Megadeth Info Forum

Forum poświęcone amerykańskiemu zespołowi metalowemu Megadeth
Obecny czas: Czw Maj 16, 2024 08:51

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
PostWysłany: Śro Sie 21, 2013 20:25 
Offline
Warhorse

Rejestracja: Czw Paź 06, 2011 19:41
Posty: 194
Świetne widowisko!
Pierwszy raz widziałem koncert w takiej formie i zrobił na mnie wielkieee wrażenie!
Do minusów można (a nawet TRZEBA :D ) zaliczyć kwestię piwną. Narzekałem na Gojirze na cenę, ale za to dostałem dobre piwo, tu gdy zobaczyłem markę i cenę to zrezygnowałem. Szkoda gadać.
Waters śpiewał dobrze, pierwszy kawałek chyba aż za dobrze ;) Nie ma pretensji o wspomaganie się taśmą bo całość wypadła bardzo dobrze, zaskoczyła mnie ruchliwość dziadka Rodża :)
Jeśli chodzi o efekty to ja nie mam słów, najwyższy światowy poziom. Chociaż mogli cały ten wielki mur zburzyć a nie tylko tą wyrwę co zbudowali :D
No i gitarzysta powinien zostać zmieniony, nieco spartaczył moje Hey You, w Comfortably też niestety nie zbliżył się do poziomu Gilmoura, poza tym podczas solówki zlewały się wszystkie dźwięki, ale ogólnie nagłośnienie według mnie bardzo dobre, na trybunie D20 wszystko było pięknie słychać, szczególnie bębny cudownie brzmiały, czasem przy wysokich partiach wokalnych trochę uszy bolały, bo było naprawdę głośno :)
No i aspekt historyczny, warto zobaczyć Floyda live, będzie się czym wnukom chwalić!
Dla mnie póki co koncert roku, czy życia to nie wiem, musiałbym się zastanowić, w każdym razie jestem zadowolony. Teraz czekam na Rush! :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sie 22, 2013 14:48 
Offline
Head Crusher

Rejestracja: Czw Sty 15, 2009 16:08
Posty: 1357
Nie wiem co Wy macie do nagłośnienia bo dla nas było znakomite. Może gdybym nie wspomagał się znieczulaczem w postaci piwa to bym odczuł jakiś problem ale wszystko było tak jak trzeba. Łacznie z miejscówka - też prawie na wprost sceny. Przeszedłem sie na chwilkę na boczny sektor - bez porównania gorszy widok.
Ciesze sie najbardziej z Don't Leave Me Now, które Roger zaśpiewał własnymi siłami, widać było, że niedomaga ale przynajmniej było na żywo a nie z taśmy. To moj ulubiony utwór z The Wall.
A oprawa czyli ten spektakl - no sami wiecie :) Nie wiadomo było na czym wzrok zawiesić.

Fajnie było Was spotkać, ludziki :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sie 22, 2013 14:52 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Yer Blue napisał(a):
Nie wiem co Wy macie do nagłośnienia bo dla nas było znakomite.

Różne są opinie. Ja będę psioczył. Nawet na tym video, które Przemek wrzucił z tego koncertu słychać, że coś jest nie tak.
mro-ziak napisał(a):
Mam nadzieję że odbijemy sobie jeszcze.

Na bank :)
Yer Blue napisał(a):
Fajnie było Was spotkać, ludziki

Wzajemnie :) Myśl o Sabbs.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sie 22, 2013 17:24 
Offline
Prince Of Darkness
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 12:41
Posty: 5418
Miejscowość: from hell
mateusz napisał(a):
Yer Blue napisał(a):
Nie wiem co Wy macie do nagłośnienia bo dla nas było znakomite.

Różne są opinie. Ja będę psioczył. Nawet na tym video, które Przemek wrzucił z tego koncertu słychać, że coś jest nie tak.


jeszcze nie czytałem recenzji koncertu z narodowego na którym byłby dobry dzwięk
strasznie dużo osób na to stęka
byłem na Depeche Mode, dzwiek idealny nie był ale może poza 2-3 kawałkami (na ponad 20 które zagrali) słyszałem raczej bez większych zastrzeżeń
watpie aby wszystkie koncerty były słabo nagłośnione wiec pewnie coś spartolili (jak zwykle), do tego pewnie ma jeszcze wpływ dach, na Depeszach był akurat zasunięty (nie wiem po co bo pogoda była super)

_________________
Image
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sie 22, 2013 21:24 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 24, 2008 15:11
Posty: 4504
Żułek napisał(a):
byłem na Depeche Mode, dzwiek idealny nie był ale może poza 2-3 kawałkami (na ponad 20 które zagrali) słyszałem raczej bez większych zastrzeżeń

Ogólnie to nie miałem problemu by rozróżnić słowa, instrumenty itd., ale czasem potrafiło tak zacharczeć, że łeb eksplodował. Od strony audio po prostu wszystko było przesterowane.
Żułek napisał(a):
do tego pewnie ma jeszcze wpływ dach, na Depeszach był akurat zasunięty (nie wiem po co bo pogoda była super)

Tutaj też był zasunięty (nawet kilka ptaków zostało uwięzionych. Te to musiały mieć odlot ;) ) i na McCartney'u również.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Sie 23, 2013 08:36 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 16, 2011 09:43
Posty: 853
Miejscowość: j.g.
Yer Blue napisał(a):

Fajnie było Was spotkać, ludziki :)


Szkoda tylko, że tak krótko..

Za całą aferę z biletami odpowiada Eventim. Z ciekawości poczytałam trochę opinii o tej firmie. Jest sporo negatywnych. Trzeba uważać.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Sie 23, 2013 08:54 
Offline
Rattlehead

Rejestracja: Pią Sty 02, 2009 15:20
Posty: 2404
Miejscowość: Gdynia/Pogórze
A ja myślę, że głównym winowajcą jest zapewne organizator koncertu, który czegoś tam nie przewidział albo nagle coś się komuś odmieniło. Firmy typu Eventim czy Livenations sprzedają tylko bilety, a że te rozprowadza się już na kilka miesięcy przed imprezą, to co można było zrobić.
No chyba że te ich tłumaczenia z rozmieszczeniem reflektorów to była tylko taka ściema, a w rzeczywistości np. sprzedali partię biletów na miejsca już zajęte.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Sie 23, 2013 09:58 
Offline
Moto Psycho
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 16, 2011 09:43
Posty: 853
Miejscowość: j.g.
Patrząc na te wszystkie negatywne opinie stawiałabym na to, że to jednak oni :D


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group