Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Pią Maj 03, 2024 19:55

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 93 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Najlepszy?
Appetite for Destruction (1987) 67%  67%  [ 22 ]
G N' R Lies (1988) 0%  0%  [ 0 ]
Use Your Illusion I (1991) 15%  15%  [ 5 ]
Use Your Illusion II (1991) 9%  9%  [ 3 ]
The Spaghetti Incident? (1993) 3%  3%  [ 1 ]
Chinese Democracy (2008) 6%  6%  [ 2 ]
Razem głosów : 33
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Guns N' Roses
PostWysłany: Pią Maj 22, 2009 11:41 
Żułek napisał(a):
no nie mów ze podoba ci sie dziadostwo zatytułowane Chinese Democracy ?
Jestem fanem więc dziwne pytanie z twojej strony ale odpowiem, jasne zajebisty album jest inny ale jest świetny :!: wrto było czekać tyle lat moim zdaniem 8-)


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Guns N' Roses
PostWysłany: Pon Cze 01, 2009 22:06 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Gru 23, 2008 21:40
Posty: 487
Miejscowość: Łódź
hmm jakoś żaden album gnr nie przekonał mnie od początku do końca. Owszem na use your illusion są super kawałki jak november rain czy you could be mine i jeszcze kilka innych, ale jest też kilka takich zupełnie nijakich. Najrówniej wypada chyba appetite for destruction, ale na tej płycie brakuje mi właśnie takich kawałków jak don't cry czy dwa wymienione wcześniej, których nie sposób zapomnieć. Ostatni album całkiem pozytywnie mnie zaskoczył, bo spodziewałem się całkowitej kaszanki, a wyszedł całkiem przyzwoity i równy albumik, coprawda znacznie gorszy od appetite, ale przynajmniej słuchalny.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Guns N' Roses
PostWysłany: Wto Lip 07, 2009 01:46 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
Mam dobrą wiadomość dla fanów umiących czytać :P

Cytuj:
Autor bestsellerów New York Times’a przedstawia kompletną biografię ostatniego wielkiego zespołu rockowego – od napędzanych narkotykami pierwszych kroków w świecie muzyki lat osiemdziesiątych po analizę burzliwego życia wokalisty Axla Rose i jego piętnastoletniej walki o stworzenie doskonałej hardrockowej płyty.

Wraz z 90 milionami sprzedanych płyt na całym świecie począwszy od roku 1987, Guns N’ Roses przedłużyli żywot hard rocka za sprawą kontrowersyjnych albumów i monstrualnych tras koncertowych na całym świecie. Nikt nie opowiedział kompletnej historii tego niezwykłego zespołu – aż dotąd. W swojej szóstej rockowej biografii, Stephen Davis przybliża szczegóły fascynującej historii zespołu, który powstał z rynsztoka na Sunset Strip by w niedługim czasie bić rekordy frekwencji na największych stadionach świata.

Ta biografia przybliża życie każdego z członków zespołu, łącznie z nieprawdo-podobnymi wydarzeniami których doświadczył W. Axl Rose, największa gwiazda muzyki rockowej ówczesnego pokolenia. Uciekając przed policją w swoim rodzinnym mieście, Axl przybył do Los Angeles trafiając w sam środek ulicznej walki o dominację na scenie muzycznej takich gatunków jak post-punk, thrash metal, hair metal i glam. W roku 1988 płyta Guns N’ Roses Appetite For Destruction dotarła do 1 miejsca na liście Billboard, zamieniając zaniedbaną kulturę Sunset Strip w serce najpopularniejszej i najbardziej emocjonującej muzyki tamtych czasów.

Davis bezbłędnie wychwytuje moment kształtowania się pierwotnej, surowej siły Guns N’ Roses, która – mimo oskarżeń o gwałt, narkotykowych szaleństw i niepowstrzymanego apetytu na zniszczenie – umieściła zespół w panteonie rockowych sław. Opowiada niezwykłą historię Sunset Strip podkreślając wpływ tamtejszej sceny na całą kulturę amerykańską. Oparta na szczegółowych wywiadach i prywatnych materiałach archiwalnych książka jest pełna ciekawych, zaskakujących, często zabawnych historii. To ostra, dosadna, kompletna, prawdziwa i nieautoryzowana przez zespół biografia. Po raz pierwszy miliony fanów mają okazję dowiedzieć się całej prawdy o tym legendarnym zespole.

Image

STEPHEN DAVIS to jeden z czołowych amerykańskich dziennikarzy rockowych. Wśród jego dotychczasowych biografii znajduje się książka Jim Morrison: Życie, Śmierć, Legenda, bestsellerowa autobiografia Aerosmith Walk This Way czy saga Led Zeppelin Młot Bogów.

Na język polski książkę przełożył Michał Kapuściarz, dziennikarz publikujący między innymi w magazynie Mystic Art, oraz serwisach Onet.pl i Musicnews.pl


Premiera - 1 sierpień, cena 43zł (polska okładka była bardzo malutka więc dałem pierwotną)

kupuje 8-)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 14:23 
Żułek napisał(a):

Image


jak przeczytasz to powiedz czy warto bylo, sam sie zastanawiam nad kupnem ;)


Góra
  
 
PostWysłany: Śro Sie 19, 2009 12:50 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
a wlasnie Lecho pytałeś o knige Gunsów - warto kupic, fajnie sie czyta, sporo smiesznych akcji :D
no i nawet wspominają Megadeth ;)

a płyte Gunsów kupiłeś najlepszą :mrgreen:

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Guns N' Roses
PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 11:12 
poza megadethem to zdecydowanie moj ulubiony zespol. Moim zdaniem najbardziej rock n rollowy zeespol wszechczasow. Uwielbiam skrzeczący wokal Axla, fantastyczne solowki Slasha i smakowity basik McKagana. To co grają teraz to parodia samych siebie, no ale do spaghetti incident nagrywali same porządne rzeczy.

