Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Pon Maj 20, 2024 20:15

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Lis 09, 2012 10:47 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Image

Cytuj:
ROGER WATERS
TRIUMFALNIE POWRACA DO EUROPY
W 2013 ROKU
Z NIEZWYKŁYM DŹWIĘKOWYM
I WIZUALNYM DZIEŁEM
„THE WALL”

Bilety na koncert w Polsce w cenach:
1310 zł - VIP
1013 zł - VIP
660 zł - płyta siedząca przód
495 zł - płyta siedząca przód
330 zł - płyta siedząca tył
363 zł - trybuny
330 zł - trybuny
303 zł - trybuny
242 zł - trybuny i osoby niepełnosprawne
wejdą do ogólnopolskiej sprzedaży 16 listopada o 10.00 na http://www.LiveNation.pl


Zajebiście! Tym razem jadę :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lis 09, 2012 11:18 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
jak to płyta siedziąca ? :lol:
a stojącej ni ma ? ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lis 09, 2012 11:27 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żułek napisał(a):
jak to płyta siedziąca ?
a stojącej ni ma ?

To są loża geriatryków ;)

Ja wezmę bilet na trybuny. Lepiej będzie widać :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lis 09, 2012 13:55 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
ja se daruje mimo że mam pod nosem, chociaż bede tam kilka tygodni wczesniej na DM ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lis 09, 2012 14:32 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Pomimo że nie do końca przepadam za tymi wszystkimi pretensjonalnymi i pompatycznymi widowiskami spod znaku Watersa, jak i też nigdy nie podzielałem niemalże bałwochwalczego uwielbienia dla The Wall, to jednak istnieje całkiem spore prawdopodobieństwo, że się wybiorę. Co Floydzi to Floydzi..

Cytuj:
ja se daruje mimo że mam pod nosem

Ej no Żułek, nie rób nam tego. Móc się z Tobą znowu spotkać to prawie że jak dodatkowa atrakcja ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lis 09, 2012 14:44 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
nie tym razem ;)
w sumie mógłbym zacytować:
bialkomat napisał(a):
nie do końca przepadam za tymi wszystkimi pretensjonalnymi i pompatycznymi widowiskami spod znaku Watersa, jak i też nigdy nie podzielałem niemalże bałwochwalczego uwielbienia dla The Wall

do tego nie wyobrażam se siedzenia na koncercie i ogladania go przez lornetke za tyle kasy ;)

jak już wspomniałem tuż przed Watersem ide na DM, do tego pewnie dojdzie Soni albo jakieś inne Black Sabbathy czy ACze/DeCe a na nowe płyty i piwo musi być ;)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lis 09, 2012 15:02 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żułek napisał(a):
do tego nie wyobrażam se siedzenia na koncercie i ogladania go przez lornetke za tyle kasy

Bez przesady z tą lornetką. Z trybun będzie pewnie zajebiście wszystko widać


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lis 09, 2012 15:48 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Ja pomimo wielkiego uwielbienia "The Wall" raczej się nie wybiorę. To bardziej spektakl niz koncert rockowy, a Watersa nigdy specjalnie nie lubiłem, jakoś mnie tam nie ciągnie.
Słyszałem, że Waters na poprzedniej trasie, równiez w Polsce wspomagał sie playbackiem, tak juz nie domaga - dla mnie to odstraszające.

Ale fajnie, że Narodowy się koncertowo rozkręca, jednak jest pozytek z tego Euro.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lis 09, 2012 16:57 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Yer Blue napisał(a):
Watersa nigdy specjalnie nie lubiłem

Ja również, ale:
bialkomat napisał(a):
Co Floydzi to Floydzi..
;)
Yer Blue napisał(a):
To bardziej spektakl niz koncert rockowy,

Dla mnie w tym przypadku jest to akurat największa zaleta. Z tego co widziałem, przedstawia się to wszystko wybornie i nie odpuszczę sobie takich wrażeń.
Yer Blue napisał(a):
Słyszałem, że Waters na poprzedniej trasie, równiez w Polsce wspomagał sie playbackiem, tak juz nie domaga - dla mnie to odstraszające.

