Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Sob Maj 04, 2024 03:38

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Ulubiony album
When Dream and Day Unite 7%  7%  [ 1 ]
Images and Words 29%  29%  [ 4 ]
Awake 14%  14%  [ 2 ]
A Change of Seasons 0%  0%  [ 0 ]
Falling into Infinity 0%  0%  [ 0 ]
Scenes from a Memory 29%  29%  [ 4 ]
Six Degrees of Inner Turbulence 0%  0%  [ 0 ]
Train of Thought 7%  7%  [ 1 ]
Octavarium 7%  7%  [ 1 ]
Systematic Chaos 7%  7%  [ 1 ]
Razem głosów : 14
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dream Theater
PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 18:55 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Gru 23, 2008 21:40
Posty: 487
Miejscowość: Łódź
Zespół którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, więc przejdę do konkretów. Jak zwykle w przypadku zajebistych zespołów, nie od razu ta muzyka do mnie trafiła, trochę za dużo było w tym dla mnie progresywności a za mało mięcha, ale z czasem doceniłem wirtuozerię i bogactwo dźwięków bijące z utworów

When Dream And Day Unite - genialny debiut, chyba najostrzejsza płyta w dorobku zespołu
Images And Words - podobnie jak debiut, płyta wybitna. Tych dwóch albumów mogę słuchać bez końca i wystarczają mi do tego aby uznać zespół za wybitny
Awake i Change Of Seasons jakoś specjalnie mnie nie urzekły, ale potem nadszedł czas bardzo dobrego Falling Into Infinity. Prawdziwy majstersztyk powstał jednam później - koncepcyjny album Scenes from a Memory, to kolejne wybitne dzieło, może nie aż tak wyraziste jak pierwsze dwie płyty, ale za to pod względem atmosfery bije je na głowę - i za to ten album u mnie wygrywa.
Kolejna płyta - -Six Degrees Of Inner Turbulence wciąż bardzo dobra, ale już nie aż tak genialna, natomiast Train Of Thought i Octavarium mnie zawiodły brzmią dość wtórnie no i ile razy można włożyć do piosenki tekst "I can't break out of this prison all alone".

Systematic Chaos jeszcze nie słyszałem, ale podobno też nie jest zbyt rewelacyjne


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dream Theater
PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 19:01 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
No to trafiłeś w mój miękki punkt... bo to moja ulubiona kapela :)
I na tym zakończę :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dream Theater
PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 19:09 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
oj długo sie nie mogłem do nich przekonać ale jakoś dało rade :)
chociaż nadal uważam ze są zdecydowanie za bardzo sztywni, za dużo precyzji i zero spontanu przez co mnie nudzą po wiekszych dawkach

a teraz do rzeczy

szczepan napisał(a):
When Dream And Day Unite - genialny debiut, chyba najostrzejsza płyta w dorobku zespołu


eeeeeee no co ty ? wokalista cieniutki
jeśli już to When Dream and Day Reunite bo brzmi duzo lepiej ;)

Cytuj:
Awake i Change Of Seasons Ep jakoś specjalnie mnie nie urzekły


no popatrz a to moje ich ulubione płytki :)

reszta to dosyc przyzwoite granie ;)

Systematic Chaos posluchaj sobie bo fajna jest, podoba mi sie bardzo niż 2 ostatnie chociaż wiekszość osób na nią narzeka :roll:

w sumie fajny cover band ;) jestem zdania ze covery im lepiej wychodzą dlatego posiadam tylko je i ich słucham :D

a jeśli ktoś lubi muze instrumentalną to polecam demówki Majesty (ich pierwsza nazwa) bo fajnie graja :D

bialkomat napisał(a):
No to trafiłeś w mój miękki punkt... bo to moja ulubiona kapela :)
I na tym zakończę :)


no prosze o beatlesach piszesz poematy a tutaj jedno zdanie - czyżby brak weny ? :lol:

