Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 01:45

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 154 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Śro Lis 06, 2013 12:14 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 16, 2011 09:43
Posty: 853
Miejscowość: j.g.
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Black Sabbath
PostWysłany: Śro Lis 06, 2013 12:16 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Rozpierdol totalny !!! Dwa razy w ciągu 7 miesięcy zobaczę BS w niemal legendarnym składzie.
Sprzedaż biletów rusza za 2 dni, więc od razu łykam wejściówkę :D
Liczę, że forumowicze ruszą dupska i w końcu zrobimy zlot porównywalny z tym z Metalfestu czy B4 :D

Cytuj:
Live Nation z dumą prezentuje koncert legendarnej grupy Black Sabbath.

Zespół zagra 11 czerwca 2014 w łódzkiej Atlas Arenie.
Po szalenie udanej trasie w Ameryce Północnej i Południowej , Australii , Azji i Europie (która rozpoczyna się 20 listopada w Helsinkach, Finlandia), Black Sabbath ogłosili dodatkowy koncert w Polsce .

Występ ten będzie częścią ostatniej światowej trasy koncertowej zespołu promujący ich pierwszy od 35 lat studyjny album „13”, który wszedł na pierwsze miejsca list przebojów w 13 krajach (w tym w USA).

Przez ponad trzy dekady , fani rocka mieli wielkie nadzieję na powrót Black Sabbath, ale nikt nie przewidział tak spektakularnego powrotu do formy jaki osiągnęli z albumem „13”, wyprodukowanym przez Ricka Rubina laureata 7 nagród Grammy.

Ekspresyjne utwory jak "God Is Dead? ", " End of the Beginning " i " Loner", czynią cały album „13” świadectwem trwałej, ponadczasowej roli i znaczenia Black Sabbath w muzyce.

Black Sabbath sprzedał ponad 70 milionów albumów na całym świecie .

Black Sabbath - Ozzy Osbourne (wokal ) , Tony Iommi (gitara) i Geezer BUTLER (bass) – ogłosiło światową trasę koncertową 20 kwietnia . Ogłoszenie europejskiej trasy zbiega się z wydaniem nakręconego w Melbourne, Australia 29 kwietnia i 1 maja koncertu “Black Sabbath: Live…Gathered in Their Masses” . Wydany na DVD, Blue-Ray, combo pack i wersji deluxe koncert uwiecznia pierwszy występ na żywo promujący album „13” oraz największe utwory w historii muzycznej Black Sabbath.

Black Sabbath 11.06.2014

Atla Arena, Łódź

Ceny biletów:
Trybuny 378 pln – 298 pln
GC EE* 440 pln
GC 330 pln
Płyta 220 pln
Osoby niepełnosprawne 220 pln



W sprzedaży od 8.11.2013


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Black Sabbath
PostWysłany: Śro Lis 06, 2013 12:31 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
O ku**a! Black Sabbath w moim mieście!! Oczywiście kupię bilety nawet gdybym miał przez to głodować! Poprawiłeś mi humor na cały dzień ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Black Sabbath
PostWysłany: Śro Lis 06, 2013 12:33 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
BadOmen napisał(a):
O ku**a! Black Sabbath w moim mieście!! Oczywiście kupię bilety nawet gdybym miał przez to głodować! Poprawiłeś mi humor na cały dzień

Elegancko. Mam nadzieję, że się poznamy w końcu ! :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Black Sabbath
PostWysłany: Śro Lis 06, 2013 13:15 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
O kurde, aż mnie przytkało :]


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Black Sabbath
PostWysłany: Śro Lis 06, 2013 13:18 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
bialkomat napisał(a):
O kurde, aż mnie przytkało :]

Dzwoniłem do Ciebie w tej sprawie natychmiast po usłyszeniu wieści od Agi, ale pewnie nie wziąłeś fona do roboty ;)

Mam nadzieję, że jednak Pragi z tego powodu nie odpuścisz, choć bym to zrozumiał :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Black Sabbath
PostWysłany: Śro Lis 06, 2013 13:28 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Oczywiście, że odpuszczam. Walić Pragę!