Pierwsze słyszę. On ogólnie mało śpiewa na tych koncertach, bo ma od tego chyba kilku wokalistów, no i czasem Gilmour się pojawia.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lis 09, 2012 17:02 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
mateusz napisał(a):
On ogólnie mało śpiewa na tych koncertach, bo ma od tego chyba kilku wokalistów,


no i wlaśnie to jest największa wada tego cyrku, bo jeśli przyjeżdza Waters to ja chce słuchać Watersa a nie jakiś nieznanych grajków

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lis 10, 2012 11:55 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
E tam ;)
Na Live Nation napisali, że w poniedziałek "będzie się działo". Fajnie, czyli znowu pewnie coś konkretnego ogłoszą :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lis 10, 2012 13:53 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
mateusz napisał(a):
On ogólnie mało śpiewa na tych koncertach, bo ma od tego chyba kilku wokalistów, no i czasem Gilmour się pojawia.


O kurde nawet nie wiedziałem. To teraz mi to bardziej wygląda na jakiś trybute band a nie spektakl Watersa. Nizapomnianych wrazen życzę.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lis 10, 2012 14:30 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Yer Blue napisał(a):
Nizapomnianych wrazen życzę.

Wiesz, jednak w jakiś sposób chciałbym liznąć na żywo twórczości Pink Floyd. Nie zapominajmy, że Waters ma już chyba 69 lat. Nie każdy w tym wieku może być wciąż wspaniałym wokalistą i dźwigać ponad dwugodzinne koncerty. Nie każdy jest McCartneyem. Ci ludzie nie posiadają gwarancji, nie można ich zreperować. Data ważności kiedyś się kończy. Jestem pod wrażeniem, że jemu się jeszcze w ogóle chce podejmować tak ogromną inicjatywę i dać fanom choć namiastkę świetnej muzyki Pink Floyd. Wydaje mi się, że takie rzeczy powinno się doceniać, a nie skreślić kogoś tylko dlatego, że prawdopodobnie nie daje rady wokalnie - absurdalne.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lis 10, 2012 14:50 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Nie no rozumiem chęć zderzenia sie było nie było z legendą Floydów. Absolutnie.
Moja niechec wiąże sie z kilkoma rzeczami - nie tylko formą Watersa


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Sie 21, 2013 10:46 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Koncert świetny. Pod względem widowiska to prawdziwy majstersztyk. Jedynym problemem (i to bardzo poważnym) było fatalne nagłośnienie. Są różne opinie na ten temat. Zależało chyba wszystko od sektora. Jeśli przy tym już jestem, to nam sektor zmienili... Musieliśmy wymienić nasze miejscówki, bo w ich obrębie zostały umieszczone reflektory czy coś tam. Kompletnie irracjonalna informacja na 30 minut przed planowanym rozpoczęciem. Jakieś pieprzone procedury wymiany trzeba było rozpocząć naprędce. Całe szczęście dostaliśmy wejściówki o wyższym standardzie. W rezultacie zajęliśmy pozycję na wprost sceny i mieliśmy piękny widok na wszystko. Nie wiem tylko czy to właśnie nie odbiło się na walorach akustycznych dla nas. Czasami było tak głośno, że łeb pękał (szczególnie Adze ;) ). Do tego jeszcze niesamowity pogłos. Słuchało się tego jak jakiegoś średniej jakości bootlegu. Na szczęście samo show robiło ogromne wrażenie. Waters na bank posiłkował się czasem playbackiem, ale połączono to wszystko bardzo umiejętnie i pewnie większość się nawet nie zorientowała.

A tak jeszcze wracając do absurdalnych sytuacji, to sprzedaż bezalkoholowego Carslberga za 12 zł była istnym przegięciem. W tym kraju zakłada się, że jak Polak napije się w środku tego typu imprezy, to pewnie coś rozpierdoli. Skoro zabraniają pić na terenie stadionu, to po co wpuszczają tam w ogóle ludzi, którzy w 80 % wchodzą i tak już na fazie ? Chyba tylko u nas się takie cyrki wyprawia.

Poza tym, koncert rozpoczął się o 20:30, a nie o 20:00.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Sie 21, 2013 11:24 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Mateusz napisał(a):
Koncert świetny. Pod względem widowiska to prawdziwy majstersztyk.