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dream Theater
PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 19:55 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Hehehe :)
Weny może nie, ochoty bardziej ;)
Z tymi Beatlesami to też tak trochę niechcący wyszło, bo mnie jakoś tak Yer Blue wciągnął ;) Ale w końcu też dałem sobie na wstrzymanie ;)
Wiesz, jeśli chodzi o DT, czy generalnie o kapele które wiele dla mnie znaczą, to ciężko jest mi o nich czasem cokolwiek napisać, nie dlatego że brak mi weny, słów itp, tylko po prostu naprawdę ciężko jest mi zawrzeć tak w kilku zdaniach, w jednym czy dwóch postach (nawet jeśli byłyby to poematy ;)) wszystkich tych uczuć, emocji itd. związanych z obcowaniem z tą muzą. Bez względu na to, co bym tu naprodukował to i tak byłoby to może 5% tego co naprawdę myślę i chciałbym przekazać. Dlatego nawet nie chcę mi się jakoś zaczynać :D
Poza tym gdybym tak o każdej kapeli, których tematy poruszamy na tym forum, zawsze pisał tyle ile chociazby o beatlesach, to musiałbym nic innego nie robić, tylko od rana do wieczora stukać w ta klawiaturę, a niestetety nie dysponuje takimi możliwościami czasowo-ochotowymi ;)
Dlatego właśnie jak pewnie zauważyłeś, na tym forum "Inne zespoły" jakoś się tak oszczędnie i zdawkowo raczej udzielam :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dream Theater
PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 21:36 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
wiesz nie chodziło mi abys siedział cały dzien i pisał mi o DT bo nawet nie chciałoby mi sie tego czytac :P ale chociaż nie wiem ulubiona płyta, ulubiony utwór, najlepszy klawiszowiec itp ;)

cokolwiek a nie:
bialkomat napisał(a):
to moja ulubiona kapela :)
I na tym zakończę :)


no bez przesady ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dream Theater
PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 21:44 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Uwielbiam DT. Zetknałęm się z ich twórczością jakieś 3, 4 lata temu, więc stosunkowo niedawno. Całe moje szczęście, ze pierwszym albumem jaki usłyszałem był Scenes From A Memory, bo gdybym przykładowo zaczął od FII to pewnie dałbym sobie spokój.
Był moment, ze chłopaki chcieli wykonywać bodajże muzykę instrumentalną, ale było to spowodowane tym, że nie mogli znaleźć wokalisty. Nie pamiętam czy było to przed debiutem czy po nim, między IAW.
szczepan napisał(a):
When Dream And Day Unite - genialny debiut, chyba najostrzejsza płyta w dorobku zespołu

Dla mnie to ona w ogóle ostra nie jest. Postawiłbym na TOT bo to naprawdę ciężki i ostry album.

*When Dream And Day Unite - jest niezły, ale bez fajerwerków. Dziwi mnie trochę, że ludzie czepiają się do wokalu na tej płycie. Według mnie Dominici bardzo dobrze wywiązuje się ze swojej roli. 6.5/10
*Images And Words - tutaj jest już wzorowo. Od początku do końca jest pięknie. Płyta zabiera w inny wymiar. Dzieło wybitne. Nie jestem w stanie wskazać jakiegoś numeru 1 bo cały album jest świetny i nie posiada słabych momentów. LaBrie śpiewa niesamowicie :D Zdecydowanie jeden z najmocniejszych punktów w ich dyskografii. 10/10
*Awake - ostatni album z Moorem na klawiszach. Większość zachwyca się tym albumem, jednak ja nie do końca go "kupuje". Bardzo lubię Caught in a Web, Erotomania, The Silent Man i niesamowity Space-Dye Vest. Szkoda, że zespół nie chce go wykonywać na żywo, no ale postanowili sobie, że nie będą go grać, ponieważ w całosci został skomponowany przez Moora i nie zamierzają odgrywać go bez niego. 6.5/10
*A Change Of Seasons - tytułowy to po prostu cudo. Uwielbiam tą EPke. Szczególnie przyjemnie słucha się coveru Purpli Perfect Strangers:D Ciesze się, że wydali tą płytke. Również mocny punkt w dyskografii. W ogóle ACOS skomponowany został dużo wcześniej. Alterantywną wersję można znaleźć na necie. 9/10
*Falling Into Infinity - tutaj zespół zboczył trochę z drogi. Osobiście uważam tą płytę za najgorszą w historii grupy. Oprócz Hollow Years i Trial of Tears nic mnie tu nie porusza. Zresztą Trial i tak brzmi jakby na siłe był przedłużany, ale tak czy srak się wyróżńia na tle innych. 4/10
*Scenes From A Memory - to samo, co w przypadgu IAW tyle, że jeszcze odrobinke lepiej :D Niesamowity concept album. Chyba najlepszy jaki słyszałem. Fabuła i muzyka są po prostu oscarowe :D 11/10
*Six Degrees Of Inner Turbulence - nie lubie i tyle :)
*Train Ff Thought - zdecydowanie najcięższy i najmroczniejszy album zespołu. Stawiam go praktycznie na równi z IAW i SFAM. Mój ulubieniec na płycie to Endless Sacrifice. Zaraz za nim jest As I Am, This Dying Soul i In the Name of God. Reszta również wspaniała. Jedynym minusem jest to, że kompozycje mogą wydawać się na siłe przedłużane. 9.5/10
*Octavarium - jak to się mówi, "średnio na jeża". Nic specjalnego, ale zły album to nie jest. Cholernie lubię I Walk Beside You, ale brzmi jak wyciągnięty z jakiejś płyty U2. Moim michałkiem jest Panic Attack, a dalej tytułowy, choć ten 5 minutowy wstęp mogli sobie darować. 6.5/10
*Systematic Chaos - póki co, nie polubiłem. Junior się tutaj udziela ;)