Appetite - pure rocknroll. Energiczne, melodyjne i chwytliwe riffy. Nie ma na tym albumie slabego utworu. Do moich faworytow należą It's so Easy, Anything Goes, Sweet Child.

Lies - taka lajtowa plytka, przyjemnie jej posluchac, ale nie ma szalu. Poza genialnym Used to Love Her - tekst powala :D

Use 1 - zgadzam sie, chlopaki dojrzeli. Jakas bardziej ambitna ta plyta. Wspaniala kontynuacja appetita.

Use 2 - troche jakby przerost formy ;) ale i tak dobra. Nagrali na niej absolutną perłę, najlepszy swoj utowr w historii. Jest to jedyny utwor poza Hangarem przy ktorym mailem dreszcze jak go sluchalem. Zwrotka "d'you were a black armband" po prostu wyciska lzy z oczu. Mowa oczywiscie o Civil War ;) poza nim troche gorsza wersja jedynki

Spaghetii - dobra, w klimatach gunsow punkowe kawalki. Moj faworyt to Ain't it fun.

Ostatnia to raczej slabizna, poza tytulowym.


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Guns N' Roses
PostWysłany: Wto Lut 02, 2010 02:45 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
co prawda nie o Gunsach ale o byłych Gunsach ;)

Image
01. Ghost (Ian Astbury)
02. Beautiful Dangerous (Fergie)
03. Nothing To Say (M. Shadows of AVENGED SEVENFOLD)
04. Crucify The Dead (Ozzy Osbourne)
05. Promise (Chris Cornell)
06. By The Sword (Andrew Stockdale of WOLFMOTHER)
07. Doctor Alibi (Lemmy Kilmeister)
08. Saint Is A Sinner Too (Rocco De Luca)
09. Watch This (Dave Grohl/Duff McKagan)
10. I Hold On (Kid Rock)
11. Gotten (Adam Levine)
12. We're All Gonna Die (Iggy Pop)
13. Starlight (Myles Kennedy)

premiera w kwietniu ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Guns N' Roses
PostWysłany: Śro Lut 03, 2010 21:56 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
hej chcialam powiedziec ze mi sie gnr tak przejadło ze dupa mała
i nie moge ich słuchac
zadnego utworu do konca
nawet ulubionego bakofbicz!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Guns N' Roses
PostWysłany: Śro Lut 03, 2010 22:37 
Offline
Psychotron
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Sty 07, 2009 13:30
Posty: 368
MartiFromHell napisał(a):
hej chcialam powiedziec ze mi sie gnr tak przejadło ze dupa mała
i nie moge ich słuchac
zadnego utworu do konca
nawet ulubionego bakofbicz!

Bo bicz z ciebie. :P

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Guns N' Roses
PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 17:26 
Tylko Apetite for Destruction nadaje się do słuchania jak dla mnie ;p no i jeszcze UYI maja kilka fajnych kawałków :D Ale AFD jest jak dla mnie najlepszą ich płytą.


Ostatnio edytowany przez majeczkaa_, Czw Lip 01, 2010 19:05, edytowano w sumie 1 raz

Góra
  
 
 Temat postu: Re: Guns N' Roses
PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 18:26 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
Ojej ihihihihihihi

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Guns N' Roses
PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 19:04 
;/


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Guns N' Roses
PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 19:07 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
majeczkaa_ napisał(a):
;/


Hmm :?: Skąd się wziął ten niesmak :?: :) A co myślisz o CD?

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Guns N' Roses
PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 19:13 
Cytuj:
Ojej ihihihihihihi


to było wredne :>

no cd jak to cd lepsze brzmienie i wszystko,ale i tak winyl ma swoj klimat i az sie morda cieszy jak sie slucha tych szumow :)


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Guns N' Roses
PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 19:15 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
majeczkaa_ napisał(a):
Cytuj:
Ojej ihihihihihihi


to było wredne :>


Daleko mi do wredności, na razie to tylko żarciki :P

Cytuj:
no cd jak to cd lepsze brzmienie i wszystko,ale i tak winyl ma swoj klimat i az sie morda cieszy jak sie slucha tych szumow :)


Dziewczyno kochana, ale mi chodziło (skoro to temat o GN'R) o Chinese Democracy ;-)

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Guns N' Roses
PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 19:45 
hahaha ale ja mam nawalone w deklu,nie skumalam bo nawet nie sluchalam cd i nie mam zamiaru ;p


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Guns N' Roses
PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 19:50 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
Czemu nie masz zamiaru nawet posłuchać?

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Guns N' Roses
PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 22:14 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
bo nie warto? :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Guns N' Roses
PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 22:42 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 26, 2009 18:41
Posty: 1152
Miejscowość: Kapitol Siti/Wojenna Piła
m@!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Guns N' Roses
PostWysłany: Pią Lip 02, 2010 09:53 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 17:42
Posty: 1301
Miejscowość: Zabrze
Maciej napisał(a):
bo nie warto? :P


Chociażby dla kilku kawałków zdecydowanie warto ;)

_________________
www.believer.dbv.pl - moja strona o jednym z najlepszych bandów grających progresywny/techniczny thrash
www.crossroads-of-metal.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 93 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group