Ocipiałeś?? :)
Ja miałbym odpuścić tak fajnie zapowiadającą się eskapadę?? :) Proszę Cię ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Black Sabbath
PostWysłany: Śro Lis 06, 2013 13:31 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
No i pięknie :D

Swoją drogą, to wyjdzie, że w przeciągu 2 latach trochę się tego Ozzy'ego naoglądamy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Black Sabbath
PostWysłany: Śro Lis 06, 2013 15:20 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 16, 2011 09:43
Posty: 853
Miejscowość: j.g.
Ozzy 4 raz na żywo :D


Przemek, wiadomo, że nie odpuściłbyś tradycyjnego piwa w Sphinxie :mrgreen:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Black Sabbath
PostWysłany: Śro Lis 06, 2013 17:06 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Pią Cze 11, 2010 22:09
Posty: 159
Miejscowość: Wrocław
kto obecnie supportuje BS na trasie? Nie widzę na oficjalnej stronie supportu w Łodzi. Oczywiście nie przegapię koncertu ;) Szkoda, że tylko jeden koncert a nie jak w przypadku IM dwa. trzeba szybko kupowac bilety

Btw ktoś wie jak się miewa nasz Iommi? może się przedwcześnie podniecamy, bo do koncertu jeszcze 8 miesięcy hehehe :twisted:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Black Sabbath
PostWysłany: Śro Lis 06, 2013 20:01 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
creeping_death napisał(a):
bo do koncertu jeszcze 8 miesięcy hehehe

E tam, tylko miesiąc ;)

creeping_death napisał(a):
kto obecnie supportuje BS na trasie? Nie widzę na oficjalnej stronie supportu w Łodzi.

Nie chcę prorokować, ale wydaje mi się, że supportami są kapele z danych państw, w których gra zespół.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Black Sabbath
PostWysłany: Śro Lis 06, 2013 20:22 
Offline
The Disintegrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 28, 2013 22:54
Posty: 242
Miejscowość: Ligota
skopiuję z czatu :D o kurde! ale cieszę, bo do Pragi mi się nie udało taty namówić, a już mam pewne, że mnie do Łodzi zawiezie, więc genialnie! :D idziecie na płytę czy GC? ja raczej płyta. od momentu kiedy się dowiedziałem do tego momentu czuję takie podniecenie! ciągle czuję ciary na cały ciele! odjazd poprostu! :D bilety jak najszybciej trzeba kupować. ;)

_________________
"Nierówno, ale za to nieczysto!"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Black Sabbath
PostWysłany: Śro Lis 06, 2013 23:56 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Bejdul napisał(a):
idziecie na płytę czy GC?

To jest dylemat. Za miesiąc będę na GC, dlatego zastanawiam się nad trybunami już w Polsce. W Czechach ewentualnie można się wyszaleć, a u nas - myślę by na spokojnie delektować się występem. Decyzja zapadnie pewnie jeszcze w tym tygodniu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Black Sabbath
PostWysłany: Czw Lis 07, 2013 11:31 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Gru 23, 2008 21:40
Posty: 487
Miejscowość: Łódź
Ja się na pewno wybiorę, takiej okazji nie można przepuścić, zwłaszcza że nie wiadomo jak długo jeszcze dziadki pożyją


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Black Sabbath
PostWysłany: Czw Lis 07, 2013 11:37 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Ha! nawet się nasz Admin z tej okazji uaktywnił ;)
Super, zapowiada się sporsza ekipa


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Black Sabbath
PostWysłany: Czw Lis 07, 2013 12:03 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 06, 2011 15:58
Posty: 822
Przyznam, że Black Sabbath to zespół, którego już dawno skreśliłem z listy zespołów, na które będę miał okazję się wybrać. Tym bardziej z Ozzym na wokalu. A tu proszę nigdy nie mów nigdy albo raczej never say die! ;)

mateusz napisał(a):
Elegancko. Mam nadzieję, że się poznamy w końcu ! :)


Też mam taką nadzieję ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Black Sabbath
PostWysłany: Czw Lis 07, 2013 12:11 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
BadOmen napisał(a):
Też mam taką nadzieję
szczepan napisał(a):
Ja się na pewno wybiorę, takiej okazji nie można przepuścić, zwłaszcza że nie wiadomo jak długo jeszcze dziadki pożyją
bialkomat napisał(a):
Ha! nawet się nasz Admin z tej okazji uaktywnił
Super, zapowiada się sporsza ekipa