Koncertówkami zajmę się przy okazji :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dream Theater
PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 21:46 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Żułek napisał(a):
ale chociaż nie wiem ulubiona płyta, ulubiony utwór, najlepszy klawiszowiec itp ;)


Heh, no wiem wiem, przeważnie do tego się ograniczam, ale naprawdę w przypadku najukochańszych kapel nie jestem w stanie nawet tego wymienić, albo tak po prostu ustawić w rządku wszystkie płyty od najlepszej do najgorszej itp. :) Just can't ;)
Dlatego np. na pytanie jaka jest moja ulubiona płyta odpowiadam jak najbardziej szczerze: nie wiem jaka jest moja ulubiona ;) o ile nie wszystkie, to na pewno wiekszość :)

Oo! albo żeby nie było: :)
Mysle, że wiem jaka moim zdaniem najgorsza: ToT.
Chociaż życzyłbym oczywiście każdemu zespołowi takich najgorszych płyt :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dream Theater
PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 21:49 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
mateusz napisał(a):
Był moment, ze chłopaki chcieli wykonywać bodajże muzykę instrumentalną, ale było to spowodowane tym, że nie mogli znaleźć wokalisty. Nie pamiętam czy było to przed debiutem czy po nim, między IAW.


jakbyś przeczytał mojego posta w całości to byś wiedział :P

Cytuj:
*Systematic Chaos - póki co, nie polubiłem. Junior się tutaj udziela ;)


mógłbyś napisać coś konktrenego i to udowodnić ? :D

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dream Theater
PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 21:56 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żułek napisał(a):
mógłbyś napisać coś konktrenego i to udowodnić ?

Wiesz co, nie znam dokładnie szczegółów, ale gdzieś o tym słyszałem, a ostatnio czytałem. Tutaj masz wzmianke http://pl.wikipedia.org/wiki/Systematic_Chaos
Żułek napisał(a):
jakbyś przeczytał mojego posta w całości to byś wiedział

No wspomniałeś o Majsetic, ale to nie ma znaczenia. I tak się wahałem


Ostatnio edytowany przez mateusz Nie Sty 25, 2009 21:59, edytowano w sumie 2 razy

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dream Theater
PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 21:57 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
No Junior użyczył gościnnie głosu w Repentance, razem z innym gośćmi (chodzi oczywiście o tą końcówkę)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dream Theater
PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 21:58 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
mateusz napisał(a):
Żułek napisał(a):
jakbyś przeczytał mojego posta w całości to byś wiedział

? Wspomniałeś tylko o When Dream And Day Reunite


w całości :P :P :P :P
polecam okulary ;)

mateusz napisał(a):
Żułek napisał(a):
mógłbyś napisać coś konktrenego i to udowodnić ?

