Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Pon Kwi 29, 2024 11:01

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sob Kwi 26, 2014 15:49 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
http://knockoutprod.net/site/news/canni ... 2-sztukach

Wybiera się ktoś do Progresji? ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Kwi 26, 2014 16:49 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
może ja ale nie wiem ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Kwi 26, 2014 17:07 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Chodź, będzie fajnie :D Chociaż nie mam pojęcia jak tam w Progresji jest, nigdy nawet nie byłem :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Kwi 26, 2014 17:29 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
sie zobaczy ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Kwi 26, 2014 17:32 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
W sumie Cannibali chciałem kiedyś strasznie zobaczyć :) no i wypadałoby pójść wreszcie do nowej progresji. Bilety w sumie nie są drogie i suppporty nawet dają radę. Aeon to kawał grzańska i na żywo musi być spoko. Trzeba się zastanowić :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Kwi 26, 2014 17:44 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Maciej jesteś z Warszawy? Daleko masz do nowej progresji?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Kwi 26, 2014 17:48 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
Z Warszawy. Do nowej progresji mam 4 przystanki tramwajem :) do starej jechałem z 20 minut także w sumie teraz jest lepiej :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Kwi 26, 2014 17:51 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
To myślę, że warto się skusić. Bilety drogie nie są ;)

George trochę pokrzyczy o rozjebanych młotkiem twarzach, będzie fajnie.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Kwi 26, 2014 17:54 
Offline
Head Crusher
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 09, 2009 05:46
Posty: 1288
Miejscowość: Warszawa
Jeszcze i tak sporo czasu zostało. Ciekawe kiedy ruszy sprzedaż.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Kwi 26, 2014 17:56 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Trzeba obserwować, jak będę miał informacje to dam znać w temacie.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Cze 25, 2014 17:08 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Bileciki na Warszawę już do kupienia, jak ktoś planuje również wypad na MA to można kupić karnet.

http://progresja.com/events/cannibal-co ... n-szwecja/


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lip 30, 2014 11:58 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
dobra to ja dzisiaj kupuje bilety :)
karnet na CC+MA oraz Ozric bo dzisiaj sie pojawiły :) wiec bede na 100% :)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lip 30, 2014 18:10 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Ja na 99% również będę :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Paź 28, 2014 23:30 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Bilety zamówione. Ktoś jeszcze poza Żułkiem się wybiera do Progresji?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lis 18, 2014 11:14 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
byłem, Vica widziałem ;) szyja boli ała ;) wiecej później ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lis 18, 2014 19:25 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Występ Cannibali super, szkoda że Devoured by Vermin zagrali na końcu, bo musieliśmy się ewakuować na autobus i trzeba było go odpuścić :(

Szyja boli, żałuje że nie byliśmy na Aeonie, który powinien być drugim supportem. Revocation brzmiało jak zespół gimnazjalistów, nie polecam.

Ogółem wrażenia raczej pozytywne, tylko piwo drogie jak cholera ;(


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lis 18, 2014 22:05 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
w sumie powinienem se darowac tego posta skoro tylko Vic był z forum na koncercie ;) ale co tam ;)

Cytuj:
żałuje że nie byliśmy na Aeonie, który powinien być drugim supportem. Revocation brzmiało jak zespół gimnazjalistów, nie polecam.


też troche żałuje, w sumie troche to zabawne ale gdybym miał jechać jak początkowo ustaliłem to bym zdąrzył a tak byłem w przerwie między supportami ;) oczywiście chciałem byś mądrzejszy i stwierdziłem co bede czekał 10 minut na tramwaj jak se moge podjechać kawałek a potem zrobic przesiadke to tego właściwego, tradycyjnie kombinowanie wyszło mi bokiem
z góry zalożyłem że skoro skonczyli metro, otworzyli ulice i puścili tramwaje wszystko będzie jak przed remontami a tutaj zonk, nadal jest zamkniety jeden fragment ulicy przez co tramwaje jezdzą inaczej (ale nazwa przystanku jest taka sama, co mnie wprowadziło w błąd bo rozkłady sprawdzałem), oczywiście musiałem się wracać i straciłem jakieś 20-30 minut ;)
co do Revocation mogę się zgodzić, byli ciency ale piwo jakoś pozwoliło ich przetrzymać