Zgadza się, show robiło wrażenie swoją audio-wizualną oprawą, wprawdzie czasem czułem się bardziej jak na filmie w kinie niż na rockowym koncercie, ale taka już specyfika tych spektakli.
Cytuj:
Jeśli przy tym już jestem, to nam sektor zmienili... Musieliśmy wymienić nasze miejscówki, bo w ich obrębie zostały umieszczone reflektory czy coś tam. Kompletnie irracjonalna informacja na 30 minut przed planowanym rozpoczęciem. Jakieś pieprzone procedury wymiany trzeba było rozpocząć naprędce. Całe szczęście dostaliśmy wejściówki o jeszcze wyższym standardzie. W rezultacie zajęliśmy pozycję na wprost sceny i mieliśmy piękny widok na wszystko. Nie wiem tylko czy to właśnie nie odbiło się na walorach akustycznych dla nas.

Taa, było na początku trochę wkurwu, ale koniec końców zasiedliśmy w zamian dosłownie w loży vipowskiej :) Przynajmniej jeśli chodzi o trybuny to lepszych nie można było sobie wymarzyć.
Ale nie sądzę, że miało to jakiś wpływ na akustykę. Myślę, że wszędzie było podobnie. No może na płycie, bliżej sceny było inaczej/lepiej
Cytuj:
Czasami było tak głośno, że łeb pękał (szczególnie Adze ;).

To się zgadza, nie sądziłem, że kiedyś na koncercie będzie mi za głośno, tym bardziej że ostatnimi czasy było mi przeważnie za cicho.. :)
Ale to głównie przez te wszystkie dźwiękowe efekty specjalne nadawane z głośników ulokowanych po bokach stadionu. Miało to też oczywiście swoje plusy, czyli wrażenie dźwięku przestrzennego, właśnie coś jak w kinie.
Cytuj:
Poza tym, koncert rozpoczął się o 20:30, a nie o 20:00.

Tak sobie myślę, że była to może celowa obsuwa, właśnie przez tą relokację.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Sie 21, 2013 11:41 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
bialkomat napisał(a):
Tak sobie myślę, że była to może celowa obsuwa, właśnie przez tą relokację

Pewnie tak. Ludzie by się ładnie wkurwili gdyby Waters zaczął grać, a oni by stali za wymianą wejściówek ;)

Zobaczymy jeszcze co YB napisze o tym nagłośnieniu, bo on gdzieś indziej był ulokowany.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Sie 21, 2013 17:32 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 16, 2011 09:43
Posty: 853
Miejscowość: j.g.
mateusz napisał(a):
Czasami było tak głośno, że łeb pękał (szczególnie Adze ;) )


Nikomu nie polecam wybierać się na koncert z chorym uchem :D . Niektóre dźwięki aż sprawiały ból. Dużą część koncertu spędziłam z zatkanymi uszami i w ten sposób słuchało się świetnie :mrgreen: (serio-wszystkie trzaski i piski zostały wytlumione i efekt był super :D ).

Dla mnie koncert świetny-uwielbiam takie cieszące oko (i ucho oczywiście-choć jak wspominałam wyżej -nie było za ciekawie pod tym względem :D) widowiska..

Jak dla mnie mogłoby nie być przerwy. Była chyba tylko po to, żeby zarobić na hot dogach i tym piwsku 0% :D

Poburczeliśmy trochę na akcję z biletami, ale wszystko wyszło nam na dobre. Szkoda tylko zmarnowanego czasu... ;/


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Sie 21, 2013 17:39 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
Na YT ktoś juz wrzucił prawie cały koncert w całkiem dobrej jakości
http://www.youtube.com/watch?v=iDhAymVaUEM&list=UUZnwMbDH6ew3L1-rRrWV1Bw


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Sie 21, 2013 19:21 
Offline
Addicted To Chaos
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 13, 2009 14:32
Posty: 1239
Miejscowość: Baniocha
Super że dobrze bawiliście ;)

czuję złość że nie udało mi się z Wami spotkać, ale jak to w życiu różnie bywa, pies się topi łańcuch pływa

Mam nadzieję że odbijemy sobie jeszcze. :D


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group