Wiesz co, nie znam dokładnie szczegółów, ale gdzieś o tym słyszałem, a ostatnio czytałem. Tutaj masz wzmianke http://pl.wikipedia.org/wiki/Systematic_Chaos


hmm wiki to w sumie żadan dowód ale przyjrze sie temu ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dream Theater
PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 22:01 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żułek napisał(a):
w całości
polecam okulary

No wiem, że o Majestic jeszcze, ale to bez znaczenia. To mi nic nie dało i dalej sie wahałem. Są to instrumentalne wersje, ale nie byłem pewien i tak czy ta sytuacja miała miejsce wtedy, czy dopiero jak wyjebali Dominiciego.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dream Theater
PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 22:04 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
łojeju :P

no to chyba wlasnie dlatego napisałem ze to ich pierwsza nazwa czyli wiadomo ze przed debiutem a jak instrumentalne to chyba wiadomo ze bez wokalisty nie ? :P

trzeba czasem pomysleć troszke albo sprawdzic se w necie ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dream Theater
PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 22:09 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żułek napisał(a):
łojeju

no to chyba wlasnie dlatego napisałem ze to ich pierwsza nazwa czyli wiadomo ze przed debiutem a jak instrumentalne to chyba wiadomo ze bez wokalisty nie ?

Wiedziałem, że to napiszesz ;) To nie żaden argument :roll: Demo to demo, a od wydania debiutu do IAW minęły 3 lata. Zespół nie miał wokalisty, więc równie dobrze taka sytuacja mogła mieć miejsce pomiędzy- proste. Dlatego nie byłem pewien, a w necie mi się nie chciało szukać, bo oglądałem równocześnie mecz Realu z Deportivo heheh i nie chciało mi się troić. Pisałem z pamięci o rzeczach, których dawno sobie nie uaktualniałem i tyle ;)

Głos oczywiście oddałem na SFAM


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dream Theater
PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 22:17 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
mateusz napisał(a):
To nie żaden argument :roll:Demo to demo, a od wydania debiutu do IAW minęły 3 lata, zespół nie miał wokalisty, więc równie dobrze taka sytuacja mogła mieć miejsce pomiędzy- proste.


hehe no jak nie jak tak :P nie mogłobyc pomiedzy bo jesli by tak było to nie było by dzisiaj DT tylko Majesty :P zresztą te demówki zostały wydane oficialnie jako składak w 2003
http://metal-archives.com/release.php?id=37745

Cytuj:
w necie mi się nie chciało szukać, bo oglądałem równocześnie mecz Realu z Deportivo heheh i nie chciało mi się troić. Pisałem z pamięci o rzeczach, których dawno sobie nie uaktualniałem i tyle ;)


dobra dobra nie tłumacz mi sie meczem bo przerwa była :P

lepiej powiedz czy ci sie podobają te kawałki Majesty a jak nie słyszałeś to posłuchaj bo warto :D

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dream Theater
PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 22:26 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żułek napisał(a):
hehe no jak nie jak tak nie mogłobyc pomiedzy bo jesli by tak było to nie było by dzisiaj DT tylko Majesty

No widzisz. Nie chce mi się filozofować, ale nie masz racji do końca. Wcale nie musiałoby być jak piszesz, ponieważ to, że znaleźli wokaliste i nagrali z nim album o niczym jeszcze nie świadczy. Nie myślałem wcale głupio, bo wyrzucili Domina, nie mieli przez jakiś czas wokalisty i wtedy również taka sytuacja mogłaby mieć miejsce, pomimo teog, ze nagrali już album z wokalistą.
Rację masz, że było tak, a nie inaczej, ale ja próbuje usprawiedliwić swoje myślenie. Pozapominałem sporo rzeczy i zwyczajnie nie byłem pewny, a twój post pierwszy też mi tego nie rozjaśnił. Nie skojarzyłem od razu faktów i tyle ;)
Żułek napisał(a):
dobra dobra nie tłumacz mi sie meczem bo przerwa była

