTHRAX, so we are trying to put in some new songs for this one, do a new show. We also plan on filming a DVD on this tour. We did a couple live DVDs/CDs, and we want to do some songs that are not on those, and to create something new … Our set will be about an hour and a half, with five songs off of the new record, 'Dark Roots Of Earth'."

TESTAMENT's setlist for the February 9 concert at The Masquerade in Atlanta, Georgia was as follows:

01. Rise Up
02. More Than Meets The Eye
03. Burnt Offerings
04. Native Blood
05. True American Hate
06. Dark Roots Of Earth
07. Into The Pit
08. Practice What You Preach
09. Riding The Snake
10. Eyes Of Wrath
11. Trial By Fire
12. The Haunting
13. The New Order
14. D.N.R. (Do Not Resuscitate)
15. 3 Days In Darkness
16. The Formation Of Damnation


mam dwie więc tą se chyba jednak daruje zwłaszcza ze prawie pół setu to ostatnie 2 płyty :roll: chociaż sporo kawałków z The Gathering na +

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TestAmenT
PostWysłany: Śro Lut 13, 2013 11:31 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
To że jest dużo kawałków z najnowszej to nic dziwnego, w końcu promują album. Poza tym dla mnie to bardzo dobry album :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TestAmenT
PostWysłany: Sob Mar 02, 2013 11:50 
Offline
Psychotron
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lut 16, 2013 15:19
Posty: 376
Miejscowość: Disco Polo Land
Zarąbisty zespół. Dwa pierwsze albumy szczególnie uwielbiam, zwłaszcza ta melodyjność jest na nich niesamowita, później też było bardzo dobrze i świetna zwyżka formy na Low, czyli gdy zmienili styl i wyszło im to naprawdę znakomicie. Porównałem ten album do głównej inspiracji, czyli Pantery i myślę, że jest lepszy niż Far Beyond Driven.
Ostatni album pozostawił niedosyt, bo cztery pierwsze utwory są mistrzowskie, zwłaszcza perkusja (Hoglan!). Ale niestety potem na tym albumie było "tylko" bardzo dobrze, a częściej przyzwoicie. Co nie zmienia faktu że album całościowo jest naprawdę świetny mimo braku ostatniego szlifu. Dla mnie zasługują na bycie członkiem Big 4 na miejscu Anthrax (też ich lubię , ale nie aż tak jak kiedyś).

_________________
"I am the table!"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TestAmenT
PostWysłany: Pią Sie 16, 2013 02:11 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
widze ze juz wczesniej pisałem o koncertówce ale nastapił mały update ;)

Cytuj:
"Dark Roots Of Thrash", a DVD/2CD release documenting Bay Area veterans TESTAMENT's sold-out headlining performance at the Paramount in Huntington, New York this past February, will be made available on October 11 (Europe) and October 15 (North America) via Nuclear Blast Records. "Dark Roots Of Thrash" was produced by Get Hammered Productions, directed by Tommy Jones (DEATH ANGEL, KATAKLYSM, SOILWORK) and mixed by Juan Urteaga (VILE, EXODUS, SADUS, MACHINE HEAD). It captures a total of 19 live tracks with countless cams onstage and high above the audience, plus a special moshpit cam that makes you feel like you're a part of the show.
DVD/2CD:
01. Intro
02. Rise Up
03. More Than Meets The Eye
04. Burnt Offerings
05. Native Blood
06. True American Hate
07. Dark Roots Of Earth
08. Into The Pit
09. Practice What You Preach
10. Riding The Snake
11. Eyes Of Wrath
12. Trial By Fire
13. The Haunting
14. The New Order
15. Do Not Resuscitate
16. Three Days In Darkness
17. The Formation Of Damnation
18. Over The Wall
19. Disciples Of The Watch
Bonus content (only DVD):
21. Backstage Footage
22. Native Blood (video clip)


no i jeszcze jedno bo dopiero teraz doczytałem się

Cytuj:
zwyżka formy na Low. Porównałem ten album do głównej inspiracji, czyli Pantery


skąd pomysł że inspirowali się Panterą ?

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TestAmenT
PostWysłany: Pią Sie 16, 2013 17:23 
Offline
Psychotron
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lut 16, 2013 15:19
Posty: 376
Miejscowość: Disco Polo Land
Cytuj:
skąd pomysł że inspirowali się Panterą ?


Nie wydaje mi się, że wpadli na pomysł zagrania w takim stylu jak na Low ot tak sobie. Oczywiście nowy skład (a zwłaszcza Murphy) znacząco to spowodował, ale nie do końca. Dla mnie takie kawałki jak P.C. , Dog Faced Gods, Ride trochę przypominają Panterę, oczywiście to nie oznacza że te kawałki to jakieś zżynanie z takiego "Walk" czy "Fucking Hostile", po prostu brzmią dosyć podobnie, z stąd moje przypuszczenia o wpływie Pantery na styl tego albumu .

Po za tymi przypuszczeniami, to z każdym kolejnym odsłuchem Low jeszcze bardziej mi się podoba, nawet jestem skłonny powiedzieć, że to chyba album, który najbardziej mi się podoba po za The New Order.