No, to wydaje się, że w końcu szykuje się konkretne spotkanie! A tak jeszcze z Bialkomatem i Agą rozmawialiśmy na Watersie, że by się przydało złamać schemat w postaci Bialkomat, Aga, Mateusz ;) No i proszę, okazja doskonała.
YB również potwierdził swoją obecność, bo się kontaktowałem z nim wczoraj.
Świetnie, że BadOmen dołączy. Bardzo Cię cenię jako forumowicza, więc mam nadzieję, że polubisz również nas :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Black Sabbath
PostWysłany: Czw Lis 07, 2013 15:12 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Jeszcze Mrozia i Marti musimy dokoptować do megaskładu. Ten pierwszy chyba nawet nie będzie miał wyjścia, ta druga zawsze znajdzie jakieś wyjście :)
A czy Fixxx lubi Black Sabbath? :) Bo nie pamiętam :)

Jakby co - ja raczej biorę płytę. Ozza widziałem już z kilku metrów i dostąpiłem zaszczytu oblania wodą z pianą, tym razem zadowolę się widokiem małych figurek ze 100 metrów. Chociaż spodziewałem się, że GC będą dużo droższe względem płyty.

I jeszcze jedno: pamiętam jak kiedyś narzekałem, że gdy Sabsi wydadzą płytę to set będzie skazony nowymi kawałkami i to będzie nie TO. A teraz, po premierze 13-tki, niektóre nowe numery będa dla mnie szczytowymi punktami widowiska. Nie mogę się do czekać usłyszenia na żywo End Of The Begining i God Is Dead?.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Black Sabbath
PostWysłany: Czw Lis 07, 2013 15:27 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Yer Blue napisał(a):
Jakby co - ja raczej biorę płytę. Ozza widziałem już z kilku metrów i dostąpiłem zaszczytu oblania wodą z pianą, tym razem zadowolę się widokiem małych figurek ze 100 metrów.

A dla mnie to jest właśnie najgłupsza opcja.
Albo GC i wtedy bliskość ze sceną, młyn, klimat, szaleństwo itp. albo trybuny i pełny komfort odbioru, a jak są jeszcze bilety numerowane to wpadasz na 3 minuty przed występem i masz spokój ;]
Oglądanie - jak to ująłeś - małych figurek ze 100 metrów z poziomu płyty gdzieś przy wyjściach ewakuacyjnych, nie bardzo mnie kręci, a nie mam też w zwyczaju koczowanie jak sęp na 5 godzin przed występem, byleby tylko dorwać się barierek i być możliwie w jak najbliższym sąsiedztwie GC.
Cytuj:
I jeszcze jedno: pamiętam jak kiedyś narzekałem, że gdy Sabsi wydadzą płytę to set będzie skazony nowymi kawałkami i to będzie nie TO. A teraz, po premierze 13-tki, niektóre nowe numery będa dla mnie szczytowymi punktami widowiska. Nie mogę się do czekać usłyszenia na żywo End Of The Begining i God Is Dead?.

Dokładnie. Dla mnie również obecność w secie nowych utworów będzie jak najbardziej wyczekiwana. Bez większych kompleksów będą mogły rywalizować z klasycznym repertuarem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Black Sabbath
PostWysłany: Czw Lis 07, 2013 16:12 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Ja jednak liczę po cichu na to, że set się odrobinę zmieni. Nawet gdyby tylko te okropne Age Of Reason zastąpili czymś innym, to już by było fenomenalnie. Nie twierdzę, że jest źle ogólnie, ale jednak chciałbym jakichś drobnych zmian (nie mówiąc już o tym, że mam nadzieję na kilka innych utworów na koncercie w Polsce) . Jest przerwa w trasie obecnie, więc może chłopaki pomyślą nad lekką modyfikacją setu.
Jeśli jednak zostanie wszystko jak jest, to i tak nie będę miał absolutnie żadnego żalu. To są koncerty życia i nic nie jest w stanie się z nimi równać czy ich zepsuć.

Yer Blue napisał(a):
Ozza widziałem już z kilku metrów i dostąpiłem zaszczytu oblania wodą z pianą, tym razem zadowolę się widokiem małych figurek ze 100 metrów.

Kij tam z Ozzem i jego pajacowaniem - Tony jest najważniejszy :D


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 154 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group