Cytuj:
piwo drogie jak cholera ;(


niestety drożej niż się spodziewałem :/ chociaz nastepnym razem muszę bardziej obadać co oni tam maja i za ile
np warka z beczki za 8zł cena ok ale to wlaściwie była woda a nie piwo
żuberek z butelki za 10zł drogo już ale chociaż piwo dobre, mimo wszystko nastepnym razem musze obadać inne bo ja tego nie moge jedak nadal pić, dopiero dzisiaj w połowie dnia straciłem smak żubra z geby :/ dobrze chociaż że nie było bełcika co mi się już wcześniej zdarzało po żuberku

sami CC zagrali całkiem udanie, mógłbym się troche do brzmienia przyczepić - mogło być jednak lepiej
oczekiwań nie miałem wlaściwie żadnych bo polazłem tam z ciekawości i dla towarzystwa, no i z karnetem było taniej ;)
udało mi sie zrobić kilka fotek (7) które wrzuciłem na fejsa więc jak ktoś chce może sobie luknąć oraz nagrać dwa kawałki: I Cum Blood oraz Kill Or Become które jutro trafią na youtuba (nawet da się słuchać) ;)
więcej na nich nie pójde ale było warto, w końcu to klasyk ;) no i była zabawna akcja z Fisherem jak dostał smiechawki :P

Vic Rattlehead napisał(a):
szkoda że Devoured by Vermin zagrali na końcu, bo musieliśmy się ewakuować na autobus i trzeba było go odpuścić :(


ja nie musiałem uciekać ale oczywiście coś zle zrozumiałem i myślałem ze Hammer miał być ostatni więc polazłem do szatni po kurtke i wlaściwe tam go przesłuchałem ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lis 18, 2014 22:06 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Pon Paź 27, 2014 23:04
Posty: 124
Macie może setliste CC?

_________________
Killing is my bussines...but who's buying ?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lis 18, 2014 22:09 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
set jest taki sam na całej trasie http://www.setlist.fm/setlist/cannibal- ... c4163.html

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lis 19, 2014 18:45 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 03, 2012 20:07
Posty: 975
Ogółem wrażenia bardzo pozytywne, koncert lepszy niż Carcass, którzy to zagrali 60 minut z zegarkiem w ręku i w sumie mam pewnie wątpliwości czy koncert był w 100% na żywo ;)

Setlist dobry, ale mógłby być ciut lepszy. Tak jak pisałem żałuję, że musiałem odpuścić "Devoured by Vermin", ale przez te 5 min bym potem był w domu ok. 3 2 nad ranem zamiast o północy. Niestety brzmienie popsuło mi odbiór kilku kawałków, zwłaszcza tych z nowych płyt. Przykładowo "Evisceration Plague", w którym pierwsze skrzypce odgrywają gitarki było całkowicie zagłoszone basem, a "Icepick Lobotomy" z najnowszego albumu nawet nie poznałem przez to mimo że bardzo lubię, zaraz obok "Kill or Become".

George w sumie okazał się dużym dzieckiem z tatuażem Hordy na przedramieniu oraz zacnymi predyspozycjami to machania łbem. Ubawił się niezmiernie kiedy to mała, otwarta butelka z wodą (żywiec) wylądowała na głowie jakiegoś biedaka i przez parę minut nie był w stanie zacząć kolejnego kawałka :D

Piwo nie dość że drogie to chujowe, na Revocation na szczęście nie zdążyłem. Aeona żałuje niestety, mam nadzieję że będzie jeszcze okazja bo bardzo lubię ten zespół. To, że dostali tutaj tylko 30 minut i byli pierwszym supportem to dla mnie jakieś nieporozumienie.

Podsumowując fajny koncercik w miłym towarzystwie, organizacja tym razem trochę lepiej niż na Carcass :) Za wszystkie grzechy bardzo żałuję, postanawiam poprawę oraz proszę o pokutę i rozgrzeszenie.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group