_________________
"I am the table!"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TestAmenT
PostWysłany: Pią Sie 16, 2013 18:11 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Thunder napisał(a):
Cytuj:
skąd pomysł że inspirowali się Panterą ?


Nie wydaje mi się, że wpadli na pomysł zagrania w takim stylu jak na Low ot tak sobie. Oczywiście nowy skład (a zwłaszcza Murphy) znacząco to spowodował, ale nie do końca. Dla mnie takie kawałki jak P.C. , Dog Faced Gods, Ride trochę przypominają Panterę, oczywiście to nie oznacza że te kawałki to jakieś zżynanie z takiego "Walk" czy "Fucking Hostile", po prostu brzmią dosyć podobnie, z stąd moje przypuszczenia o wpływie Pantery na styl tego albumu .


Ja jakoś nie mogę się dopatrzeć tego podobieństwa, dla mnie są to dwa raczej odległe od siebie zespoły patrząc na styl gry, ale oba zajebiście lubię.

Cytuj:
Po za tymi przypuszczeniami, to z każdym kolejnym odsłuchem Low jeszcze bardziej mi się podoba, nawet jestem skłonny powiedzieć, że to chyba album, który najbardziej mi się podoba po za The New Order.


The Gathering> Low :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TestAmenT
PostWysłany: Sob Sie 17, 2013 16:36 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Thunder napisał(a):
Nie wydaje mi się, że wpadli na pomysł zagrania w takim stylu jak na Low ot tak sobie. Oczywiście nowy skład (a zwłaszcza Murphy) znacząco to spowodował, ale nie do końca.


z http://testament.rockmetal.art.pl/wywtr.htm

Cytuj:
Czy James Murphy nie pragnie przypadkiem przemycić do stylu Testamentu elementów death metalu?
Chuck - Nie. James zresztą jak dotąd nie komponował dla nas*. Cały materiał na Low powstał, zanim James doszedł do zespołu (ale brał już udział w nagraniu płyty - przyp.). Na następnym albumie z pewnością pokaże na co go stać.


*jest podpisany przy Hail Mary ;)

kiedyś w starym MH był artykuł o Testament i pamietam ze kiedy robili Low to nie miała być płyta Testament tylko projekt Peterson/Billy

aczkolwiek inspiracji Pantery też nie słysze, Pantera to groove a Low to prawie death metal ;)

Low > The Gathering :P

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TestAmenT
PostWysłany: Śro Paź 16, 2013 07:02 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Z nowego DVD:
Rise Up - http://www.youtube.com/watch?v=B81K2qKF-1M
Native Blood - http://www.youtube.com/watch?v=M3Ftcps6 ... IPq-PC-LQw


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TestAmenT
PostWysłany: Sob Paź 19, 2013 20:21 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
nie wiem jak DVD ale CD jest naprawde spoko
klasyki po prostu niszczą :twisted:
ale se kupno jednak daruje, to co mam ich na żywca mi starczy ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TestAmenT
PostWysłany: Nie Paź 20, 2013 09:55 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Muszę obadać Dark Roots of Thrash, bo próbkach wydaje się miazga.

Testament wzbija się u mnie na trony, z dnia na dzień coraz więcej zyskują w moich uszach!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TestAmenT
PostWysłany: Nie Paź 20, 2013 14:07 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Koncertówka naprawdę jest kapitalna! Potężne brzmienie, świetna forma Chucka (nawet podejrzanie za dobra ;) ), ciekawy setlist (brakuje jednak czegoś z Souls Of Black czy Low), klimatyczne podbicia wokalne pozostałych muzyków i niesamowity pogłos na wokalu. Publiczność jedynie chyba trochę niemrawa. Metallica: Through the Never i CTE: Live razem wzięte wysiadają przy wydawnictwie Testamentu.
Solidnie skopali mi dupsko tym albumem!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TestAmenT
PostWysłany: Nie Paź 20, 2013 16:59 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
mateusz napisał(a):
Koncertówka naprawdę jest kapitalna! Potężne brzmienie, świetna forma Chucka (nawet podejrzanie za dobra ;) ), ciekawy setlist (brakuje jednak czegoś z Souls Of Black czy Low), klimatyczne podbicia wokalne pozostałych muzyków i niesamowity pogłos na wokalu. Publiczność jedynie chyba trochę niemrawa. Metallica: Through the Never i CTE: Live razem wzięte wysiadają przy wydawnictwie Testamentu.
Solidnie skopali mi dupsko tym albumem!


Narobiłeś mi smaka, jak tylko będę miał czas i obejrzę to również zdam relację. Podejrzewam , że zaskoczyć mogę się jedynie pozytywnie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TestAmenT
PostWysłany: Nie Paź 27, 2013 20:52 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Vic Rattlehead napisał(a):
Testament wzbija się u mnie na trony, z dnia na dzień coraz więcej zyskują w moich uszach!


więc może warto zaopatrzeć się w boxik ? ;)

Image

cena w granicach 50-60zł :)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 238 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group