Grali jeszcze jak zacząłem pisać ;)
Żułek napisał(a):
lepiej powiedz czy ci sie podobają te kawałki Majesty a jak nie słyszałeś to posłuchaj bo warto

Słyszałem, ale na samym początku poznawania zespołu i nie pamiętam dobrze. Jedyne co wiem, to że wole oficjalne wydawnictwo :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dream Theater
PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 22:29 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
mateusz napisał(a):
Słyszałem, ale na samym początku poznawania zespołu i nie pamiętam dobrze. Jedyne co wiem, to że wole oficjalne wydawnictwo :D


no przecież to jest oficialne wydawnictwo :P znowu nie przeczytałes posta ;)

to juz nie usprawiedliwiaj swojego gdybania na temat dziwnych teorii spiskowych tylko skołuj se tego składaka co ci linka wrzuciłem i przesłuchaj ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dream Theater
PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 22:33 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żułek napisał(a):
no przecież to jest oficialne wydawnictwo znowu nie przeczytałes posta

Dobra, dobra, nie łap za słowa, doskonale wiesz, o co mi chodzi :D Ja Tobie byków ortograficznych nie wyliczam ;)
Żułek napisał(a):
to juz nie usprawiedliwiaj swojego gdybania na temat dziwnych teorii spiskowych tylko skołuj se tego składaka co ci linka wrzuciłem i przesłuchaj

Dobra, zassam sobie jeszcze raz to :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dream Theater
PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 10:46 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Gru 23, 2008 21:40
Posty: 487
Miejscowość: Łódź
mateusz napisał(a):
Cholernie lubię I Walk Beside You, ale brzmi jak wyciągnięty z jakiejś płyty U2.

Coś w tym jest ;) I walk beside you to jedyny kawałek z tej płyty który mi się rzeczywiście spodobał.

mateusz napisał(a):
*Systematic Chaos - póki co, nie polubiłem. Junior się tutaj udziela ;)

Nawet Junior to w swojej dyskografii umieścił ;) http://www.davidellefson.com/media/DiscographyCD.aspx


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dream Theater
PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 11:30 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
szczepan napisał(a):
Coś w tym jest

Może James zaśpiewa go kiedyś z Bono;)

Ja teraz krótko o koncertówkach :)

*Live at the Marquee - poprawne granie i tyle. Nic nadzwyczajnego
*Once in a LIVEtime - lubię bardzo. Żałuję tylko, że A Change Of Seasons nie został odegrany w całości. LaBrie nie zawsze radzi sobie wokalnie ze wszystkim, ale wciąż jest to koncertówka na wysokim poziomie. 7/10
*Live Scenes from New York - muzycnzie super, ale wokalnie James nie postarał się. Fajnie, ze odegrali całe SFAM, ale niektóe kawałki są skaszanione okropnie przez LaBriego. Takie One Last Time przykładowo ma się nijak do studyjnej wersji. W przeciagu całego występu wkrada się ogromna ilość fałszy wokalisty. Świetnie zagrali Silent Mana, w trochę innej aranżacji bodajże, ale nic może się równać wykonaniu ACOS :D Mistrzostwo świata ! Chórki Johna i Mike'a wymiatają i na końcu ten ironiczny tekst Jamesa "Sorry for short set" :lol: 7/10, gdyby nie wokal byłoby wyżej.
*Live at Budokan - to moja ulubiona kocertówka chłopaków, głównie dzięki świetnej setliście :D Hollow Years brzmi wręcz poetycko, niesamowite wykonanie. Gorzej wypadło Endless Sacrifice. Pokazuje to tylko, jak bardzo zespół miesza przy masteringu na studyjnych albumach. Tam LaBrie brzmi bajecznie, natomiast słysząc jego wokal na żywo czasem idzie się mocno rozczarować. Solitary Shell podoba mi się natomiast lepiej niż studyjna wersja z SDOIT. 9/10
*Score - średnio lubię, mało słucham, gdyż setlist jest dla mnie mało interesujący. Często załącze sobie wzorowo wykonane I Walk Beside You i Octavarium. Metropolis też nieźle wykonali, ale nic poza tym mnie nie porywa. 6/10

O oficjalnych bootlegach nie chce mi się już rozpisywać :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group